İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Fiyat
Desen
Materyal
Ürün Puanı

Her Bütçeye Uygun Kayra Şal Trendyol’da!

Kayra, kendine özgü çizgisiyle adından bahsettirmeye başaran, uzun yıllardır kadın müşterilere hizmet veren bir tesettür giyim markasıdır. Dış giyimden alt giyime, alt giyimden üst giyime birçok kategoride kıyafet üretimi gerçekleştirerek satışa sunan marka kıyafetin yanı sıra aksesuar üretimi ve satışı da yapar. Aksesuarlar arasında yer alan Kayra ipek şal eşarp kullanımına alternatif olarak tercih edilir. Yüksek ürün kalitesine sahip modeller, günlük kullanıma uygun olduğu kadar şık çizgide de tasarlanır. Ayrıca iç göstermeyen kumaş ve kolay şekil alma avantajı sebebiyle de tercih edilir. Kayra jakarlı şal tene uyumlu olup, nefes alabilen yumuşak bir yapıya sahiptir. Kumaş özelliği sayesinde hafif ve rahat kullanım imkanı sunan modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı ile Kayra Şal

Kullanım Kolaylığı ile Kayra Şal

Marka ipek kumaşta şifon kumaşa, keten kumaştan pamuklu kumaşa birçok kumaş türü kullanarak her tarza hitap eden şalların üretimini gerçekleştirir. Bu sayede gerek kumaş türü bakımından gerekse farklı desen ve tasarımlardaki ürünler bakımından birçok model satışa sunulmaya hazır olur. Kayra şal gösterişli renkleri ve desenleri bir uyum içerisinde kullanmayı sever. Bir taraftan da canlı renklerin alternatifi olarak doğal ve sakin renk tonları ve desenleri de tercih eder. Her tarzı ve yaş grubunu düşünerek ürünlerini hazırlayan marka bu yönüyle Kayra şal kullananlar tarafından sevilir ve satın alınır. Bu nedenle satışa sunulan tasarımlar müşteriler tarafından güvenle tercih edilirken oldukça fazla müşteri tarafından da sıklıkla Kayra şal tavsiye edilir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda kaliteli üretim yapmayı amaç edinen marka ayrıca zamansız tasarımlarıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilen tasarımlar hazırlar. Beğendiğiniz modellere yönelik olarak Trendyol Kayra şal yorum kısmından diğer müşterilerin deneyimlerini inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendine Özgü Kayra Şal Modelleri

Kendine Özgü Kayra Şal Modelleri

Kullanışlı kumaş türleri tercih edilerek iç göstermeyen ve kolay şekil alan kumaş yapılarıyla rahat kullanım imkanı sunan şallar, son zamanlarda tesettür giyimde eşarplardan fazla tercih edilir. Kombinlere şıklık katan parçalar tasarlanırken günlük ve spor kombinlerde kullanıma uygun çeşitler hazırlanır. Desenliden desensize, simliden düze kadar akla gelebilecek tüm Kayra şal modelleri marka tarafından üretilir. Terletme yapmayan, ağırlığı hafif olan, birden çok renk ve desen çeşidiyle Kayra pamuk şal hem kolay şekil alması hem de şık durması sebebiyle çoğunlukla tercih edilen bir modeldir. Her zaman rahatlıkla kullanılabilen Kayra desenli şal çoğunlukla bahar ve yaz aylarının enerjileri yükselttiği zamanlarda sıklıkla tercih edilse de yine dört mevsim kullanıma uygundur. Kumaş temizliği için ise eşarp şampuanlarının kullanılması ya da kuru temizleme yapılması tavsiye edilir. Çeşitli kullanım avantajları sunan modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kaliteli Kayra Şal Fiyatları

Kaliteli Kayra Şal Fiyatları

Birbirinden güzel ve şık şal modelleri üreten marka, kaliteden taviz vermeden, her tarza uyum sağlayan parçaları tasarlamayı amaç edinir. Marka kendine özgü tasarımları ve dayanıklı kumaş tercihi sayesinde müşterilerin övgüsünü kazanır. Kullanılan kumaş türü, desenli ya da desensiz olmasına göre Kayra şal fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak marka her bütçeye uygun fiyat imkanı sunar. Beğenilen ürünlere ev sahipliği yapan markadan hediye etmek amacıyla da Kayra şal satın alabilirsiniz. Kayra şal indirimli modeller arasından sevdikleriniz için seçim yapabilirsiniz. Alışverişinizi internet aracılığıyla Kayra şal online mağazalardan kolaylıkla sipariş oluşturarak kısa sürede ürününüze ulaşabilirsiniz. Birden fazla desen ve renk alternatifiyle şal kullanmayı seven müşteriler markanın ürünlerini internet üzerinden rahatlıkla inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir. Uygun fiyat avantajıyla markanın birbirinden güzel ve kaliteli modellerini Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.