Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Topuk Boyu
Fiyat
Dış Materyal
Ortam
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Taban Materyali
Kumaş Teknolojisi
Bağlama Şekli
Desen
Ek Özellik
Kalıp
Materyal
Özellik
Spor Türü
Taban
Fiyat Geçmişi
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Keen

" araması için 496 sonuç listeleniyor

Beğeni Toplayan Tasarımları ile Keen Trendyol'da!

Dış ve iç mekanlarda kombin tamamlayıcısı olarak tercih edilen ayakkabılar, kullanım alanlarına göre çeşitler barındırır. Bu çeşitlerin üretici markalarından biri de Keen’dir. Keen, ürün çeşitliliği, kalitesi ve bütçe dostu fiyatlar ile müşterilere ürün sunan bir markadır. Kolay giyilebilir yapısı, malzeme kalitesi, farklı seçenekleriyle müşterilerin farklılık gösteren zevklerine hitap eder. Markanın sunduğu ürün çeşitliliği sayesinde sandalet, ayakkabı, spor ayakkabı, terlik, yürüyüş ayakkabısı gibi Keen outdoor seçenekleri de bulunduğu bilinir. Bu çeşitler ile beğeni toplayan tasarımlar üreten markanın ürünlerini dilerseniz kendinizin yanı sıra sevdiklerinizin tarzlarına ve yaşlarına uygun ürünler de bulabilirsiniz. Oldukça şık görünümlü ve rahat olarak bilinen Keen ayakkabı, yaz ve kış aylarında çeşitli tasarım ve farklı kullanım alanlarına göre sizin ve sevdiklerinizin kullanışlı tercihi olabilir. Böylece konforlu bir ayakkabı sahibi olabilirsiniz. Keen spor ayakkabı çeşitleri gibi markanın ürünlerini her alanda kolayca tercih edebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca, markanın sunmuş olduğu sandalet modellerinin de yaz aylarında kurtarıcı olması sebebiyle müşterilerin beğenisi toplar. Çünkü hızlı kuruma özelliğine sahip olan yapısı sayesinde kolaylıkla yıkayabilir ve hem günlük hayatınızda hem de tatil yapacağınız seyahatlerde Keen sandalet tercih edebilirsiniz. Markanın tasarımlarında saya polyester dokuma, metotomical eva iç taban, kauçuk taban, iç astar hidrofobik örgü astar, suya dayanıklı dış yapı, patentli parmak koruma gibi farklı özelliklere sahip modelleri bulunması kullanım alanına göre çeşitleri de arttırır. Konfor alanı geniş olan bu ürünleri ise Trendyol‘dan satın alabilirsiniz.

Konforlu ve Şık Tasarımlarıyla Keen Modelleri

Konforlu ve Şık Tasarımlarıyla Keen Modelleri

Keen modelleri esnek yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Çünkü sağladığı konfor kapsamında ayağınızı sıkmanın aksine ayağınıza hareket özgürlüğü sağlar. Ayak konforunuz için tasarlanmış olan bu ürünlerin Keen kullananlar tarafından da ürünün iç tabanının ayak anatomisine uygun bir şekilde tasarlandığı referans edilir. Böylece dayanıklılık konusunda da oldukça beğeni toplayan bir markadır. Hem rahatlığın hem de şıklığın sunulduğu bu marka kadın ve erkekler için farklı modellerde ürün tasarlar. Keen kadın ayakkabısı modelleri, ürün çeşitliliğinden dolayı birçok kadının kombinlerini tamamlamada yardımcı parçalar halinde olur. Yeni şık tasarımları ve birçok farklı renk seçeneğiyle kombinlerinize uyum sağlar. Keen erkek ayakkabısı modellerinde de erkeklerin ayak yapısına uygun olarak tasarlanır. Böylece hem rahatlığa önem verip hem de şık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için tercih edilebilecek bir seçenektir. Markanın ürünlerindeki konfor sağlayıcı bir diğer özellik ise ayak ağrısı, mantar, nasır gibi rahatsızlıkları bulunan kişiler için kaliteli malzemelerden üretilmiş olması sebebiyle günlerini kurtarıcı nitelikte ürünler sunulmasıdır. Ürünün bu özellikleri ise Keen satın al işlemlerini tamamlayarak ürünleri tecrübe etmiş kişilerin yorumlarını Trendyol’da inceleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, Keen terlik modellerini de yaz aylarında zevklerinize hitap eden çeşitteki ürünü alabilir ve doğal deriden tasarlanarak renk çeşitliliğinin sergilediği ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Hem ayaktaki duruşu hem de sağladığı konfor ile markanın ürünleri hem bütçenizi zorlamaz hem de sizi konforla tanıştırır. Markanın uygun fiyatlı ürünleri ve kaliteli yapısıyla müşterilerin beğenisini toplayan tasarımları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Ek olarak bu konforlu ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bu alışveriş için mağaza dolaşmak yerine kolaylıkla Keen online avantajı ile temin edebilirsiniz. Çünkü Trendyol’da, Keen tasarımları farklı renk alternatifleri ile müşterilere sunulur. Avantajlı fiyatları ve kaçırılmayacak fırsatlarıyla kullanacağınız ortama uygun olan modeller arasında yer alan Keen casual çeşitlerini de kolaylıkla seçebilirsiniz. Online alışverişin sıklıkla tercih edildiği dönemde Trendyol, indirim ve kampanyalar ile alışverişlerde kolaylık sağlar. Böylece müşteriler kampanya ve indirim dönemlerinden faydalanabilir, Trendyol üzerinden Keen markasının konforlu ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Alternatifleri İle Bütçe Dostu Keen Fiyatları

Avantajlı Alternatifleri İle Bütçe Dostu Keen Fiyatları

Günlük ihtiyaçlar arasında yer alan ve hayatınızın pek çok alanında kullanabileceğiniz dayanıklı, konforlu ve kaliteli ayakkabılar tercih sebebidir. Markanın çeşitli modelleri, Trendyol ile müşterilere sunulur. Markanın farklı ürünlerinin fiyatları, çeşitli özellikler kapsamında değişiklik gösterir. Keen sandalet fiyatları da ürünün tasarımında kullanılan malzemeye göre de değişiklik gösterir. Birbirinden konforlu ve rahat Keen sneakers tasarlayarak kaliteyi müşterilerine oldukça uygun fiyatlarla sunar. Ürünlerde kullandığı kaliteli ve dayanıklı malzemelerle öne çıkan marka ürünlerde kullanılan materyallerin kalitesi, fiyat konusunda önemli bir detaydır. Uzun süreli kullanım sunan ürünler ile ekonomik bir seçim yapmak için ürünü seçmek için püf noktalardan yardım alabilirsiniz. Bu noktalar şu şekilde olabilir. Keen yürüyüş ayakkabısı seçerken öncelikle ayak yapınızı ön planda tutmanız gerekir. Ürünün rahatlığı ve özellikleri, model seçiminde oldukça önemlidir. Ayak rahatsızlıklarınız var ise seçiminizi ona göre yapmanız daha iyi olabilir. Geliştirilmiş modellerde müşteriler için nasır ve mantar gibi hastalıklardan koruyan özel tasarımlara sahiptir. Ayrıca taban yapısı sayesinde seçtiğiniz yürüyüş ayakkabısını her yerde giyebilirsiniz. Markanın sadece mevsim sezonları olarak yaz aylarında değil, ek olarak kış aylarında kullanılmak üzere üretilmiş kaliteli ürünleri mevcuttur. Keen bot alışverişi yapmak isteyen biri için fiyatı etkileyen önemli detay su geçirmeme özelliğidir. Her bütçeye uygun avantajlar sunan modeller ile ihtiyaçlarınıza hitap eden modelleri satın alabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı seçenekler ile her mevsim rahat edeceğiniz ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Keen fiyatları, ayakkabının üretiminde kullanılan malzemelere göre değişim gösterdiği bilinir. Bu sebeple Keen kayak ayakkabısı modelleri yürüyüş ayakkabılarına göre farklı fiyatlarda müşterilere sunulur. Trendyol üzerinden inceleyebileceğiniz oldukça kaliteli modelleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Ürün Seçimi İçin Keen Tavsiyeleri

Kullanışlı Ürün Seçimi İçin Keen Tavsiyeleri

Ürün çeşitliliği açısından oldukça zengin olan marka, ürün yelpazesinde birçok farklı model ve renk bulundurur. Kadın, erkek, genç gibi pek çok yaştan müşteri için uygun ve kaliteli ürünler dikkat çeker. Günlük kullanımın yanı sıra, tatillerinizde kombininize uygun sandalet seçenekleri ve dikkat çekici ürünleriyle müşterilerin hem şıklığı hem de ayak konforu için çeşitli modeller tasarlar. Markanın ürünlerinin konfor sağlayıcı olması tasarımdaki yumuşak yapıya sahip olmasıdır. Bu yumuşaklık ayağınızı kavrar ve hareket ettiğiniz sürece ayağınızın sabit kalmasına yardımcı olur. Çeşitli renklerle tasarlanan ürünler özellikle ayak konforunuzu sağlamak amacıyla tasarlanıp satışa sunulur. Bu tasarımlardan birine sahip olmak için de daha önce ürünü tecrübe etmiş kişilerin Keen tavsiye önerileri ile markanın müşteriler arasında güvenilirliği sağlanmış olur. Bunun için Trendyol’da ürün bilgisindeki bilgileri inceledikten sonra yorumlar bölümünde Keen yorum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için tasarımlar yaparak ayaktaki duruşuyla oldukça dikkat çekici alternatiflerin de tercih edildiği modelleri bütçe dostu kampanyalarla da satın alabilirsiniz. Bunun için zaman zaman oluşturulan Keen indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Böylece marka, kaliteli ve şık ürünlerini farklı renk seçenekleri ile beğenilere sunar. Koyu, klasik tonlar ile kış mevsimine uygun modeller tasarlanırken yazın enerjisini yansıtan açık ve canlı tonlar ile sandalet modelleri satışa sunulur. Örneğin sandalet tasarımlarında hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı ürünlerin sandalet tasarımlarında tamamı polyesterden oluşan üst kısmının kolaylıkla yıkanabilir bir yapısı vardır. Antimikrobiyal taban ayak kokusunu engellerken, nemi de kontrol eder. Böylece rahat kullanımı ve ayarlanabilir kordon kilidiyle dikkat çeken bu model, terleme yapmaz ve ayak kokusunu engeller. Taban yapısı sayesinde ayağınızı oldukça konforlu hissettirir. Hem konforu hem de şıklığı tavsiyeler doğrultusunda dilerseniz Trendyol’daki fırsatları takip edebilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Trendyol ile markanın kaliteli ürünlerine kampanyalı fiyatlardan sahip olabilirsiniz.