İlgili Kategoriler
Kişi Sayısı
Parça Sayısı
Şekil
Fiyat
Renk
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

KORKMAZ Yemek Takımı

" araması için 338 sonuç listeleniyor

Beğeni Toplayan Korkmaz Yemek Takımı Modelleri Trendyol'da!

Türkiye’nin önde gelen ev eşyası markaları arasında bulunan Korkmaz, elektrikli küçük ev aletleri, pişirme cihazları ve çeyiz setlerinin yanı sıra yemek takımı modelleriyle de müşterilerin beğenisini kazanır. Markanın sofra sunum ürünleri kategorisinde kahvaltı, çay ve kahve takımları, aksesuarlar, bardak setleri, çatal, kaşık takımları ile birlikte eşsiz güzellikte Korkmaz yemek takımı seçenekleri bulunur. Lezzetli sofraların şıklığının önemli unsurları arasındaki Korkmaz Eliza, Aşiyan, Flora, Bone yemek takımı seçenekleri, üstün işlevsel özellikleri ve olağanüstü estetik tasarımları ile göz doldurur. Yüksek kaliteli malzemeden büyük bir titizlikle üretilen Korkmaz porselen yemek takımı ürünleri, her zevke uygun modelleriyle öne çıkar. Sağlıklı ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar ilk günkü canlılığı ve estetik yapısıyla kullanılabilen Korkmaz günlük yemek takımı modelleri, tercihe göre çağdaş çizgideki tasarımlar ya da geleneksel motiflere sahip ürünler arasından seçilebilir. Yeni ev kuracak çiftler için özel paket seçenekleri bulunabilir ya da farklı çeyiz setleri içinde parçalı farklı modellerine yer verilir. Trendyol’un avantajları arasından hem zevkinize hem bütçenize uygun Korkmaz yemek takımı fiyatları bulabilirsiniz. Korkmaz 24 parça, 60 parça, 82 parça, 86 parça yemek takımı fiyatları ve özellikleriyle farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor ve her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Trendyol’un dönemsel kampanyaları ve özel indirim seçenekleri sayesinde markanın geniş ürün skalasında yer alan modelleri uygun fiyata bulabilirsiniz. Trendyol outlet kategorisinde yer alan markanın günlük kullanım için ürettiği ürünleri cazip fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Kullanışlı Korkmaz Porselen Yemek Takımı Modelleri

Kaliteli ve Kullanışlı Korkmaz Porselen Yemek Takımı Modelleri

Başta Korkmaz 6 kişilik yemek takımı modelleri ve 12 kişilik seçenekler olmak üzere pek çok farklı yemek takımı alternatifi sunan marka, hem günlük kullanım için hem de özel akşam yemekleri için değişik modeller tasarlar. Kalabalık sunumlara yönelik olarak üretilen modelleri çeşitli kampanyalardan yararlanarak kolayca satın alabilirsiniz.

Farklı parça sayılarının olduğu tasarımlar müşterilere seçim kolaylığı sağlar. Günlük kullanım için ailelerin büyüklüğüne ve kullanım alışkanlıklarına uygun modeller seçenekler arasından bulunur. Kalabalık aileler için Korkmaz yemek takımı 12 kişilik alternatifleri arasından diledikleri gönül rahatlığıyla seçebiliyor. Kalabalık aileler için çok parçalı günlük kullanılan ürün seçenekleri bulunduğu gibi, 24 parça olan minimal modeller de vardır. İhtiyacınıza göre çok parçalı ya da az parçalı modelleri tercih edebilirsiniz. Markanın 24 parça olan ürünleri 6 kişilik olarak tasarlanıyor ve içinde servis tabağı, tatlı tabağı, çukur tabak ve çorba kasesi ürünlerinden 6’şar tane bulunur. Atıştırmalık ikramları, öğle ve akşamları gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bu ürünler kişisel beğenilere göre farklı model ve desenlere sahip olabilir. Müşterilerin zevkine ve bütçesine alternatifler ile seçim imkanı sunar. Özel davetler ve misafir ağırlamaları için tercih edilen Korkmaz Ambiance, Antique, Bianca, Olimpia yemek takımı ise özel seriler halinde pek çok seçenek sunar. Herkesin hayalindeki sofralara kolayca ulaşmasını sağlayan, mükemmel görünümlü masalar hazırlamayı mümkün kılan büyük modelleri, servis tabakları, çukur tabaklar, pasta tabakları, çorba kaseleri ve sunum tabakları başta olmak üzere pek çok parça içerir. Bu parçalar ile misafir sofralarını hem lezzetli hem de şık hale getirebilirsiniz. Uygun fiyatlarla satışa sunulan parçalar kullanım kolaylığı sunar. Trendyol’daki Korkmaz yemek takımı indirimlerinden yararlanarak hem kendinize hem de sevdiklerinize ev eşyası olarak da bu ürünlerden alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Korkmaz Yemek Takımı Seçenekleri

Beğeni Toplayan Korkmaz Yemek Takımı Seçenekleri

Markanın model seçeneklerine göre içerdiği tabak çeşitleri ve sunum aksesuarlarının sayısı değişebilir. Korkmaz yemek setleri içinde yer alan modelleri de genellikle 12 kişilik modeller arasından tercih edilir. Kişiler kalabalık ve çekirdek aile yapılarına uygun olacak şekilde ürünler seçer. Bu da hem kullanımı kolaylaştırır, hem de evde kapladığı alanı azaltır. Markanın büyük setler halinde satışa sunduğu 64 parça modeller, kişisel tercihe göre çağdaş, klasik, sade ya da gösterişli tasarım seçenekleri sunar. Paket içerisinde yer alan tabak ve aksesuarların formu yuvarlak, kare ya da oval biçimlerde bulunabilir. 12 kişilik olarak tasarlanan Korkmaz yuvarlak yemek takımı ürünlerinde genellikle servis tabağı, çukur tabak, çorba kasesi ve tatlı tabağından 12’şer tane bulunurken, 4 kayık tabak, kapağıyla birlikte bir çorbalık yer alır. Takımda ayrıca 2’şer adet tuzluk ve biberlik de bulunuyor. Bu standart takımlar 58 parçadan oluşurken, Markanın 60 parçalı seçeneklerinde ayrıca kapağıyla birlikte kürdanlık da yer alıyor. Korkmaz kare yemek takımı seçenekleri de benzer içeriğe sahip olarak üretiliyor ve takımdaki çorbalık, kürdanlık, tuzluk gibi aksesuarlar da bu forma uygun biçimde tasarlanıyor. Markanın bu modelleri ve fiyatları kullananlar tarafından yoğun olarak önerilir ve yorumlarda ürünlerin işlevsel kullanım özelliklerine dikkat çekilir. Korkmaz yemek takımı yorumları içinde farklı tasarım özellikleri ve tabakların şekillerin müşteri yorumlarında öne çıkar. Markanın yuvarlak ya da kare olarak tercih edilebildiği gibi, klasik ya da çağdaş tasarımlarından da ilgiyle söz edilir. Düz beyaz ya da kırık beyaz olarak tasarlanmış ürünleri sadelikleri ve yüksek kaliteli malzemesi ile adından söz ettirir. Müşteriler tercihlerine göre hem günlük olarak hem de özel misafirler için bunları kullanır. Marka kare tasarıma sahip ürünlerini özel seriler halinde müşterilerin beğenisine sunar. Bu seriler göz alıcı sofralar için pek çok farklı kullanım olanağı sunar. İster günlük kullanabileceğiniz sade modelleri isterseniz de misafirlerinizi ağırlarken tercih edebileceğiniz gösterişli seçenekleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dikkat Çekici Korkmaz Misafir Yemek Takımı Parçaları

Dikkat Çekici Korkmaz Misafir Yemek Takımı Parçaları

Markanın sevilen koleksiyonları farklı parça sayısı seçenekleriyle satın alınabiliyor ve her türlü ihtiyaca uygun Korkmaz indirimli yemek takımları kare ya da yuvarlak olarak bulunabilir. Geleneksel motiflerin ve desenlerin yer aldığı çok özel ürünler yuvarlak tasarımı ile öne çıkar. Markanın ürünlerinde yer alan kare tasarımlı ürünler pek çok klasik ya da çağdaş tasarım arasından dikkat çeker. Günlük kullanım için bu seçenekleri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Beyaz ya da bej rengi sofralara sadelik dışında zarafet de katar. Markanın mavi desenli özel tasarımlarıyla dikkat çekici bir şıklık ve estetik sunabiliyor. Korkmaz mavi, siyah, pembe, yeşil yemek takımı farklı renklerde bir çok farklı motif ve desen seçeneği sağlar. Korkmaz özel seri yemek takımı ürünleri arasında tarihi çağrışımlı motifler, bereket simgesi desenler yer alabiliyor. Markanın misafir ağırlama için tercih edilen klasik ve gösterişli ürünlerin yanı sıra özel seri yeni tasarımları da her türlü kullanım için mükemmel seçim olanağı sunar. Müşteriler seçim yaparken ailedeki birey sayısı ve kullanım alışkanlıkları ile birlikte evin ve kullanıldığı alanın genel tasarımının da göz önünde tutulması tavsiye edilir. Markanın ürünleri önceden kullanan müşteriler yaptıkları yorumlar ile farklı tasarım seçeneklerinin uyumlu misafir sofraları oluşturmak için geniş bir seçenek yelpazesi ortaya koyar. Seçilen tasarım ile uyumlu olarak sade ya da desenli masa örtüleri ve özel tasarım Amerikan servisler sofralara başka bir güzellik katabiliyor. Markanın ürünleri özellikle misafir ağırlarken belirgin biçimde öne çıkıyor ve estetik masa dekorasyonlarının önemli bir parçası işlev üstleniyor. Korkmaz kelebekli yemek takımı seçenekleri renkleri ve tasarımları ile uyumlu biçimde şık sofralar kurulmasına büyük katkı sağlıyor. Siz de desenleri ile fark yaratan modelleri Trendyol’dan alabilirsiniz.

Modern Tasarıma Sahip Korkmaz Günlük Yemek Takımları

Modern Tasarıma Sahip Korkmaz Günlük Yemek Takımları

Marka modelleri farklı seriler ve fiyatlar ile müşterilere pek çok seçenek sunar. Bone Selection serisinde yer alan modelleri ile kusursuz sofralar kurmayı kolaylaştırırken, 86 parça Korkmaz yemek takımı kampanyaları sayesinde yüksek kaliteli ürünler uygun koşullarla satın alınabilir. 86 parça modeller 12’şer adet servis tabağı, tatlı tabağı ve çorba kasesinin yanı sıra 6’şar çay ve kahve fincanı ile bunların tabakları, 3 kayık tabak, peçetelik, kürdanlık, tuzluk ve biberlik ürünlerini içerir. Kimi paketlerde derin salata tabağı, sosluk gibi ürünlerde bulunur. Markanın farklı beğeniler ve ihtiyaçlar için tasarladığı özel parçaları arasında irili ufaklı pek çok seçenek yer alır. Korkmaz misafir yemek takımı seçeneklerinde tasarım çizgileriyle Mezopotamya’nın köklü uygarlıklarından esinlenilen tasarımlar bulunur. Tarihin eski dönemlerinden bugüne ulaşan ve çömlek kültüründe ifadesini bulan motif ve desenler modellerin tasarımında geniş yer tutar. Markanın modelleri arasında Supla tabağı, servis tabağı, tatlı tabağı, çorba kasesi ve ekmek tabağından 12’şer tane bulunuyor, ayrıca takımın içinde 10 adet kayık tabak, çorbalık, sosluk, tuzluk, biberlik, kürdanlık gibi ürünlerle birlikte toplam 91 parça yer alan seçeneklerde bulunur. Markanın Aşiyan serisi içinde yer alan seçeneklerinin yanı sıra, bu serinin tasarım çizgilerine sahip özel kahvaltılık çeşitleri büyük ilgi görür. Markanın kampanyalı Aşiyan modelleri fiyatı itibarıyla müşterilerin beğenisini kazanır. Üstün malzeme kalitesi ve eşsiz tasarımları ile müşterilerin tercih listelerinde yerini alır. Markanın sevilen serileri arasında bulunan Korkmaz üçgen yemek takımı arasında yer alan düz beyaz renk seçenekleri ve sade tasarımı müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. 60 farklı parça ile kusursuz bir sofra için gereken tüm tabak ve aksesuarları içeren modeller az ya da fazla parça içeren seçenekler ile müşterilere seçim imkanı tanır. Kalabalık aileler 86 parçalık tasarımları tercih ederken, aynı seride yer alan çatal, kaşık bıçak setleri de müşteriler tarafından büyük ilgi görür. Markanın Bone serisinde yer alan modellerde 60 parça içeren seçenekler vardır. Servis, tabakları ve tatlı tabakları ile çorba kasesinden 12’şer adet bulunan takımda, farklı boylarda 4 adet kayık tabak, bir adet çorbalık, 2’şer adet tuzluk, biberlik ve kürdanlık yer alıyor. Kenarları süslü ya da simli olarak tasarlanmış sade bir stile sahip olan modelleri markanın iddialı koleksiyonları arasında bulunuyor ve çeyiz alışverişi yapanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Her Zevke Uygun Korkmaz Yemek Takımı Seçenekleri

Her Zevke Uygun Korkmaz Yemek Takımı Seçenekleri

Korkmaz suplalı yemek takımı seçenekleri arasında herkes kendi zevkine uygun bir modeli rahatlıkla bulurken, özel sunum aksesuarları detaylardaki ince işçilik ile göz dolduruyor. Günlük kullanım için tercih edilen 6 kişilik seçenekleri, tercihe göre klasik, sade, modern ya da gösterişli modeller arasından seçilebiliyor. Misafirler ve özel davetler için düşünülen 12 kişilik takımlar için ise birçok özel tasarım serisi bulunuyor. Marka Collection, Eliza Collection, Belinda, Bone, Bone Selection, Delta, Bianca, Bianca Collection, Hasbahçe, İnci, İmperial, Gold serileri içinde yer alan modeller çeyiz alışverişi ve yeni ev kuranlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Değişik beğenilere uygun olarak tasarlanmış, yüksek malzeme kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunan modelleri, tercihe göre yuvarlak ya da kare tasarım çizgileri sunuyor. Sofraların kusursuz ve ihtişamlı görünmesini kolaylaştıran Korkmaz Flora Collection, Eliza Collection, Belinda, Bone, Bone Selection, Delta, Bianca, Bianca Collection, Hasbahçe, İnci, İmperial, Gold modelleri, estetik düzeyleri yanında işlevsel özellikleri ile de beğeni toplar. Korkmaz çiçekli yemek takımı müşteri yorumları pembe, mavi ve diğer renklerdeki takımların da düz ve beyaz takımlar kadar beğeni topladığını ortaya koyuyor. İçinde çok sayıda işlevsel parçaya yer veren marka renk ve tasarımlarındaki zarafeti ile öne çıkar. Tamamen sağlıklı ham maddeler kullanılarak, doğal malzemelerden üretilen seçenekleri, ışığı geçiren ve parlak bir görünüm sağlayan saydam yapılarıyla da dikkat çekiyor. Sadeliği ve zarafeti ile öne çıkan modellerin yanı sıra renkli ve canlı tasarımları tercih edenler için de pek çok alternatif bulunur. Müşteri yorumları pembe, kırmızı, su yeşili, mavi gibi renklerin ağırlıkta olduğu çiçek motifli tasarımların da büyük ilgi gördüğünü gösterir. Markanın gösterişli ve ihtişamlı bir görünüm sunan renkli modeller, renklerinde herhangi bir solma ya da kayıp olmaksızın bulaşık makinesinde yıkanabilir. Günlük kullanım için tasarlanan ürünler de sık yıkanmaya uygun bir özellik gösterir. Günlük kullanım için tercih edilen seçenekler az parçalı setler halinde tercih edilebildiği gibi, kalabalık ailelere özel çok parçalı tasarımlar da kullanılabilir. 6 kişilik olarak tasarlanan ve uygun fiyatlı seçenekler sunan günlük kullanım takımları, 6’şar adet servis tabağı, tatlı tabağı ve çorba kasesi sunuyor. Bunların içinde genellikle kayık tabak, tuzluk, çorbalık, kürdanlık, peçetelik gibi parçalar yer almıyor. Kare, yuvarlak ve oval tasarımlarının dışında son dönemlerde üçgen ve dikdörtgen tabak tasarımlar da ilgi görür. Siyah ya da lacivert renklerin ağır bastığı koyu renkli tasarımlar şık ve asil görünümleriyle öne çıkarken, neşeli ve sempatik motifleri sevenler canlı renklerden oluşan tasarımları tercih edilir.

Avantajlı Korkmaz Yemek Takımı Fiyatları

Avantajlı Korkmaz Yemek Takımı Fiyatları

Korkmaz kemik tozu yemek takımı modelleri ve fiyatları kullananlar tarafından değerlendirildiğinde çoğunlukla fiyat performans açısından makul bir düzeyde oldukları ifade edilir. Markanın ürün seçeneklerinin fiyatları içindeki parça sayısına, modeline ve ürünün niteliğine göre farklılık gösterebilir. Yüksek kaliteli malzemeden yapılan ve parça sayısı yüksek olan özel tasarımların fiyatları değişkenlik gösterebilir. Günlük kullanım amaçlı tasarlanmış modeller herkes için uygun fiyata satışa sunulur. 24 parçalık ürünler bazı ek aksesuar ve parçalar eklenerek çok parçalı modeller ile aynı işlev ve görünüme kavuşur. Yeni ev kuranların çeyiz alışverişi için tercih ettikleri 12 kişilik modeller hem tasarımları, hem işlevsellikleri ile öne çıkar. Yeni ev alışverişi yapanlar hem günlük kullanım için tercih edecekleri, hem de özel davetler için saklayacakları bu modellere Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilir. Trendyol’dan Korkmaz yemek takımı kullananların yorumları okuyarak detayları öğrenebilirsiniz. Önceden bu ürünleri satın alıp kullananlar, yorumlar sayesinde deneyim ve tavsiyelerini diğer müşterilere aktarır. Yorumlar sayesinde ölçüleri, özellikleri ve tasarımları detaylı biçimde incelemek ve karar verdikten sonra oldukça uygun fiyatlarla satın almak kolay hale gelir. Korkmaz çocuk yemek takımı için çok özel indirimler sunan Trendyol, herkes için erişilebilir fiyat düzeyiyle yeni ev kuranlar tarafından da çeyiz alışverişi için tercih edilir ayrıca dönemsel olarak ilan edilen kampanyalar kaçırılmayacak fiyat fırsatları sunar. Ayrıca outlet kategorisindeki bu seçenekleri ve Trendyol’un özel indirim fırsatlarından yararlanarak, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünleri satın alabilirsiniz.