placeholder
"

KORKMAZ Yemek Takımı

" araması için 209 sonuç listeleniyor

Korkmaz Yemek Takımı

Korkmaz Yemek Takımı

Türkiye’nin önde gelen ev eşyası markaları arasında bulunan Korkmaz, elektrikli küçük ev aletleri, pişirme cihazları ve çeyiz setlerinin yanı sıra yemek takımı modelleriyle de göz dolduruyor. Markanın sofra sunum ürünleri kategorisinde kahvaltı, çay ve kahve takımları, aksesuarlar, bardak setleri, çatal, kaşık takımları ile birlikte eşsiz güzellikte Korkmaz yemek takımı seçenekleri de bulunuyor. Lezzetli sofraların şıklığının önemli unsurları arasındaki Korkmaz 12 kişilik yemek takımı seçenekleri, üstün işlevsel özellikleri ve olağanüstü estetik tasarımları ile göz dolduruyor. Yüksek kaliteli malzemeden büyük bir titizlikle üretilen Korkmaz porselen yemek takımı ürünleri, her zevke uygun modelleriyle öne çıkıyor. Sağlıklı ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar ilk günkü canlılığı ve estetik yapısıyla kullanılabilen Korkmaz günlük yemek takımı modelleri, tercihe göre çağdaş çizgideki tasarımlar ya da geleneksel motiflere sahip ürünler arasından seçilebiliyor. Yeni ev kuracak çiftler için özel paket seçenekleri bulunabiliyor ya da farklı çeyiz setleri içinde Korkmaz 12 kişilik yemek takımı ya da diğer çok parçalı yemek takımı modellerine yer verilebiliyor.

Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyası içinde oldukça makul Korkmaz yemek takımı fiyatları bulunabiliyor. Korkmaz 42 parça, 48 parça, 84 parça, 85 parça, 92 parça, 6 kişilik, 12 kişilik yemek takımı fiyatları ve özellikleriyle farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor ve her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Trendyol’un dönemsel kampanyaları ve özel indirim seçenekleri sayesinde Korkmaz 42 parça, 48 parça, 84 parça, 85 parça, 92 parça, 6 kişilik, 12 kişilik yemek takımı fiyatları herkes için erişilebilir bir düzeye gelebiliyor. Trendyol outlet kategorisinde yer alan Korkmaz günlük yemek takımı ürünleri için kaçırılmayacak fiyat fırsatları bulunabiliyor, Korkmaz yemek takımı çeyiz seti çok özel fiyatlarla satın alınabiliyor.

Korkmaz Porselen Yemek Takımı Modelleri

Başta Korkmaz 6 kişilik yemek takımı modelleri ve 12 kişilik seçenekler olmak üzere pek çok farklı yemek takımı alternatifi sunan marka, hem günlük kullanım için hem de özel akşam yemekleri için değişik modeller tasarlıyor. Kalabalık sunumlara yönelik olarak 86 parça yemek takımı Korkmaz yemek takımı kampanyaları ile kolayca satın alınabilirken, farklı parça sayıların sahip pek çok seçenek bulunuyor. Günlük kullanım için ailelerin büyüklüğüne ve kullanım alışkanlıklarına uygun modeller rahatlıkla bulunabiliyor. Fazla kalabalık olmayan aileler Korkmaz 6 kişilik yemek takımı alternatifleri arasından diledikleri gönül rahatlığıyla seçebiliyor. Daha kalabalık aileler için daha çok parça içeren günlük yemek takımı seçenekleri bulunduğu gibi, Korkmaz 24 parça yemek takımı gibi daha minimal modeller de tercih edilebiliyor. Korkmaz 24 parça yemek takımı ürünleri 6 kişilik olarak tasarlanıyor ve içinde servis tabağı, tatlı tabağı, çukur yemek tabağı ve çorba kasesi ürünlerinden 6’şar tane bulunuyor. Atıştırmalık ikramları, öğle ve akşam yemekleri için gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bu takımlar kişisel beğenilere göre farklı model ve desenlere sahip olabiliyor.

Özel davetler ve misafir ağırlamaları için tercih edilen 12 kişilik yemek takımı ürünleri ise özel seriler halinde pek çok seçenek sunuyor. Herkesin hayalindeki sofralara kolayca ulaşmasını sağlayan, mükemmel görünümlü masalar hazırlamayı mümkün kılan büyük yemek takımı modelleri, servis tabakları, çukur tabaklar, pasta tabakları, çorba kaseleri ve sunum tabakları başta olmak üzere pek çok parça içeriyor. Yemek takımı modeline göre içerdiği tabak çeşitleri ve sunum aksesuarlarının sayısı değişebiliyor. Korkmaz yemek takımı çeyiz seti içinde yer alan modelleri de genellikle 12 kişilik yemek takımları arasından seçiliyor.

Korkmaz 60 parça yemek takımı modelleri ve diğer büyük setler, kişisel tercihe göre çağdaş, klasik, sade ya da gösterişli tasarım seçenekleri sunuyor. Yemek takımı içinde yer alan tabak ve aksesuarların formu yuvarlak, kare ya da oval biçimlerde olabiliyor. 12 kişilik olarak tasarlanan Korkmaz yuvarlak yemek takımı ürünlerinde genellikle servis tabağı, çukur tabak, çorba kasesi ve tatlı tabağından 12’şer tane bulunurken, 4 kayık tabak, kapağıyla birlikte bir çorbalık yer alıyor. Takımda ayrıca 2’şer adet tuzluk ve biberlik de bulunuyor. Bu standart takımlar 58 parçadan oluşurken, Korkmaz 60 parça yemek takımı seçeneklerinde ayrıca kapağıyla birlikte kürdanlık da yer alıyor. Korkmaz kare yemek takımı seçenekleri de benzer içeriğe sahip olarak üretiliyor ve takımdaki çorbalık, kürdanlık, tuzluk gibi aksesuarlar da bu forma uygun biçimde tasarlanıyor.

Farklı Tercihlere Uygun Yemek Takımları

Korkmaz yemek takımı modelleri ve fiyatları kullananlar tarafından yoğun olarak öneriliyor ve görüş sayfalarında markanın yemek takımlarının işlevsel kullanım özelliklerine dikkat çekiliyor. Korkmaz yemek takımı yorumları içinde farklı tasarım özellikleri ve tabakların şekline de dikkat çekiliyor. Korkmaz yemek takımları yuvarlak ya da kare olarak tercih edilebildiği gibi, klasik ya da çağdaş tasarımlarından da ilgiyle söz ediliyor. Düz beyaz ya da kırık beyaz olarak tasarlanmış Korkmaz yuvarlak yemek takımı ürünleri sadelikleri ve yüksek malzeme kalitesi ile adından söze ettiriyor. Korkmaz kare yemek takımı ürünlerini özel seriler halinde kullanıcıların beğenisine sunan marka, göz alıcı şıklıktaki sofralar için pek çok farklı tasarım alternatifi geliştiriyor. Markanın sevilen koleksiyonları farklı parça sayısı seçenekleriyle satın alınabiliyor ve her türlü ihtiyaca uygun Korkmaz yemek takımı kare ya da yuvarlak olarak bulunabiliyor.

Geleneksel motiflerin ve desenlerin yer aldığı çok özel Korkmaz yemek takımları yuvarlak tasarımlı ürünleriyle öne çıkıyor. Korkmaz yemek takımı kare olarak tercih edildiğinde de pek çok klasik ya da çağdaş tasarım arasından gönül rahatlığıyla seçim yapılabiliyor. Beyaz ya da bej rengi sade yemek takımları dışında Korkmaz yemek takımı mavi desenli özel tasarımlarıyla dikkat çekici bir şıklık ve estetik sunabiliyor. Korkmaz yemek takımı mavi, pembe, yeşil ya da diğer renklerde bir çok farklı motif ve desen seçeneği sağlıyor. Korkmaz özel seri yeni yemek takımı ürünleri arasında tarihi çağrışımlı motifler, bereket simgesi desenler yer alabiliyor. Daha çok misafir ağırlama için tercih edilen klasik ve gösterişli yemek takımlarının yanı sıra Korkmaz özel seri yeni yemek takımı tasarımları da her türlü kullanım için mükemmel seçimler sunuyor.

Yemek takımı seçimlerinde ailedeki birey sayısı ve kullanım alışkanlıkları ile birlikte evin ve yemek odasının genel tasarımının da göz önünde tutulması tavsiye ediliyor. Korkmaz yemek takımı yorumları farklı tasarım seçeneklerinin uyumlu yemek sofraları oluşturmak için geniş bir seçenek yelpazesi sunduğu ortaya koyuyor. Seçilen yemek takımının tasarımı ile uyumlu olarak sade ya da desenli masa örtüleri ve özel tasarım Amerikan servisler sofralara başka bir güzellik katabiliyor. Markanın yemek takımları özellikle misafir ağırlarken daha belirgin biçimde öne çıkıyor ve estetik masa dekorasyonlarının önemli bir parçası işlev üstleniyor. Korkmaz suplalı, kelebekli, su yeşili, siyah, oval kare yemek takımı seçenekleri renkleri ve tasarımları ile uyumlu biçimde şık sofralar kurulmasına büyük katkı sağlıyor.

Özel Tasarım Yemek Takımı Serileri

Korkmaz marka yemek takımı modelleri farklı seriler ve modeller ile kullanıcılara pek çok seçenek sunuyor. Bone Selection serisinde yer alan yemek takımı modelleri ile kusursuz sofralar kurmayı kolaylaştırırken, 86 parça yemek takımı Korkmaz yemek takımı kampanyaları sayesinde yüksek kaliteli ürünler uygun koşullarla satın alınabiliyor. 86 parça yemek takımı modelleri 12’şer adet servis tabağı, yemek tabağı, tatlı tabağı ve çorba kasesinin yanı sıra 6’şar çay ve kahve fincanı ile bunların tabakları, 3 kayık tabak, peçetelik, kürdanlık, tuzluk ve biberlik ürünlerini içeriyor. Kimi takımlarda derin salata tabağı, sosluk gibi ürünler de bulunuyor. Korkmaz’ın farklı beğeniler ve ihtiyaçlar için tasarladığı özel yemek takımları arasında irili ufaklı pek çok seçenek yer alıyor.

Korkmaz Aşiyan yemek takımı tasarım çizgileriyle Mezopotamya’nın köklü uygarlıklarından esinleniyor. Tarihin eski dönemlerinden bugüne ulaşan ve çömlek kültüründe ifadesini bulan motif ve desenler bu yemek takımının tasarımında yerini alıyor. Korkmaz Aşiyan yemek takımı içinde Supla tabağı, servis tabağı, yemek tabağı, tatlı tabağı, çorba kasesi ve ekmek tabağından 12’şer tane bulunuyor, ayrıca takımın içinde 10 adet kayık tabak, çorbalık, sosluk, tuzluk, biberlik, kürdanlık gibi ürünlerle birlikte toplam 91 parça yer alıyor. Markanın Aşiyan serisi içinde yer alan yemek takımı seçeneklerinin yanı sıra, bu serinin tasarım çizgilerine sahip özel kahvaltılık takımları da büyük ilgi görüyor. Korkmaz kampanya Aşiyan yemek takımı fiyatı itibariyle biraz daha üst segment ürünler arasında yer alırken, üstün malzeme kalitesi ve eşsiz tasarımları ile tercih listelerinde yerini alıyor.

Markanın sevilen serileri arasında bulunan Korkmaz Flora yemek takımı düz beyaz renk seçenekleri ve sade tasarımı ile büyük ilgi görüyor. 60 farklı parça ile kusursuz bir sofra için gereken tüm tabak ve aksesuarları içeren Korkmaz Flora yemek takımı, daha az ya da daha fazla parça içeren seçenekler de sunuyor. Daha kalabalık aileler ve daha fazla yemek takımı aksesuarı isteyenler 86 parçalık yemek takımını tercih ederken, aynı seride yer alan çatal, kaşık bıçak setleri de büyük ilgi görüyor. Markanın Bone serisinde yer alan yemek takımlarından olan Korkmaz Eliza yemek takımı 60 parça içeriyor. Servis, yemek ve tatlı tabakları ile çorba kasesinden 12’şer adet bulunan takımda, farklı boylarda 4 adet kayık tabak, bir adet çorbalık, 2’şer adet tuzluk, biberlik ve kürdanlık yer alıyor. Kenarları süslü ya da simli olarak tasarlanmış sade bir stile sahip olan Korkmaz Eliza yemek takımı modelleri de, markanın iddialı koleksiyonları arasında bulunuyor ve çeyiz alışverişi yapanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Her Zevke Uygun Tasarım Seçenekleri

Korkmaz suplalı, kelebekli, su yeşili, siyah, oval kare yemek takımı seçenekleri arasında herkes kendi zevkine uygun bir modeli rahatlıkla bulurken, özel sunum aksesuarları detaylardaki ince işçilik ile göz dolduruyor. Günlük kullanım için tercih edilen 6 kişilik yemek takımı seçenekleri, tercihe göre klasik, sade, modern ya da gösterişli modeller arasından seçilebiliyor. Daha çok misafirler ve özel davetler için düşünülen 12 kişilik takımlar için ise bir çok özel tasarım serisi bulunuyor. Korkmaz Flora Collection, Eliza Collection, Belinda, Bone, Bone Selection, Delta, Bianca, Bianca Colleciton, Hasbahçe, İnci, İmperial, Gold yemek takımı serileri içinde yer alan modeller çeyiz alışverişi ve yeni ev kuranlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Değişik beğenilere uygun olarak tasarlanmış, yüksek malzeme kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunan yemek takımı modelleri, tercihe göre yuvarlak ya da kare tasarım çizgileri sunuyor. Sofraların kusursuz ve ihtişamlı görünmesini kolaylaştıran Korkmaz Flora Collection, Eliza Collection, Belinda, Bone, Bone Selection, Delta, Bianca, Bianca Colleciton, Hasbahçe, İnci, İmperial, Gold yemek takımı modelleri, estetik düzeyleri yanında işlevsel özellikleri ile de beğeni topluyor. Korkmaz yemek takımı kullanıcı yorumları pembe, mavi ve diğer renklerdeki takımların da düz ve beyaz takımlar kadar beğeni topladığını ortaya koyuyor. İçinde çok sayıda işlevsel parçaya yer veren yemek takımı modelleri, renk ve tasarımlarındaki zerafet ile öne çıkıyor. Tamamen sağlıklı ham maddeler kullanılarak, doğal malzemelerden üretilen yemek takımı seçenekleri, ışığı geçiren ve parlak bir görünüm sağlayan saydam yapılarıyla da dikkat çekiyor.

Sadeliği ve zarafeti ile öne çıkan modellerin yanı sıra renkli ve canlı tasarımları tercih edenler için de pek çok alternatif bulunuyor. Korkmaz yemek takımı kullanıcı yorumları pembe, kırmızı, su yeşili, mavi gibi renklerin ağırlıkta olduğu çiçek motifli tasarımların da büyük ilgi gördüğünü gösteriyor. Daha gösterişli ve ihtişamlı bir görünüm sunan renkli modeller, renklerinde herhangi bir solma ya da kayıp olmaksızın bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Günlük kullanım için tasarlanan modeller de sık yıkanmaya uygun bir özellik gösteriyor.

Günlük kullanım amaçlı yemek takımları daha az parçalı setler halinde tercih edilebildiği gibi, kalabalık ailelere özel çok parçalı yemek takımı tasarımları da bulunuyor. 6 kişilik olarak tasarlanan ve daha uygun fiyatlı seçenekler sunan günlük kullanım takımları, 6’şar adet servis tabağı, yemek tabağı, tatlı tabağı ve çorba kasesi sunuyor. Bu takımların içinde genellikle kayık tabak, tuzluk, çorbalık, kürdanlık, peçetelik gibi parçalar yer almıyor. Kare, yuvarlak ve oval yemek takımı tasarımlarının dışında son dönemlerde üçgen ve dikdörtgen tabak tasarımları da ilgi görüyor. Siyah ya da lacivert renklerin ağır bastığı koyu renkli tasarımlar şık ve asil görünümleriyle öne çıkarken, neşeli ve sempatik motifleri sevenler canlı renklerden oluşan tasarımları tercih ediyor.

Korkmaz Yemek Takımı Fiyatları

Korkmaz yemek takımı modelleri ve fiyatları kullananlar tarafından değerlendirildiğinde çoğunlukla fiyat performans açısından makul bir düzeyde oldukları ifade ediliyor. Korkmaz marka yemek takımı seçeneklerinin fiyatları içindeki parça sayısına, modeline ve ürünün niteliğine göre farklılık gösterebiliyor. Daha yüksek kaliteli malzemeden yapılan ve parça sayısı yüksek olan özel tasarım yemek takımları biraz daha yüksek fiyattan alıcı bulurken, günlük kullanım amaçlı tasarlanmış modeller herkes için erişilebilir seviyede bulunuyor. 24 parçalık yemek takımları bazı ek aksesuar ve parçalar eklenerek çok parçalı yemek takımları ile aynı işlev ve görünüşe kavuşabiliyor. Yeni ev kuranların çeyiz alışverişi için tercih ettikleri 12 kişilik çok parçalı takımlar ise hem tasarımları, hem işlevsellikleri ile öne çıkıyor. Yeni ev alışverişi yapanlar hem günlük kullanım için tercih edecekleri, hem de özel davetler için saklayacakları yemek takımı modellerine Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşabiliyor.

Korkmaz markasının pek çok ürünü gibi yemek takımı seçeneklerine de Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşılabiliyor. Trendyol’da yemek takımlarının ölçüleri, özellikleri ve tasarımları detaylı biçimde incelemek ve karar verdikten sonra oldukça uygun fiyatlarla satın almak mümkün oluyor. Korkmaz marka ürünler ve yemek takımları için çok özel indirimler sunan Trendyol, herkes için erişilebilir fiyat düzeyiyle yeni ev kuranlar tarafından da çeyiz alışverişi için tercih ediliyor. Trendyol’da dönemsel olarak ilan edilen kampanyalar kaçırılmayacak yemek takımı fiyat fırsatları sunuyor. Ayrıca outlet kategorisindeki yemek takımı seçenekleri ve Trendyol’un özel indirim fırsatları da yüksek kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla erişmeyi olanaklı hale getiriyor.