İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Parça Sayısı
Materyal
Şekil
Özellik
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

12 Kişilik Yemek Takımı

" araması için 2420 sonuç listeleniyor

12 Kişilik Yemek Takımı

12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Ailecek keyifli akşam yemeklerinin yendiği sofraları tamamlayan yemek takımları en güzel anlarınıza eşlik eder. 12 kişilik yemek takımı modelleri arasında sizlere hitap eden ve hayalini kurduğunuz modeli tedarik edebilirsiniz. Hem şık hem de gösterişli olan bu ürünler konuklarınızın ilgisini çeken göz alıcı sunumlar yapmanızı sağlar. 12 kişilik takımlar birbirinden şık ve gösterişli seçeneklerle sizlere sunulur. Kalabalık misafirlerden çekirdek ailelere kadar her ihtiyacınıza uygun yemek setini bulabilirsiniz. Klasik ve sade severler için birçok model yer alırken bunun tam tersi gösterişli ve desenli olanları da sizler için sıralanır. Sadece zevkinizi göz önünde tutup tercihiniz yapabilirsiniz. Tüm modeller arasında tarzınızı ifade eden ürünleri tek seçimle bulabilirsiniz. Sadece klasik olanları değil aşk temalı modelleri de mevcuttur. Sevginizi aşk temalı bir setle gösterebilirsiniz. Bu tema yeni evli çiftlerin ilgi gösterdiği seçenekler arasında yer alır. 12 kişilik yemek takımı çeyiz seti yeni evli çiftlere ya da hazırlık aşamasında olanlara özel olarak tasarlanır. Yeni evli çiftler aldıkları her ürünü özenle seçer. Siz de özenle seçeceğiniz ve herkesi hayran bırakacak bir tercihte bulunabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve şık tasarımlarıyla masa kurarken ihtiyacınız olan bütün parçalar görsel anlamda birbirini tamamlayacak şekilde dizayn edilir. Geniş bir aileyseniz sizler için de uygun olan tasarımlara göz atabilirsiniz. Yemek saatlerinin daha keyifli hale gelmesi ve hayal ettiğiniz sunumu oluşturabilmeniz için bu ürünlere göz atabilirsiniz. Sahip olacağınız bir model iştah açıcı özellikleriyle de sofranızda yer alır. Her parça ideal boyutlarda olduğu için kullanım aşamasında sofrada çok yer kaplamadan kullanışlı ve işlevsel bir hale dönüşür. 12 kişilik yemek takımı kare modelleri bu yılın trendleri arasında bulunur. Kare olan takım ortaya farklı bir görünüm koyar. Daha şık ve klasik bir duruşa da sahiptir. Yıllarca kullanılmalarına rağmen dış yüzeyinde bir aşınma veya deforme olma durumu yaşanmaz. Kaliteli ve dayanıklı bir üretimden geçtikleri için kırılma ya da çatlama durumu meydana gelmez. Uzun yıllar kullanacağınız bu parçalarla unutulmaz akşam yemekleri hazırlayıp misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Trendyol’u ziyaret ederek ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, evinize ve tarzınıza uygun takımı seçebilirsiniz.

12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri

Çekirdek ailelerden geniş olanlara kadar her ihtiyaca uygun yemek takımını keşfedebilirsiniz. 12 kişilik yemek takımı modelleri oldukça kullanışlı ve yıllara meydana okuyan dış görünüşüyle sofranıza konuk olur. Ürünlerin yapısında kullanımdan kaynaklı renk kaybı meydana gelmez. Aşırı yıkanmaya maruz kalsa da kırılma veya çatlama söz konusu olmaz. Her model ve parça oldukça şık ve kullanışlı bir görünüme sahiptir. Çekirdek aileler için ön plana çıkan ve oldukça kullanışlı olan farklı tasarımlar da mevcuttur. 12 kişilik yemek takımı siyah renk seçeneğiyle şık ve farklı görünen sunumlar yapmayı tercih edenler için öne çıkar. Genelde yemek takımları beyaz renkli olur. Bunun dışında desenli olanlar da öne çıkar. Ancak burada sizler için sunulan siyah renk seçeneğiyle daha sıra dışı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Siyah modeller arasında desenli olan tasarımlar da vardır. Seçim aşamasında zevkinizi göz önünde tutabilirsiniz. Her modelde farklı renk seçeneği de yer aldığı için hem modeli hem de istediğiniz rengi aynı anda bir arada bulabilirsiniz. Her tarza uygun olan geniş ürün yelpazesi modern hatlarıyla sizleri bekler. Yeni evlenecek çiftlere özel olarak son dönemin trend olan takımları sunulur. 12 kişilik yemek takımı 84 parça olan takım bir sofrada ihtiyaç duyulan her parçayı içine alır. Genellikle evli çiftler için öne çıkar. Ancak yemek takımında değişiklik yapmayı isteyenler de tercih edebilir. Yeni evlenecekler için daha farklı ve ilgi çekici modeller de yer alır. Yeni evlilere özel olarak daha canlı renklerden olan kırmızı, mavi ya da beyaz renkli tasarımlar da öne çıkar. Sevgi temasıyla öne çıkan bu modellerde her akşam lezzetli yemekler yiyebilirsiniz. Bu alanda zor beğenen müşteriler de mevcuttur. Ancak sizlere özel olarak farklı koleksiyonlar sunulur. Modeller gerçek porselenden yapıldıkları için leke tutmaz ve kolay temizlenen bir özelliğe sahiptir. Parlak ve kaygan zeminleri sayesinde temizleme işlemi de sizler için oldukça kolay olur. Çıkmayan inatçı lekeler ve çizik oluşumu gibi sorunlar yaşanmaz. 12’li takımlar sadece geniş aileler için değil öte yandan misafiri çok olanlar için de ön plana çıkar ve zevkinizi daha rahat göstermeniz için kendi alanında çeşitli seçenekler sunar. Misafirlerinizi ağırlayacağınız bu değerli ürünlerle onlara gereken değeri verebilirsiniz. Kalabalık bir misafir topluluğu için çoğu zaman geniş takım bulunması zordur. Trendyol üzerinden zevkinizi masanızda rahatlıkla yansıtabileceğiniz modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

12 Kişilik Yemek Takımı İndirim

12 Kişilik Yemek Takımı İndirim

Müşterilere özel indirimler eşliğinde seçilen yemek takımına rahatlıkla sahip olabilirsiniz. 12 kişilik yemek takımı indirim alanında birçok kampanya yer alır. Bu kampanyalar sayesinde istediğiniz takıma uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Böylece hayalini kurduğunuz ve sofranızı süsleyeceğiniz modele anında sahip olabilirsiniz. Müşterilere özel olarak ürünler her yıl birçok kampanya eşliğinde indirimli fiyatlar ile sunulur. Sadece hayal kurup sahip olmak istediğiniz ürünü tercih etmeniz yeterlidir. 12 kişilik yemek takımı gold yani altın rengiyle göz kamaştırıcı bir özelliğe sahiptir. Oldukça kaliteli ve göz alıcı duruşu olan bu takım özellikle klasik tarzdan hoşlananların dikkatini çeker. Takımlar ilgi çekici bir görünüm yarattıkları için sofranızın havasını bir anda değiştirir. Genellikle kullanıcılar tarafından trend olan ve son dönemin modası olan parçalar daha fazla değer kazanır. Sofra herkesin iştahını açar ve sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirmenizi sağlar. Bunu en basit şekilde bir yemek takımıyla deneyimleyebilirsiniz. Birçok kişinin sevdiği desenli tasarımlar zamansızdır ve birçok müşterinin favorisidir. Masa üzerindeki şık görünüm sofralarda iştah açıcı bir görünüm yaratır. Hem sizin hem de misafirleriniz için ideal ölçülere sahip olarak tasarlanırlar. Parçalar ağır olmadığı için hafif yapısıyla sizlere kolay sunum imkanını sağlar. Paslanmaz bir dış yüzeye sahip oldukları için renk kaybı gibi bir sorun da yaşanmaz. Uzun süreli kullanabileceğiniz modeller kolay kullanım sağlar. Yemek takımı seçerken sizler için hem maskülen olan hem de daha renkli görünüme sahip olan parçalar sunulur. 12 kişilik yemek takımı renkli tasarımlara da eşlik eder. Daha renkli ve enerjik sofralar yaratmayı hayal ediyorsanız ihtiyacınıza uygun modeller mevcuttur. Renkli modeller kendi içinde oldukça fazla çeşitliliğe yer verir. Size ise sadece seçim yapmak kalır. Tüm modeller hem elde hem de makineyle yıkamaya uygundur. Daha ilk günkü kullanımını koruyarak uzun yıllar aynı görünümünü muhafaza eder ve sofranızda yerini her zaman alır. İstediğiniz modele Trendyol üzerinden göz atıp ihtiyacınız doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz.

Her Aile İçin Uygun Yemek Takımı

Her Aile İçin Uygun Yemek Takımı

Bu alandaki çeşitlilik hem renkler hem de desenler açısından oldukça geniştir. Bunlardan biri olan mermer tasarımlar oldukça ilgi çekici ve şık ürünler arasında yer alır. Siyah ve beyaz rengi birleştirerek farklı bir tasarımı sizler için ortaya koyar. Aradığınız stili bu üründe bulabilirsiniz. Sıradışı ve akılda kalan bir model seçeneği arayanlar için mermer deseni uygun özelliktedir ve masanızda göz alıcı görünür. Çağdaş tasarımıyla öne çıkan mermer desen müşterilerin favorisidir. Günlük 12 kişilik yemek takımı pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Tasarım ve renk çeşitliliği arasından evinizin dekorasyonuna uyumlu olan modeli seçerek konuklarınıza etkileyici sunumlar hazırlayabilir, anılarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Masanızı ilgi çekici olan şık mavi bir takım ile süsleyebilirsiniz. Gök mavisi parlayan dokusuyla akşam yemeğinizi en iyi şekilde sunma fırsatına sahip olabilirsiniz. Mavi oldukça farklı bir maskülen tarzı sizlere sunar. Sade olmasının yanı sıra şık tasarımını da ortaya koyar. Porselen yuvarlak 12 kişilik yemek takımı hem yapısı hem de gmrünümüyle öne çıkar. Porselen özellikle kadınlar için daha şık ve kullanışlı olarak görülerek sık tercih edilir. Porselen olan bu ürün görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeker. Oldukça sevilen ve tercih edilen seçenekler arasındadır. Her tarza hitap eden çeşitli modeller kaliteli bir üretim sürecinden geçer. Alternatif olarak seramik yapılı modeller de mevcuttur. Seramik yapıda ve manolya görünümünde olan tasarımlar sofranıza şıklığı katar. Göze hitap eden bu model farklı bir tasarım arayanlar tarafından anında fark edilir. Porselenle arasındaki fark bu modelin daha sert olmasıdır. Kaliteli olmasının yanı sıra uzun süreli kullanımlarda da ön plana çıkar. Kalitesiyle dikkat çeken modellere Trendyol üzerinden ulaşarak sofranızı süsleyebilirsiniz.

Kaliteli Tasarımlı 12 Kişilik Yemek Takımı

Kaliteli Tasarımlı 12 Kişilik Yemek Takımı

Takımlar, sahip oldukları çeşitlilikle farklı tarzlara hitap eder. 12 kişilik olan takımlar birçok ürünü bulundurur ve çekirdek ailelerden kalabalık gruplara kadar her ihtiyacı karşılar. Farklı sayıda takımlarda mevcuttur ancak genellikle 12 kişilik takımlar tercih edilir. Çiçekli yemek takımı 12 kişilik göz alıcı şık çiçek desenleriyle içinizi açar. Bu modeller sadece yemekler için değil görsel bir şölen için de ön plana çıkar. Çiçekli desen her zaman trend olan modeller arasında yer alır. Hepsinden farklı olarak çiçek desenli ve sade olan modellerle sofranıza baharı taşıyabilirsiniz. Bu desen her sofraya uyum sağlayan görüntüsüyle dikkat çeker. Ayrıca kullanım alanında vintage bir etki oluşturarak nostaljik bir hava yaratır. Sadece aile içinde değil konuklarınız geldiğinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çoğu zaman yatılı konuklara özel olarak her öğünde farklı sunumlar sağlayacak olan setler de şık tasarımlarıyla mevcuttur. Setler diğerlerinden farklı olarak tuzluk ve peçetelik gibi ek olarak başka aksesuarlara da yer verir. Bu setler eşliğinde daha rahat konukları ağırlama imkanını bulursunuz. 56 parça 12 kişilik yemek takımı ihtiyacınızı karşılayan parçalara sahiptir ve uygun fiyat aralığına da sahip olduğu için rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bu alanda seçenek çeşitliliği fazla olduğu için seçim yaparken hiçbir şekilde zorlanmazsınız. Bu şık setler eşliğinde konuklarınızı bile sofranıza hayran bırakabilirsiniz. Daha zarif ve ilgi çekici bir görünüm arıyorsanız bunun için Trendyol’a bakmanız yeterli olur.

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları

12 Kişilik Yemek Takımı Fiyatları

Sizler için bu alanda uygun bir fiyat tablosu mevcuttur. 12 kişilik yemek takımı fiyatları sizler için özel indirime sahiptir. Özel kampanyalardan yararlanarak yüksek fiyatlı bir ürüne bütçenize uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Birbirinden özel ve gösterişli modelleri keşfederek sofranızı süsleyebilirsiniz. Düz beyaz 12 kişilik yemek takımı modellerine uygun fiyat aralıklarıyla ulaşabilirsiniz. Oldukça zarif ve klasik bir modeldir. Sadeliği seven müşteriler tercih edebilir. Sade tarzı ev dekorasyonunda her alanda kullanmayı seven insanlar vardır. Siz de sade görünümü olan takımlardan hoşlanıyorsanız zarif bir ürüne sahip olarak dikkat çeken bir masa hazırlayabilirsiniz. Takımların sadeliğine motif detaylarıyla zarif bir dokunuş katan seçenekler de mevcuttur. Osmanlı'ya özgü detayları bulunan işlemeli modelleri de keşfedebilirsiniz. Kültürel zenginliği yansıtan motiflere yemek takımı ile birlikte sahip olarak şık detaylara sahip olan masalar kurarak konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Modeller arasında fiziki açıdan kare ve yuvarlak olan tasarımları da vardır. Tüm bunlara ek olarak yıldız şeklinde tasarlanan daha sıra dışı görselleri de mevcuttur. Tasarım çeşitliliği açısından geniş bir ürün yelpazesine ulaşarak seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Çocuklu ailelere özel olarak bu alanda onlara hitap edecek seçenekler daha fazladır. Tasarımlar parlak porselen ve seramik yapısı ile kaliteli bir üretimden geçer. Yapım aşamasında kaliteden taviz verilmez. Doğal hammaddelerden yapıldıkları için sağlıklı ürünler arasında yer alırlar. Bulaşık makinesinde en yüksek derecede bile yıkanarak hiçbir aşınmaya ve çatlamaya uğramazlar. Renklerin zamanla solması desenlerin yok olması gibi bir durum yaşanmaz. İstediğiniz her model bütçenizi yormayacak fiyatlarla satışa konur. Böylece aklınızdaki parçaya uygun fiyata anında sahip olabilirsiniz. Her ürün için kaliteden taviz vermeden istediğiniz seçeneğe göz atıp sofranızı en yeni modellerle süsleyebilirsiniz. Trendyol ile birlikte ilk etapta her modele göz atıp sadece zevkinize hitap eden tasarımı uygun fiyata seçip uzun süreli bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlar Trendyol’da

Eşsiz Tasarımlar Trendyol’da

Akşam yemekleriniz için aklınızda tasarladığınız modele Trendyol ile sahip olabilirsiniz. 60 parça 12 kişilik yemek takımı kolaylıkla satın alıp kullanacağınız modeller arasında yer alır. Renkli olanlardan sade düz tasarımlı olanlarına kadar birçok model seçeneği sizi bekler. Her biri hem ailecek kullanabileceğiniz hem de misafirlerinizi ağırlayacağınız bir çeşitlilik sunar. Çeşitlilik açısından geniş seçeneklerin yer aldığı modeller arasında sadece masanızla ya da masa örtüsüyle uyumlu olan bir tasarımı tercih edebilirsiniz. İster canlı renkler isterseniz de etnik desenler olsun hepsini burada bulabilirsiniz. Pazar akşamlarını baş başa daha romantik geçirmek için de sizlere özel olan tasarımlar şık modeller etrafında sunulur. Bazı modeller hem geçmişin motiflerini hem de bugünün modern yapısını bir araya getirip birleştirerek farklı tasarımlar ortaya çıkarır. Modellerde birçok tema işlendiği için seçiminiz oldukça rahat olur. Hem asil hem de sade ve klasik tasarımlar sizler için öne çıkar. Asil tasarımlı modeller gösterişli görünümü ile dikkatleri üzerine çeker. Etkili ve akılda kalan sunumlar yapmayı istiyorsanız tüm modeller alternatif seçenekleriyle sunulur. Oldukça pratik ve kolay kullanımlara sahiptir. Burada yapılacak tek şey ihtiyaç doğrultusunda sofranızı düzenlemektir. Farklı tarzlara sahip olmalarına rağmen sofra üzerinde pratik bir dizimi sizlere sunar. Akşam yemekleri için ön plana çıkan bu parçalar rahat ve aktif bir kullanımı beraberinde getirirler. Sizler için her zevke uygun olan modeller bu alanda sıralanır. Tarzınıza uygun olarak istediğinizi tercih edebilirsiniz. Trendyol’la yorulmaya gerek kalmadan istediğiniz modele kısa sürede sahip olabilirseniz. Trendyol herşeyi ayağınıza getirir. Size ise bunun tadını çıkarmak kalır. Trendyol’da sunulan tüm modeller ilgi çekici tasarımlarını size sunar. Her biri hem kullanışlı hem de kaliteli bir dış görünümü barındırır. Görenleri kendine hayran bırakacak olan tasarımlar sizler için bir araya getirilir. Trendyol’la bu alanda hayalinizi gerçeğe dönüştürüp kendinizi mutlu edebilirsiniz.