Yıldızlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi

Çocukların Sevdiği Sevimli Sindirella Kostümü Modelleri Trendyol'da!

Çizgi filmlerle büyüyen her kız çocuğunun hayali bir prenses olmaktır. Doğum günü partileri, mezuniyet balosu veya törenlerde giyebilecekleri bu kostümler ile muhteşem görünebilirler ve o sihirli dünyanın bir parçası gibi hissedebilirler. Birçok masalda anlatılan bu prenseslerden kız çocuklarının favorisi olan sindirella, kız çocuklarına zarafeti ve ışıltılı olmayı öğretmenin yanında sadece balo zamanlarında değil her zaman bir prenses gibi gözükmelerini sağlar. Bu yolda giyecekleri sindirella kıyafeti, her kız çocuğuna uygun beden de ve renkte olmasıyla da müşterilerin ilgisini çekmektedir. Orijinal lisansa sahip bu kostümler pırıltılı, tüylü veya simli görüntüleri sayesinde çocuklarınızın katılacakları etkinlikte kendilerini külkedisi gibi hissetmelerini sağlar. Disney’in en güzel prenseslerinden olan Sindirella ile sizde çocuğunuza bu sihirli dünyanın kapılarını açabilirsiniz.

Sindirella Kostümü Özellikleri

Sindirella Kostümü Özellikleri

Genellikle etek ve beden kısmı saten kumaş olarak tasarlanan bu kostüm ile çocuğunuz gün boyu sürecek aktivitelerinde rahatça hareket edebilecektir. Çoğu %100 yerli üretim ve bir kısmı da ithal özelliğe sahip kostümler ekolojik testlerden geçerek çocuğunuzun sağlığına zarar verecek bileşenler içermemektedir. 1. sınıf malzemeler kullanılarak elde edilen Sindirella kostümü benzersiz tasarıma sahiptir. Kuru temizlemede yıkanması önerilse de evinizdeki çamaşır makinenizin 30 derece hassas programında en düşük devirde güvenle yıkayabilirsiniz. En fazla 150 derecede ütüleyebileceğiniz bu kostümler ağartıcı kullanmaya veya kurutma makinesinde kurutmaya elverişli değildir. Çocuğunuzun daha sağlıklı ve mutlu olması için kanserojen madde içermemesi ile ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın hayal dünyasını geliştirirken giyebileceği ve etrafta bir prenses edasıyla dolaşmalarını sağlayan bu kostümler her bedene ve yaş grubuna özel olarak üretilmektedir.

Sindirella Kostümü Modelleri

Sindirella Kostümü Modelleri

Kom tül ve tarlatan kullanılarak kabartılan sindirella kostümü üretim aşamasında mankenler üzerinde denenerek çocuklarınızın bedenine tam oturmasını sağlar ve esneme potansiyelleri ölçülür. Mor, mavi ve pembenin eşlik ettiği farklı renk tercihleri ile bu kostümler çocukların ilgisini çekmektedir. Bazı modellerde yer alan balon kol dökümlü yapılar bu detayları ile sıcak yaz günlerinde ferahlık hissi verir. Nefes alabilen kumaşlardan üretilen modeller çocuklarınızın aktivite esnasında rahat etmesini sağlar. Birkaç modelde kostüme eşlik eden saç bandı ve boyun bandı gibi ürünler genellikle kostümün içerisinde yer almaktadır. Birbirinden farklı saçlara uygun taç modelleri ile kostümünüze en uygun modeli çocuğunuzun da hoşuna gideceği taçlardan fikrini alarak Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Kostümün sihirli ışıltısına sahip yıldızlı asa modelleri her renkte kullanımlarıyla çocukların bir peri gibi görünmelerini sağlayacaktır. Sadece çocuklar için değil yetişkinlerinde kullanabileceği kabarık sindirella kostümü, çocukların doğum günü partilerine veya kostümlü balolara giyilebilecek güzel bir alternatif olmaktadır.

Sindirella Kostümü Fiyatları

Sindirella Kostümü Fiyatları

Eğitici, parti veya balo kostümü çeşitleri olan bu modeller her yaş grubu için ayrı kategoriye sahip olmaktadır. Farklı renklerde sunulan kostümleri çocuklarınızın ilgi alanına göre belirleyebilirsiniz. Kısa ve ince topuklu sindirella ayakkabısı ile kombinleyebileceğiniz bu kostümler her yaş grubu için ayrı ürünler sunmaktadır. Değişen ve büyüyen yaş gruplarıyla artan fiyatlandırmalar yetişkinler içinde dahil olmak üzere özel fiyatlandırmalara sahiptir. Kullanılan kumaşın mayo veya saten olması da fiyatlarda dalgalanmalara neden olmaktadır. Zararlı içeriklerden muaf olan Ekolojik ürün sertifikasına sahip modelleri tercih ederek sizde prenses sindirella kostümü ile çocuklarınızın büyüme süreçlerinde onların kişisel gelişim ve sağlıklarına katkıda bulunabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün çocuğunuzun üstüne tam denk gelmesi için Trendyol’daki beden ölçü tablosunu kullanabilirsiniz. Fotoğraflı yorumlar özelliği sayesinde incelediğiniz kostümün başka çocuklar üstünde duruşuna bakabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.