Marka
Jant Çapı
Taban Genişliği
Kesit Oranı
Mevsim
Yıl
Fiyat
Hız Endeksi
Yük Endeksi
Gürültü Seviyesi
Islak Zeminde Frenleme
Yakıt Verimliliği
Araç Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kumho

" araması için 1498 sonuç listeleniyor
Kumho 215/55r17 98v Solus Ha31
Kargo Bedava

Kumho215/55r17 98v Solus Ha31

2.399 TL
Sepete Git

Kumho Araç Lastikleri Yollarınız Daha Güvenli Olacak

Araçlar için bazı parçalar oldukça önemlidir. Bu parçalardan birisi olan lastik, Kumho markası bünyesinde kaliteli ve dayanıklı yapılarda imal edilir. Markanın ürünleri, binek araçtan yük taşıma araçlarına kadar pek çok modelde kullanılabilir. Ayrıca Kumho lastik çeşitleri renk, boyut, görünüm gibi özellikler açısından farklılık gösterir. Her açıdan beğenilen ve severek tercih edilen yapısı mevcuttur. Marka araç lastiği konusunda 20. yüzyılın ortalarından itibaren aktif bir şekilde işlev sunar. Bundan dolayı aradığınız tasarımda, görünümde ve yapıda olan çeşidi kolaylıkla marka bünyesinde bulmanız mümkündür. Markanın dört mevsim kullanılabilir olan çeşitleri, kaliteli performansları ve ideal frenleme ile kullananların beğenisini kazanır. Markanın bu modellerinin işlevsel yapısı Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkedeki müşteriler tarafından bilinir ve severek tercih edilir. Özellikle özel lastik isteyen müşteriler için marka sıklıkla tercih edilir. Yaz, kış ve dört mevsim başta olmak üzere avantaj açısından tercih edilebilir pek çok ürün müşteriye sunulur. Bunlardan birisi olan Kumho kış lastiği çeşitleri, A/A derecede imal edilir. Yeni nesil teknoloji ile uyumlu yapısı mevcuttur. Aynı zamanda markanın favori araç ürünleri olarak öne çıkar. Dilerseniz Trendyol aracılığıyla Kumho markasının tüm modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Böylece merak ettiğiniz modeller hakkında fikir sahibi olabilir, beğendiğiniz ve ihtiyacınızı karşılayan bir Kumho 225 50 R17 satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Kumho Modelleri

Dayanıklı Kumho Modelleri

Dayanıklı yapısı olan Kumho modelleri, lastik içerisindeki ideal havadan dolayı sıklıkla tercih edilir. A/A derecesi ile öne çıkar. Bu iki özelliği ile ideal sürüş konforu sunar. Marka binek ve yük araçların yanı sıra uçak ve helikopter gibi hava araçları için de modeller tasarlar. Bu modeller hafif kompozit, ideal tasarım ve boyut açısından tercih edenlere avantaj sunar. Herhangi bir olumsuz duruma karşı dayanıklı olması ile uzun yollarda rahatlık sağlar. Aşınma, yıpranma ve diğer olumsuz durumlar yaşamanızın önüne geçirir. Kumho yaz lastiği başta olmak üzere markanın tüm lastikleri, fonksiyon açısından yüzey üzerinde birebir dönebilir. Taş, odun gibi ekstrem durumlarda direksiyon ile frenin birbirine uyarı vermesini sağlar. Ayrıca modellerin içerisindeki segmentlerin uygun skalada olmasıyla yakıt ve aracın gücüne göre uyarı verme durumu değişiklik gösterebilir. Özellikle yaz ve kış lastiği bu konuda farklılık gösterir. Yoğun çamur, su ve kar olan bir havada segment durumu ideal olan kullanım açısından sürücülere konfor sunar. Güneşli olan havalarda ise segment dozu uygun skalada rahatlık tanıyabilir. Bu tarz bilgiler lastik değişikliği yaparken önem taşır. Hafif ticari araç, binek otomobil ve uçak için marka bünyesinde tip açısından farklılık gösteren Kumho 205 55 R16 çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitler, sessiz yapıları ve konforlu sürüş deneyimlerinin yanında yol tutuş lastik dokularından dolayı da sıklıkla tercih edilir. A sınıfı kalitedeki yapıları ile hemen herkesin araçlarına uygun bir model bulunur. Markanın çeşitleri, hava koşullarına ve hangi arazide kullanılacağına göre farklı dokularda imal edilir. İşlevsel alternatifleri ile çamur, batma, çarpma gibi avantajları düşünerek bu marka bünyesinden dilediğiniz Kumho 185 65 R15 bir lastik çeşidi tercih edebilirsiniz. R harfi modellerin yarıçapı ve işlevini belli eder. Diğer sayılar ise lastik hacim ve özelliklerini gösterir. Bu tarz avantaj ve nitelikleri dilerseniz Trendyol aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Kullanımı ile dikkat çeken Kumho 225 45 R19 gibi bir çeşit satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kumho Fiyatları

Bütçe Dostu Kumho Fiyatları

Kumho 195 55 R16 seçenekleri, özellik ve avantaj açısından kullanım rahatlığı sunar. Kaliteli ve dayanıklı yapılarda imal edilir. Konforlu sürüş sağlamasıyla kamyonet tipi araçlar da dahi kullanılabilir. Farklı yüzeylerde ideal bir şekilde aracınızı kullanma konusunda yardımcı olan seçenekler, aracınızın kullanım ömrü açısından öne çıkar. Aracınızın içinde iken tırtıklı, çamurlu bir yoldan geçtiğinizi hissettirmez. Böylece her daim aracınız ile farklı yollarda seyahat edebilirsiniz. Kumho 195 65 R15 seçenekleri, yolcu otobüslerinde yaz mevsiminde kullanılmak için tercih edilir. Kesit oranı 65 olduğundan binek araçlar tarafından da kullanılabilir çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda H hız endeksli seçeneklerden olduğundan dayanıklı bir frenleme performansı sağlar. Böylece karşınıza herhangi biri aniden çıktığında kolaylıkla aracınızı durdurabilirsiniz. Kullanışlı yapıları ve kaliteli olmalarından dolayı beğenilerek tercih edilen Kumho 185 65 R14 modelleri, dayanıklı malzemesi sayesinde her arazi yüzeyinde aracınızı kullanma yönünden memnun eder. İşlevsel tasarımların yanında göz alıcı ve şık görünümlere sahip olmaları ile de aracınızı modern gösterebilir. Markanın R14, 15 ve 16 olan modelleri, pek çok hava koşulunda havasını eşit miktarda tutma özelliğine sahiptir. Ayrıca Kumho 4 mevsim modelleri markanın öne çıkmasını sağlayan tasarımlar arasında yer alır. Her türlü yol yapısında zahmet çekmeden kullanılabilir. Kaliteli ve dayanıklı segment içeriği olan Kumho fiyatları modellerin kullanılacak araç yapısına, modellerin üretiminde kullanılan tasarımına, iç dokusuna ve malzemesine göre değişiklik gösterir. Bütçe dostu fiyat skalası ile pek çok kişi cebine hitap eden ve ihtiyacını karşılayan bir çeşit kolaylıkla bulabilir. Dilerseniz Kumho 215 55 R16 gibi bir modeli Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Beklentinizi karşılayan çeşidi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Yol Gösterici Kumho Yorumları

Yol Gösterici Kumho Yorumları

Kumho 205 60 R16 seçenekleri dayanıklı dış tasarımına sahiptir. Yük araçlarından, binek araçlarına kadar pek çok araçlarda tercih edilebilir özellikleri bulunur. Her türlü zeminde memnun eden yapısından dolayı sıklıkla tercih edilir. Şık ve zarif görünümü ile aracınıza estetik bir hava katar. Düzgün ve doğru araç kullanımında tercih ettiğiniz modeli uzun yıllar ilk günkü performansta kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu tasarımlar ve Kumho 225 45 R17 gibi modeller, olumsuz hava koşullarında ideal kullanımları sayesinde zemin yapısı fark etmeden her arazide rahatlıkla aracı kullanmanızı sağlar. Yük endeksi açısından 100’e kadar pek çok yükü kolaylıkla taşıyabilir. İdeal iç hacimleri ile pek çok otomobilde kullanılabilir. Özellikle otobüs ve kabin uçaklarında bu tarz modeller işlevsel kullanım sağlar. Bu sebeple modeller pek çok kişinin beğenisini alır. Kullananlardan tam not almayı başarır. İdeal ölçüleri aracınızın modeline göre imal edilen Kumho 175 70 R13 tasarımları, kullanışlı olmaları ile dilediğinizi tercih etme imkanı sunar. Aynı zamanda ideal ağırlıklardaki seçenekleri ile tek başınıza modeli kaldırma ve aracınızın diğer lastiğini değiştirme yönünden kolaylık sunar. Aracınıza takarken ve çıkarırken yormayan yapıda olması sanayi gibi bir yer aramanızın önüne geçirir. Hem yapısı hem de avantajlı özellikleri ile tercih edenlerin favori araç ekipmanı olan seçenekler, sıklıkla 195 mm taban genişliğinde imal edilir. Bundan dolayı Kumho 185 60 R15 dünyanın pek çok yerinde küçük binek araç sahipleri tarafından satın alınır. Her yol yüzeyinde rahatlıkla kullanılabilen özelliklerde imal edilir. İsterseniz Kumho yorumları kısmını Trendyol aracılığıyla okuyabilirsiniz. Yorumlar gerçek müşterilerin tecrübeleri hakkında fikir verebilir. Yorumlardan yola çıkarak hangi seçeneği ne zaman kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Beğendiğiniz ve pek çok açıdan işinizi gören bir Kumho 215 55 R17 satın alabilirsiniz.