İlgili Kategoriler
Yıl
Kesit Oranı
Yakıt Verimliliği
Gürültü Seviyesi
Hız Endeksi
Fiyat
Islak Zeminde Frenleme
Popüler Ebatlar
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı

Güvenli Kumho 205 55 R16 Trendyol'da!

Kumho 205 55 R16 lastik çeşitleri jant çapı 16, kesit oranı 55 ve taban genişliği 205 mm olan ürünlerdir. Bu lastikleri ön plana çıkaran özellik, yol tutuşu ve sessiz sürüş imkanı sağlamasıdır. Araçların viraj dönüşlerinde savrulmalarının da önüne geçme konusunda konforlu kullanım sağlayan ürün çeşitleridir. Kişilerin araç satın alırken ve kullanırken dikkat ettikleri durum güvenlik hususudur. Bu sebeple lastik seçimi oldukça önemli bir konu haline gelir. Çeşitli hava şartları altında daimi olarak aynı güvenli sürüş hissini veren lastikler tercih edilir. Yağmur, kar ve buzlanmada lastik seçiminin önemi ortaya çıkar. Kumho 205 55 R16 kullananlar tarafından yapılan yorumlara bakıldığında, genel olarak olumlu geri dönüşler alındığı görülür. Ürünlere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Kumho 205 55 R16 Modelleri ve Özellikleri

Kumho 205 55 R16 Modelleri ve Özellikleri

Kumho 205 55 R16 modelleri, farklı özelliklere sahip olabilir. Bu farklılığın nedeni mevsimsel değişikliklerdir. Mevsimlere uygun olarak kullanılan lastik modeli değişir. Kumho 205 55 R16 kış lastiği modelleri, kış mevsimine özel olarak üretilen, karlı ve buzlu yollarda dahi yol tutuşunu üst düzeye çıkaran ürünlerdir. Bu lastik modellerinde kış mevsimine uygun olarak ıslak veya buzlu zeminlerde frenleme mesafesini oldukça düşüren lastik kanalları bulunur. Bu kanallar diğer lastiklere göre çok derin bir şekilde tasarlanır. Böylece kış mevsiminde güvenli bir sürüş imkanı yakalanmış olur. Kumho 205 55 R16 yaz lastiği modelleri, yaz şartlarına uygun olarak üretilen, genleşme kat sayısı yüksek olan ve diğer lastik modellerine göre gürültü seviyesi düşük olan ürünlerdir. Yaz mevsiminde güvenli bir sürüş sağlaması için tasarlanır. Kumho 205 55 R16 4 mevsim lastik çeşitleri ise her mevsimde kullanıma uygun olan modellerdir. Gelişen teknolojisi ile üretilen ürünler, her mevsimde aynı verimle sürüş sağlar.

Kullanışlı Kumho 205 55 R16 Online Alışveriş İmkanı

Kullanışlı Kumho 205 55 R16 Online Alışveriş İmkanı

Sürüş güvenliği için oldukça önemli olan parçalardan biri lastiklerdir. Güvenli sürüş sağlayan lastiğin modeli ve sayısı fiyatları etkileyen başlıca faktörlerdendir. Aynı zamanda hangi mevsime uygun lastik alındığı da fiyatlar üzerinde etkilidir. Kumho 205 55 R16 online satış imkanı müşteriler için avantajlı olabilir. İşlevsel ve kullanışlı ürünlerin yer aldığı kategoriler altında bu ürünlere kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda modellerle ilgili gerçek müşteriler tarafından yapılan yorumlar, Kumho lastik çeşitleri hakkında ayrıntılı fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Bunun yanı sıra Kumho 205 55 R16 kampanya dönemlerinde avantajlı fiyatlarla karşınıza çıkabilir. Bu şekilde çeşitli kampanyalar ile bütçe dostu ve kaliteli ürünlere ulaşmanız mümkün olabilir. Trendyol üzerinden avantajlarıyla Kumho 205 55 R16 satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaliteli 205 55 R16 Kumho Lastik Fiyatları

Kaliteli 205 55 R16 Kumho Lastik Fiyatları

205 55 R16 Kumho lastik fiyatları, çeşitli etkenler ile değişiklik gösterebilir. Ürünlerin tasarımı değişiklik gösterebildiği gibi maliyeti de bu durumdan etkilenir. Kumho 205 55 R16 indirim dönemleri takip edilerek ihtiyaç duyulan lastiğin uygun fiyatlarla alınması mümkün olabilir. Direkt olarak bu lastiği kullanan kişilerin deneyimlerini belirten görüşler ile Kumho 205 55 R16 tavsiyelerine göz atabilir ve ideal ürün modellerine ulaşabilirsiniz. Müşteriler tarafından yapılan Kumho 205 55 R16 yorumları ürün seçiminde size fayda sağlayabilir. Bu sayede lastik hakkındaki kafanızda oluşan soru işaretlerini giderebilirsiniz. Kişilerin kendilerinin ve sevdiklerinin can ve mal sağlığını korumak için bu üst kalite lastiklerin kullanımı önem arz eder. Kullanışlı, kaliteli ve dayanıklı lastik çeşitlerini bütçe dostu fiyatlarla Trendyol’dan satın alabilir ve güvenli sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz.