İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Gaz Tipi
Renk
Fiyat
Ocak Yüzeyi
Ocak Göz Sayısı
Kullanım Şekli
Genişlik
Ocak Tipi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Satıcı Tipi
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

KUMTEL Ocak

" araması için 35 sonuç listeleniyor

Kumtel Ocak

Kumtel Ocak

Mutfak ekipmanları arasında özel bir yere sahip olan ocak, fonksiyonu sebebiyle evlerde, ofislerde, iş yerlerinde ve yazlıklarda yaşamsal değer taşıyor. Hemen hemen her gün kullanılan mutfak aletlerinden birisi olan ocaklar, kalabalık ailelerde gün içinde defalarca başvurulan araçlardan oluyor. Beyaz eşya kategorisinde yer alan ocaklar pişirme ekipmanları sınıfında da değerlendiriliyor. Gün içinde sıkça kullanılan bir alet olması sebebiyle teknik özellikleri gelişmiş ve fonksiyonel ürünler, tüketicilerin merakını uyandırıyor. Fonksiyonelliğin yanı sıra estetik değerlerin de önem kazandığı gündelik hayatta, ocakların tasarımları ve görselliği de tüketicilerin tercihlerini etkileyen kriterler arasında önemli bir yer tutuyor. Beyaz eşya sektöründe uzun yıllardır var olan ve uluslararası pazarda dünyanın farkı kıtalarına geniş çaplı ihracat yapan Kumtel, kaliteli, şık ve işlevsel tasarımları ile tanınıyor. Dayanıklı tüketim malları arasında yer alan ocaklar, ünlü markanın ürün yelpazesinde birbirinden şık modeller ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Güçlü altyapısı, dev üretim tesisleri ve sektörel deneyimi ile beyaz eşya pazarında söz sahibi olan Kumtel ocak fiyatları ile de tüketicilerden tam not alıyor. Uzun yıllar mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası olacak şık ve avantajlı ocak fırsatları Trendyol'da sizleri bekliyor.

Kumtel Ocak ile Modern Mutfaklar

Mutfakların konseptini belirleyen beyaz eşyalar, gelişen teknoloji ve değişen tüketici ihtiyaçları sebebiyle oldukça gelişmiş ve şık tasarımlar ile görücüye çıkıyor. Beyaz eşyalar arasında yer alan ocaklar, uzun yıllar kullanılabilir ürünlerden olması sebebiyle mutfakların demirbaşları arasına giriyor. Bu sebeple üreticiler ocak tasarımlarının gelecek yılların modasına ve teknolojisine uyum sağlayan yapıda olmasına dikkat ediyor. Gerek malzeme seçimi gerekse renk seçimi açısından son derece titizlikle tasarlanan ürünler, gün geçtikçe ebatları açısından da kullanım kolaylığı sağlayan modellere dönüşüyor. Enerji verimliliğinin gitgide önem kazandığı günümüz yaşam koşullarında, beyaz eşyaların da enerji dostu tasarımlara doğru evrildiği gözden kaçmıyor. Beyaz eşyalar arasında en fazla kullanılanlardan biri olan ocak, enerji tasarrufu sağlaması gereken başlıca ekipman olarak öne çıkıyor. Modern yaşamın getirdikleri ve gereklilikleri mutfaklarda da modern ve yenilikçi tasarımları zorunlu kılıyor. Modern mutfakların aranan isimleri arasında yer alan Kumtel, birbirinden şık ocak çeşitleri ile mutfağınızda yepyeni konseptler yaratmanıza yardımcı oluyor. Renk ve model açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan ünlü marka, gelişmiş teknik özelliklere ve zarif hatlara sahip işlevsel tasarımı ile bir adım öne çıkıyor.

Ocak Çeşitleri

Kalitesi ve dayanıklılığı ile ünlü markanın ocak çeşitleri arasında her ihtiyaca yönelik kalıcı ve akılcı tasarımlar yer alıyor. Ofisler, yazlıklar, evler ve iş yerleri için farklı ebatlarda ve farklı kapasitelerde pek çok ocak çeşidi avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Kumtel ocak çeşitleri arasında tekli, 2'li ve 4'lü ocak tasarımları yer alıyor. Enerji kaynağı olarak elektrik ya da doğal gazı kullanan ocak çeşitleri arasında, enerji kaynağı dönüştürülebilir olan tasarımlar tüketicilere kullanım şekli açısından avantaj sağlıyor. Renk ve malzeme açısından oldukça çok seçenek sunan ünlü markanın ocak çeşitleri arasında inox, beyaz ve siyah renkli ürünler yer alıyor. Cam ocak tasarımları ile fark yaratan marka, modern ve kullanışlı çizgilere sahip ürünleri ile mutfakların havasını değiştiriyor. Ünlü markanın ocak çeşitleri arasında set üstü, fırınlı ve ankastre ocaklar yer alıyor. Kullanımı son derece güvenli olan tasarımlar fonksiyonelliği ile de dikkat çekiyor. Yemek pişirmeyi daha keyifli bir deneyime dönüştüren yenilikçi marka, Kumtel 4'lü ocak çeşitleri ile mutfaklarda yeni başlangıçlar yapmanız için göz kamaştıran seçenekler sunuyor. Kullanım açısından hem pratik hem de dayanıklı bir çözüm arayanlar ise Kumtel tekli elektrikli ocak ile istediği performansı yakalıyor. Kolay taşınabilir yapısı ve güvenli tasarımı sayesinde ofisler, yazlıklar ve iş yerleri için ilk sıralarda tercih edilen ürün, şık çizgileri ile estetik açıdan da tatmin sağlıyor.

Ocak Modelleri

Ünlü markanın ocak modelleri, dekorasyon ve estetik tutkunlarından tam not alıyor. Pürüzsüz ve parlak yüzeyi ile öne çıkan tasarımlarda kumanda tuşlarındaki zarif çizgiler ürünün görselliğini tamamlıyor. Markanın ocak modellerinde kare ve dikdörtgen şekiller göze çarpıyor. Köşe kıvrımlarında son derece yumuşak dönüşlere sahip ocak modellerinde kullanılan malzeme ve işçilik hayranlık uyandırıyor. Çizilmez yüzeye sahip ocaklar temizliği ve bakımının zahmetsiz olması sebebiyle de tercih ediliyor. Gaz kesme emniyeti, çakmaklı ateşleme sistemi bulunan ürünler, enerji verimliliği açısından da fark yaratıyor. Elektrikli ocak modellerinde A sınıfına mensup tasarımlar sunan ünlü markanın ocakları pişirme performansı ile göz dolduruyor. En kalabalık davetlerin altından kolayca kalkmanızı sağlayan ürünler arasında, her zevke ve her bütçeye hitap eden ocak seçenekleri yer alıyor. Birbirinden şık ocak çeşitleri cazip satın alma koşulları ile Trendyol'da sizleri bekliyor.

Set Üstü Ocaklar

Şık tasarımları ile mutfaklarda modern ve konforlu rüzgarlar estiren seçkin marka, set üstü ocak modelleri ile fark yaratıyor. Tezgah üstünde kullanılan set üstü ocaklar güvenli, esnek ve pratik kullanıma sahip olması ile öne çıkıyor. Tüm mutfaklarda güvenle ve rahatlıkla kullanılabilecek Kumtel set üstü ocak seçenekleri arasında tekli, 2' li ve 4'lü tasarımlar yer alıyor. Hem elektrikli hem de doğal gazlı set üstü ocak alternatiflerinin sunulduğu kategoride dayanıklı ve akılcı çözümler modern hatları ile öne çıkıyor. Paslanmaz emaye gövdeye ve paslanmaz bel kapaklara sahip set üstü ocaklarda tüm gözler aynı anda kullanılabiliyor. Güvenlik düzeyi yüksek gaz muslukları, doğal gaza ayarlanabilir tesisat yapısı ve gaz kesme emniyeti sayesinde uzun ömürlü ve konforlu bir deneyim sunuyor. Ünlü markanın set üstü ocak çeşitleri arasında emaye gövdeye sahip ürünlerin yanı sıra cam tasarımlar şıklığı ile dikkat çekiyor. Siyah rengi ile öne çıkan set üstü cam ocaklar, damaklarda unutulmaz lezzetler hafızalarda ise kalıcı izler bırakıyor. Ünlü markanın set üstü ocak çeşitlerinde siyah ve beyaz renkli tasarımlar yer alıyor. Tüm konseptlerle uyum sağlayan beyaz set üstü ocaklar arasında cam gövde seçenekleri de bulunuyor. Taşınabilir olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen set üstü ocaklar, ünlü markanın yaşama değer katan çözümleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Ankastre Ocaklar

Modern mutfakların vazgeçilmez konseptlerinden biri olan ankastre, beyaz eşya sektöründe gün geçtikçe kendini daha fazla gösteriyor. Daha minimal çizgilere sahip ankastre ürünler, gerek performansları gerekse tasarımları ile hayranlık uyandırıyor. Tezgah üstüne gömülen, gövdesi tezgah seviyesi ile aynı hizada yer alan ankastre ocaklar, görsel açıdan estetiği güçlendirmesi sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Modern mutfaklara şık dokunuşları ile katkı sağlayan ünlü marka, ankastre ocak çeşitleri ile sektördeki farkını ve iddiasını gözler önüne seriyor. Göz kamaştıran tasarımları ile kategorinin ilgi odağı olan Kumtel ankastre ocak çeşitleri, yüksek performansı ile de övgüyü hak ediyor. 4 göze sahip ankastre ocaklarda 4 göz aynı anda kullanılabiliyor. Ankastre ocak çeşitlerinde tercih edilen malzeme açısından paslanmaz emaye gövdeli ürünler ve cam tasarımlar öne çıkıyor. Emaye gövdeli ankastre ocaklarda siyah, beyaz ve inox seçenekler sunulurken cam gövdeli ankastre ocaklarda ise siyah ve beyaz renk alternatifleri bulunuyor. Hem elektrikli hem de doğal gazlı ankastre ocak çeşitlerinin yer aldığı ürün yelpazesinde birçok model, dilerseniz elektrikten doğal gaza ya da doğal gazdan elektrikliye dönüştürülebilme özelliği taşıyor. Ünlü markanın ankastre ocak modellerinde çakmaklı ateşleme gaz emniyeti sistemi bulunuyor. Ünlü marka ankastre ocak modelleri ile sofralarınıza lezzet, yaşamınıza değer ve hayatınıza konfor katıyor.

Fırınlı Ocaklar

Beyaz eşya sektörünün güvenilir ve sevilen markasının ocak kategorisinde sunduğu ürünler arasında yer alan Kumtel fırınlı ocak çeşitleri, işlevselliği ve performansı ile öne çıkıyor. Hem ocak hem de fırın fonksiyonlarının bir arada sunulduğu tasarımlarda markanın zarif ve estetik çizgileri kendini fazlasıyla belli ediyor. 4 gözlü tasarlanan fırınlı ocaklar, paslanmaz emaye gövde ve paslanmaz emaye bek kapaklara sahip olması sebebiyle uzun ve zorlu yıllara meydan okuyor. Ocak modellerinde gösterdiği performansı fırınlarda da tekrarlayan ünlü marka, fırın modellerinde pek çok pişirme moduna yer veriyor. Kekler, börekler, sebzeler, balıklar ve etler ünlü markanın fırınları ile baş döndüren lezzetlere dönüşüyor. A sınıfına mensup fırın modellerinde A+ ve A+++ özellikli ürünler, sağladığı enerji tasarrufu ile öne çıkıyor. Ankastre fırınlarda sunulan teknik özellikler arasında ise geniş iç hacim, turbo fan, iç aydınlatma, ayarlanabilir termostat ve güç gösterge lambası yer alıyor. Çıkarılabilir ve temizlenebilir cam kapak sayesinde hijyenik bir kullanım imkanı sunan ankastre fırınlar, mutfaklara modern ve şık bir hava katıyor. Ünlü markanın ankastre ürün grubu içinde ocak ve fırından oluşan setler de oldukça ilgi görüyor. Dünya evine girmeye hazırlananlar, evini yenileyenler, yeni ev kuranlar ve beyaz eşyalarını değiştirmeyi düşünenler, ünlü markanın ocak ve fırın setlerini incelemeden kararını vermiyor.

Yeni Neslin Temsilcisi Cam Ocaklar

Yeni nesil mutfak konseptlerinde kullanımı gittikçe yaygınlaşan cam ocaklar, şık görünüşü ve kullanışlı tasarımları ile öne çıkıyor. Kumtel cam ocak çeşitleri arasında hem set üstü hem ankastre ürünler yer alıyor. Tasarımları ile dünyaca çapında isim yapmış marka, Kumtel set üstü cam ocak modelleri ile büyük beğeni kazanıyor. Isıya ve darbeye dayanıklı cam ocaklar zarif hatları ile göz kamaştırırken temizliğinin kolay ve zahmetsiz olması açısından oldukça cazip bir alternatif olarak öne çıkıyor.  Ünlü marka cam ocak modelleri ile sizleri alışılagelmiş sınırların dışına çıkmaya ve modern bir yeniliğe "Merhaba" demeye davet ediyor.

Inox Ayrıcalığı

Modern konseptlerin tamamlayıcı unsurlarından inox ürünler, sade ve kullanışlı tarzı sebebiyle tüketicilerin tercih sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Gri rengi ile tüm konseptlere uyum sağlayan inox ürünler, dayanıklı ve modası geçmeyen tasarımlar olarak daima popülerliğini koruyor. Seçkin markanın inox ürünleri arasında hem set üstü ocaklar hem de ankastre fırınlar yer alıyor. Gelişmiş teknik özelliklere sahip ve son derece güvenli kullanım koşulları sunan Kumtel inox set üstü ocak, mutfaklarınızda modern izler bırakarak konseptinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Siyahın Asil Duruşu

Beyaz eşya sektörüne adını veren ve uzun yıllar boyunca kalıplaşmış olan beyaz rengin, gelişen teknoloji ve değişen zevkler doğrultusunda yerini yavaş yavaş farklı renklerle paylaşmaya başladığı görülüyor. İnox tasarımlar ile değişen beyaz eşya kültürü, fark yaratan tasarımlar ile değişik renkleri ve farklı konseptleri yaşamımıza sokuyor. Beyaz eşya sektöründe kullanımı gittikçe yaygınlaşan siyah; fırınlarda, ocaklarda, davlumbazlarda sıklıkla karşımıza çıkmasıyla dikkat çekiyor. Daima asil ve kaliteli bir duruş sergileyen siyah, ünlü markanın ocak ve fırın tasarımlarında son derece şık çizgiler ile kategoriyi zenginleştiriyor. Seçkin markanın cam tasarımları arasında yer alan Kumtel siyah cam ocak, kategorinin en özel parçalarından biri olmasıyla öne çıkıyor. Kullanışlı ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunan ürün, şıklığı ile göz kamaştırıyor.

Zarif ve Kullanışlı Beyaz

Beyaz eşya sektörünün vazgeçmeyeceği renklerden olan beyaz, değişen kullanım alışkanlıkları ve yeni konseptler sayesinde farklı formlarda hayat bularak üretim sürecindeki konumunu ve değerini koruyor. Cam ocak kültürünün yaygınlaştığı süreçte siyah camın yanı sıra beyaz camın da tasarımlarda kullanılması tüketicilerin daha yaratıcı konseptler belirlemesine yardımcı oluyor. Dev markanın ocak çeşitleri arasında yer alan Kumtel beyaz cam ocak zarafeti ile göz kamaştırıyor. Mutfaklara daha geniş ve daha ferah bir hava veren beyaz cam ocaklar, mutfak tezgahlarının görüntüsüne ise oldukça estetik çizgiler kazandırıyor.

Doğal Gaz Konforu

Sürdürülebilir bir yaşam ve refah içinde bir gelecek için enerji kaynaklarının doğru ve yerinde kullanılması, tüm üreticilerin süreçlerinde en önem verdiği konular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Doğal gaz kullanımının son derece yaygın olması da üreticilerin doğal gaz ile çalışabilen ürünlere ağırlık vermesinde büyük rol oynuyor. Aile bütçesini zorlamayan enerji kaynaklarından biri olan doğal gaz, seçkin markanın ocak modellerinde sıklıkla karşınıza çıkıyor. Kumtel doğal gazlı ocak çeşitleri arasında hem set üstü hem de ankastre ocak seçenekleri yer alıyor. Kullanışlı yapısı ve kolay yer değiştirilebilir olması sebebiyle öne çıkan Kumtel set üstü doğa lgazlı ocak çeşitleri ile evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde konfor artıyor.

Düşük Enerji Tüketimi

Enerji kaynaklarının korunmasının yanı sıra verimli kullanılması açısından da öne çıkan yeni nes l A sınıfı ürünler, hem doğaya hem de aile bütçelerine azımsanmayacak ölçüde katkı sağlıyor. Elektrikli beyaz eşyaların neredeyse tamamının elektrikle çalıştığı göz önünde bulundurulduğunda, kaynakların korunması gerektiği bilinci de bir o kadar gelişiyor. Dünya genelinde hakim olan bu bilinç sayesinde üreticiler, minimum enerji ile maksimum performans sağlayacak ürün tasarımları üzerinde yoğunlaşıyor. 100'ün üzerinde ülkeye ihracat yapan lider markanın elektrikli ocakları ve fırınları, düşük enerji tüketimi ile dikkat çekiyor. Kumtel elektrikli ocak çeşitlerinde işlevsellik ve güvenli kullanım avantajı bir arada sunuluyor. Ünlü markanın sunduğu elektrikli ocak tasarımlarının bazılarında elektrikliden doğal gazlıya dönüşebilme özelliği ise markanın ürünlerine olan güveni ve talebi artırıyor. Hem doğaya hem aile bütçesine dost ürünleri ile yaşama değer katan sektörün lider markası Kumtel'in birbirinden şık ürünleri Trendyol'da satışa sunuluyor.

Kayseri'den Kıtalara Açılan Kapı

1972 yılında üretime başlayan, kaliteli ve tüketici ihtiyaçlarına cevap veren çözümleri ile kısa sürede elektrikli ev aletleri sektöründe önemli pazar payı elde eden Kumtel, ısıtıcı ve pişirici ekipmanları ile döneme damgasını vurmuş isimler arasında yer alıyor. 40 yılı aşkın bir süredir araştırmacı, gelişimci ve girişimci yaklaşımından ödün vermeden çalışan, üretiminin %70'ini ihraç ederek yurt dışındaki pazarlarda söz sahipliği kazanan dev marka, Türkiye'nin ileri gelen sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Şirketin ismini taşıyan Kumtel markasının yanı sıra Luxell markası ile de pazara hakim olan firma, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde günlük 30.000'i aşkın üretim kapasitesi ile hizmet veriyor. Hem ulusal hem de uluslararası kalite belgelerine sahip Kumtel; SGS, TSE ve CE kalite standartlarına bağlı kalarak üretimini sürdürüyor. Ürün yelpazesi içinde elektrikli ısıtıcılar, fırınlar, pişiriciler, ocaklar, tost makineleri, barbeküler ve elektrikli ev aletleri sunan dev marka, dünya çapında 5 kıta ve 105 ülkede ürünleri ile insanların yaşamını kolaylaştırıyor.