İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Ocak Yüzeyi
Ocak Tipi
Pişirme Özelliği
Davlumbaz Şekli
Pişirme Fonksiyon Sayısı
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Saat Tipi
Garanti Tipi
Tema / Stil
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

KUMTEL Ankastre Set

" araması için 79 sonuç listeleniyor

Fonksiyonel ve Şık Kumtel Ankastre Set Modelleri Trendyol'da!

Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşları içerisinden yer alan Kumtel markası 1972 yılından günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmeyi başarır. Pişirici ve ısıtıcı gibi çeşitli ev aletleri üreten firma, ürün yelpazesini her geçen gün biraz genişletir ve geliştirir. Bugün Türkiye’nin Kayseri Organize Sanayi Bölgesi içerisinde üretimine devam eden marka, ürünlerini 120’den fazla ülkeye ihraç eder. Bu ülkeler arasında Almanya, Güney Afrika, Avusturya ve Meksika gibi yerler başı çeker. Markanın sürekli olarak geliştirmeye devam ettiği ve kalitesini dünya çapında duyurduğu özel modelleri bulunur. Buzdolabı, ocak, fırın ve davlumbaz gibi mutfak eşyaları bu özel tasarımlar içerisinde yer alır. Son trende göre oluşturulan Kumtel ankastre set, birden fazla mutfak eşyasını bir araya getirir. Bu takımların içerisinde yer alan eşyalar adından da anlaşılacağı üzere ankastre olur. İtalyancadan geçen bu kullanım “gömülü, sabitlenmiş ve iç içe geçmiş” gibi anlamlar ifade eder. Böyle bir takımı satın alan kişinin mutfak tezgahlarının ölçüsünü iyi hesaplaması gerekir. Kumtel ankastre set ölçüleri farklı mutfak boyutlarına göre özel olarak ayarlanır. Çünkü gömme yöntemiyle monte edilen eşyaların tezgah veya duvar içerisine tam anlamıyla oturması ve yerleşmesi alınan ölçülere bağlı olur. Zaten bu yüzden de özel olarak tasarlanan gömme mutfak eşyaları her alana uyum sağlamaz. Monte edilmesi ve değişimi uğraş gerektirdiği için de tek seferde doğru seçimi yapmak doğru olur. Böylece sonradan çıkan sorunlarla uğraşmak gerekmez. Doğru tercih yapıldığında gömme mutfak eşyalarından herkes memnun kalabilir. Bu açıdan Kumtel ankastre set kullananlar eşyaların gerçekten uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarından bahseder. Yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan marka ilk defa tezgah içine yerleştirilen mutfak eşyalarından alacak kişiler için çok iyi bir seçim olabilir. Eğer siz de mutfağınızdaki klasik eşyaları yenilemek ve mutfağınıza modern bir görünümün kazandırmak istiyorsanız Kumtel cam ankastre set olarak satışa sunulan ürün paketlerine şans verebilirsiniz. Hem kaliteli ve sağlam hem de modern ve yenilikçi çizgilere sahip olan bu modelleri Trendyol üzerinden adresinize sipariş edebilirsiniz.

Şık ve Kaliteli Kumtel Ankastre Set Modelleri

Şık ve Kaliteli Kumtel Ankastre Set Modelleri

Yıllar içerisinde marka tarafından müşterilerin hizmetine sunulan pek çok farklı gömme mutfak eşyası bulunur. Sürekli olarak gelişme gösteren teknolojik faaliyetler sonucunda bu eşyalar da yeni özellikler ile donatılır. Örneğin sıcaklık derecesini yemeğin türüne göre ayarlayabilen son teknoloji akıllı fırınlar üretilir. Kumandalı olarak satılan paketlerde de teknolojinin avantajlı taraflarından yararlanılır. Bu paketin içerisinde yer alan davlumbaz uzaktan kumanda yöntemi ile çalıştırılabilir. Bunun haricinde iç aydınlatma, 4 pişirme fonksiyonu, çift camlı kapak gibi özellikleri bulunan dijital fırın ile cam ocak bulunur. Kumtel dijital ankastre set ise içerisindeki davlumbaz ve fırının üzerinde bulunan dokunmatik ekran sayesinde kolayca ayarlanabilir. Ayrıca A+ enerji sınıfına dahil olan fırının buz çözme, turbo fan, 8 pişirme fonksiyonu, iç aydınlatma gibi pek çok özelliği bulunur. Kumtel elektrikli ankastre set içerisinde bulunan fırın Harr teknoloji ile üretildiği için enerji bakımından %40 oranında tasarruf etmeyi sağlar. Kolay temizlenme özelliği ile tanıtılan fırın 4 pişirme programı ve turbo fan ısısıyla da dikkat çeker. Kumtel Harr ankastre set yemek pişirirken az enerji harcamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat olabilir. A+ enerji sınıfı, ayarlanabilir termostat ve timer, pop-up düğme sistemi, özel emniyet tertibatı gibi özelliklerle donatılan eşyalar yemek hazırlayan kişilere büyük kullanım kolaylığı sağlar. Kumtel Eco ankastre set modern ve yenilikçi mutfak eşyaları arasında yer alır. Uygun fiyatlı oluşuyla müşterilerin ilgisini çeken takım; fırın, davlumbaz ve set ocak üçlüsünden meydana gelir. Renk olarak siyah ve beyaz alternatiflerinin bulunduğu model, Zenon olarak da geçer. Trendyol’dan alışveriş yapacak olan kişiler bu ürünü Zenon ankastre set şeklinde bulabilir. Bu takımda 450 m3 emiş gücü ile 190 W motor gücüne sahip yıkanabilir filtre özelliği bulunan bir adet davlumbaz yer alır. Bunun yanı sıra yandan düğmeli otomatik çakmak özellikli bir ocak ile 58 lt iç hacme sahip 3 pişirme fonksiyonu bulunan bir de fırın bulunur. Son dönemin trend modellerinden birini satın almak isteyenler Trendyol’dan Kumtel siyah ankastre camlı set yeni model şeklinde bulabilecekleri takıma bakabilir. Bu takımın içerisinde yer alan mutfak eşyaları son çıkan teknolojiye uygun olarak geliştirilen uzaktan kumanda ve dokunmatik ekran paneli ile desteklenir. Ayrıca gömme eşyalarda kullanılan siyah rengin parlaklığı ve asilliği mutfağa bambaşka bir hava katar. Kumtel Black Gold ankastre set arayışında olanlar bu teknolojik modeller ile istedikleri görüntüyü elde edebilir. Mutfağı için iyisini isteyenler, kaliteli ve güvenilir ürünlerden başkasını tercih etmeyenler aradığı takımı Trendyol’da bulabilir. Yüzlerce farklı modelin bulunduğu mağazalarda Kumtel ankastre set fiyatları takım içerisinde yer alan mutfak eşyasının sayısına ve özelliklerine göre değişir. Siz de bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Dikkat Çekici Kumtel Ankastre Set Çeşitleri

Dikkat Çekici Kumtel Ankastre Set Çeşitleri

Markanın tekli mutfak eşyalarının yanı sıra birkaç ürünü birleştirerek satışa sunduğu pek çok takımı bulunur. Bu takımlardan biri de Kumtel 2’li ankastre set olarak bilinir. İçerisinde 2 adet ürünün yer aldığı takımlarda mutlaka set ocak bulunur. Onun dışında davlumbaz ya da fırın olur. Eğer 3 eşyaya birden ihtiyacınız yoksa 2’li setler sizin için yeterli gelir. Kumtel ankastre set modelleri arasında geniş yer tutan 3’lü parçalar ise özellikle yeni ev kuran kişiler tarafından çok fazla tercih edilir. Gömme ocak, davlumbaz ve fırının yer aldığı paketler tekli halde satılan ürünlere göre çok uygun fiyatlı olabilir. Eğer üç ürüne de ihtiyacınız varsa Trendyol’da bulduğunuz 3’lü takıma avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kumtel Inox ankastre set gibi serilerin hem 3’lü hem de 2’li çeşidi bulunur. Tercihinizi mutfağınızın büyüklüğüne göre de yapabilirsiniz. Bunların hepsine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Davlumbazlı takımlar yerine küçük boyutlu mutfak eşyalarını tercih edenler Kumtel aspiratörlü ankastre set çeşitlerine de bakabilir. Küçük mutfaklar için tasarlanan küçük boyutlu eşyalar ile doğru ve güzel bir görüntü ortaya çıkar. Gömme mutfak eşyalarından oluşturulan takımlarda çoğunlukla 4 gözlü ocaklar tercih edilir. Bunun sebebi ise bu tip ocakların tezgah üzerinde çok yer kaplamaması ile günlük kullanımlar için yeterli gelmesi şeklinde ifade edilebilir. Kumtel 5’li ankastre set almak isteyen kişilerin ise mutfak tezgahlarının biraz geniş olması gerekir. Bu tip takımların içerisinde yer alan 5 gözlü ocaklar 4’lü ocaklara göre büyük olur. Ancak mutfakta vakit geçirmeyi sevenler ve çalışma alanını genişletmek isteyenler bu takımlardan çok memnun kalır. Kumtel ankastre set nasıl sipariş edilir bilmeyenler olabilir. Bunun için Trendyol’da ürünü sepete ekledikten sonra karşınıza çıkan yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Eğer satın almak istediğiniz takıma karar verdiyseniz hiç vakit kaybetmeden Trendyol ile kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Mutfaktaki Yardımcılarınız Kumtel Ankastre Set Seçenekleri

Mutfaktaki Yardımcılarınız Kumtel Ankastre Set Seçenekleri

Bazı kişiler mutfakta klasik görünümlerin dışına çıkmak isteyebilir. Bunun yapmanın basit yolu da Kumtel markasına ait ürünleri kullanmak olur. Ocak, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi eşyalar genellikle beyaz veya açık gri renklerde üretilir. Modern çizgilere sahip olan ürünlerde böyle bir renk kısıtlaması olamaz. Kumtel Violet ankastre set çeşitleri koyu renklerin de mutfakta kullanılabileceğini gösterir. Siyahın mat ve parlak gibi farklı versiyonlarının kullandığı fırın, davlumbaz, ocak ve aspiratör ürünlerden oluşan takımlar Trendyol’dan sipariş edilebilir. Ürünler mağazanın sipariş için verdiği teslimat aralığı içerisinde eve kadar teslim edilir. Bu eşyalar siyah renginin asilliğini çok ortaya çıkaracak elektrikli mutfak aletleri ve aksesuarlar ile desteklenebilir. Eski tarz görünümün günümüz teknolojisi ile birleştiği Kumtel Rustik ankastre set ürünleri mutfaklara bambaşka bir hava katabilir. Bu ürünler bej veya siyah renkte olur. 3’lü takımlardan birisi olan Rustik modeldeki dört gözlü ocak otomatik çakmak sistemi ile çalışır. Fırın ise 57 litrelik iç hacmi, emaye ızgarası ve kapağı, ayarlanabilir termostatı ve güç gösterge lambası gibi fonksiyonlar barındırır. 190 W motor gücü ile çalışan davlumbaz B class enerji sınıfına dahil edilebilir. Tüm bu ürünleri takım halinde alan birisi çok güzel bir şekilde dekore edebilir. Hemen hemen her mutfakla uyum sağlayabilen Kumtel gri ankastre set modelleri dekore etmesi kolay ürünler arasında yer alır. Markanın bunlar gibi mutfak dekorasyonlarını farklılaştıran, güzelleştiren ve modernleştiren pek çok modeli bulunur. Eğer siz de mutfağınızı yenilemeye bir yerden başlamak istiyorsanız Kumtel ankastre set tavsiye ve yorumlarını Trendyol aracılığıyla inceleyebilir, bütçenize uygun şık tasarımlı bu ürünleri fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kumtel Ankastre Set Seçiminde Öne Çıkan Detaylar

Kumtel Ankastre Set Seçiminde Öne Çıkan Detaylar

Yeni bir takım alırken tüm ürünleri tek tek incelemek, hepsinin teknik özelliklerine bakmak gerekir. Böylece sizin için ideal olan ürünü bulabilirsiniz. Gömme mutfak takımlarının içerisinde yer alan ocak, yemek pişirmek için vazgeçilmez eşyalar arasında yer alır. Ancak bir ocağın kaliteli ve kullanışlı olması pek çok açıdan büyük önem taşır. Örneğin dış yüzeyi yağı tutmaya meyilli olan eşyalar sürekli ve çabuk kirlenebilir. Bunları temizlemesi vakit alabilir. O yüzden satın almadan önce mutlaka ürünün yüzeyinin yağ tutup tutmadığına dikkat etmek gerekir. Ayrıca ocak gözlerinin birbirinden uzak olması yemek pişiren kişiye kolaylık sağlar. Davlumbazlarda ise önemli noktalardan biri, motor gücü olur. Örneğin uygun fiyatlı modellerden olan Kumtel Twix ankastre set 140 W motor gücü ile günlük kullanımlar için çok ideal olabilir. Bunun dışında ürünün otomatik kapanma ve yıkanabilir filtre özelliklerinin bulunup bulunmadığına bakılabilir. Kumtel filtreli ankastre set özelliğine sahip davlumbazın yağdan ve buhar izlerinden temizlenmesi çok kolay olur. Fırınlarda ise turbo fan sistemine ve ısı programlarına önem verilir. Turbo özelliği bulunan ısıtıcılar sıcaklığı eşit olarak yaydıkları için yemekler çok güzel pişer. Isı programlarının çokluğu ise farklı seviyelerde pişen yemekler için ideal sıcaklığı bulmayı sağlar. Kumtel ankastre set 9 programlı fırınlar bütün yemekleri önceden belirlenmiş olan sürede ve sıcaklıkta pişirir. Bu yüzden de her yemek tam pişmiş şekilde fırından çıkar. Beğendiğiniz herhangi bir gömme mutfak takımı hakkında detaylı bilgi edinmek için Trendyol’u kullanabilirsiniz. Avantajlı Kumtel ankastre set fiyatlarından hızlıca faydalanabilirsiniz.

Beğenilen Kumtel Ankastre Set Avantajları

Beğenilen Kumtel Ankastre Set Avantajları

Markanın gömme yöntemi kullanılarak monte edilen fırın, ocak gibi ürünleri önemli oranda yer tasarrufu yapmayı sağlar. Bu ürünlerin özellikle küçük ve dar alanlarda kullanılması ortamı olduğundan büyük, ferah gösterir. Normal mutfak eşyalarına oranla az yer kaplayan gömme ürünler kolay bir şekilde monte edilebilir. Sadece ürünün konulacağı yerin ölçülerine dikkat edilmesi yeterli olur. Bunun için de markanın farklı boyutlara göre özel olarak tasarladığı pek çok çeşidi bulunur. Gömme eşyaların avantajlarından biri de mutfak tezgahı ile bir bütün gibi durmaları olur. Örneğin tezgah üstü için beyaz taş kullanılan bir alanda Kumtel ankastre set beyaz, siyah modellerinden birisi tercih edilebilir. Böylece tezgah üstünde bir bütünlük yakalanarak uyum sağlanmış olur. Bu ürünlerin temizliği de diğerlerine göre kolay yapılır. Ancak tel gibi sert cisimlerin kullanılmaması gerekir. Onun yerine bir bez ve uygun temizlik maddelerinin yardımıyla temizlenebilir. Bunlara dikkat edildikten sonra ürünler çok uzun süre yeni gibi kalır. Emaye ankastre set modelleri çok dayanıklı ve kaliteli oldukları için kararma, çizilme, soyulma benzeri olumsuz durumlar ortaya çıkmaz. Fiyat açısından incelendiğinde de ürün kalitesine göre fiyat - performans karşılaştırmasından geçer not alır. Markanın bütün gömme ürünleri hem teknolojik anlamda ileri seviyelerde olmalarına hem de dekorasyon açısından güzel durmalarına karşın uygun fiyatlara satılır. Markanın White Lake set gibi dijital olan modellerin fiyatları klasik modellere göre değişiklik gösterir. Son dönemlerin popüler ürünlerinden olan dijital ekranlı, dokunmatik ve uzaktan kumandalı mutfak eşyaları farklı özelliklerle donatıldıkları için yemek pişirmeyi pratik ve eğlenceli bir hale getirir. Bu ürünlerin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız Trendyol’un uygun fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Kumtel Ankastre Set Fiyatları

Bütçenize Uygun Kumtel Ankastre Set Fiyatları

Trendyol, müşterilerine alışveriş yaparken pek çok fırsat sunar. Bunlardan biri de belirli kampanya zamanlarında düzenlenen indirimler olur. Kumtel ankastre set kampanya günlerinde alışveriş yapmak ürünleri etiket fiyatlarından çok uyguna almayı sağlar. Kumtel marka gömme mutfak ürünleri de zaman içerisinde indirime giren eşyalar arasında yer alır. Beğendiğiniz eşyaların ne zaman indirime gireceği belli olmaz. İndirim oranları farklı renklere veya modellere göre de değişiklik gösterebilir. Bu yüzden satın almak istediğiniz bir gömme ürün olduğunda kaçırmamak için ‘’Favorilerime Ekle’’ seçeneğini kullanabilirsiniz. Mesela White Gold ankastre set paketini favorilerinize eklerseniz ürün indirime girdiği ilk anda tarafınıza bildirim gönderilir. Böylece indirimlerinden haberdar olarak kazançlı alışverişlerden yararlanabilirsiniz. Trendyol’un müşterilerine sunduğu başka bir fırsat da büyük boyutlu ürünler dahil olmak üzere satın aldığınız her şeyin adresinize kadar teslim edilmesi olur. Sipariş verdiğiniz gömme mutfak takımı sizin adınıza kapınıza kadar getirilir. Trendyol müşterisi olmanın fırsatları bunlarla bitmez. Müşteri yorumları ve değerlendirmeleri de büyük anlamda önem taşır. Örneğin Twix ankastre set çeşitlerinden herhangi birini satın almak isteyen kişi tüm yorumları okuyabilir, yıldız değerlendirmelerini görebilir. Ayrıca ürünü satan mağaza ile iletişime geçerek soru sorabilir. Kumtel ankastre set yorumlar kısmına Trendyol müşterisi olan herkes ulaşabilir. Trendyol üzerinden arama yapan herkes için markaya ait olan tüm gömme mutfak ürünleri bir araya getirilerek sıralanır. Bu kadar fazla ürünün bir arada olması Kumtel ankastre set özellikleri, dış görünüşleri ve fiyatları bakımından da rahatlıkla karşılaştırılmasını sağlar. Geniş ürün skalasına sahip olan Trendyol’da siz de aradığınız gömme mutfak ürününü çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.