placeholder
"

Lassa

" araması için 3149 sonuç listeleniyor

Lassa

Lassa Ailenizin Güvencesi

1978 yılında üretime başlayarak birçok aracın yollarda daha güvenli ve rahat şekilde belirlenen yerlere ulaşabilmesine yardımcı olan Lassa markası, farklı araç grubuna ürettiği tekerlek modelleri ile birçok sürücünün korkmadan kendinden emin şekilde trafiğe çıkmasını sağlıyor. Binek araçlar, hafif ticari araçlar, traktörler ve ağır vasıtalar olmak üzere birçok araca uygun lastik üreten markanın ürünleri, birçok önemli teknik detaydan oluşturulup sunuluyor. Usta ve deneyimli sürücülerden trafiğe henüz adımını atmış acemi sürücülere olmak üzere birçok kullanıcının her gün trafikte yol aldığı biliniyor. Sürücülerin kullandıkları araç grubunun farklı lastik türlerine uyumlu olması, markanın birçok farklı sınırlandırılmayı yapmasını sağlayıp en iyiyi en çok istenilen stilde sunma ısrarını ortaya çıkarıyor. Kullanıcılarına sunduğu lastik çeşitleri ile onların trafikte seyir halinde ilerlerken daha güvenli olmasını ve kontrolü kaybetmemesini sağlayan Lassa lastikleri, her açıdan güçlendirilmiş tarzları ile memnuniyeti sağlıyor. Kullanıcılarına sunduğu lastik modelleri üzerinde çeşitli değişimler ve teknik geliştirmeler yaparak onların yola daha iyi tutunabilmesini sağlayan marka, farklı yüzeylere ve özelliklere sahip Lassa lastik modelleriyle yol güvenliğini daha üst seviyeye taşıyor. Sürücülerin arabalarını daha iyi kontrol edebilmesine olanak tanıdığı için birçok kullanıcıya daha zevkli kullanım sağlayan lastikler, sizlere farklı mevsim şartlarında da fazlaca yardım ediyor. Her yıl daha fazla geliştirilen Lassa üretim teknolojisiyle birlikte, markanın tekerlek modelleri ıslak ve kuru zeminlerde en iyi performansı sunabilmeleri için çeşitli araştırmalara tabi tutuluyor. Hızlanma, fren mesafesi ve denge gibi birçok özel testten geçen markanın lastik grupları, farklı büyüklüklere göre sizlerin araçları için bir numaralı tercih haline gelebiliyor. Beklentilerinizi karşılayıp aracınızla birlikte yola daha iyi tutunabilmenizi sağlayan Lassa markası lastikler, kusursuz performanslarını alındıktan sonra uzun vakitler gösteriyor.

Lassa Lastikler Araçlarınızın Performansına Katkı Sunuyor

Farklı yol tiplerinde araçların güvenli şekilde yol almasını sağlayan Lassa markalı seçkin lastik çeşitleri, birçok farklı sürücünün sürüş stilini rahatlıkla uygulamasını sağlayan birçok modelden oluşturulmaları ile biliniyor. Tozlu yollardan kusursuz asfalt yollarına dek birçok yol durumunda performansından bir şey kaybetmeyen markanın lastik modelleri, farklı yol tipine uygun birçok modelden oluşturuluyor. Lassa Snoways serisi ile kış mevsiminin olumsuz koşul etkisini oldukça azaltan markanın lastik modelleri, kaygan zeminlerde de direksiyon hakimiyetini sürücülerin kaybetmemesini sağlamaları ile biliniyor. Araçların daha iyi çekiş sağlamalarına yardım ettiği için daha az yorgunluk yaşamalarını sağlayan lastikler, motor performanslarını en üst seviyede kullanmalarının da önüne geçmesi ile biliniyor. Verimlilik ve performanslarıyla trafikteki sürücülerin dostu olarak bilinen markanın lastikleri; farklı taban genişliklerine ve jant çaplarına sahip olmaları ile biliniyor. Her aracın performansına uygun olarak geliştirilen Lassa özel lastikler, hem güvenli hem de kusursuz yol tutuşunu sizlere sağlıyor. Kış mevsiminin kaygan zeminlerinde aracın kaymamasını ve yola tutuş kabiliyetini arttıran kış lastikleri, istenmeyen kötü durumların oluşabilme ihtimalini düşürüyor. Karlı ve buzlu yollar için sizlere özel olarak sunulan Lassa Iceways modellerinden aşırı sıcak bölgelerde ve mevsimlerde üstün performans sağlayıcı olarak kullanılan yaz serisi modellerine olmak üzere birçok farklı model farklı yol tiplerinde, mevsim şartlarında araçları ile seyahat etmek zorunda olan birçok kullanıcıya önemli avantajlar sağlıyor. Araçlarınızla yaz tatillerine daha mutlu ve keyifli çıkmanızı sağlayan Lassa üretimli yaz lastikleri, birçok kullanıcının yüksek ısılardan dolayı performans kaybı yaşamamasını sağlıyor. Hem kuru hem de sulu zeminlerde rahatlıkla yol alabilmeyi sağlayan yaz lastikleri, birçok yolu hızlı şekilde katetmenizi sağlıyor. İnce desenlerden oluşturulan tekerlek yapısı ile kullanıcılarının hızının düşmemesini ve çekiş kuvvetini arttıran faydalı özellikler sunan markanın yaz kullanımı özel tekerlekleri, havalar soğuduktan sonra da etkisini kaybetmiyor. Marka tarafından sürücülere özveriyle sunulan lastikler arasında bulunan Lassa 4 mevsim lastik modelleri, daima kusursuzluğu hedefleyen kullanıcıların tercihi haline geliyor. Buzlu yollarda kış lastiklerini, aşırı sıcak yollarda da yaz lastiklerini performans olarak geçemese de, birçok geniş aralıkta yol ve mevsim koşullarına uyum sağlamaları ile bilinen markanın dört mevsim modelleri, her açıdan değerlendirilebilir modelleri ile birçok zorlu yolla başa çıkabilmenizi sağlayıp, sizlerin daha keyifli yolculuklara çıkabilmesine olanak sağlıyor. Kullanıcılarına gürültü çıkarmadan kullanım sağlayıp güçlü yol çekişi sağlayan kaliteli lastikler, uzun vadede memnun bırakıyor.

Lassa Lastikler Mevsim Koşullarına Kafa Tutuyor

Daima yola çıkmak zorunda kalan uzun yol sürücülerinden tatil amaçlı gezintilere çıkan sürücülere olmak üzere birçok kullanıcının araç yapısı ve trafik güvenliği önemsenerek sunulan markanın çeşitli lastikleri, her açıdan değerlendirilebilir birçok modelden oluşuyor. Araçlarını alırken birçok detaya dikkat eden sürücülerin lastiklerini de önemseyerek satın alması güvenli sürüşü desteklediği gibi onların birçok yolda daha fazla yüksek performansla ilerlemesini sağlıyor. Virajları en iyi şekilde alıp verimli fren mesafesi özelliklerine sahip olan Lassa yaz lastik modelleri, yüzeylerinde daha az çentik bulundurması ve desenlerin daha dikey olması sebebi ile daha atik araç kullanımını desteklemesi ile biliniyor. Yaz lastiği olmasına rağmen ıslak zeminlerde de gayet iyi sürüş tarzı gösterebilen markanın lastik modelleri, beklenti düzeylerini çoktan aşan lastik faydası grafiği ile sizlere sunuluyor. Karlı ve buzlu zeminlerde yol tutuşunu sağlayan dişlere sahip olan markanın kış lastikleri, kış mevsiminde yol tutuşunun ne denli önemli olduğunu bilen marka anlayışıyla sizlere sunuluyor. Sıcaklık derecelerinin oldukça düşük olduğu zamanlarda yüksek yol tutuşunu soğukta hep yumuşak kalan hamuru ile sağlayan Lassa kış lastiği çeşitleri, daha iyi araç hakimiyeti ve fren mesafesi performansı sunuyor. Erimiş kar yüzeyleri ya da donmuş buzlu yollarda daha iyi hareket edilebilmeyi sağlayan markanın kış lastikleri, kış mevsiminde birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Hava sıcaklığının 7 derecenin altına düştüğü durumlarda diğer yaz lastiklerinin yavaş yavaş performans kaybı yaşadığı biliniyor. Keskin uçlara, suyun ve karın daha iyi tahliye olmasını sağlayan kanal desenlerine ve yumuşak hamura sahip olduğu için daha hızlı ısınan ve donmayan lastiklere sahip olmaları ile bilinen Lassa markasının kış mevsimine uygun lastikleri, uzun yola çıkmak isteyen birçok kullanıcının mutlaka satın alması gereken ürünler içerisinde bulunuyor. Kış lastiğinin ve yaz lastiğinin birçok avantajını üzerinde bulunduran Lassa 4 mevsim lastikler, orta dereceli diş derecesine sahip olması ile birçok farklı hava şartında yüksek performanslı araç deneyimi istiyorum diyen birçok kullanıcıya önerilmeleri ile dikkatleri çekiyor. Kış koşullarında da iyi performanslar gösterebilmesine rağmen problemli havalarda ve asfaltlarda yerini kış lastiklerine bırakması gereken markanın dört mevsim koşullarına uygun lastikler, sıcak ayların yoğun olarak yaşandığı zamanlarda daha iyi performans için yaz lastikleri ile yer değiştiriliyor. Genel koşullar dikkate alınarak üretilen markanın dört mevsime ve farklı zeminlere uygun olan dört mevsim lastikleri, birçok kentte binek araçlarına binen birçok kullanıcı tarafından tercih edilip memnun kalınması ile öne çıkıyor.

Lassa Lastikler Sürücülerden Geçer Not Alıyor

Dayanıklılık, sürüş konforu, kalite, güvenlik, yakıt performanslı olmak üzere birçok koşulun sürücünün lehine olmasını sağlayan markanın işlevsel lastik modelleri, birçok farklı kullanıcının en önemli tercihi haline geliyor. Binek ve hafif ticari otomobilleri ile yazın bunaltıcı ve rahatsız edici sıcaklarından kışın kaygan ve korkutucu asfalt yollarına olmak üzere birçok farklı yolda kullanılabilmeyi sağlayan Lassa lastiği özel modelleri, her açıdan cazip koşullarda araç kullanma deneyimi vadediyor. Kullanıcılarına traktörlerin zorlu ve engebeli arazi koşullarında rahatlıkla çalışabilmesi için de özel tekerlek modelleri sunan marka, birçok çiftçi ve kırsal kesim traktör kullanıcılarının en fazla talep ettiği markalar arasında bulunuyor. Bütçeleri sarsmayıp yerli üreticiye ekstra destek sunan Lassa traktör lastiği fiyatları, uygun şartlarda traktör lastiklerinin sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Araçlarınızın birçok rampada daha iyi tırmanmasını sağlayan lastikler, çekiş gücünü arttırdığının gözlemlenmesi ile birlikte birçok kullanıcı tarafından övgü dolu sözlerle ifade ediliyor. Motorun daha düşük seviyelerde ve devirlerde çalışmasını sağladığı için yakıt konusunda da daha avantajlı biçimlerde sizlerin memnun kalmasını sağlayan lastikler, düşük güç tüketimi ile adından söz ettiriyor. Benzin, mazot ya da LPG ile araçlarını çalıştıran birçok kullanıcının daha az yakıt tüketmesini sağlayan Lassa performans lastikleri, her açıdan güçlendirilmiş teknik detayları ve faydalarıyla sürücülerden geçer not alıyor. Lastiklerden çok memnunum diyen birçok kullanıcının yaptığı Lassa lastik yorumları ve içerikleri, kullanıcıların gelecekte de markanın modellerini tercih edeceğinin önemli işaretleri arasında görülüyor. Sessiz yol tutuşlarıyla birçok kullanıcısının dilinden düşmeyen huzur ortamı sağlayan lastikler, aracın motorunu daha iyi hissedebilmenizi ve daha keyifli araç kullanmanızı sağlıyor. Frenlere, yol tutuşa, rampa performansına, viraj alma kabiliyetine ve dayanıklılığına göre birçok sürücüden yüksek notlar alan Lassa tekerlekleri, popüler yapısını koruyor. Markanın tekerlek modelleri arasında bulunan Greenways serisi modeller, yakıta etki ederek daha düşük emisyon ve daha az yakıt kullanımı sağlayarak çevre dostu olduğunu kanıtlıyor. Lassa Greenways yorum bölümlerinde markanın modellerini tercih eden kullanıcıların yaptığı değerlendirmeler, yakıt verimliliğini serinin modellerinin fazlaca sağladığı ve eskiye oranla belirgin farklılıkların oluştuğu rahatlıkla nitelendiriliyor. Yaz lastikleri için özel olarak oluşturulan yüksek sıcaklık koşullarına uygun modellerden kaygan, buzlu, çamurlu ve yoğun kar yağışı olan yollara uygun olarak sunulan modellere olmak üzere birçok Lassa lastik çeşidi sürücülere sunuluyor. Kötü yollarda uzun süre dayanıklılık gösteren kış, yaz ve dört mevsim lastik modelleri, birçok kullanıcı için üst düzey performansın simgeleyicisi konumuna erişiyor.

Lassa Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

155 ila 295 mm arası taban genişliğine ve 12 ila 21 inç arası jant çapına sahip olan markanın lastik modelleri; 10.5’dan 80’e kadar farklı kesit orana sahip birçok lastik çeşidinden oluşturulup sizlerin karşısına çıkarılması ile biliniyor. Binek otomobillerden traktörlere, hafif ticari araçlardan büyük ve ağır vasıtalara kadar pek çok araca özel model tarzları ile hitap eden Lassa; taban genişliği, jant çapı ve kesit oranı özel olarak üretilmiş modelleri ile sizlerin güvenli araç sürüşüne destek oluyor. Snoways serisi kış lastikleri ile mevsim şartlarının kötüye gittiği birçok zamanlarda sürücülere etkin yola tutuş sağlayan markanın kış modelli lastikleri, düşük sıcaklıklarda daha iyi performans veren özellikler gösteriyor. 175/65R14 82T Lassa Snoways 4 kış lastiği modeli; 175 mm taban genişliği, 65 mm yanak genişliği, R sınıfı lastik cinsi, 14 inç. Jant çapı, 82 kg yük endeksi, 190 km/s değerindeki T hızı ile birçok kullanıcının karlı yollarda istediği performansları yakalayabilmesini sağlıyor. Snoways XL modelleri ile yük taşıma kapasitelerini arttıran modellere de sahip olan markanın modelleri, kış şartlarında güvenle seyahat etmenizi ve yolların kayganlığından etkilenmemenizi sağlıyor. 165, 175, 185, 195 ve 205 gibi farklı taban genişliğine sahip olup hafif konstrüksiyona sahip olan Lassa Greenways yaz lastikleri, birçok kullanıcının simetrik desenlere sahip lastiklere ve düşük yuvarlanma direncini gösterebilen modellere sahip olmasını sağlıyor. Yakıt tasarrufu ve emisyon değerleri ile ünlü olan modeller, çeşitli testlerden ve kuruluşlardan yüksek notlar alması ile öne çıkıyor. Kullanıcılarına sağlamlığı daha fazla güçlendirilmiş özellikleri ile sunulan Lassa Driveways tekerlekler; güçlendirilmiş ıslak fren mesafeleri, ıslak zeminde üstün yol tutuş ve sürüş konforunu arttıran yüksek performanslı modelleri ile ilgi görüyor. 215/45R17 91Y ebatlarına ve özelliklerine sahip olan Sport modelli yaz lastiği ile lüks spor araçlara uygun teker genişliği sunan modeller, yenilikçi desenleri ile ıslak ve kuru zemin performansının iyi olduğunu birçok defa kullanıcılara kanıtlıyor. Lassa hafif ticari araç modelleri için Wintus serisi kış lastiği modellerle kaygan ve buzlu yollarda çekiş gücü yaratıp, Transway yaz lastikleriyle sıcak mevsimlerde üstün yol tutuşu sağlıyor. Ağır vasıtalardaki E serisi modeller, yükün ağırlıkları için özel olarak üretilip, sizlerin araç motor performanslarının etkilenmemesi için özel olarak kanal ve desenlerle donatılıyor. Lassa binek otomobilleri için kış lastikleri içerisinde Iceways, Snoways, Competus Winter gibi seri modelleri ile fazlaca ilgi toplarken; Greenways, Multiways ve Driveways gibi yaz serileriyle de farklı koşullara uygunluk sağlayarak öne çıkıyor. Lassa lastik fiyatları, kullanıcının araç tipine, kullanım amacına, mevsim şartlarına uygun üretilmiş teker özelliklere göre değişiklik gösteriyor.

Lassa Lastikler: Sağlam, Güçlü ve Yenilikçi

Araçların yol ile temasını sağlayan önemli donanımlarından olan tekerleklerin ana eklentisi arasında bulunan lastikler, sizlerin daha kaliteli araba kullanımını desteklemek için birçok farklı özellikler ile donatılıp karşınıza getiriliyor. Yaz ya da kış mevsimlerinin bütün koşulları dikkate alınarak kullanımınıza sunulan Lassa seçkin oto lastikleri, güvenliğinizi daha iyi sağlarken; aynı zamanda sizlere daha az yorulan araç motoru ve düşük yakıt tüketimi sağlamaları ile dikkatleri çekiyor. Lastiklerini farklı sırt bloklarından ve yüzeylerinden oluşturan marka, daha güçlü yol tutuşu sağlayıp virajlara daha keyifli ve güvenli girmenizi sağlıyor. Uzunca süreler sizlere maksimum performans sağlamalarına rağmen sessiz şekilde yol almalarından asla ödün vermeyen Lassa prestjli yüksek performans lastikleri; yüksek hızları, kötü zeminleri, olumsuz iklim koşullarını desteklemeleriyle sizleri memnun ediyor. Üretim sürecinde kullanılan kaliteli hammaddeleri ile en iyi karışımlardan elde edilen Lassa kaliteli lastikler, dayanıklılıkları ile birçok darbeden etkilenmeyip kullanıcılarını da etkilememesi ile biliniyor. Islak zeminlerde kabul edilebilir performans gösterebilmelerine karşın kuru yollar için ekstra verimlilik ve güç yapısı sergileyen yaz lastikleri, sürekli olarak en iyiyi hedefleyen araç sahiplerine kusursuz lastik tarzları ile sunuluyor. Lassa yaz lastikleri fiyatları; aracınızın taban genişliğine, kesit oranına, yük endeksine, jant çapına ve hız tipine göre ayrı biçimlerde sunuluyor. Havaların soğuyup 7 santigrat derecelerden düşmeye başladığı zamanlarda lastiklerinizi markanın kış modelleri ile değiştirmeniz kayganlık ve yol tutuş yüzünden trafik kazası yaşama riskinizi en aşağı seviyeye çekiyor. Fren yapmanız durumunda sizlerin sürüklenmesine izin vermeyen ve düşük sıcaklarda rahatlıkla istediğiniz yere gitmenizi sağlayan Lassa kusursuz kış lastikleri, erimiş karların ve çamurlaşmış yolların üzerinden daha güçlü şekilde geçmenize olanak tanıyor. Sürücülerin dile getirdiği Lassa yorum ve değerlendirmeler incelendiğinde, lastiğimden çok memnunum diyen birçok kullanıcının fazla olduğu rahatlıkla gözlemlenebiliyor. Yaz ve kış mevsimlerinde lastiklerini değiştirmek istemeyen birçok kullanıcısına avantaj sunarak işlevselliğini sağlayan Lassa verimli dört mevsim lastikler, her açıdan kullanıcısına farklı mevsimlerde kullanım sağlayabilmesi için sunuluyor. Daha etkili yol performansı sağlayıp daha güvenli şartlarda kısa ya da uzun seyahatlere çıkabilmenizi sağlayan lastiklerinizi günlük olarak kontrol edip, herhangi bir sorunu olup olmadığını incelemeniz sürüş güvenliğini daha sağlıklı ve güvenli hale getiriyor. Kaliteli maddelerden oluşturulup güçlü imajı ile karşınıza çıkarılan Lassa nasıl lastikleri karşınıza çıkarıyor diye merak ediyorsanız, aracınıza uygun lastik modelini mevsim şartlarını da göz önünde bulundurarak seçebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.