placeholder
"

Özka Lastik

" araması için 734 sonuç listeleniyor

Özka Lastik

Tüm Zorlu Yol Koşullarına Dayanıklı Özka Lastik

Özka lastik tüm zorlu yol koşullarına karşı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Markanın tüm ürünleri her yol koşulu için uygun ve eşit kalitede üretilir. Özka lastik hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş kitlelere ulaşır. Aracınız için güvenli yolculuklar yapmanızda her zaman yanınızda olur. Piyasada kalitesi ile ön plana çıkmayı başaran marka 1994 yılından bu yana üretime devam eden ve hala gelişimini sürdüren bir statüye de sahiptir. Kurulduğu ve üretime başladığı ilk günden bu yana kalitesini daha artırarak geniş müşteri portföyü oluşturmayı başarır. Lastik alanında tüketicilerin ihtiyacını karşılayan çeşitliliği ile hizmet noktasını da her geçen gün genişletmeye devam eder. Özka lastik fiyatları da markanın kullanıcılarına özel uygun bir yelpazeye sahiptir. Aracınız için farklı boyut ve çapa sahip olan tüm lastikler bütçenize hitap eden uygunluk ile satışta yerini alır. Dilediğiniz zaman ürünlerden yararlanıp mevcut olan ihtiyacınızı kaliteli tasarımlarla karşılayabilirsiniz. Her içerik yüksek kaliteye sahiptir. Üstelik birinci sınıf bir üretimden geçtikleri için yolda kalmanız ya da lastiğin patlaması söz konusu değildir. Tek bir ürün ile uzun süreli kullanıma da sahip olabilirsiniz. En kavisli ya da zor yol koşullarına karşı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Modeller özellikle uzun yola uygun tasarlanır. Sahip olduğunuz anda kaliteyi de aracınıza taşıyabilirsiniz. Zorlu yol koşullarına dayanıklı olmaları sayesinde yüzeyinde herhangi bir aşınma olmadan kullanmanız sağlanır. Sizler bu dayanıklı ve birinci sınıf kaliteye sahip olan ürünlerle özellikle uzun yolculuklarda rahatlığı da yakalarsınız. Bir anda yolda kalma ya da lastiğin patlaması gibi tüm olumsuz durumlara da son verebilirsiniz. Tek bir ürün ile etkili bir çözüm sizi bekler. Aracınıza önem veriyorsanız eğer onun için tercih edeceğiniz tek bir ürün ile kalitesini bir kat daha artırabilirsiniz. Sizlere yolda rahat ve güvenli hareket alanı sunan seçenekler ile daha rahat bir ilerleme kat edersiniz. Araç sürmenin keyifli deneyimine Özka ile sahip olursunuz. Trendyol ile markanın tüm seçenekleri ihtiyacınız doğrultusunda sizlere sunulur.

Tüm Zorlu Yol Koşullarına Dayanıklı Özka Lastik

Zorlu ve kavisli olan tüm yollar için etkili olan bir ürüne sahip olarak korkmadan yolculuk yapabilirsiniz. Kimi zaman kavisli ya da taşlı olan yollar araç lastiğine zarar verir. Bu da aracın yolda kalmasına neden olur.Bu tip zeminlere dayanıklı bir ürün seçimi yapılması önemlidir. Özellikle uzun yolculuklarda hiç bir sorun yaşamadan ilerleme şansına sahip olunması aracı güvenle sürmenizi sağlar. Çünkü lastik yüzeyi çift kata varan bir kalınlığa ve 20 inç janta sahiptir. Dış çapı en az 940 mm dir. Hız endeksi ise yüksek oranlara sahip bir gelişimle üretilir. Özka lastik yorumları alanı herkese açık bir özelliğe sahiptir. Genelde ürünü daha önce kullanmayanlar bu alanı ziyaret eder. Sizler de markanın sunduğu lastikler hakkında genel görüşlere ulaşmayı isterseniz eğer yorumlara göz gezdirebilirsiniz. Yorumlar hakkında genel bir kanıya vararak ihtiyacınız doğrultusunda lastik alımını marka ile sağlayabilirsiniz. Sizler için her araca uyumlu olan çoklu modeller bir arada sunulur. Tek bir fiyat üzerinden sahip olacağınız lastikle beraber uzun süreli bir kullanımı da elde edebilirsiniz. Özka lastik traktör araçlarına özel olarak tasarlanan modellere de yer verir. Traktörler diğer araçlara oranla daha zorlu arazi bölgelerinde işlev görür. Bu yüzden onlara uyumlu ve dayanıklı olan bir modele ihtiyaç duyulur. Özka bunu göz ardı etmeyerek traktörünüz için dayanıklılığı daha önceden test edilen tasarımlara yer verir. Böylece tek seferde uzun süreli bir kullanım elde edersiniz. Sizler için sadece traktör ile değil her araca uyumlu olan modeller ön plana çıkar. İstediğiniz araç için ihtiyacınızı anında gidermeye başlayabilirsiniz. Ancak traktörler için devreye giren modellerde kalınlık üç katına kadar çıkabilir. Çünkü arazi koşulları yollara oranla daha zorlu ve girintili çıkıntılı olur. Bu zorlu koşullara uyum gösteren bir ürüne ihtiyaç duyulur. Bu tip yollara uyumlu modeller kısa sürede lastiğin problem çıkarması ya da patlaması gibi bir durum yaratmaz. Bu da parasal yönden sizlere tasarruf sağlar. Sıklıkla değiştirilen ürünlerde paranız da harcanır. Ancak Özka ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Her mevsim tek bir ürünü kullanabilirsiniz. Aracınıza uyumlu ve bütçenize uygun model seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Otomobillerden traktöre ve dolmuş ya da minibüs gibi araçlara kadar her alanda ihtiyacınızı karşılayan lastikler Özka ile sizlere sunulur. Dış yüzeyi en sert darbelere karşı bile dayanıklı olan bir üretimden geçen lastiklerle rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Marka kaliteden taviz vermeden içeriklerini sizlere sunar. İhtiyaç duyduğunuz her an online olarak lastik tedariğini sağlayabilirsiniz. Araç kullanmayı seviyorsanız sizler için oldukça dayanıklı olan tasarımlar öne çıkar. Uzun yıllar süren bir kullanım için markaya yönelebilirsiniz. Marka ile her araca özel ve yüksek kalitede tasarımlara ulaşabilirsiniz.

Özka Lastik ile Güvenli Yolculuklara Çıkın

Özka Lastik ile Güvenli Yolculuklara Çıkın

Her yolculukta güvenli ve kaliteli lastikler eşliğinde seyahatinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Özka forklift lastiği oldukça dayanıklı bir tasarıma sahip olduğu için iş makinesi gibi araçlarda çokça kullanılır. Yoğun ve zorlu çalışma alanları için uygun ve dayanıklı bir özellik geliştirir. Taşınabilir yük seviyesi 950 kg a kadar çıkar. Üstelik bu ağırlığın üzerinde bile seyretme gücüne sahiptir. Ürün üzerinde derin bir diş geometrisi yer aldığı için çekiç gücü de aynı şekilde hız kazanır. Toprakla ya da daha yumuşak yani içine gömülen bir zeminle karşılaştığında anında harekete geçip yerden sıyrılma kabiliyetine sahiptir. Bu yüzden inşaat gibi toprağa meyilli çalışma alanlarında oldukça rahat bir kullanımı sizlere sunar. Lastiğin dış yüzeyi girintili bir modele sahiptir. Böylece hareket ettiği anda zeminde toprak olsa bile onu bu girinti kısımları ile iterek dışarı atar. Gömülme gibi bir sorun da yaşanmaz. Özka lastik nasıl tasarlanır diye merak edenler vardır. Ürün özel lastik malzemelerle üretilir. Bu lastikler belli bir ısıya getirilerek eritilir. Ancak içeriği yoğunlaştırılarak şekil alıp kurutulur. Üstelik şekil aldıktan sonra her ince ebatta bir tekrarlanan şekilde plastik eklenir. Bu kalınlık belli bir mm ye ulaşıncaya kadar devam eder. Böylece yoğun kalınlığa sahip bir ürün ortaya çıkarılır. Dış kısmında mevcut olan geometrik görünümler ise son aşamada aracın zorlu toprak yollarına karşı dayanıklı olması için devreye girer. Bu geometrik şekiller sayesinde lastiğin patlaması ya da hasar alması gibi bir durum meydana gelmez. Ürün oluştuktan sonra belli testlerden geçer. Dayanıklılık testi başarılı olduktan sonra piyasada yerini alır. Ayrıca bu testler sayesinde lastiğin güvenilir olup olmadığı konusunda da genel bir sonuç elde edilir. Böylece kaliteli ve dayanıklı bir ürün birinci sınıf kalitesi ile oluşturulup kullanıcılara sunulur. Her araç için belli çeşit plastik ve ölçü kullanımı da önemli bir detaydır. Sizler sadece ihtiyacınızı göz önünde tutarak istediğiniz kalitede bir ürün elde edebilirsiniz. Trendyol ile ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayan geniş ürün yelpazesini inceleyip istediğinize modele sahip olabilirsiniz.

Özka Lastik ile Yolda Kalmazsınız

Özka Lastik ile Yolda Kalmazsınız

Yolda kalmadan uzun süreli yolculuklara gönül rahatlığı içinde Özka ile çıkabilirsiniz. Özka lastik 13 jant dayanıklılığı test edilen bir üründür. Yüksek ham madde kalitesine sahiptir. Özel işçilik ile üretildiği için çamura saplandığı zaman bile anında çıkabilir. Gerekli manevra ile saplandığı yerden kolayca çıkarak yüzeyine zarar vermez. Genelde çamura gömülen lastikler kolaylıkla çıkamaz. Üstelik bu gibi durumlarda araç manevra yapsa bile bu durum lastiğe zarar bile verebilir. Ancak özel üretimli ve dayanıklılığı test edilen bu ürün ile her zorlu koşul anında aşılır. Üstelik yük ağırlığı 900 kilogramı bulduğu için iş alanında bir hayli rahatlarsınız. İş yükünü hafifleterek sizlere yardımcı olur. Özka lastik nasıl takılır gibi sorular da bu alanda çokça ön plana çıkar. Takılması için bu alanda yetkin kişilerden yardım alınmasında yarar vardır. Genelde markanın ürünleri oldukça ağır ve büyük ebatlı olduğu için tek başına takma işleminin yapılması kolay değildir. Üretim aşamasında içeriği zenginleşen plastik ile yapıldığı için ağırlığı da bir hayli fazladır. Ancak uzman kişilerce lastiğe özel civatalar eşliğinde anında takma işlemi yapılır. Ağırlığı ne kadar fazla olursa olsun yola çıktığınız zaman araç hızını yükselttiğinizde hafif bir yapıya bürünür. Yolda oldukça hızlı hareket edebilme mekanizmasına sahiptir. Üzerinde yer alan geometrik yapılar lastiğin yolda daha hızlı hareket etmesini de tetikler. Özel geometrik şekillere sahip olan ürünler sistemi tetiklediği için araç hızına eşdeğer bir gelişim sergiler. Böylece araç hızına katkı sağlayarak rahat bir yolculuk yapmanızda etkili olur. Özellikle uzun seyahatler için uyumlu bir yapıya sahiptir. Trendyol’dan ulaşabileceğiniz markanın ihtiyacınızı karşılayan seçenekleri ile yollarda güvenli olmanın fırsatını elde edebilirsiniz.

Özka Lastik ile Uzun Ömürlü Bir Ürün Elde Edin

Özka Lastik ile Uzun Ömürlü Bir Ürün Elde Edin

Tek seferde uzun süreli kullanımı Özka ile elde edebilirsiniz. Özka lastik 13.6.28 gibi geniş bir ölçeğe sahiptir. Uzun ömürlü olduğu için zorlu olan tüm arazilerde rahatlıkla kullanılır. Tüm dış darbelere karşı koruyucu bir kalkana sahiptir. Bu koruyucu kalkan lastiğin dış cephesini tamamen kavrayan ve tehlikelerden koruyan özel plastik alaşımdır. Kolay deforme olmayan özelliği ile yüksek performans gösterme gücüne sahiptir. Aniden taşlı bir yola girildiği zaman problem olmadan ilerlemenizi sağlar. Genelde taşlı yollar lastiğe çok fazla hasar verir. Ancak özel lastik alaşımına sahip olan bu ürünle hasar oranı sıfıra iner. Ayrıca dış kısmı minik taşları içine almayan şekilde geometrik olarak tasarlanır. Yani lastik yüzeyine taşların yapışması ya da girintili kısma sıkışması gibi bir durum meydana gelmez. Özka lastik 750 15 ürünü geniş bir yüzeye sahiptir. Yanak kısmı ise özel olarak tasarlanır. Bu da materyali daha güçlü kılar. Geniş yüzey yapısı ile yollarda ani fren durumları ya da hızlı vitese geçme gerekliliği gibi durumlarda zorlanmaz. Araca tamamen ayak uydurma özelliği devreye girer. Dış yüzündeki geometrik şekiller belli aralıklara sahiptir. Bu da aralıklı bölümlere yolculuk esnasında sert bir cismin girmesini önler. Böylece aracın aniden durması ya da lastiğin deforme olması gibi sorunları da önler. Tamamen doğal maddelerden yapılır. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesine yer verilmez. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması ürünün kullanımın süresini de artırır. Bu da sizi sıklıkla ürün değiştirme zahmetinden kurtarır. Sizler de Trendyol ile markanın tüm içeriklerine göz atıp ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayabilirsiniz.

Özka Lastik ile Yolda Kalmazsınız

Özka Lastik ile Yolda Kalmazsınız

Yola üstün performans gücü ile çıkan lastikler dayanıklı olmaları ile sizlere uzun süreli ve güvenli kullanım sunar. Özka lastik 600 16 büyük araçlar için üstün bir çekiş gücüne sahiptir. Yüksek ve kaliteli bir üretimden geçtiği için performans gücünü ikiye katlar. Hem düz yollarda hem de arazilerde rahatlıkla kullanılır. Üretim aşamasında tüm sert cisimlere karşı dayanıklı bir ön yüz tasarlanır. Böylece sert yüzeylerden cisimlere kadar her alanda dayanıklılığını bir kat daha artırır. Biçerdöver ya da endüstriyel ilaçlama gibi yoğun çalışma alanlarında kullanılan araçlarda bile üstün bir hizmet sunar. Diş geometrisi derinliği oldukça fazladır. Üstelik oldukça güçlü bir topuk yapısı vardır. Özka lastik 7.50 16 derin dişli dış yüzeyi ile çamur tutma gibi problemlere son verir. Yoğun çamurlu alanlardan geçtiğiniz zaman materyal iç kısımlarında çamur tutmaz. Üretilen ön tekerleği ile manevra gücünü daha fazla artırır. Arka tekerleği ise üstün bir çekim gücü sunar. Yamaçlı tepelerden çıkışlarda arka tekerleği tüm gücü ile itme gerçekleştirir. Tüm tümsekli ya da yokuşlu alanlara karşı geniş bir kullanım alanı sunar. Dışarıdan gelen tehlikelere karşı da güçlü bir yapıya sahiptir. Aracınıza uygun olan lastik ve jantları marka ile inceleyerek kaliteli ve ihtiyacınıza uygun bi modele sahip olabilirsiniz. Araç performansınız seçeceğiniz lastik ile oldukça bağlantılıdır. Bu yüzden alanında kaliteli ve üstün bir dayanıklılığa sahip olan doğru ürün seçimi yapmanız memnuniyetinizi artırır. Bunun için devreye giren Özka lastikleri ile ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Üstelik kaliteli dış yüzeyi ile yolda kalma gibi bir durumla da karşılaşmazsınız. Trendyol üzerinden markanın her araca özel olarak üretilen tüm ürünleriyle tanışarak istediğiniz zaman ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Özka Lastik Ürünleri Trendyol’da

Özka Lastik Ürünleri Trendyol’da

Markanın ihtiyaç duyduğunuz her modeline Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Özka radyal lastik farklı tasarımlara sahip modelleriyle sizlere sunulur. Üstelik uzun ömürlü bir kullanıma da sahiptir. Üzerinde yer alan diş derinliğinin geniş olan yapısı ile dayanıklılığı ekstra artar. Yüzeyi yol tutuş açısından ortaya güçlü bir performans çıkarır. Anında yola entegre olarak çalışma hızını artırır. Araca bağlı olan orta mekanizması da lastiğe güç verir. Araç aniden fren yaptığı zaman bile üzerindeki dişleri sayesinde durma hızı da iki kat daha fazladır. Özka çapa lastiği zorlu arazi ve çamurlu alanlara karşı dayanıklı bir performans sergiler. Otomobilden iş makinesine kadar farklı modelleri yer alır. Ayrıca yaz ya da kış lastikleri olarak farklı dağılımları da bulunur. Bu alanda seçeceğiniz bir kış lastiği ile kara ve yağmura karşı dayanıklı bir ürün elde edebilirsiniz. Kaygan ve buzlu zeminlerde tutucu bir özelliğe sahiptir. Bu da aracınızın kaza yapma oranını en aza indirir. Kışın karlı havalarda rahatlıkla yola çıkma şansınız olur. Karı ve buzu tutan bir zemine sahip olduğu için güvenliğinizi artırır. Hem kaliteli hem de güvenli bir ürüne sahip olursunuz. Tüm kötü hava şartlarına karşı üstün bir performans ortaya koyar. Zorlu hava koşullarında dışarı çıkmanız gerektiğinde çekinmenize gerek kalmaz. Markanın 10 yılı aşkın bir süredir ürettiği bu ürünlerle kaliteli bir materyale sahip olabilirsiniz. Her araca uygun ve farklı boyutlara sahip olan tasarımlar güvenli yolculuk yapmanızı sağlar. Trendyol ile markanın bütün ürünlerine kolayca ulaşarak tüm ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilir, daha keyifli ve uzun süreli yolculuklar yapabilirsiniz.