İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Jant Çapı
Araç Tipi
Taban Genişliği
Yıl
Kesit Oranı
Fiyat
Hız Endeksi
Yük Endeksi
Garanti Süresi
Mevsim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Özka Lastik

" araması için 236 sonuç listeleniyor

Sağlam ve Kaliteli Özka Lastik Çeşitleri Trendyol'da!

Özka lastik, tüm zorlu yol koşullarına karşı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Markanın tüm ürünleri her yol koşulu için uygun ve eşit kalitede üretilir. Özka ürünleri, hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş kitlelere ulaşır. Aracınız için güvenli yolculuklar yapmanız için her zaman yanınızda olur. Piyasada kalitesi ile ön plana çıkmayı başaran marka 1994 yılından bu yana üretime devam eden ve gelişimini sürdüren bir statüye sahiptir. Kurulduğu ve üretime başladığı ilk günden bu yana kalitesini sürekli artırarak, geniş müşteri portföyü oluşturmayı başarır. Lastik alanında müşterilerin ihtiyacını karşılayan çeşitliliği ile hizmet noktasını da her geçen gün genişletmeye devam eder. Aracınız için farklı boyut ve çapa sahip olan tüm ürünler, bütçenize hitap eden uygunluk ile satışta yerini alır. Dilediğiniz zaman ürünlerden yararlanıp, mevcut olan ihtiyacınızı kaliteli tasarımlarla karşılayabilirsiniz. Her içerik yüksek kaliteye sahiptir. Üstelik birinci sınıf üretimden geçtikleri için uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunarak müşterilerin beğenisini alır. Tek bir ürün ile uzun süreli kullanıma sahip olabilirsiniz. Kavisli ya da zor yol koşullarına karşı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Modeller, özellikle uzun yola uygun tasarlanır. Sahip olduğunuz anda kaliteyi de aracınıza taşıyabilirsiniz. Zorlu yol koşullarına dayanıklı olmaları sayesinde, yüzeyinde herhangi bir aşınma olmadan kullanmanız sağlanır. Sizler de bu dayanıklı ve birinci sınıf kaliteye sahip olan ürünlerle, özellikle uzun yolculuklarda rahatlığı yakalayabilirsiniz. Bir anda yolda kalma ya da lastiğin patlaması gibi riskleri asgariye indirebilirsiniz. Tek bir ürün ile etkili çözüm sizi bekler. Aracınıza önem veriyorsanız, onun için tercih edeceğiniz tek bir ürün ile kalitesini bir kat artırabilir ve önemli bir avantaj sahibi olabilirsiniz. Sizlere yolda rahat ve güvenli hareket alanı sunan seçenekler ile rahat bir ilerleme kat edebilirsiniz. Araç sürmenin keyifli deneyimine markanın ürünleri ile sahip olabilirsiniz. Trendyol ile ihtiyacınızı karşılayacak olan markanın tüm çeşitlerini, avantajlı satın alma seçenekleri sayesinde hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Tüm Zorlu Yol Koşullarına Dayanıklı Özka Lastik

Tüm Zorlu Yol Koşullarına Dayanıklı Özka Lastik

Zorlu ve kavisli olan tüm yollar için etkili olan ürüne sahip olarak korkmadan yolculuk yapabilirsiniz. Kimi zaman kavisli ya da taşlı olan yollar, araç lastiğine zarar verebilir. Bu da aracın yolda kalmasına neden olur. Bu tip zeminlere dayanıklı ürün seçimi yapılması önemlidir. Özellikle uzun yolculuklarda hiçbir sorun yaşamadan ilerleme şansına sahip olunması, aracı güvenle sürmenizi sağlar. Çünkü ürün yüzeyi çift kata varan kalınlığa ve 20 inç janta sahiptir. Dış çapı minimum 940 mm dir. Hız endeksi ise yüksek oranlara sahip bir gelişimle üretilir. Özka lastik yorumları herkese açık bir özelliğe sahiptir. Genelde ürünü kullanmayanlar ve yeterli bilgiye sahip olmayanlar bu yorumları inceleyerek fikir edinebilir. Sizler de markanın sunduğu çeşitler hakkında genel görüşlere ulaşmayı isterseniz, yorumlara göz atabilirsiniz. Yorumlar sayesinde genel bir kanıya vararak, ihtiyacınız doğrultusunda lastik alımını sağlayabilirsiniz. Sizler için her araca uyumlu olan çoklu modeller bir arada sunulur. Tek bir fiyat üzerinden sahip olacağınız ürünle beraber uzun süreli kullanımı da elde edebilirsiniz. Özka traktör lastiği gibi, araçlara özel olarak tasarlanan modellere de yer verilir. Traktörler diğer araçlara oranla zorlu arazi bölgelerinde işlev görür. Bu nedenle onlara uyumlu ve dayanıklı olan bir modele ihtiyaç duyulur. Özka markası bunu göz ardı etmeyerek traktörünüz için dayanıklılığı önceden test edilen tasarımlara yer verir. Böylece tek seferde uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz. Sizler için sadece traktör ile değil her araca uyumlu olan modeller ön plana çıkar. İstediğiniz araç için ihtiyacınızı anında gidermeye başlayabilirsiniz. Ancak traktörler için devreye giren modellerde kalınlık üç katına kadar çıkabilir. Çünkü arazi koşulları diğer yollara oranla zorlu ve girintili çıkıntılı olur. Bu zorlu koşullara uyum gösteren ürüne ihtiyaç duyulur. Bu tip yollara uyumlu olan modeller, kısa sürede lastiğin problem çıkarması ya da patlaması gibi bir durum yaratmaz. Bu da bütçe yönünden sizlere tasarruf sağlar. Sıklıkla değiştirilen ürünlerde bütçeniz sarsılabilir. Ancak Özka markasının ürünleri ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Her mevsim tek bir ürünü kullanabilirsiniz. Aracınıza uyumlu ve bütçenize uygun model seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Otomobillerden traktöre ve dolmuş ya da minibüs gibi araçlara kadar her alanda ihtiyacınızı karşılayan modeller kullanıma sunulur. Dış yüzeyi sert darbelere karşı bile dayanıklı olan bir üretimden geçen parçalarla, rahat yolculuk yapabilirsiniz. Marka kaliteden taviz vermeden içeriklerini sizlere sunar. İhtiyaç duyduğunuz her an online olarak ürün tedariğini sağlayabilirsiniz. Araç kullanmayı seviyorsanız sizler için oldukça dayanıklı olan tasarımlar öne çıkar. Uzun yıllar süren bir kullanım için markanın modellerine yönelebilirsiniz. Böylece her araca özel yüksek kalitede Özka lastik ve kauçuk tasarımlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özka Lastik ile Güvenli Yolculuklar

Özka Lastik ile Güvenli Yolculuklar

Her yolculukta güvenli ve kaliteli parçalar eşliğinde seyahatinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Özka forklift lastiği oldukça dayanıklı tasarıma sahip olduğu için iş makinesi gibi araçlarda çokça kullanılır. Yoğun, zorlu çalışma alanları için uygun ve dayanıklı bir özellik geliştirilir. Taşınabilir yük seviyesi 950 kg’a kadar çıkar. Üstelik bu ağırlığın üzerinde bile seyretme gücüne sahiptir. Ürün üzerinde derin diş geometrisi yer aldığı için çekiç gücü de aynı şekilde hız kazanır. Toprakla ya da yumuşak yani içine gömülen bir zeminle karşılaştığında, anında harekete geçip yerden sıyrılma kabiliyetine sahiptir. Bu yüzden inşaat gibi toprağa meyilli çalışma alanlarında oldukça rahat kullanım imkanı sunar. Lastiğin dış yüzeyi girintili bir modele sahiptir. Böylece hareket ettiği anda zeminde toprak olsa bile onu bu girinti kısımları ile iterek dışarı atar. Gömülme gibi bir sorun da yaşanmaz. Özka lastik nasıl tasarlanır diye merak edenler olabilir. Ürünler özel malzemelerle üretilir. Bu malzemeler belli ısıya getirilerek eritilir. Ancak içeriği yoğunlaştırılarak şekil alıp kurutulur. Üstelik şekil aldıktan sonra her ince ebatta bir tekrarlanan şekilde plastik eklenir. Bu kalınlık belli bir mm’ye ulaşıncaya kadar devam eder. Böylece yoğun kalınlığa sahip bir ürün ortaya çıkarılır. Dış kısmında mevcut olan geometrik görünümler ise son aşamada aracın zorlu toprak yollarına karşı dayanıklı olması için devreye girer. Bu geometrik şekiller sayesinde lastiğin patlaması ya da hasar alması gibi bir durum meydana gelmeyebilir. Ürün oluştuktan sonra belli testlerden geçer. Dayanıklılık ve kalite testlerinden geçen Özka kepçe lastikleri başarılı olduktan sonra piyasada yerini alır. Ayrıca bu testler sayesinde lastiğin güvenilir olup olmadığı konusunda da genel sonuç elde edilir. Böylece kaliteli ve dayanıklı bir ürün, birinci sınıf kalitesi ile oluşturulup müşterilerin kullanımına sunulur. Her araç için belli çeşitlerde plastik ve ölçü kullanımı da önemli bir detaydır. Sizler sadece ihtiyacınızı göz önünde tutarak istediğiniz kalitede ürün elde edebilirsiniz. Trendyol’da ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayan geniş ürün yelpazesini inceleyerek Özka römork lastiği çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı Özka Lastik Modelleri

Dayanıklı Özka Lastik Modelleri

Özka lastik tavsiyeleriyle tercihinizi yaparak yolda kalmadan uzun süreli yolculuklara gönül rahatlığı içinde çıkabilirsiniz. Özka lastik 13 jant modelleri, dayanıklılığı test edilen bir üründür. Yüksek ham madde kalitesine sahiptir. Özel işçilik ile üretildiği için çamura saplandığı zaman bile anında çıkabilir. Gerekli manevra ile saplandığı yerden kolayca çıkarak yüzeyine zarar vermez. Genelde çamura gömülen parçalar kolaylıkla çıkamaz. Üstelik bu gibi durumlarda araç manevra yapsa bile bu durum teker yapısına zarar bile verebilir. Ancak özel üretimli ve dayanıklılığı test edilen bu ürün ile her zorlu koşul anında aşılabilir. Üstelik yük ağırlığı 900 kilogramı bulduğu için iş alanında bir hayli rahatlayabilirsiniz. İş yükünü hafifleterek sizlere yardımcı olur. Özka modelleri nasıl takılır gibi sorular da bu alanda çokça ön plana çıkar. Takılması için bu alanda yetkin kişilerden yardım alınmasında yarar vardır. Genelde markanın ürünleri oldukça ağır ve büyük ebatlı olduğu için tek başına takma işleminin yapılması kolay değildir. Üretim aşamasında içeriği zenginleşen plastik ile yapıldığı için ağırlığı da bir hayli fazladır. Ancak uzman kişilerce lastiğe özel civatalar eşliğinde anında takma işlemi yapılır. Ağırlığı ne kadar fazla olursa olsun yola çıktığınız zaman araç hızını yükselttiğinizde hafif yapıya bürünür. Yolda oldukça hızlı hareket edebilme mekanizmasına sahiptir. Üzerinde yer alan geometrik yapılar, lastiğin yolda oldukça hızlı hareket etmesini de tetikler. Özel geometrik şekillere sahip olan ürünler sistemi tetiklediği için araç hızına eşdeğer bir gelişim sergiler. Böylece araç hızına katkı sağlayarak rahat bir yolculuk yapmanızda etkili olur. Özellikle uzun seyahatler için uyumlu yapıya sahiptir. Trendyol’dan Özka lastik kampanyalarını takip ederek ihtiyacınızı karşılayan seçeneklerle yollarda güvenli olmanın fırsatını elde edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı Sunan Özka Lastik

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı Sunan Özka Lastik

Özka lastik kullananlara tek seferde uzun süreli kullanım imkanı sunar. Özka lastik 13.6.28 gibi geniş bir ölçüye sahiptir. Uzun ömürlü olduğu için zorlu olan tüm arazilerde rahatlıkla kullanılır. Tüm dış darbelere karşı koruyucu kalkana sahiptir. Bu koruyucu kalkan, parçanın dış cephesini tamamen kavrayan ve tehlikelerden koruyan özel plastik alaşımdır. Kolay deforme olmayan özelliği ile yüksek performans gösterme gücüne sahiptir. Aniden taşlı bir yola girildiği zaman problem olmadan ilerlemenizi sağlar. Genelde taşlı yollar lastiğe çok fazla hasar verir. Ancak özel alaşıma sahip olan bu ürünle hasar oranı sıfıra iner. Ayrıca dış kısmı minik taşları içine almayan şekilde geometrik olarak tasarlanır. Yani parçanın yüzeyine taşların yapışması ya da girintili kısma sıkışması gibi bir durum meydana gelmez. Özka lastik 750 15 ürünü geniş yüzeye sahiptir. Yanak kısmı ise özel olarak tasarlanır. Bu da materyali güçlü kılar. Geniş yüzey yapısı ile yollarda ani fren durumları ya da hızlı vitese geçme gerekliliği gibi durumlarda zorlanmaz. Araca tamamen ayak uydurma özelliği devreye girer. Dış yüzündeki geometrik şekiller belli aralıklara sahiptir. Bu da aralıklı bölümlere yolculuk esnasında sert cisimlerin girmesini önler. Böylece aracın aniden durması ya da lastiğin deforme olması gibi sorunları da önler. Tamamen doğal maddelerden yapılır. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesine yer verilmez. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması, ürünün kullanımın süresini de artırır. Bu da sizi sıklıkla ürün değiştirme zahmetinden kurtarır. Trendyol üzerinden markanın tüm tasarımlarına göz atabilir, ürünleri anında temin edebilirsiniz.

Özka Lastik ile Keyifli Sürüş Deneyimleri

Özka Lastik ile Keyifli Sürüş Deneyimleri

Yola üstün performans gücü ile çıkan tasarımlar dayanıklı olmaları ile müşterilere uzun süreli ve güvenli kullanım sunar. Özka lastik 600 16 büyük araçlar için üstün çekiş gücüne sahiptir. Yüksek ve kaliteli üretimden geçtiği için performans gücünü ikiye katlar. Hem düz yollarda hem de arazilerde rahatlıkla kullanılır. Üretim aşamasında tüm sert cisimlere karşı dayanıklı ön yüz tasarlanır. Böylece sert yüzeylerden cisimlere kadar her alanda dayanıklılığını bir kat artırır. Biçerdöver ya da endüstriyel ilaçlama gibi yoğun çalışma alanlarında kullanılan araçlarda bile üstün hizmet sunar. Diş geometrisi derinliği oldukça fazladır. Üstelik oldukça güçlü bir topuk yapısı vardır. Özka lastik 7.50 16 derin dişli dış yüzeyi ile çamur tutma gibi problemlere son verir. Yoğun çamurlu alanlardan geçtiğiniz zaman materyal iç kısımlarında çamur tutmaz. Üretilen ön tekerleği ile manevra gücünü oldukça fazla artırır. Arka tekerleği ise üstün bir çekim gücü sunar. Yamaçlı tepelerden çıkışlarda arka tekerleği tüm gücü ile itme gerçekleştirir. Tüm tümsekli ya da yokuşlu alanlara karşı geniş kullanım alanı sunar. Dışarıdan gelen tehlikelere karşı da güçlü bir yapıya sahiptir. Aracınıza uygun olan lastik ve jantları ile inceleyerek kaliteli, ihtiyacınıza uygun bi modele sahip olabilirsiniz. Araç performansınız, seçeceğiniz parça ile dirent bağlantılıdır. Bu yüzden alanında kaliteli ve üstün dayanıklılığa sahip olan doğru ürün seçimi yapmanız memnuniyetinizi artırır. Bunun için devreye giren Özka tasarımları ile ihtiyacınızı iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Üstelik kaliteli dış yüzeyi ile yolda kalma gibi bir durumla da karşılaşma ihtimalini asgariye indirebilirsiniz. Trendyol üzerinden her araca özel olarak üretilen tüm ürünleri Özka lastik online alışveriş imkanı ile istediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Özka Lastik Fiyatları

Bütçe Dostu Özka Lastik Fiyatları

Markanın ihtiyaç duyduğunuz her modeline online olarak kolayca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Özka radyal lastik, farklı tasarımlara sahip modelleriyle beğeninize sunulur. Üstelik uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Üzerinde yer alan diş derinliğinin geniş olan yapısı ile dayanıklılığı ekstra artar. Yüzeyi yol tutuş açısından ortaya güçlü performans çıkarır. Anında yola entegre olarak çalışma hızını artırır. Araca bağlı olan orta mekanizması da teker parçasına güç verir. Araç aniden fren yaptığı zaman bile üzerindeki dişleri sayesinde durma hızı da iki kat fazla olabilir. Özka çapa lastiği zorlu arazi ve çamurlu alanlara karşı dayanıklı performans sergiler. Otomobilden iş makinesine kadar farklı Özka lastik modelleri yer alır. Ayrıca yaz ya da kış lastikleri olarak farklı dağılımları da bulunur. Bu alanda seçeceğiniz kış lastiği ile kara ve yağmura karşı dayanıklı ürün elde edebilirsiniz. Kaygan ve buzlu zeminlerde tutucu özelliğe sahiptir. Bu da aracınızın kaza yapma oranını asgariye indirir. Kışın karlı havalarda rahatlıkla yola çıkma şansınız olur. Karı ve buzu tutan bir yüzeye sahip olduğu için güvenliğinizi artırır. Hem kaliteli hem de güvenli ürünlere sahip olabilirsiniz. Tüm kötü hava şartlarına karşı üstün performans ortaya koyar. Zorlu hava koşullarında dışarı çıkmanız gerektiğinde çekinmenize gerek kalmaz. Markanın uzun yıllardır ürettiği bu modellerle kaliteli bir materyale sahip olabilirsiniz. Her araca uygun ve farklı boyutlara sahip olan tasarımlar güvenli yolculuk yapmanızı sağlar. Online olarak markanın bütün ürünlerine kolayca ulaşarak, tüm ihtiyacınızı avantajlı bir şekilde karşılayabilir, Özka lastik indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Trendyol üzerinden Özka lastik fiyatlarını değerlendirerek, kaliteli, işlevsel ve uzun ömürlü modelleri satın alabilirsiniz.