İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Li'l Woodzeez

" araması için 27 sonuç listeleniyor
Li'l Woodzeez
Filtreleri Temizle
Li'l Woodzeez Ağaç Ev
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezAğaç Ev
2.299,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Ördek Ailesi /
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezÖrdek Ailesi /
(1)
499,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Kır Evi
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezKır Evi
(1)
1.199,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Ayı Ailesi
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezAyı Ailesi
(4)
499,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Parti Seti
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezParti Seti
499,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Köpek Ailesi /
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezKöpek Ailesi /
(1)
499,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Kunduz Ailesi
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezKunduz Ailesi
479,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Seyahat Seti /
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezSeyahat Seti /
399,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Okul Seti /
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezOkul Seti /
399,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Karavan Pembe
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezKaravan Pembe
1.599,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Plaj Kulübesi
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezPlaj Kulübesi
579,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Çiçek Dükkanı
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezÇiçek Dükkanı
549,90 TL
Sepete Git
Li'l Woodzeez Karavan Mavi
KARGO BEDAVA
Li'l WoodzeezKaravan Mavi
1.499,90 TL
Sepete Git

Li'l Woodzeez Oyuncak Çeşitleri ile Çocuklarınızı Mutlu Edin

Çocukların sınır tanımayan hayal güçlerine destek veren Li'l Woodzeez, keyif verici oyun ortamlarının oluşmasına imkân sağlayan oyuncaklar üretir. 120 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Kanada merkezli Li'l Woodzeez markası, ortaya çıkardığı ürünleri dünyanın birçok ülkesindeki çocuklara ulaştırır. Tasarım kalitesiyle annelerin ve babaların beğenisini kazanmayı başaran markanın model koleksiyonunda, aile konseptli seçeneklerin yanı sıra temalı eşya ve mekânsal oyuncaklar bulmak da mümkün. Ormanda yaşayan sevimli dostlardan esinlenerek masal tadında bir serüven yaşatan ürünler, 3 yaş üzeri miniklerin diyalog kurma becerilerini üst seviyelere çıkaran eğitici bir rol oynar. Anne, baba ve iki çocuktan oluşan bir aileyi yansıtan oyuncaklar arasında Li'l Woodzeez koala ailesi, sevimli görünüşleriyle mutlu bir tablo çizer. Ürünlerin karakter sahibi olması sayesinde çocuğunuz hayal dünyasındaki hikâyeleri rahat bir şekilde ifade edebilir. Evcilik oynarken birçok yardımcı materyalin bir arada olması, miniklerin anlatım seviyelerini güçlendiren bir etki oluşturur. Böylelikle çocuğunuzun zihinsel ve dil gelişiminde olumlu ilerlemelerin yaşandığını, onun çekimser tavırlardan uzaklaşmaya başladığını fark edebilirsiniz. Markanın zengin oyuncak tasarımları arasında yer alan çiçek dükkanı, manav, kuaför ve hastane gibi mekânsal ürünler; meslek seçimi konusunda çocukların doğuştan gelen yeteneklerine yön veren niteliktedir. Eğlenirken öğretmeyi amaçlayan oyuncak modellerinin orman temalı olması, miniklerin doğadaki canlılara karşı duyarlı olmalarına olanak tanır. Li'l Woodzeez markasının birbirinden keyifli ürünlerine Trendyol'u ziyaret ederek, avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Hayal Gücüne Yön Veren Li'l Woodzeez Modelleri

 Hayal Gücüne Yön Veren Li'l Woodzeez Modelleri

Çocuklara geleceğe hazırlanırken karşılaşacağı durumlar hakkında ipuçları veren markanın oyuncakları, kişilik gelişiminin desteklenmesi için gereken değerlerin hikâyeleştirilerek canlandırılmasına olanak tanır. Arkadaşlık, aile, toplum ve çevre konularında bilinçli ve sağduyulu olmanın önemine vurgu yapan modeller arasından ebeveynler gönül rahatlığıyla ürün seçimi yapabilirler. Ormanda yaşayan canlılardan esinlenerek oyuncak üretimi yapan marka, sevimli hayvanlar aracılığıyla aile kavramının değerli olduğunu göstermeyi amaçlar. Yavrunuzun duygusal gelişimine katkı sağlayan sevimli hayvan figürleriyle keyifli bir oyun ortamı yarattığınızda, onunla kaliteli zaman geçirmenin vazgeçilmez mutluluğunu yeniden keşfedebilirsiniz. Çocuğunuzun Li'l Woodzeez tavşan ailesi oyununa katılarak bahçede havuç toplayabilir, kaplumbağa ile olan hikâyesini okurken aynı zamanda markanın kaplumbağa karakterleriyle beraber koşu yarışı düzenleyebilirsiniz. Ürünleri tek aile oyunu olarak oynamanın yanı sıra kunduz, sincap, fare ve koyun gibi pek çok figürü bir araya getirerek kalabalık bir şehir ya da köy görünümü sergilemek de mümkündür. Minik dostların çocuk yuvası, restaurant ve kır evi gibi farklı mekânlarda konumlandırılması, çocuğunuzun yaşamdan örnekler sergilemesine imkân verebilir. Tasarımlar arasında yer alan kamp, parti, manav, kuaför ve daha birçok temalı model; Li’l Woodzeez panda, kuzu ve baykuş ailesi gibi seçeneklerle birlikte kullanıldığında kızınızın veya oğlunuzun keyifli vakitler geçirmesine fırsat yaratır. Miniklerin düşler yolculuğuna yol arkadaşlığı yapan markanın sevgi yumağına dönüşen Li'l Woodzeez kedi ailesi setinde bulunan sevimli dostları, farklı karakterlerle beraber kalabalık bir ortam oluşturduğunda hem arkadaşlık ilişkilerinin ilerlemesine yardımcı olur hem de paylaşma, empati ve dayanışma duygularını geliştirir. Modellerde tercih edilen plastik malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olması, çocuklara sağlıklı bir oyun deneyimi yaşatırken ailelerin gönül rahatlığıyla ürün seçimi yapmalarında etkili rol oynar. Karakterlerin üzerinde bulunan kıyafetlerde renkli ve desenli kumaşların tercih edilmesi, miniklerin dikkatini çeker ve heyecanla yeni kurgular oluşturmalarına olanak sağlar. Her bir modeli manevi duygulardan izler taşıyan markanın seçenekleri sayesinde çocuklar, oyuncak arkadaşlarından hayata dair yansımaları keşfetmeye başlar. Sadık dostlar Li'l Woodzeez köpek ailesi ile yardımlaşmanın önemine dikkat çeken aktiviteler gerçekleştirilebilir, hastane setini de dahil ederek gerçekçi bir ortam yaratılabilir. Canlı renklerin kullanıldığı tasarımların kadifemsi dokusu, miniklerin sevimli canlılara dokundukları andan itibaren samimi bir duyguyla buluşmalarına olanak sunar. Markanın merak duygusunu ortaya çıkaran tasarımları; miniklerde yaratıcı fikirlerin, keşfetme becerilerinin gelişmesine yardımcı olur ve böylece pek çok farklı maceranın oyun dünyasında buluşması gerçekleşebilir.

Çocukların Sosyal Becerilerini Geliştiren Li'l Woodzeez Oyuncaklarının Avantajları

 Çocukların Sosyal Becerilerini Geliştiren Li'l Woodzeez Oyuncaklarının Avantajları

Mekânsal ve figürlü oyuncaklar üreten Li'l Woodzeez markası hem çocukların hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak hayali orman masalları canlandırılmasına imkân yaratır hem de zengin model seçenekleri sayesinde birbirinden farklı maceraların yaşandığı hikâyelerin ortaya çıkmasına fırsat verir. 3 yaş ve üzeri yaş grubuna hitap eden modeller, ebeveynlerin zararlı katkı maddesi içermeyen oyuncak taleplerinin karşılanmasını mümkün kılar. Markanın malzeme kalitesi bakımından dayanıklı ve uzun süreli kullanıma elverişli olan oyuncakları, miniklerin sağlığına olumsuz etkiler içermeyen yapılarda üretilir. Günlük yaşamda ortaya çıkan durumların fark edilmesine ve diyalogların gelişmesine olanak tanıyan ürünler, miniklerde karakter oluşumuna olumlu katkılar sunar. Li'l Woodzeez ayı ailesi, inek ailesi, ördek ailesi gibi pek çok model bir araya getirilerek küçük ve sevimli bir köy ortamı oluşturulduğunda hem komşuluk ilişkilerinin ilerleyişinde farkındalık sağlanır hem de çocuklardaki yardımlaşma duygusunun pekişmesine imkân verilir. Çocukların etkinlik sırasında temas ettiği oyuncakların kaliteli materyallerden üretilmesi ve modellerin hayal gücünü desteklemesi öncelik tanınan konulardır. Çocuğunuzun gelişim süreci boyunca markanın güvenilir ve öğretici seçeneklerle bir arada bulunması pek çok avantajlı durumu beraberinde getirir. Miniklerin sosyal gelişimi, seçtikleri figürlere eşlik eden Li'l Woodzeez okul gibi kalabalık ortamların canlandırıldığı seçeneklerle ilerlemeye devam eder. Markanın ufak parçalar içeren oyuncak tasarımlarının 3 yaş ve üzeri çocuklara uygun ebatlarda olması, hem elin kolay kavramasını kolaylaştırır hem de ailelerin tehlike oluşturmayan malzeme ve ürün seçimi yapmasına yardımcı olur. Kurşun ve fitalat içermeyen plastik kalitesine sahip olan modeller, miniklerin oyuncaklara her dokunuşunda sağlıklı bir ürün deneyimi yaşamalarına olanak sağlar.Küçük yaşlardan itibaren ince ve kalın motor becerilerinin gelişmesine fırsat yaratan markanın oyuncakları, el-göz koordinasyonunun ilerlemesine ve parmak, el gibi küçük kas gruplarının ideal seviyelere ulaşmasına imkân verir. Çocukların günlük hayatta var olan durumları keşfetme çabası göz önünde bulundurulduğunda; Li'l Woodzeez karavan, uçak, araba modelleri dil ve zihnin uyumlu bir şekilde hareket etmesine yardımcı olur.

Miniklerin Zihinsel ve Duygusal Gelişimlerine Katkı Sunan Li'l Woodzeez Trendyol'da

 Miniklerin Zihinsel ve Duygusal Gelişimlerine Katkı Sunan Li'l Woodzeez Trendyol'da

Oyuncak sektöründeki başarılarıyla adından söz ettiren markalar arasında olan Li’l Woodzeez, yenilikçi tasarımlarında sağladığı aile, arkadaşlık, ve çevre kavramlarını miniklerin iç dünyasına yerleştirmeyi amaçlar. Bu sayede gelecek nesillerin, kişilere ve çevreye karşı duyarlı bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olur. Çocukların evcilik oynarken yaratıcılıklarının gelişmesiyle beraber empati duyguları da ilerleme kaydeder. Li'l Woodzeez kaplumbağa ailesi ve sincap ailesi gibi set halinde hazırlanan ürünler, gerçek hayatta karşılaşılan olayların ve diyalogların küçük yaşlardan itibaren tanınmasında önemli bir yere sahiptir. Böylelikle minikler, büyüdükleri süreçte etrafta oluşan gelişmeler hakkında hem fikir sahibi olabilir hem de bahsi geçen konular üzerinden yorum yapma becerilerini geliştirebilir.Trendyol’un ebeveynlerin ulaşılabilir oyuncak deneyimi yaşamalarına katkı sunan hizmeti hem fiyat performansında hem de kaliteli ürün alışveriş deneyimlerinde rahatlıkla görülebilir. Markanın geniş model seçkisinde yer alan ürünlerin malzeme yapısı, fonksiyonelliği, tasarımı, ebatları, işçilik kalitesi gibi nitelikleri fiyat aralığını belirleyen önemli unsurlardır. Ailelere oyuncak seçiminde bütçeye uygun seçenekler vadeden ürünler sayesinde miniklerin fiziksel, zihinsel ve psikolojik gelişimlerine uygun seçim yapma şansı bulunur. Markanın kreatif tasarımları, çocukların aile ve arkadaşlık kavramlarına değer verilmesi gerektiğinin bilincinde olarak yetişmesine imkân sunar. Li’l Woodzeez seçenekleri kızınızın ya da oğlunuzun hem eğlenerek keyifli anlar yaşamasını sağlar hem de okul dönemine kadar donanımlı bireyler olmalarına olanak verir. Dayanıklı ve kaliteli seçeneklerin bulunduğu markanın tasarımlarına sahip olmak istiyorsanız, Trendyol’un avantajlarla dolu akıllı alışveriş yönteminden faydalanarak beğendiğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz..