placeholder
"

Wooden Toys

" araması için 372 sonuç listeleniyor
Wooden Toys Ahşap Ksilafon
HIZLI TESLİMAT
Wooden ToysAhşap Ksilafon
(700)
Ahşap Ksilafon
51 TL
Sepete Git

Wooden Toys Ahşap Oyuncaklar ile Sağlıklı Oyunlar

Wooden Toys kelime anlamı olarak ahşap oyuncaklar demektir. Ahşap oyuncaklar özenle sağlığa uygun bir biçimde tasarlanmaktadır. Bu oyuncak çeşitleri bebek ya da çocukların cildine ya da sağlığına herhangi bir zarar vermemeye yardımcı olmaktadır. Wooden Toys ahşap balık tutma oyunu çocukların zeka ve beceri seviyelerini desteklemeye yardımcı olmaktadır. İçerisinde yer alan kutucuklar ve balık aparatı ile hafızayı kullanma gerekliliğini destekler. Anne çocuk etkinlik ve zeka oyunları içerisinde önemli bir yere sahiptir. İçerisinde bir adet yerleştirme tahtası, bir büyük olta, 1 küçük olta ve 12 adet deniz canlısı bulunmaktadır. Hem balık tutup hem de yerleştirme oyunu oynayabilmek için ideal olan bu setlerle çocuklar eğlenceli vakit geçirmeye çalışır. 2-4 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için uygunluk sağlar. Bu ürün çocukların organizasyon yeteneklerini geliştirmeye katkı sağlar. Aynı zamanda çocuğunuzun hayal dünyasını geliştirme aşamasında etkili ve aktif bir rol oynar.

Wooden Toys Ürün Çeşitleri

Wooden Toys Ürün Çeşitleri

Canlı ve dikkat çekici renkleri sayesinde çocukların konsantre olmalarını destekler niteliktedir. Bu ürünün bir diğer önemli özelliği, çocukların el becerilerinin ve zekalarının gelişmesine destek olmaktadır. Çocukların algılama ve kavrama yeteneğinin geliştirilmesine destektir. Wooden Toys ailesi çocuklarınızın sağlığını en az sizin kadar düşünmektedir. Bu nedenle oyuncak üzerinde kullanılan boya ve oyuncak güvenliği Uluslararası Standartlara uygun bir biçimde üretilmiştir. 15 ay ve üzeri yaş grubu için uygunluk sağlamaktadır. Wooden Toys eğitici ahşap ksilofon 8 nota, 8 farklı ton ve tuşlu sesli selefon oyuncak çeşididir. Eğitici özelliğe sahip bu oyuncak türü ahşap stant üzerine yerleştirilmiştir. Ürün ahşap malzemeden üretildiğinden dolayı doğaya uygundur ve çevreye zarar vermez. Doğada yer alan tüm güzel renkler ksilofon üzerine kondurulmuştur. Çocuklarınıza gönül rahatlığı ile alabileceğiniz son derece güzel bir üründür. Aynı zamanda çocuklarınızı eğitirken sahip oldukları hoş melodi sesleri ile duyu gelişimini de olumlu anlamda etkilemeye yardımcı olmaktadır. Ürünün her detayı son derece üzerinde düşünülerek ve kaliteli bir biçimde tasarlanmıştır. Oyuncak son derece özel tasarlanmış bir üründür. Wooden Toys puzzle farklı model ve tasarımlara sahip olabilir. Günlük yaşam alanlarını resmeden ya da çeşitli figürleri canlandıracak puzzle modelleri bulunabilmektedir. Doğal ahşap üzerine parça parça puzzle yerleştirilmektedir. Ürünlerin modellerine göre farklı miktarlarda sizlere sunulmaktadır. Yapboz ürünleri sosyal ve görsel zekayı geliştirir. Bunun yanı sıra çocuklarda sorun çözme yeteneğini geliştirmeye yardımcıdır.

Wooden Toys Oyuncakları

Wooden Toys Oyuncakları

Wooden Toys kitchen set çocukların severek oynayacağı ve odalarına renk katacak eğitici bir oyuncak türüdür. Tamamen ahşaptan yapılmıştır. Özellikle kız çocuklarının ilgi ve beğeniye kullanım sağladığı ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renkte kitchen set modelleri yer almaktadır. Mutfak görünümünü minimal ölçülerde çocukların boyuna uygun bir biçimde tasarlamıştır. Ürünün boyutu çocukların ayakta rahatlıkla oynayabilmesine imkan tanır. Özellikle ana sınıfında sıklıkla bu ürün grupları gözlemlenebilir. Çocuklar mutfak gereçlerini oynayarak tanıyabilirler. Bu ürün çocukların paylaşabilme yetisine ve sevgi bağlarının güçlenmesine katkı sağlar. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Çocuklar kendi kullanım alanlarını belirleyebilecektir. Wooden Toys ürünleri aynı bir gerçek mutfak stilinin oyuncak yansımasıdır. Wooden Toys ahşap oyuncakları çocukların hem eğlenceli hem de eğitici faaliyetlerini desteklemektedir. Bunun yanı sıra doğal malzemelerden yapılmış olmaları önem teşkil eder. Son zamanların popüler ve sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Her yaşa hitap edebilen, basit ama eğlenceli fakat faydalı yapısı ile ebeveynlerin daha ilgisini çekmektedir. Bu oyuncakların en önemli sebeplerinden biri de mantıklarının basit, malzemelerinin sağlıklı ve eğlendirirken öğreten özellik taşıması olarak gösterilebilir. Oyuncaklar sürekli olarak çocukların elinde durur ve yaşı daha küçük olan çocuklar oyuncakları ağzı ile temas ettirebilmektedir. Plastik malzeme içeren modellere nazaran ahşap oyuncaklar tehlikeli ve zararlı maddelerden arındırılmış ham ve doğallardır. Ahşap oyuncakların temizliği de son derece kolaydır. Ahşap oyuncaklar diğer modellere oranla daha uzun ömürlüdür. Kolay dağılmaz, parçalanmaz ve aşınmaz. Ahşap oyuncakların köşeleri de sivri olmayan yapıda üretilmiştir. Çoğunlukla zeka geliştirici oyuncaklar olarak da tasarlanan ve çocuğun zihinsel gelişimine katkıda bulunacak oyuncaklardır. Wooden Toys eğitici mıknatıslı 30 cm çift taraflı yazı tahtası seti okul öncesi ahşap oyuncağın bir yüzü siyah diğer yüzü de beyaz renklidir. Kara tahta kısmında yazı yazabileceğiniz tebeşirler ve tahta silgisi ürün içerisinde mevcuttur. Beyaz kısmına da yazı yazabileceğiniz tahta kalemi bulunmaktadır. Ürün içerisinde yer alan katalog sayesinde çocuklarınız eğlenirken aynı zamanda bir şeyler öğreneceklerdir. Paketin içerisinde yer alan mıknatısı parçacıklar ile kategorilerde yer alan modelleri çocuklarınız yapabilecektir. Üründe 18 adet farklı hayvan modeli yer almaktadır. Tamamen ahşap malzemelerden üretilmiştir. Sağlığa zararlı maddelerden uzaklaştırılmıştır.

Wooden Toys Fiyatları

Wooden Toys Fiyatları

Wooden Toys ürün avantajları oldukça faydalı ürün seçenekleri sunmaktadır. Oyuncaklarla oynamak çocukları mutlu ettiği kadar dış dünya hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olur. Oyun süreci öğrenme ve bilişsel becerilerini geliştirme alanında destek olur. Wooden Toys ürün modelleri arasından çocuğunuza en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Wooden Toys ürün özellikleri çeşitlilik gösterir. Ahşap ürünleri dayanıklı yapıda olmaktadır. Dünyayı dokunma duygusuyla keşfeden çocuklar bazı duyguları anlamlandırmaya olanak sağlarlar. Araştırmalar, çocukların ahşap oyuncaklarla diğer oyuncaklardan daha sakin ve avantajlı bir şekilde oyun oynayabildiklerini göstermektedir. Ahşapların en önemli özelliklerinden biri de budur. Ahşap oyuncaklar minimalist, sağlıklı ve doğa dostudur. Ahşap oyuncaklar dil gelişimini desteklemektedir. Çocukların duyuları zamanla gelişir ve kendilerini ifade etmek için farklı yöntemler kullanılabilmektedir. Ahşap oyuncaklar, çocukların arkadaşları ile oyun oynamasını ve iş birliği yapmasını kolaylaştırır. Ahşap oyuncakları bir araya getirmek, kaldırmak ya da dengelemek beynin beceri ve koordinasyon kısmını geliştirmeye destek olmaktadır. Ahşap oyuncaklar bilişsel gelişimi destekler. Çocuklarda düşünce sürecini, akıl yürütmesini ve mantığı geliştirmeye olanak tanır. Ahşap oyuncaklar güvenilir, sağlığa uyumlu ve dayanıklıdır. Ahşap sürdürülebilir bir malzeme olduğu için çevre dostudur. Ahşap oyuncaklar çocukların eğitimine katkı sağlar ve hayal gücünü geliştirmeye yardımcıdır. Ahşap oyuncaklar organik, toksik olmayan ve doğal olarak anti bakteriyel özelliklere sahip içeriklerden oluşmaktadır. Otantik görünümleri ile çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan modeller Wooden Toys kalitesi ön planda tutularak üretim sürecine eklenmiştir. Wooden Toys kullananlar ürünlerin kalitesinden ve dayanıklılığından oldukça memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Gerek sağlık açsından uygunluğu gerekse çocukların sevdiği ürün bandında yer almaları kullanıcıları memnun etmeye yardımcı olur. Wooden Toys ürün kampanyaları belirli dönemlerde ve zamanlarda gerçekleşebilmektedir. Kampanya ve Wooden Toys ürün indirimleri zamanında bu tür oyuncaklar daha uygun fiyatlara satın alınabilir. Ürünlerin fiyatları boyut, renk ya da içeriklerine göre değişim gösterebilmektedir. Çocuklarınıza ya da sevdiklerinize hediye olarak satın alabileceğiniz modeller arasında yer almaktadırlar.