placeholder
"

Loris Parfüm

" araması için 119 sonuç listeleniyor

Loris Parfüm

Sizi Bekleyen Yüzlerce Farklı Seçenek

Parfüm kullanımı binlerce yıl öncesine kadar uzanır. İlk olarak Mısır’da bulunan rahiplerce kullanılan bu ürün, bugün milyonlarca insan tarafından kullanılır. Kullanıcılar, hoş kokulu, bütün gün hissedebilecekleri, ekonomik alternatifleri tercih eder. Loris kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefler. Yüz yetmişi yurtdışında olmak üzere dört yüzden fazla şubesi bulunan firma alanının öncüleri arasındadır. Firmayı öne çıkaran özelliklerinden birisi yüzlerce farklı koku kullanarak üretilen alternatiflerdir. Bu seçeneklerin sırrı ise Loris’in AR-GE çalışmalarında yatar. GCMS teknolojisine sahip İnoLab (İnnovative Fragrance Laboratory) bu çeşitliliğin ve kendine has kokuların kaynağıdır. Günümüzde milyonlarca insan hoş kokulara sahip olmak ister. Bu isteklerini karşılamanın en önemli yolu parfümlerden geçer. Kullanımı her geçen yıl giderek artış gösterir. Bununla birlikte insanlar kendi tarzlarına ve cilt tiplerine göre koku seçmek ister. Loris parfüm listesi bu konuda kullanıcıların imdadına yetişir. Bu listede yüzlerce farklı koku seçeneği bulunur. Birçok bitki kullanılarak elde edilen kokular, belli oranlarda karıştırılarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Kullanıcıların, Loris’i seçmesinin birinci nedeni ürün çeşitliliğidir. Ürün yelpazesi çok geniş olan firma, ister kadın, ister erkek isterse unisex tercihlerde olsun, yüzlerce farklı alternatif üretir. Sade ve şık tasarımlara sahip şişeleri, modern duruşuyla da kullanıcıların beğenisini kazanır. Bunun yanı sıra elli, yetmiş beş ve yüz mililitre boyutlarında şişeler bulmak mümkündür. Yine şirketin bir başka özelliği ise, her alanda ve mevsimde kullanılabilir farklı ürün tasarımlarına sahip olmasıdır. İster resmi törenlerde, ister gece eğlenmeye çıktığınızda, ister günlük kullanımda isterse spor yaparken olsun, firmada size uygun bir alternatif mutlaka bulunur. Aynı zamanda yaz, kış ve bahar mevsimlerine özel tasarımlar da mevcuttur. Her mevsimin kendine özel koşulları için farklı koku notaları üretilir. Yine ürün skalasındaki genişlik sayesinde cilt tipinize uygun alternatifi rahatlıkla bulabilirsiniz. Farklı cilt tiplerine yönelik tasarımları da vardır. Bu ürün skalası içerisinde kendinize uygunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Trendyol’da firmaya ait ürün çeşitlerini inceleyebilir, Loris parfüm yorum kısmında yazılanları okuyarak kendinize uygun alternatifi tercih edebilirsiniz.

Sizi Bekleyen Yüzlerce Farklı Seçenek

Firma, Gebze’de bulunan tesislerinde her yıl yaklaşık olarak onbeş milyon litre kadar üretir. Sayının bu kadar yüksek olma sebebi, kullanıcıların tercihi olduğu gibi aynı zamanda ürün çeşitliliğinin bolluğudur. Firma; vanilya, frezya, bergamot, gül, limon, erik, karamel gibi çok sayıda farklı bitkiden kokular üretir. Bu bitkiler genellikle tek olarak kullanılmaz. Birçok bitki karıştırılarak taze kokular elde edilir. Bu çeşitlilik kullanıcıların beklenti ve talepleri doğrultusunda hazırlanır. Bu sayede yüzbinlerce farklı kullanıcının her biri kendine ait bir alternatifi mutlaka bulur. Loris parfüm çeşitleri geniş skalası ile tüm kullanıcıları büyüler. Dünyada en popüler kokular genellikle leylak, gül, yasemin ve lavantadır. Bunun yanı sıra daha egzotik bitkiler de oldukça ilgi görür. Nilüfer, manolya çeşitleri, müge ve tutku çiçekleri gibi egzotik bitkiler bunların arasındadır. Firma, bu çiçeklerin tamamını ürünlerinde kullanılır. Fakat hiçbir çiçek tek başına kullanılamaz. Kokunun kusursuzluğu için, çiçeğin özünün yanı sıra başka bitkiler de kullanılır. Bu bitkiler arasında, nane, vetiver, misk, vanilya gibi çeşit çeşit notalar vardır. Çiçeklerin yanı sıra çok sayıda meyve de firma tarafından kullanılır. Bunlar arasında şeftali, kavun, limon, ananas gibi yüzlerce meyve bulunur. Firma üretimlerinde tüm bu kokuları yani notaları birbiriyle uygun şekilde karıştırır. Sonunda bütün bu karışımlar şişelenerek, evinize kadar girer. Skalanın bu denli geniş olması, kullanıcıların elini oldukça güçlendirir. Her kullanıcı seveceği bir kokuyu üzerinde taşımak ister. Bu çeşitliliğin bir başka avantajı ise hediye seçimini kolay kılmasıdır. Sevdiklerinize güzel bir koku hediye etmek oldukça popüler ve şık bir seçimdir. İster özel günlerde olsun isterse sadece bir hediye vermek istediğiniz için, Loris parfüm seti en iyi seçimlerden biridir. Şık tasarımlara sahip şişeleriyle, bu seçenekler hediye için oldukça uygundur. Sevdiklerinizin hangi kokulardan hoşlandığını bilmek de sizin için oldukça önemli bir avantaj sağlar. Bu sayede yüzlerce çeşit arasından, aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. İsterseniz daha cesur davranarak oryantal, baharatlı seçenekleri tercih edebilir ya da daha fresh kokuları seçebilirsiniz. Fresh kokular genellikle daha fazla tercih edilir. Özellikle gündüz kullanmaya uygun çiçek kokularının yüzlerce çeşidi vardır. Firmaya ait ürünlerde dört yüzü aşkın farklı seçenek bulunur. Bunca seçenek arasında hangisini hediye olarak alacağınızı bilmek önemli bir avantaj sağlar. Bu çeşitlilik kendisini vücut tiplerinde de gösterir. Her vücut tipine ayrı bir koku bulmak mümkündür. Nitekim tercih yapılırken vücut tipinizi bilmek size önemli artılar sağlar. Vücut tipinize uygun olmayan bir seçenek sizi rahatsız edebilir. Siz de Trendyol’da filtreleri kullanarak ister kendinize, isterse bir başkasına hediye olarak uygun seçeneği bulabilir ve Loris parfüm sipariş ederek, kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Cilt Tipinize Uygun Parfümü Seçimi

Cilt Tipinize Uygun Parfümü Seçimi

Loris markasının bir başka artısı ise vücut tipinize uygun olarak farklı alternatifleri barındırmasıdır. Kuru, karma ve yağlı olmak üzere üç farklı cilt tipi bulunur. Kendinize uygun bir seçim yapmadan önce cildinizin tipini bilmeniz önem arz eder. Cilt tipinizi bilmeniz doğru ürün seçimi konusunda yardımcı olacaktır. Yağlı cilt tipi parfüm konusunda bir avantajdır. Vücudunuzun ürettiği doğal yağlar, koku yağlarına tutunacak ortam hazırlar. Böylece kokunuz daha uzun süreler dayanarak, daha fazla hissedilir olur. Narenciye kokuları, yağlı ciltler için çok daha uygundur. Narenciye ve yeşil notalar yağlı ciltler için Loris parfüm önerileri arasında yer alır. Bu notalar cildinizdeki yağlı ortama tutulur. Bu sayede çok daha yüksek bir etki oluşturur. Yağlı ciltlere sahip kullanıcılar, ürünleri hafifçe uygulaması yeterli olacaktır. Kuru ciltte ise kokular çok hızlı biçimde söner. Yağ eksikliği kokunun havaya yayılmasına sebep olur. Bu sebeple kuru cilde sahip kullanıcılar, kokunun etkisinin birkaç saat içinde azaldığını fark eder. Cildi kuru kullanıcılar, temel notalara sahip kokuları tercih eder. Temel notalar daha derin ve ağırdır. Bu sayede yağların içinde sabitlenirler ve kuru ciltlerde daha uzun süre kalırlar. Cildi kuru olan kullanıcılar, Loris kadın parfüm seçenekleri arasından kahve, vanilya, yasemin gibi oryantal seri alternatifleri tercih eder. Son olarak karma cilt tipleri için ürün önerisi ise oldukça zordur. Karma ciltler farklı yağ dengesine sahiptir. Bu noktada karar vermek tamamen kullanıcının beğenisi, ruh hali ve mevsim şartlarına göre değişir. Bir parfümün performansı noktasında belirleyici faktör çok fazladır. Bu faktörler kullanıcının beğenisi olduğu kadar dış şartlarla da ilgilidir. Birçok ürün çeşidi kullanıldığı alana göre tasarlanır. Gece eğlenmeye çıkacağınız bir ürün ya da spor yaparken kullandığınız bir çeşit farklı tasarlanır. Bu da dikkat etmeniz gereken bir başka etmendir. Kokunuz aynı zamanda stilinizi de yansıtır. Stilinize uygun olan alternatifleri Loris’te kolaylıkla bulabilirsiniz. Trendyol’da bulunan ürünler içerisinde Loris afrodizyak etkili parfüm bulmak dahi kolaydır. Yapacağınız küçük bir arama ile hem cilt tipinize hem de stilinize uygun seçenekleri listeleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Stilinizi Yansıtan Loris Parfümler

Stilinizi Yansıtan Loris Parfümler

Parfüm seçimi yaparken önemli bir başka ayrıntı ise stilinize uygun bir alternatifin tercihidir. Kokunuz sizi anlatan en önemli faktörlerden biridir. Her kokunun da bir hikayesi vardır. Tarzınızı doğru yansıtmak istiyorsanız kendinize uygun kokuyu bulmanız gerekir. Rahat bir tarzı olanlar genellikle rahat etmeye alışıktır. Odunsu ve aromatik kokular, rahat tarzı olanlara yönelik ideal notalardır. Bu notaların ortak özelliği taze, doğal ve basit olmasıdır. Rahat tarzı olanlar narenciye, lavanta, tatlı baharatlar, çam, sedir, sandal ağacı gibi alternatifleri tercih edebilir. Loris erkek parfüm ve kadın ürünlerinin yanı sıra unisex alternatiflerde de tarzınızı yansıtacak bu notaları bulabilirsiniz. Klasik bir tarza sahip olanlar ise taze çiçek ve aldehit tercih eder. İris, yasemin ve müge çiçekleri özellikle revaçta tercihler arasında yer alır. Sürekli olarak toplantılara giren, kurumsal bir ortamda çalışan insanlar genellikle bu notaları tercih eder. Firma, cesur ve iddialı stili olanlara yönelik de çok sayıda alternatif tasarlar. Parlak renkleri ve keskin çizgileri taşımayı seven iddialı kullanıcılar genellikle iddialı notaları tercih eder. Oryantal notalar, ağır çiçek ve amber notaları özellikle ön plana çıkar. Bunun yanı sıra tarçın, kakule, vanilya, misk gibi kokular da tercihler arasındadır. Kreatif giyinme tarzını seçen kullanıcılar ise olağan dışı faktörlere uygun notalar tercih eder. Yeşil notalar, baharatlı, odunsu ve çiçek kokuları bu tarza hitap eder. Zarif ve şık bir stili olanlar ise detayları özellikle sever. Bu stile sahip kullanıcılar genellikle chypre, odunsu, bergamot, paçuli ve oak ağacı gibi notaları seçer. Bu notaların oldukça etkili bir tarzı vardır. Tüm bu stilinize uygun seçeneklerin yanı sıra Loris Afrodit parfüm de tercih edebilirsiniz. Her yaşa ve tarza hitap eden bu koku meyve notalarından tasarlanır. Siz de tarzınızı yansıtacağınız bir seçenek arıyorsanız Trendyol’da bulunan Loris ürünleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Onlarca Unisex Parfüm Seçeneği

Onlarca Unisex Parfüm Seçeneği

Firma, dört yüzden fazla seçeneği içinde kadın ve erkekler için çok sayıda farklı alternatif üretir. Bunun yanı sıra unisex seçenekler de en az kadın ve erkekler için üretilenler kadar fazladır. Bu seçenekler karar vermenizi kolaylaştırır. Özellikle firmaya ait Niche serisi ürünlerin büyük bölümü unisex olarak tasarlanır. Yüksek kaliteli hammaddeler ve yüksek esans oranını sahip bu seri ürünleri hem erkekler hem de kadınlar severek tercih eder. Loris parfüm kullananlar Niche serisini hem yurt içinde hem de yurt dışında özellikle takip eder. Bir ürünün erkek ya da kadın için mi olduğunu belirlenmesinde bazı yöntemler kullanılır. Bu yöntemlerden en popüler olanı parfümün koku piramidindeki yeri ile alakalıdır. Niche serisi ürünler, kullanıcıların tercihlerine göre daha erkeksi ya da daha kadınsı olabilir. Parfümler yalnızca bitkilerin özüyle değil aynı zamanda kullanıcıların geçmişten kalan çağrışımlarıyla da alakalıdır. Bir parfüm kokusu, farklı kişilere farklı şekilde kokabilir. Genel algı, kadınların çiçek kokularını erkeklerin ise daha odunsu kokuları sevdiği yönündedir. Fakat bu algı zaman içinde yıkılmıştır. Kullanıcıların kendilerini en iyi ifade edebileceği alternatifi tercih eder. Koku uzmanları, parfümlerin bir süre sonra cinsiyete göre değil, fresh, narenciye, günlük gibi şekillerde sınıflandırılacağına inanır. Unisex alternatifler sayesinde kullanıcıların seçenekleri oldukça genişler. Bu sınırsızlık avantajı giderek daha fazla kullanıcının unisex alternatifleri tercih etmesini sağlar. Bu da parfümlerdeki cinsiyete dayalı ayrımı silikleştirir. Siz de sınırsız seçeneğe sahip bu unisex alternatiflerinden birini tercih edebilirsiniz. Trendyol’da Loris parfüm online satış biçimiyle dilediğinizi seçeneğe kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Sevdikleriniz İçin Özel Bir Hediye

Sevdikleriniz İçin Özel Bir Hediye

Koku esasları aynı zamanda bütün dünyada sıklıkla tercih edilen bir hediyedir. Sıkça tercih ediliyor olmakla birlikte aynı zamanda zor seçilen bir hediyedir. Kendinize uygun bir alternatif bulmak görece kolaydır. Loris parfüm isimleri bu zor tercihinizi kolay kılar. Exotic Blend, Passion Delight, Tonka Wood, Oud Absolue, Vanil Tabac, Vetiver Gold gibi bu isimler ürünlerin içeriklerinin en kısa özeti gibidir. Bu isimler aldığınız çeşidi bir daha almanız açısından kolaylık sağlar. Firmaya ait ürünlerin bir başka özelliği ise oldukça şık olmasıdır. Set halinde ya da yalnız başına alabileceğiniz ürünler, modern ve sade tasarımlara sahiptir. Marka, kullanıcıların bu konudaki beklenti ve taleplerini bilerek, bu doğrultuda alternatifler tasarlar. Frequence serisi de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu seride onlarca farklı koku notasını bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra 50 ml, 75 ml, 100 ml gibi farklı seçeneklerde şişeleri tercih edebilirsiniz. Yine bu şişelerin yanı sıra 20 ml olan cep parfümleri de tercih nedenleri arasında yer alır. Taşıması kolay olan bu seçenekler de küçük ve şık bir hediye olacaktır. Sade ve şık tasarımlara sahip şişeleri ve kutuları sayesinde, sevdiklerinize güzel bir hediye verme fırsatınız yakabilirsiniz. Loris ürünleri, yoğunlukları ile gün boyu kokuyu üzerinizde taşımanıza yardımcı olur. Loris 100 ml parfüm hediye olarak uygun boyutlardan biridir. Hem tasarımı hem de şıklığıyle ön plana çıkan bu boy seçenekler aynı zamanda ekonomik açıdan da avantajlıdır. Siz de sevdiklerinize, ister özel günlerde olsun isterse normal günlerde şık bir hediye vermek için Loris’i tercih edebilirsiniz. Trendyol’da yapacağınız küçük bir gezinti ile uygun hediyeyi bulabilir ve kısa zamanda tercih ettiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Lorisler

Her Bütçeye Uygun Lorisler

Loris seçenekleri, yüzlerce çeşidi, cilt tipine göre üretimi, şık ve sade tasarımları ile sizlerle buluşmayı bekler. Tüm bunların yanı sıra firmaya ait ürünlerin tamamı, oldukça uygun ekonomik şartlar barındırır. Elbette tercihe bağlı olarak fiyatlar arasında bir makas bulunur. Fakat genel anlamda Loris parfüm fiyatları bütçenizde gedik açmayacak ve tasarruf etmenizi sağlayacak düzeydedir. Yoğun aromaları sayesinde, firmaya ait ürünlerin kokuları gün boyu üzerinizde kalır. Bu da sürekli olarak sizi parfüm sıkma derdinden kurtarır. Bu sayede bir kez sıktığınız kokular gün boyu size yetecektir. Aynı zamanda şişelerinin boyutları büyüdükçe fiyatları da daha uygun hale gelir. Yine set şeklinde alacağınız ürünler, fiyatların daha da aşağıya düşmesini sağlar. Firma, ürünlerini her yaşa uygun olarak tasarlar. Kendinize uygun seçeneği, yaşınıza bakmaksızın tercih edebilirsiniz. Unisex ürünlerin bolluğu sayesinde, cinsiyet ayrımı dahi büyük oranda rafa kalkar. Etkili bir parfüm, etrafınızdaki insanların da büyülenmesine yol açar. Koku günümüz dünyasında oldukça önemli bir etmendir. Güzel kokan insanlar hep bir adım öndedir. Etrafına fresh ya da yoğun kokular vermek sizin tercihinize kalır. İster iş yerinizde, ister sporda, ister günlük kullanımda, isterse gece eğlenmeye çıktığınızda, Loris parfüm hep sizi destekler. Kendinize uygun bir ürünü bulup satın alarak, bütçenize de katkı sağlar. Firmanın öncüleri arasında girmesindeki önemli etkenlerden biri, fiyatlarının oldukça uygun olmasıdır. Siz de uygun fiyatlarıyla bir Loris parfüme sahip olmak istiyorsanız, Trendyol’da yapılan kampanyaları ve indirimleri takip edebilir, dilediğinize uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.