İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Tip
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

LR Parfüm

" araması için 486 sonuç listeleniyor
LR Kadın Essence Of Marine Edp
Kargo Bedava

LRKadın Essence Of Marine Edp

890 TL
Sepete Git
LR Sensual Grace Eau De Parfum
Kargo Bedava

LRSensual Grace Eau De Parfum

650 TL
Sepete Git
LR Kadın Classics Marbella Edp
Kargo Bedava

LRKadın Classics Marbella Edp

(37)
Kadın Classics Marbella Edp
408 TL
Sepete Git
LR Classics Santorini Edp 50ml
Kargo Bedava

LRClassics Santorini Edp 50ml

(10)
354 TL
Sepete Git
LR Pseudonym Parfüm
Kargo Bedava

LRPseudonym Parfüm

(10)
612 TL
Sepete Git
LR Classics Hawaii Edp
Kargo Bedava

LRClassics Hawaii Edp

(8)
365 TL
Sepete Git

Lr Parfüm

Kişisel bakımınızda temiz, özenli ve formda görünmeniz için belirli çalışmalarda bulunabilirsiniz. Hijyen, bedeninize oturan kıyafetler ve dengeli bir makyaj ile sosyal izlenimizi güçlendirebilirsiniz. Vakit geçirdiğiniz mekanlarda benimsediğiniz tarz; müşteri ve iş arkadaşlarınızla ilişkinizi destekleyebilir. Karakterinizi yansıtan aksesuar ve bakım malzemelerinden faydalandığınızda özgüveninizi akabininde de başarılarınızı artırabilirsiniz. Bunun için hoş kokular kullanmanız önem arz eder. LR parfüm çeşitleri ; özenli görünümünüze yardımcı bir rol oynar. Bedeninizde belirli bölgelere sıktığınız koku sayesinde güçlü, zarif, şık ya da sportif bir hava yaratabilirsiniz. Markanın sunduğu ürün koleksiyonun zengin olması mekana göre seçim şansı yaratır. Spor sonrasında değerlendireceğiniz ürünlerin ferah ve temizlik hissi veren bitki aromalarından seçilmesine özen gösterebilirsiniz. Müşteri ve rakip görüşmelerinde ise güçlü bir etki bırakan odunsu, baskın kokular tercihiniz haline gelebilir. Sosyal yaşamınızda zarif ve rahat görünmeyi hedeflediğinizde meyvemsi aromalar, vanilya, amber ya da misk kokuları ilginizi çekebilir. LR parfüm serisi; geniş bütçe ve zevklere sahip müşteri kitlesinin ilgi odağı haline gelir. Modellerin zengin kullanım alanı büyük ve zarif şişelerde sunulan ürünlerin tercih edilmesinde rol oynar. Gün içerisinde faydalanacağınız kokular sayesinde ilk izlenimizi güçlendirebilir, kendinize güveninizi artırabilir, ruh halinizi yükseltebilir ve çekiciliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Hijyen duygusunu yaratmak istediğiniz de markanın koleksiyonu tercihlerinize hitap edebilir. Yaşamınıza duygu katan kokuları Trendyol üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden LR Parfüm Çeşitleri

Her Zevke Hitap Eden LR Parfüm Çeşitleri

Koku seçimlerinde kişilik özellikleri, mevsim şartları, bütçe ve vakit geçirilen ortamlar belirli bir rol oynayabilir. Bununla birlikte markanın bilinirliği, şişelerin boyutu ve görünürlüğünün yanı sıra kokuların kalıcılığı da seçimlerinize yansıyabilir. Kokuların kalıcılık etkisi ürün tipine göre değişebilir. Parfümün içeriğinde alkol, uçucu yağlar, sabitleyiciler, renklendiriciler ve koruyucu maddeler yer alır. Bununla beraber baz, orta ve üst notalarda hazırlanan formüller kokuya dahil edilir. Ürünlerdeki alkol miktarı parfümün temel bileşenini oluşturur. Alkol aynı zamanda ürünlerin içerisinde yer alan diğer etken maddelerin çözünmesinde rol oynar. Etil ve denatüre alkol miktarına göre kokunun etkisi değişebilir. Uçucu yağlar ise esas kokuyu oluşturan doğal ve sentetik formülü meydana getirir. Çiçek, meyve, baharat ve otlardan elde edilen uçucu yağlar kokunuzu oluşturur. Ürünlerin kalıcılığını ve hissedilme oranını etkileyen bir diğer etken madde ise sabitleyicilerdir. Sabitleyicilerin yoğunluğuna bağlı biçimde kokular gün boyu etkisini sürdürebilir veya güçlü şekilde çevreden hissedilebilir. Aksesuarın zarif, şık ve dikkat çekici görünmesi tercih edilen renklendiriciler ile ilişkilendirilebilir. Bununla beraber kokunun kullanım ve muhafaza ömrünü artırmak adına koruyucu maddelerden destek alınabilir. Sıvının bozulmasını ve bakteri üretmesini önlemek adına tercih edilen koruyucu maddeler insan cilt yapısı ile uyumludur. LR parfüm, kadın ve erkeklerin birçok mekanda değerlendirebilecekleri ürünleri özenle tasarlar. Kişiliğinize göre temin edebileceğiniz ürünlerin baz, orta ve üst notalarını dikkatle ele alabilirsiniz. Baz notalar ürünün temel kokusunu meydana getirmekle beraber uzun süre hissedilen aromayı yansıtır. Misk, sandal ağacı, amber ya da vanilya gibi aromalar baz notada sıkça yer alır. Kişiye temiz, ferah ve yenilenmiş bir his verir. Orta notalar ise ürünlerin tarzınızı yansıtan aromaları ifade eder. Çiçekler, baharatlar ve meyvemsi kokular orta noktada hoş bir biçimde hissedilir. LR erkek parfüm çeşitlerinde üst notalar büyük bir önem kazanır. Çevreden ilk hissedilen üst notalarda narenciye, limon ya da bergamot gibi aromaların yanı sıra odunsu kokulara da yer verilir. Bu sayede güçlü ve çarpıcı bir imaj çizebilirsiniz. LR parfüm online imkanlardan yararlanarak Trendyol üzerinden kısa sürede siparişinizi verebilirsiniz.

Cazip LR Parfüm Fiyatları

Cazip LR Parfüm Fiyatları

LR parfüm fiyatları ürün seçimlerinde etkili bir role sahiptir. Bununla beraber kokunun kalıcılığı uzun süreli bir tasarruf imkanı sunar. Ürünlerin etkisi yüksek olduğunda tazeleme oranınız azalabilir. Bununla birlikte güçlü kokuların az bir miktarı dahi güçlü biçimde hissedilebilir. Bu kokuları temin ederek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Markanın ürün koleksiyonun geniş olmasından kaynaklarak seçimlerinizi zevkleriniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Modellerin seçiminde mevsim şartları da önemli bir rol oynar. Yaz aylarında markanın hafif ve ferah aromalarına yönelmeniz uygundur. Kış aylarında ise yoğun ve etkisi uzun süre devam eden güçlü kokulara yönelebilirsiniz. LR parfüm satın al ırken karakteriniz de belirli hale gelir. Enerjik bir yapıya sahip kişiler markanın meyvemsi ve çiçeksi notalarına yönelebilir. Sakin kişilikteki kişiler odunsu, baharatlı ya da dinginlik veren notaları temin edebilir. Parfümün etkisini artırmak adına boyun, bilek içi ya da saç gibi bölümlere sıkabilirsiniz. Ürünlerin niteliği kadar kullanım biçimi de önem kazanır. Yoğun sıkılan parfümler yerine nabız bölgelerinde kullanılan aromalar daha yüksek bir etki gösterir. Parfümü sıkmadan önce cildinizin temiz ve nemli olmasına özen gösterebilirsiniz. Kuru ciltlerde koku tutunamadığı için hızla uçabilir. Bunun için yağlı veya nem oranı dengeli tenlerde parfümün etkisini hissedebilirsiniz. LR parfüm indirim fırsatları karakterinize uygun bir aromaya ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda fırsatlar ürünleri hediye alternatifi olarak değerlendirmenizi mümkün kılar. Yakınlarınıza özen günlerde etkisiyle dikkatleri üzerine çeken markanın koleksiyonundan hediye edebilirsiniz. Kokuların birçok ortama veya karaktere uygunluğu ilgi görme oranını artırır. Girişken, cesur, zarif, sofistike, yaratıcı, özgür ruhlu, sakin veya sportif müşteriler markanın zengin koleksiyonu incelediğinde ilgilerini çeken ürünleri kolaylıkla keşfedebilirler. Sade veya telaşsız biçimde temiz aynı zamanda özenli görünmenize imkan sunan notaları makul fiyatlardan temin edebilirsiniz. Ürünleri ise Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Kişiliğinizi Yansıtan LR Parfüm Yorumları

Kişiliğinizi Yansıtan LR Parfüm Yorumları

LR parfüm kullananlar ; geniş yaş aralığından, değişiklik mesleklerden ve ilgilerden müşterilerdir. Girişimci ve cesur ruha sahip müşteriler markanın sedir, sandal ağacı, misk, amber, karanfil ya da tarçın yoğunluklu notalarını tercih eder. Yoğun ve tatlı bir koku arayışında olan cesur kişiler ise vanilya, yasemin ya da gül gibi ferahlık verip merak uyandıran aromalara yönelebilir. Davetlerde ve özen günlerde zarif elbiseniz ile sofistike bir hava yaratmayı planlayabilirsiniz. Kombinlerinizi çiçeksi, pudramsı, taze ve hafif parfümlerle tamamlayabilirsiniz. Gül, yasemin, menekşe, narenciye, bergamot ve limon aromalarıyla güçlendirilen aromaları özellikle yaz aylarındaki aktivitelerde değerlendirebilirsiniz. Parfümlerin tazeleyici etkisi hareket ettikçe etrafında hoş ve ferah bir his bırakır. Kötü kokuların narince bastırılmasını destekleyen ürünleri yanınızda da muhafaza edebilirsiniz. Ürünlerin zarif kokusunun yanı sıra şık şişeleri beğeni kazanır. Sızdırmaz kapak sistemleri ile de dökülmeleri önleyen parfümleri çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Koku yoğunluğu kişiye göre farklılık gösterebilir. Bazı müşteriler kokuların güçlü etkisini hissetmek ve gün boyu sürdürmek ister. Böyle bir durumda enerjik notalar ilginizi kazanabilir. Kokuların hafif, zarif, enerjik veya sportif gibi kategorilere ayrılması seçimlerinizi yapmanızı hızlandırabilir. Alışverişlerinizin süresini kısaltmayı hedeflediğinizde LR parfüm tavsiye içeren bilgileri okuyabilirsiniz. Kokular; mekana, kıyafete veya karaktere göre kategorileştirilebilir. Aynı zamanda zevklerinizi, hoşlandığınız kokuları ele alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Popüler ürünlere göz atabilirsiniz. Markaların sunduğu geniş koleksiyonu bir arada görüp müşterilerin tercihlerinden yararlanabilirsiniz. Duygusal anlarda tercih edeceğiniz kokulara istinaden, aktif günlerde sıkabileceğiniz aromaları keşfedebilirsiniz. LR parfüm yorumları kokular arasında ayrım yapmanızı pratikleştirebilir. Hayatınıza enerji veya zariflik katan aromaları boyutlarına göre de değerlendirebilirsiniz. Büyük şişeleri evinizde muhafaza etmek, portatif modelleri ise çantanızda taşımak için alabilirsiniz. İlginizi kazanan notaları Trendyol’dan temin edebilirsiniz.