placeholder
"

Lumberjack Kadın Bot

" araması için 87 sonuç listeleniyor

Lumberjack Kadın Bot Çeşitleri Kışa Hazır Hissedin

Bot, özellikle kış aylarında ayakların soğuk hava koşullarından korunması için üretilmiştir. İşlevli kullanım avantajlarının yanı sıra şık tasarımlarıyla da ön plana çıkar. Farklı renk ve tasarımlarda Lumberjack kadın bot bulunur. Bu sayede her zevke hitap eder.

Lumberjack Kadın Bot Modelleri

Lumberjack Kadın Bot Modelleri

Günlük kullanımlar için sportif ve klasik botlar, özel günler için şık ve parlak botlar oldukça sık tercih edilir. Lumberjack Softshell kadın bot dışarı kullanımlar için uygundur. Konforlu yapısı sayesinde gün boyu ayağınızda kalsa bile rahatsız etmez. Günlük konfor ve şıklık için ideal bir seçenektir. Kaliteli kumaşlardan elde edildiği için darbelere ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunarak bot ihtiyacınızı karşılar. Zeminle teması ayak konforunuz için ideal seviyede hesaplanmıştır. Çok soğuk günlerde ve karlı havalarda ise Lumberjack Frida kadın bot oldukça ideal kullanım alanı sunar. Su geçirmez özelliği sayesinde zorlu hava koşullarına uyum sağlar. Önden fermuarlı olduğundan kolay bir şekilde giyilebilir. İç kısmında özel polar yün olduğundan ayağınızı sıcak tutar. Tabanı evo-termo karışımı olduğundan karlı havalarda size güvenli bir yürüme imkanı verir. Lumberjack’in birbirinden kullanışlı ve spor şık botları arasından tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanlarına Uygun Kadın Botlar

Farklı Kullanım Alanlarına Uygun Kadın Botlar

Her tarza hitap eden Lumberjack kadın botları arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli materyallerden üretilen botlar, ayağınızı etkili bir şekilde korur. Deri, süet, rugan gibi farklı ayakkabılar arasından tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Lumberjack botları farklı kullanım alanlarına hitap eden pek çok model sunar. Örneğin; gün içinde şık ve havalı bir tarz yaratmak istiyorsanız Lumberjack manly siyah kadın bot sizin için oldukça uygundur. Suni deri rugan dış yapısı oldukça dikkat çekicidir. Fermuarlı olduğundan kolayca giyip çıkarabilirsiniz. Termo tabanı sayesinde basınç ve ısı altında yapısını korur. Bu sayede güvenli ve uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz. Yüksek tabanı sayesinde ayaklarınızın yerle teması minimum seviyededir; bu nedenle de oldukça konforludur. Bilek kısmından yukarısını sıkıca sardığından üşümemenizi sağlar. Outdoor kullanımlar için ise Lumberjack Cracker kahverengi kadın outdoor bot oldukça sık tercih edilir. Konforlu iç yapısı sayesinde uzun süre ayağınızda kalsa bile rahatsız etmez. Kaliteli suni deri süet dış materyali oldukça dayanıklıdır. Günlük kullanım için oldukça uygundur. Rengi ve tasarımı ile oldukça havalıdır.

Lumberjack Kadın Bot Fiyatları

Lumberjack Kadın Bot Fiyatları

Günlük kullanım, özel günlere uygun alternatifler, konforlu ve ortopedik botları da Lumbejack’in geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Oldukça fazla modelde kadın bot seçeneği vardır. Her biri özgün tasarım, kaliteli materyal ve işlevli özelliklere sahiptir. Bu sayede kullanım açısından pek çok avantaj sunar. Lumberjack kadın bot fiyatları, bu tasarım, materyal ve özelliklere göre değişiklik gösterir. Süet botlar ile rugan botlar arasında fiyat farkları görülür. Outdoor kullanıma özel tasarlanan botlar, özel günlere uygun şık botlardan farklı fiyatlara sahiptir. Botun rengi, deseni gibi tasarım unsurları göz önünde bulundurulur. Ayrıca tabanı, bağcıklı ya da fermuarlı olması gibi farklı özellikler de oldukça önemlidir. Klasik modeller daha uygun fiyatlıyken özel tasarım olanlar daha yüksek fiyatlıdır. Lumberjack River Nub 9PR tarçın kadın bot rengi ve tarzıyla klasikleşmiş bir seçenektir. Bu sayede farklı kullanım alanlarına ve tarzlara hitap eder. Pek çok farklı alternatif sunulduğundan fiyatı da farklı bütçeler hitap eder. Lumberjack kalitesindeki kadın botlar ile kış aylarında daha güvenli ve uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz.