"

Masaj Jeli

" araması için 624 sonuç listeleniyor

Rahatlatıcı Masaj Jeli Çeşitleri Trendyol’da!

Saatlerce masa başında çalışmak, aynı pozisyonda uzun süre kalmanızı gerektiren aktivitelerle uğraşmak, yüksek ağırlıklarla spor yapmak ve beden gücü gerektiren işlerde çalışmak gibi sebeplerden dolayı kaslarınız tutulabilir ya da sertleşebilir. Fiziksel sebeplerin yanı sıra sınav dönemi stresi, ruhsal çöküntüler ve depresyon gibi psikolojik etkenler de vücudunuzda ağrılara ve kas tutulmalarına neden olabilir. Yorgun düşen ve stres altında kalan vücudunuzu rahatlatmanın etkili yollarından biri ise masajdır. Masaj yaptırmak milattan önceki yıllara dayanan, insanlığın her döneminde tercih edilen ve şifa kaynağı olarak kullanılan uygulamalardan biridir. Kas ve iskelet sistemini rahatlatan bu uygulama sayesinde stres kaynaklı kasılmalardan ve hastalıklardan dolayı oluşan ağrılardan kurtulmanız mümkün olabilir. Bedensel rahatlamayı sağlamasının yanı sıra ruhsal bir hafifliğe erişmenize de yardımcı olan bu işlemin birçok farklı çeşidi bulunur ve uygulanır. Masaj çeşitlerinin uygulanmasına yardımcı olan ve rahatlamanızı destekleyen ürünlerin başında ise masaj jeli gelir. Masaj jeli kullanımı sayesinde işlemler daha kolay uygulanır ve yoğun bir rahatlama sağlanır. Kaygan bir zemin oluşturmanıza yardımcı olan jeller sayesinde rahatlatıcı hareketleri daha kolay uygulayabilirsiniz. Doğal otlar ya da mentoller içeren çok amaçlı masaj jeli ile ağrılarınızı dindirebilirsiniz. Bitkisel karışıma sahip doğal ürünleri tercih ederek süreci daha verimli ve etkili geçirebilirsiniz. Masaj jeli nedir, ne işe yarar gibi soruların cevabı için Trendyol’da yer alan ürün açıklamalarına göz atabilir, farklı amaçlar için üretilen jelleri inceleyerek yapmak istediğiniz uygulama türüne uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Masaj Jeli Çeşitleri

Masaj Jeli Çeşitleri

Masaj jellerinin doğadan güç alan içerikleri sayesinde rahatlayabilirsiniz. Serinletici, ferahlatıcı ve ısıtıcı masaj jeli gibi ürünler sayesinde tüm bedeninizi gevşetip yeni doğan güne daha enerjik ve mutlu başlayabilirsiniz. Doğal içerikler arasında at kestanesi bitkisi içeren jeller, ağrı giderici ve rahatlatıcı etkiye sahiptir. At kestanesi bitkisi uzun yıllardır şifa kaynağı olarak kullanılan ürünlerden biridir. Verdiği ferahlama hissi sayesinde psikolojik olarak sizi rahatlatırken içerdiği antioksidanlarla vücudunuzu güçlendirir. Eklem ve kemiklerde romatizma ve iltihaplanma gibi sebeplerle ortaya çıkan ağrıyı gidermede etkili olduğu bilinen at kestanesi özü, vücuttaki kan dolaşımının düzenlenmesinde de destekleyicidir. Koltuk altına sürüldüğünde terleme sağlayan bu öz, vücuttaki mikropların atılmasına yardımcı olur. Solunum yolları rahatsızlıklarına etki etmesi amacıyla göğüs üzerine sürülerek öksürük giderici olarak kullanılabilir. Dairesel hareketler ile ağrılı bölgeye uygulanan at kestanesi özlü serinletici masaj jeli, rahatlamanıza yardımcı olabilir. Rahatlatıcı masaj jeli çeşitlerinden biri de okaliptüs ve mentol içeren ürünlerdir. Soğuk bir ferahlık sağlayan bu ürünleri kullanarak rahatlatmak istediğiniz bölgeye masaj yapabilirsiniz. Doğadan elde edilen etkili içerikleri sayesinde ferahlamanıza yardımcı olan jeller, sinüzit ve burun tıkanıklığı gibi sorunlarınıza da iyi gelebilir. Barlumbuş otu, özellikle eklem ve kemik ağrılarına iyi gelen faydalı bir ottur. Barlumbuş otu içeren ürünleri tercih ederek kemik ve eklem ağrılarını gidermek için ilgili bölgeye uygulayabilirsiniz. Ağrı giderici jellerin başında kafur içeren ürünler gelir. Kafur, tropikal bir ağacın kovuğundan elde edilen, ağrı dindirici özelliği olan bir maddedir. Kas ve iskelet sistemi ağrılarında kullanılabilir. Kronik migren ve baş ağrısına iyi geldiği bilinir. Soğutucu masaj jeli, söktürücü özelliği sayesinde üst solunum yolu hastalıklarında rahatlamanızı sağlar. Şakaklara uygulayacağınız ürünle baş ağrısı ve üst solunum yolu rahatsızlıklarını hafifletebilirsiniz. Migren ve üst solunum yolu hastalıklarını hafifletmeye yönelik ürünlerden biri de mentol taşlarıdır. Disk şeklinde olan bu taşlar, küçük yapısı sayesinde uygulama rahatlığı sunar. Şakaklarınıza uygulayacağınız mentollü içerikleri ile migren ağrılarını hafifletebilir ve burun tıkanıklığını giderebilir.

Keyifli Vakit Geçirmenize Yardımcı Masaj Jeli

Keyifli Vakit Geçirmenize Yardımcı Masaj Jeli

Masaj, yalnızca ağrı gidermeye yönelik bir rahatlama aracı değildir. Loş bir ortam yaratmanıza yardımcı olacak mum ışığı ve dinlendirici bir müzik eşliğinde yaptıracağınız masaj, tüm yorgunluğunuzu ve gerginliğinizi alabilir. Meditasyon etkisi gösteren bu masaj seansı sırasında aromaterapi yağları içeren jelleri tercih edebilirsiniz. Kendi kendinize masaj yapmak, ruh haliniz üzerinde olumlu etki yaratan ve öz sevginizi geliştirmenize yardımcı olan şeylerden biridir. Günün belirli bir vaktini rahatlatmak adına kendinize ayırmak hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelir. Kendinize yapacağınız bu tür işlemlerin başında yüz masajı gelir. Yüz masaj jeli kullanarak cildinizi rahatlatabilir ve yüz yogası yaparak gençleşebilirsiniz. Bu masaj için su bazlı masaj jeli tercih ederek yüzünüzün nemlenmesi de sağlayabilirsiniz. Selülit, kırışıklık ve cilt sarkmaları gibi sorunlar için de kendinize uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulamalar için biberli masaj jeli kullanabilirsiniz. Yakıcı etkisi sayesinde sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etki görmenize yardımcı olur. Partnerinize uygulayacağınız masaj da keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir. Çiftler arasında uygulanan bu tür işlemlerin iletişimi kuvvetlendirdiği ve uyumu artırdığı görülür. Birbirinizi rahatlatmak için uygulayacağınız masaj sırasında yenilebilir masaj jeli kullanarak bu vakti daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Yenilebilir jeller, gıdaya uygun olarak hazırlandığından herhangi bir sorun teşkil etmez. Çilekli masaj jeli gibi farklı meyve aromalarına sahip çeşitleri bulunur. Meyve aromaları sayesinde hoş bir kokuya sahip olan bu ürünler, formülasyonları sayesinde uygulandığı andan itibaren vücuda hoş bir sıcaklık verir. Masaj aleti jeli olarak da kullanabileceğiniz yenilebilir jeller, hoş kokuları ve aromatik tatları ile ön plana çıkar. Tüm bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rahatlatıcı Masaj Jeli Çeşitleri Trendyol’da!

Rahatlatıcı Masaj Jeli Çeşitleri Trendyol’da!

Hamilelik dönemi; yaşanan kilo artışları ve hareket kısıtlamaları gibi sebeplerle anne adaylarının ağrı ve rahatsızlık hissettikleri bir süreçtir. Özellikle sırt, bel ve boyun bölgelerinde yoğun ağrı yaşayan kişiler için rahatlatıcı yollardan biri de masajdır. Duygusal yönden hassas olan ve başkalaşım geçiren vücutlarına alışmaya çalışan anne adayları için ağrı azaltıcı ve rahatlatıcı jeller kullanılarak uygulama yapılabilir. Doğum zamanı yaklaştığında ise vajinal doğumu destekleyen yoga, meditasyon ve masaj yöntemleri bulunur. Bu yöntemleri uygularken aromatik jelleri kullanabilirsiniz. Doğum esnasında oluşan kasılmaların getirdiği ağrılar için uygulanacak bel ve sırt ovalamalarında da bunları tercih edebilirsiniz. Bebekler için de doğal içerikli jeller kullanılabilir. Banyo sonrası rahatlayan bebeğinize onun minik bedenine uygun rahatlatıcı seanslar uygulayabilirsiniz. Kemik gelişimini ve büyümeyi olumlu yönde etkileyecek olan bu uygulamalar, gaz sancısını gidermek için de kullanılabilir. Sırt, bel ve karın bölgesine uygulanacak hareketler sayesinde bebeğinizin gaz sorununu gidermesine yardımcı olabilirsiniz. Bebekler için verilen masaj jeli tavsiyeleri arasında diş etleri için özel olarak üretilmiş jeller de bulunur. Diş çıkarma döneminde şişme ve ağrı yapan diş etlerini rahatlatmaya yönelik tasarlanan bu ürünleri kullanabilirsiniz. Kendiniz, partneriniz ya da çocuklarınız için alabileceğiniz bu ürünler, oldukça etkilidir. Masaj jeli nerede satılır sorusunun cevabı ise Trendyol’dur. Binlerce ürünü bünyesinde barındıran ve güvenilir tedarikçiler sayesinde sizlere sunan Trendyol’dan online alışverişin kolaylığı ile sipariş verebilirsiniz. Binlerce çeşidi bir arada görüp değerlendirerek ihtiyacınıza uygun ürünü temin edebilirsiniz. Değerlendirmek istediğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek masaj jeli fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Ürünler altında yer alan gerçek müşteri değerlendirmelerini okuyarak ürünler hakkındaki deneyimlerden faydalanabilirsiniz. Hoş kokulu masaj jeli çeşitlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.