İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Masaj Yağı

" araması için 2253 sonuç listeleniyor

Masaj Yağı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Masaj Yağı Nerede Satılır?

Masaj yaptırmak, mevcut birçok ağrının hissedilen etkisini azaltır. Aynı zamanda günlük hayatın getirdiği stres başta olmak üzere olumsuz duyguların yok edilmesini sağlar. Masaj yağı, ilaç değildir. Tedavi edici etkisi de yoktur. Sadece rahatlama sağlar. Trendyol, müşterilerine bu süreçte yardımcı olmak adına geniş bir masaj yağı listesi hazırlar. Sıralanan ürünlerin içerikleri, kokuları ve gösterdikleri etkiler birbirlerinden farklıdır. Mevcut çeşitlilik sayesinde her müşterinin beklentisi karşılanır. Piyasada bilinen ve etkisi kanıtlanan markalara Trendyol aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Üstelik farklı bütçelere sahip olan müşteriler, kendilerine hitap eden ürünü bulma şansına da erişirler.

Masaj Yağı Olarak Ne Kullanılabilir?

Masaj yağı, ellerin cilt üzerinde kolay bir şekilde kaymasını sağlar. Hindistan cevizi, tatlı badem, kayısı, avokado, kakao, lavanta ve at kestanesi yağları sıklıkla tercih edilir. Kullanılan ürünler, bazı işlemlerden geçirilip uygulamaya hazır hale getirilir. Masaj esnasında kas gerginliği olan ve rahatlaması istenen bölgelere sürülür. Masaj uygulaması, dairesel hareketlerle yapılır. Tercih edilen yağın içeriği, görülen etki üzerinde belirleyicidir. Masaj sırasında kullanılması hedeflenen ürünlerin ortak özellikleri bulunur. Öncelikle yağların cilt tarafından kolay emilmesi hedeflenir. Bu nedenle yapıları incedir.

Hangi Masaj Yağı Neye İyi Gelir?

Masaj yağlarının içerisinde lavanta sıklıkla kullanılır. Ağrının hafifletilmesi noktasında etkili olduğu söylenir. Gevşemek, rahatlamak ve günün yorgunluğunu atmak isteyenler tarafından tercih edilir. Üretilen masaj yağlarının içerisinde at kestanesi mucizesinden de faydalanılır. Özellikle de spor yapan ve tempolu çalışanların kurtarıcısı olur. At kestanesinin kas ağrılarına iyi geldiği ifade edilir. Romatizma kaynaklı yaşanan ağrılara yönelik olarak yapılan masaj sırasında da kullanılır. Biberli masaj jeli, ilgi gören bir diğer içeriktir. Rahatlatıcı etkisinin yanı sıra cilt sağlığını koruduğu söylenir. Kas ağrılarından kramplara kadar farklı problemlerin giderilmesi için yapılan masaj uygulamalarında kullanılır. Mevcut masaj yağları içerisinden ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçerek gördüğünüz etkiyi artırabilirsiniz.