placeholder
"

Mavi Bluz

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Mavi Bluz Modelleri ile En Sevdiğin Kombinleri Oluştur

Jean denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Mavi, 20 yıldır ürettiği tüm hazır giyim ürünlerinde şıklığı ve rahatlığı ile kullanıcıların beğenisini topluyor. "Çok mu çok oluyoruz?" sloganıyla her zaman farklı olduğunun altını çizen Mavi Jeans bluz koleksiyonuyla da öne çıkıyor. Yine jean kumaşların yoğunlukla kullanıldığı koleksiyonda farklı tarzlara hitap eden alternatif ürünler de yer alıyor. Marka ve müşteri arasındaki bağın özel olduğunu düşünen ve buna göre üretimlerini sürekli güncel tutan firmanın genç ve dinamik tasarımları özellikle genç kitlenin dikkatini çekiyor. Mavi bluz tasarımlarında diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi her zaman müşterilerini ön planda tutuyor. Tarzı ile her zaman farklı ve yenilikçi olan markanın ürünlerinde kullandığı kumaş seçimleri de onların rahat ve konforlu hissetmelerini sağlamak üzerine temelleniyor.

Mavi Bluz Modelleri ile Şıklığın Rahatlığı

Mavi kadın bluz koleksiyonunda hem spor hem klasik çizgileri bir arada kullanarak farklı tarzlara aynı anda hitap etmeyi başarıyor. Her sezon yenilenen tasarımlar arasında genellikle jeanlerle ve kumaş pantolonlarla uyum sağlayacak şekilde üretilen bluzlar dikkat çekiyor. Mavi bluz kombini yapmak bu nedenle oldukça eğlenceli ve kolay hale geliyor. Ufak dokunuşlarla günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilecek bluzlar özellikle vakit sıkıntısı çeken iş hayatının yoğunluğundan bunalmış genç kadınların tercihi oluyor. Hem ofiste hem de günlük yaşantıda rahatlıkla kullanılabilecek Mavi bluz modelleri renkli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Baskıların, işlemelerin ve dekoltelerin kullanıldığı farklı modeller her tarzdan kadına hitap ediyor. Her mevsime uygun bir alternatifi bulunan tasarımların arasında uzun kollu modeller hem bahar hem kış aylarında tercih edilebiliyor. Farklı kumaş türleri ile çeşitlendirilen modeller arasında hem kalın hem de ince çeşitler yer alıyor. Mavi tek kol bluz ise hem kısa kol hem de uzun kol modeller arasında farklı tarzı ile öne çıkıyor. Tek kolu açıkta bırakan modeller arasında farklı renkler ve kumaş uygulamaları bulunuyor. Spor çizgisiyle öne çıkan kot modellerde genellikle fırfırlarla beraber uygulanan tek kol çeşitleri, daha klasik kumaşlarla beraber düğmeler ve fermuarlarla modern bir görünüme kavuşturuluyor. Mavi askılı bluz çeşitleri arasında da tek omuz tasarımlar bulunuyor. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarını omuz dekoltesi ve hafif kumaşlarla atlatmak isteyenlere trend ve şık bir görünüm sunan askılı bluzlar cıvıl cıvıl renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Mavi Bluz Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kalitesi ve eğlenceli tarzıyla müşteri memnuniyet oranlarını hep yukarda tutan Mavi, bluz koleksiyonunda da kişilerin istek ve arzularını dikkate alıyor. Kadınların içinde rahatlıkla hareket edeceği, kaliteli kumaşlar ile ciltlerinin sürekli nefes alacağı bluzların vücut şekilleriyle tam uyum sağlayacak kesimleri de markanın en çok beğenilen yönlerinden oluyor. Mavi, renkli bluz modelleri ile her yaştan kadının beğenisini kazanırken farklı kesimleriyle rakiplerinden ayrılıyor. Markanın yürüttüğü her kampanyada altını çizdiği gibi her zaman iddialı olan tasarımlar arasında hem çok renkli hem de tek renk uygulamalar yer alıyor. Mavi marka bluz seçenekleri kol, yaka, etek ve manşet uygulamaları ile her zaman farklı olmayı başarıyor. Dantel, işleme, tülün kullanıldığı alternatifler renkli uygulamalarla birleşince markanın iddialı çizgisi daha da belirginleşiyor. Mavi beyaz bluz tasarımlarında sade ve yalın bir görünümün yanı sıra dekolteler ve farklı kesimlerle iddialı bir görünüm de sunabiliyor. Mavi fırfırlı bluz modelleri arasında da tek renk uygulamalar cesur tasarımlarla birleştirilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kollarda, yakada ve etek boylarında kullanılan fırfırlar neşeli ve şık çizgisiyle ilgi görüyor. Hem kotlarla hem de kumaş etek ve pantolonlarla kullanılabilecek bu tatlı modeller özellikle genç kadınların kalbini çalıyor. Fırfırlı seçenekler arasında Mavi kolsuz bluz tasarımları da yer alıyor. Askı ile sabitlenen bluzlar özellikle göğüs altından başlayan fırfırlar ile hareketlendiriliyor. Göğüs dekoltesini şık ve spor bir çizgi ile kullanan Mavi kruvaze bluz tasarımları da yine kadınların ilgisini çekiyor. Fırfırların da sıklıkla kullanıldığı kruvaze tasarımlar her mevsim rahatlıkla kullanılabiliyor. Markanın tek renk olduğu kadar desenli ve çok renkli uygulamalarla da çeşitlendirdiği koleksiyonunda işlemeler de dikkat çekiyor. Mavi çiçekli bluz tasarımlarında küçük işlemeler kadar baskılar da bulunuyor, naif ve şık görünümleriyle kadınların tercihi oluyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında renkli kıyafet kombinasyonlarının anahtarı olan çiçekli tasarımlar Mavi'nin üstün kaliteli kumaşlarıyla birleşince ortaya bir hayli şık görüntüler çıkıyor. Siz de dolabınızda renkli, şık ve oldukça rahat bluzlara yer vermek isterseniz Mavi bluz modellerini ve fiyatlarını inceleyerek siparişinizi hemen şimdi kolayca oluşturabilirsiniz.

Mavi Bluz ile Her Mevsim Çok Renkli

Mavi yıllardır sürdürdüğü üstün hizmet politikasıyla müşterileri sadakat oranlarını olabilecek en yüksek seviyelere taşırken, koleksiyonunu sürekli güncel tutarak da yeni müşteriler kazanmaya devam ediyor. Kadın bluz koleksiyonunda hem spor hem de feminen bir anlayış izleyen markanın her kadının zevkine uyum sağlayacak bir alternatifi bulunuyor. Mavi tek omuz bluz seçenekleri uzun kol ve kısa kol alternatifleriyle farklı tarzlara hitap ediyor. Yaz aylarında özellikle öne çıkan askılı modelleri tek omuz olarak yeniden tasarlayan firmanın ürünleri hafif ve konforlu olmalarıyla da beğeniliyor. Mavi omuz açık bluz modellerinde tek taraflı olduğu kadar tüm omzu açıkta bırakan modelleriyle de ilgi görüyor. Straplez tasarımlarında kadınların rahatlıkla hareket etmesini sağlayacak tüm önlemleri alan marka bu sayede her kadının özgürce istediği modeli tercih etmesini sağlıyor. Özellikle yaz aylarında öne çıkan omzu açık modeller renkli tasarımlarla yazın kıpır kıpır hissini dolaplara yaşıyor. Yaz aylarının yanında kış aylarında da farklı bluzlar tercih etmek isteyenlere özellikle çizgili modellerle cevap veren markanın uzun kollu modelleri de beğeniliyor. Mavi çizgili bluz seçenekleri arasında ince kumaşlar kadar jean alternatifler de ilgi çekiyor. Çizgili kot bluzlar özellikle kotlar ve renkli pantolonlarla beraber kullanılarak oldukça trend bir tarz yakalanabiliyor. Çizgili modeller arasında dikkat çeken Mavi şifon bluz özellikle hem gündüz saatlerinde hem de akşam saatlerinde rahatlıkla kullanılabilir olmasıyla öne çıkıyor. Spor aksesuarlarla beraber gündüz saatlerinde rahat ve casual bir görüntü sağlayan şifon bluzlar, akşam saatleri için farklı ayakkabı ve takı tercihleriyle şık ve iddialı bir görüntüye eviriliyor. Mavi siyah bluz modelleri arasında sıklıkla yer verilen şifonlar, her mevsim rahatlıkla kullanılmasıyla da tercih ediliyor. Zamansız şıklık sunan bu tasarımlar, markanın kalitesiyle birleştiğinde kadınların dolaplarında senelerce bıkmadan kullanabilecekleri parçalara sahip olmasını sağlıyor. Her zaman moda ve trend olan bluzlar arasında kadife modeller de bulunuyor. Mavi kadife bluz tasarımları farklı tarzları bir araya getirmesiyle de ilgi görüyor. Kadifenin alaturka duruşunu Mavi farkıyla yeniden yorumlayan bu bluzlar özellikle vücudu tam saran slim fit kesimleriyle ilgi görüyor. Fiziğine güvenen ve kış soğuğunu kadifenin yumuşak yüzüyle atlatmak isteyen kadınların tercihi olan kadife bluzlar oldukça geniş renk seçenekleriyle de ilgi görüyor. Siyah, füme, lacivert gibi koyu tonların yanında renkli baskılar ve pastel tonlarda yapılan tasarımlar farklı tarzlara sahip kadınları mutlu ediyor. Siz de dolabınızda bu farklı bluzlara yer vermek isterseniz Mavi bluz modellerinden birini hemen sepetinize ekleyip, Trendyol güvencesiyle hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.