placeholder
"

Mavi Yelek

" araması için 1420 sonuç listeleniyor

İlgi Çekici Mavi Yelekler Trendyol’da

Hem spor hem de şık kombinlerin tamamlayıcı parçaları arasında yer alan yelek modelleri mavi rengiyle dikkat çeker. Neredeyse tüm ana ve ara renklerle uyumlu olan, farklı tonlara sahip mavi yelek modelleri kurtarıcı parça görevi görür. Dört mevsim de tercih edebileceğiniz, farklı kumaş türlerine sahip yelekler eteklerle, pantolonlarla, şortlarla ya da elbiselerle beraber kullanılabilir. Kaliteli ve kullanışlı parçalar günlük hayatta ya da gece davetlerinde desenleri doğrultusunda giyilebilir. Mavinin farklı tonlarında bulunan ürünler diğer renkler ya da desenlerle tasarım bakımından farklılaştırılır. Tarzınıza uygun, kısa ya da uzun mavi yelek modelleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Farklı modellere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kombinlerin Tamamlayıcı Parçası Mavi Yelekler

Kombinlerin Tamamlayıcı Parçası Mavi Yelekler

Spor ya da şık parçaların üzerine alabileceğiniz mavi kolsuz yelek modelleri hem sıcak hem de soğuk havalarda tercih edilebilir. Tişört, gömlek, crop gibi farklı üstlere hava katan yelek modelleri mavi renkle uyumlu tüm parçaların üzerinde hoş durur. Pamuklu, naylon, keten, denim, yün, polar ya da akrilik gibi farklı kumaş türleri kullanılarak üretilen modeller geniş beden seçeneklerine sahiptir. Ayrıca bu ürünleri kendinize alırken bebeğinize ya da çocuğunuzu da almak isterseniz, yenidoğandan birkaç aylık bebeklere kadar herkese uygun mavi bebek yeleği bulabilirsiniz. Özellikle bebekler yetişkinlere göre çok fazla üşüdükleri için her mevsim yelek giyebilir. Örme yelek çeşitleri bebeklerin ve çocukların bedenlerini sıcak tutar. Mavi renkli ürünler genellikle erkek bebekler için tercih edilse de her bebeğe uygundur. Şişme yelek modelleri de çocuğunuza alabileceğiniz modellerden biridir. Mavi erkek yeleği kapüşonlu modelleri özellikle sonbahar aylarında çocukların üşümesini engeller. Şişme modeller dışında kot ya da peluş yeleklere de göz atabilirsiniz. Ayrıca sadece erkekler için değil, kızlar için de mavi yelek modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kadın Giyimin Vazgeçilmezi Mavi Yelek Modelleri

Kadın Giyimin Vazgeçilmezi Mavi Yelek Modelleri

Uzun ve kısa modelleriyle dikkat çeken mavi yelek kadın modelleri dolabın vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Özellikle bel üstü yelek çeşitleri hem pantolonlarla hem de eteklerle birlikte giyilebilir. Kombinlerinizin havalı görünmesini sağlarken aynı zamanda soğuktan korunmanıza da yardımcı olur. Özellikle bahar esintisini hafifletmek için tercih edilen mavi kaz tüyü yelek eğlenceli tonlarıyla her ten rengine uyum sağlar. Kolsuz, kısa kollu ve uzun kollu tişörtlerle veya kazaklarla tercih edebileceğiniz modeller desen, püskül ve cep gibi detaylarla zenginleştirilir. Kullanım alanına göre değişen mavi, yeşil, siyah yelek modelleri özellikle denim kombinlerle günümüz modasına uyum sağlamanıza yardımcı olur. Açık ve koyu mavi tonlarının kullanıldığı yeleklerde genellikle düğmelere de yer verilir. Önü açık ya da kapalı olarak kullanabileceğiniz modellere Trendyol’dan kolayca ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Avantajlı Mavi Yelek Fiyatları

Avantajlı Mavi Yelek Fiyatları

Kaliteli ve kullanışlı mavi yelek modelleri uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Bunların üretiminde kullanılan kumaşlar, beden aralıkları ve aksesuarlar fiyatlandırma konusunda etkilidir. Soğuk havalarda koruyuculuğu da fiyatları belirleyen faktörler arasında yer alır. Mavi kapüşonlu yelek çeşitleri özellikle yağmurlu havaların kurtarıcı parçaları arasında yer alır. Hafif ama sıcak tutan yapıları sayesinde vücudunuzu soğuk havalardan korur. Hem denim giymek hem de sıcak kalmak için kürklü modellere göz atabilirsiniz. Sıcak tutan, yumuşak malzemeli mavi uzun yelek çeşitleri ise özellikle kadınlar tarafından tercih edilir. Vücut hatlarını örten modeller yuvarlak etekli sırt bölgesi sayesinde oldukça kullanışlıdır. Hem çocuklara hem de yetişkinlere özel olarak üretilen mavi şişme yelek modelleri uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler arasında yer alır. Avantajlı mavi yelek fiyatlarına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.