İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Materyal
Kalıp
Kapama Şekli
Kumaş Teknolojisi
Kullanım Alanı
Cep Tipi
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Mavi Polar

" araması için 453 sonuç listeleniyor

Mavi Polar Modelleri ile Üşümeye Son Verin

Kış aylarının en büyük sorunlarından biri ısınma problemidir. Havanın soğuk olması ve daha az hareket etmeye bağlı olarak vücut daha zor ısınır. Üşüme hissini gidermek için kalın ve ağır kıyafetler tercih edilir.

Mavi Polar Seçenekleri

Mavi Polar Seçenekleri

Özellikle kış aylarında dışarı çıktığınızda ancak kalın ve kat kat kıyafetler giydiğinizde sıcaklığı vücudunuzda hapsedebilirsiniz. Fakat bu yorucu bir durumdur. Kışlık kıyafetlerin kalın bir yapıda olması ağır olmalarına sebebiyet verir. Bununla birlikte soğuk havadan sıcak havaya geçtiğinizde kıyafetlerinizi çıkartmak için de ayrı bir efor harcarsınız. Bu durumda ısınmak biraz zahmetli olabilir. Ancak zahmetsiz bir şekilde ısınmak mümkündür. Hafifliği ve yumuşacık yapısı ile mavi polar bütün bu problemlerin çözümüdür. Mavi renk polar polyester kullanılarak üretilir. Polyester hafif, hacimli ve kabarık bir malzemedir. Yünün hacimli olması, havayı ipliklerin arasına hapseder ve bu şekilde vücudunuzu sıcak tutar. Günlük kullanımda montlarınızın içine mavi polar sweatshirt giydiğinizde hem en soğuk havalarda bile vücudunuzu ısıtır hem de hafif yapısı sayesinde daha az yorulursunuz. Hem kalıp hem görsel olarak şık bir üründür. Mavi polarlar genelde 40 derecede az devirle yıkanmalı ve ütülenmelidir. Ayrıca beyazlatma gibi işlemler de uygulanmamalıdır. Mavi polar fiyatları markaya göre değişkenlik gösterir. Polarda kullanılan kumaşın kalitesi, kalınlığı ve diğer özellikleri fiyatta etkili olacaktır.

Mavi Polar Erkek

Mavi Polar Erkek

Havaların soğumaya başladığı dönemlerde dışarı çıkarken yanınızda ince ceketler bulundurulmalıdır. Özellikle mevsim geçişlerinde vücut direnci düştüğü için önlem almakta yarar vardır. Mavi polarlar ceket, sweatshirt ve kapüşonlu modellerinden oluşur. Mavi polar erkek modelleri ihtiyacınıza uygun şekilde üretilmiştir. Mavi polar ceket modelleri genel olarak tam fermuarlı olarak tasarlanmıştır. Tam fermuar sayesinde fermuarı tamamen çektiğinizde, sonbaharın rüzgarlarından ve soğuğundan boynunuzu da koruyabilirsiniz. Kapüşonlu modellerinde ise yarım fermuarlı ve tam fermuarlı modeller vardır. Yarım fermuar göğüs ve çene arasındaki alanı kapsar. Hava şartlarının kötü olduğu zamanlarda kapüşonlu mavi polarınızın şapkası hayat kurtarıcı olacaktır. Mavi polarlar daha çok dış kullanıma yönelik üretildiği için yanlardan ceplidir. Göğüs üstünde cep olan modelleri de vardır. Mavi polar ceketler günlük kullanım için üretilmiş olsa da fit duruşu itibarıyla sizlere şık bir görünüm de katacaktır. Mavi erkek polar sweatshirt modeli ise daha spor bir görünümü sağlamaktadır. Mavi polar kadın modelleri de erkek modelleri ile aynı özelliklere sahiptir. Kadın mavi polar çeşitlerinde eldivenli kol modelleri de vardır. Mavi polar hırka modeli ise daha sade bir görünüm sunmaktadır. Genel olarak mavi polarlar unisex olarak üretilir. Bu yüzden polar seçiminde daha çok dikkat etmeniz gereken noktalardan biri beden ölçüsü olacaktır. Aynı zamanda mavinin birçok farklı renk tonunu bulmak mümkün olduğu için açık mavi polar modellerini veya diğer mavi tonlarında üretilmiş olan seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Mavi Polar Ceket

Mavi Polar Ceket

Dağcılık, yelkenli, kayak sporları gibi sporlarda mavi polar ceket tercih edilen bir üründür. Daha çok devamlılık gerektiren ve uzun soluklu sporlar olduğu için bu sporlarda özellikle hafif kıyafetler giyilmelidir. Mavi polar hafif ve nefes alan kumaşlara sahip olduğu için vücutta fazla sıcağı ya da soğuğu depolamaz. Bu sebeple dış alan sporları için çok kullanışlıdır. Soğuk havada kamp gibi etkinlikler yapıldığında, küçük hacimli ve taşınması kolay ısınma gereçleri tercih edilir. Aynı zamanda bu eşyaların soğuğa dayanıklı olması gerekmektedir. Mavi polar battaniye de benzer şekilde hayat kurtarıcıdır. Mavi polar battaniyeler outdoor faaliyetlerin yanı sıra ev içinde de tercih edilir. Şık görünümü sayesinde koltuk başlıklarının vazgeçilmez örtülerinden biri de olabilir. Akşamları televizyon karşısında şekerleme yaparken, üzerinize örtebileceğiniz battaniyelerdir. Mavi polar battaniyelerin çoğunlukla 30 derecede yıkanması tavsiye edilir. Sizler de soğuk kış günlerinde mavi poların sıcaklığı ve hafifliğinden yararlanmak isterseniz, Trendyol üzerinden birbirinden güzel polar modellerini inceleyebilirsiniz.