İlgili Kategoriler
Marka
Tema / Stil
Parça Sayısı
Fiyat
Materyal
Çerçeve Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Boyut/Ebat
"

Mavi Tablo

" araması için 17908 sonuç listeleniyor

Mavi Tablo Çeşitleri ile Duvarlarınızı Hareketlendirin

Mavi tablolar evinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz birbirinden farklı modelde üretiliyor. Doğru seçimler yapıldığı zaman kullanılan ortamda güzel bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Mavi renk tablo çeşitleri arasından odalarınızda ya da kullanacağınız alanlarda hakim olan renge göre seçimde bulunabilirsiniz. Dekorasyonun tarzı, rengi, stili ya da konseptine göre mavi renkli tablolar kullanarak kullanım alanınızı renklendirebilirsiniz. Mavi tablolar yüzlerce çeşidi ile müşteriler tarafından satın alınmayı beklemektedir.

Mavi Tablo Modelleri

Mavi Tablo Modelleri

Tablonuzu seçerken tabloyu kullanacağınız alanın boyutuna dikkat etmelisiniz. Mavi renkli tablolar sahip oldukları rengin enerjisini yansıtacaktır. Mavi tablonuzu kullanırken zevkinize uygun olarak seçeceğiniz farklı materyallerden üretilen led ışıklı, MDF, metal, cam, plastik, kanvas, polyester, kağıt, mozaik, ahşap ve yağlı boya gibi birçok tablo çeşidi bulunmaktadır. Tarzınıza ve zevkinize uygun seçeceğiniz binlerce model arasından en avantajlı mavi tabloları satın alabilirsiniz. Ünlü mavi tablo modellerini inceleyebilir, kullanacağınız alana göre beğendiğiniz tablolar arasından bütçenize uygun olan ve beğendiğiniz modellere sahip olabilirsiniz. Tekli olarak alabileceğiniz mavi tabloları çoklu olarak da satın alabilirsiniz. 2'li, 3'lü, 4'lü, 5'li ya da 6'lı onlarca mavi resimli tabloyu kullanarak evinizin enerjisini değiştirebilirsiniz. Mavinin onlarca tonu arasından dekore edeceğiniz alana en uygun tabloları inceleyebilirsiniz. Elektrik mavisi, akuamarin mavisi, gece mavisi, bebek mavisi, safir mavi, çivit mavi ve onlarca mavi tonu seçeceğiniz tabloları rengiyle süslerken aynı anda evinizin enerjisini değiştirerek keyifli bir alan yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Mavi Tablo Seçenekleri

Mavi Tablo Seçenekleri

Mavi renk, samimi, sıcak, sakin ve duru enerjisi olan bir renktir. Mavi tabloları kullandığınızda aslında ortamda fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatıcı etkiye sahip objeleri de kullanmış olursunuz. Mavinin huzur veren tonları dekorasyonda kullanmak isteyeceğiniz bir renktir. Bu renkleri kullandığınız alanlarda stresi azaltarak sakin ve rahat bir enerji elde etmiş olursunuz. Zaman geçirdiğiniz mekanlarda hem tarzınızı yansıtacak hem de duygu ve düşüncelerinizi dengelemek için mavinin enerjisinden yararlanabilirsiniz. Farklı materyaller ile tasarlanmış tablolarda çok farklı teknikler kullanılabilmektedir. Satın alacağınız tablonun tekniğini ya da temasını belirledikten sonra materyal içeriğini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Huzur bulacağınız bir mekan yaratmak için ya da stresli günlerin sonunda rahatlamak için mavi renk tablo modellerinden faydalanabilirsiniz. Mavi kanvas tablo ya da mavi çiçek tablo gibi modelleri iç mekan dekorasyonlarınız için kullanabilirsiniz. Mavi çiçekli tablo modellerini kullanacağınız mekanın rengine göre seçebilirsiniz. Dekorasyonda kullandığınız diğer eşyalar ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz mavi resimli tablolar mekanda renk uyumu sağlayabilir. Mavi soyut tablo modelleri tercih edebileceğiniz diğer çeşitlerindendir. Tablolarınız arasında renk uyumu sağlayacak ya da kontrast yaratacak çok parçalı tabloları satın alabilirsiniz. Duvarla aynı renk tablo seçmemeye dikkat edebilirsiniz. Böylece duvarları mavi olan ortam için seçeceğiniz mavi oda tablosu bir sorun yaratmayacaktır. Doğru modelde tercih edilen tamamlayıcı ve uyumlu parçalar dekorasyonunuz için etkili parçalardır.

Mavi Tablo Çeşitleri

Mavi Tablo Çeşitleri

Mavi tablo fiyatları, tablonun tasarımına, boyutuna ve materyaline bağlı olarak farklılaşmaktadır. Tekli, çoklu ya da ihtiyacınız kadar parça sayısı ile satın alacağınız mavi tablolar için de fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Trendyol’da mavi tablonun pek çok farklı çeşidini kampanyalar ile bulabilirsiniz. İstediğiniz her boyutta ve her kalitede mavi tablo çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilir ve dilerseniz satın alarak evinizin, işyerinizin görünümünü değiştirebilirsiniz.