"

Duvar Tablosu

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Duvar Tablosu Modelleri Trendyol'da!

Birbirinden Farklı Duvar Tablosu Çeşitleri İle Birlikte Artık Şık Ve İlgi Çekici Ortamlar Sizler İle

Birbirinden Farklı Duvar Tablosu Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Dekorasyon, gerektiğinde değil her zaman uygulamaya geçilmesi gereken bir kavramdır. Duygu ve düşüncelerinizi evinize en iyi şekilde aktarabileceğiniz bu sanatla, her tarzı deneyimleyebilme imkanınız mevcuttur. Bu tasarımları tadilatlarla sağlayabilirken, çeşitli objelerle de sağlayabilirsiniz. Duvar tablosu bu anlamda en çok kullanılan objelerden biridir. Birçok materyalle oluşturulan tasarım harikası ürünler, evinizde büyük oranda fark yaratabilmektedir. Duvar tablosu kullanarak iç dizayn alanı yaratmanız düşündüğünüz kadar zor değildir. Bunu yapabilmek için iç mimar ya da tasarımcı olmanıza gerek yok. Yalnızca hayal etmeniz çoğu zaman işinize fazlasıyla yarayacaktır. Otantik duvar tablosu modelleri kullanarak gerçekleştirdiğiniz tasarımlarla odanızı tanıyamayacaksınız. Duvar tablosu dekorasyon konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Ürün modellerine göre kimi zaman sade bir yapı oluşabilirken kimi zaman da elegant bir yapı oluşabilmektedir. Bu noktada kişinin kişisel istekleri ve zevkleri ön plana çıkmaktadır. Ürün seçimini gerçekleştirirken kendi isteklerinizi göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Odanızda ferah bir ortam oluşturabileceğiniz ürünlerle kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedebilmeniz mümkündür. Ürünün yapıldığı materyalin odanızın dinamiklerine uyum sağlayabilmesi de bu noktada düşünülmesi gereken bir konudur. Eğer vintage bir yapı barındıran, 70’ler ya da 80’ler konsepti ile iç içe bir odaya sahipseniz ahşap ya da metal duvar tablosu odanıza fazlası ile yakışacaktır. Fakat oda dekorasyonunu mutfak gibi bir alan üzerinden yapacaksınız, kullanacağınız ürünün efektif ve portatif bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Mutfaklarda yer tasarrufu sağlayabileceğiniz duvar tabloları ile tasarım harikası eşsiz bir alan yaratabilirsiniz. Mutfak duvar tablosu bu noktada sizin yardımınıza fazlası ile koşacaktır. Devrim niteliğindeki dekoratif değişimlere öncülük eden bu obje sayesinde, yaşam alanınızı tanıyamayacaksınız. Bütçe dostu fiyatlandırmalarla kullanıcının beğenisine sunulan duvar tabloları, her kesenin evini baştan dizayn edebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu noktada değişken fiyat aralıklarına sahip yüzlerce ürünü bir arada bulabilmeniz mümkündür. Karar vermenin zorlaştığı noktalarda zevklerinize kulak vererek, tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak ürünü kısa bir süre içerisinde bulabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Aklınızdaki tasarımları yansıtmaya ilk olarak duvar tabloları edinerek başlayabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarına sahip model kataloglarına göz gezdirerek istediğiniz tasarımı yaratabilecek objelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Elegant Yapıya Sahip Duvar Tabloları ile Odanızı Değiştirin

Elegant Yapıya Sahip Duvar Tabloları ile Odanızı Değiştirin

Oda dizaynlarında ön planda tutulan faktör hiç kuşkusuz ki, kişinin zevkleridir. Zevklerin ve renklerin tartışılmadığı bir dünyada aklınızda bulunan tüm tasarımları hayata geçirebilmeniz mümkündür. Tasarımlarınızı çeşitli objeler üzerinde elegant hale getirebilirsiniz. Bu dekorasyon objelerinin en başında yer alan eşya, duvar tablolarıdır. Uzun zamandan beri ev dekorasyonlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelen duvar tabloları, hem odalarınızın farklı perspektif kazanmasına olanak sağlamakta, hem de yaşam alanınızın kalitesini gözle görülür bir seviyede artırmaktadır. Odanıza belirlediğiniz tarz üzerinde, ürün seçimi gerçekleştirmeniz oldukça kolay bir karar verme mekanizması oluşturmaktadır. Her gün yeni tasarımların gün yüzüne çıkması durumu kişilerin, dekorasyon adına verdikleri kararları büyük oranda etkilemektedir. Örneğin, odanızın temel yapısına ahşap duvar tablosunun uygun olacağına karar vermenizin ardından modern bir tasarıma sahip aynalı duvar tablosu, kararınızın değişmesine neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yenilikleri her zaman takip etmeli, ev modasındaki trendlere her daim hakim olmalısınız. Böylece odanızda aradığınız reform niteliğindeki değişikliği yakalayabilirsiniz. Kişisel odaların yanısıra evlerin salon alanlarında gerçekleştirilecek dekorasyon işlemlerinde de bu mantalite izinden gidilmelidir. Çeşit materyallerle oluşturulmuş yüzlerce salon duvar tablosu aklınızı başınızdan almak için kataloglarda yerini almış durumdadır. Ne istediğiniz hakkında farkındalığa erişmeniz halinde taleplerinize cevap verecek ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Değişim ihtiyacı hissettiğiniz her an tasarım fikri arayışınıza girmeniz hiç de çılgınca değil. Tüm gününüzü geçirdiğiniz bir odada büyük farklar yaratabilmek için kapsamlı bir dekorasyon alışverişine hazır olmanız gerekmektedir. Bu noktada değişim işlemi gerçekleştirmek istediğiniz alanları tespit edebilme hangi alanlara hangi objeleri yerleşitereceğinizi doğrudan kestirebilmelisiniz. Örneğin, büyük duvar tablosu odanızda yaratmak istediğiniz derinlik algısını oluşturmanıza yardımcı olacak dekoratif bir objedir. Ürün katalogları içerisinde yer alan sayısız renk ve desene sahip duvar tablolarına erişim sağlayabilirsiniz. Ürünü, odanızdaki duvar renklerine, mobilyalara ve diğer eşyalara göre belirleyebilmeniz mümkündür. Odanızdaki mevcut durumu referans alarak, odanızın dinamiğine en uygun ürünleri yakalayabilirsiniz. Eşsiz tasarımlarınızı dekoratif ürünlerle taçlandırarak, yaşam alanlarınıza elegant bir yapı oluşturabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarıyla her bütçenin zevkine adapte olabilecek üstün kalite standardına sahip birçok ürünü bir arada görebilirsiniz.

Duvar Tablolarının Kullanım Alanları

Duvar Tablolarının Kullanım Alanları

Duvar tablolar, dekorasyon işlemi gerçekleştirilecek her alanda kullanılabilmektedir. Evlerinizde salon, yatak odası, misafir odası, mutfak hatta banyo gibi alanlarda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Buna ek olarak işyerlerinizi ofis formuna uygun olan ürünlerle donatabilirsiniz. Aklınızdaki dizayn fikirlerini yaşam alanınıza kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Dekore etmek istediğiniz alanın dinamiklerine ürünlere ulaşabilirsiniz. Çerçeveli duvar tablosu, modern bir izden ilerlemek isteyenlerin tercih edeceği bir ürün olabilir. Bu noktada ev eşyalarının modern unsurlar barındırması dekoratif objenin ortam ile bütünleşmesi konusunda oldukça önemlidir. Ahşap duvar tablosu daha geleneksel bir yapı sahip olanların tercih edeceği ürünler arasındadır. Bu ürünlerle 70’lerin enerjisini, 80’lerin vahşi ruhunu ve 90’ların marjinalliğini kolayca yansıtabilirsiniz. Dekor ürünlerinin yaşam alanınıza kazandıracağı boyut ve algıya siz dahi şaşacaksınız. İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize doğrudan cevap verebilecek bu ürünleri uygun fiyat aralıkları ile elde edebilirsiniz. Bu noktada alışverişinizde belli fiyat kotası oluşturmanıza gerek yoktur. Fiyat performans ürünü olarak nitelendirilen, uygun fiyatlı ve tam performans sağlayan duvar tablolarıdır. Yaşam alanınız ve bütçeniz fark etmeksizin istediğiniz kaliteli standartlarına uygun otantik ürünleri kataloglarda görüp, inceleyebilirsiniz. Eşyalarınız tarzı, rengi gibi özelliklerini göz önünde bulundurarak parçalı duvar tablosu deneyebilirsiniz. Bir üründe birden fazla perspektif ve rengi yansıtabilmesi odanızda farklı bir boyut oluşmasına sebep olacaktır. Odanızda devrim yaratmak istediğiniz noktada ise 5 parçalı duvar tablosu kullanabilirsiniz. Duvarınız tam ortasına boydan boya asabileceğiniz elegant ürün tasarımları, aklınızı başınızdan alacak. Bütçe dostu fiyatlandırmaları ile aradığınız ürün uygun fiyat aralıklarında bulabilmeniz mümkün olacaktır. Evinizde oluşturduğunuz dekor obje ihtiyacını bu ürünlerle rahatlıkla karşılayabilirisiniz. Ürün ihtiyacının artması ile birlikte model skalasının da genişlediğini söyleyebilmek mümkün. Üretim faaliyetleri gerçekleştiren şirketler, daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına ürünlerin birbirinden farklı varyasyonlarını tasarlamakta ve kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Çeşitli model ve uygun fiyatlandırmalarının yapıldığı bu ürünlerle aklınızdaki tüm tasarım fikirlerini hayata geçirebilirsiniz. Bu anlamda herhangi bir kısıt söz konusu değildir. Ne istediğinizi bilmeniz ve dekorasyon işlemini gerçekleştireceğiniz alanın baskın özelliklerini açığa çıkarmanız yeterli olacaktır. Planlı adımlar sonucunda istediğiniz dekoratif ürünü satın alabilir ve hayalinizdeki elegant odayı kolayca elde edebilirsiniz. Bir duvar tablosunun odayı nasıl değiştirebileceğini görünce şaşıracaksınız. Tüm dekorasyon akımlarına uyum sağlayan, dönemin trendi ürünlere bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Duvar Tablosu Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duvar Tablosu Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dekorasyon için duvar tabloları vazgeçilmez objeler arasında yer almaktadır. Bu ürünler ile hem evinizdeki yaşam alanlarınızı hem ofisinizi farklı bir boyuta getirebilirsiniz. Yaşam alanınızın dizaynını büyük ölçüde etkileyecek saatli duvar tablosu ışıklı duvar tablosu son zamanlarda çok fazla rağbet gören bir ürün grubu olmuştur. Bu ürün grubu, ev kozmetiğinde yeni bir yapı yaratmayı başarmıştır. Arkasından led ile aydınlatmaya sahip olan çerçeveler ya da doğrudan resim içerisinde ledli aydınlatmalar bulunan bu resimler, fazlasıyla rağbet görülmektedir. Tercih edebileceğimiz resimler ve renklerde sınır bulunmamaktadır. Kopya resimler üzerine yapılan bu çalışmalarda, asıl ücretlendirme ışıklandırma sistemi ve çerçeveden kaynaklanmaktadır. Saatli duvar resimleri sokak satıcıları ve çeşitli ürün satıcısı tarafından tercih edilse de satılması gereken yerlerin güvenli alanlar olduğu da aşikardır. Elektrik aksanında olabilecek olası sorunlarda doğrudan değişim mümkün olsun. Duvar Tablosu Hakkındaki Kullanıcı Yorumları, duvar tablosunun kısa, orta ve uzun vadede sizlerin nasıl kullanabileceği ve ne kadar memnun kalacağınız ile ilgili doğrudan kullanıcıların geri bildirimlerinden oluşmaktadır. Tercih edeceğiniz bu yorumlar ile birlikte, almayı arzulayabileceğiniz resimlerin iyi ve kötü taraflarını doğrudan site sahiplerinden öğrenebilirsiniz. Tercih edilebilecek çalışma yapıları ile ilgili detaylar, çerçeveler ve görselin renk dokuları ile ilgili yorumlar, resmin alınmaya değer olup olmadığını size aktaracaktır. Tercih edilebilecek on binlerce model sizleri bekliyor olacak. Bu model yapıları arasında istediğiniz modeli tercih etmeden önce, kullanıcı yorumlarına bakarak tercih girişiminde bulunmak sizlerin daha memnun bir alışveriş deneyimi yaşaması açısından oldukça önemlidir. Duvar resmi modellerinin arasında yer alan çeşitli kopya resimler, günümüz resim anlayışının da sizlere özeti niteliğindedir.Bütçenize uygun orijinal resimler tercih ederseniz, buna uygun olarak arama filtresi içerisine bu konu ile ilgili detayları yazabilirsiniz. Ayrıca doğrudan ünlü bir ressamın kopya içeriğini almak ve duvarınızı bununla süslemek istiyorsanız, arama kısmına ressamın adını ya da resmin adını paylaşmanız kafi olacaktır. Tercih ettiğiniz çalışma yapısı ile ilgili detayları ya yine her resmin altında yer alan açıklamalar kısmından öğrenebilecekzsiniz. Üç boyutlu duvar tablosu genellikle derinlik algısı oluşturmak amacıyla oluşturulan bu resim çalışmaları, günümüzde en sık tercih edilen ev kozmetiği ve hediyelik eşya yapılarından birisidir. Bu ürün, çerçeve resmin yapısının sahip olduğu dönüşüm birimi kadar değer görmektedir. Bulunan odaya kattığı derinlik ve tamamen gerçekçi görünümü sayesinde bu resimler size ve kullanım alanlarınıza da fazlasıyla yakışacaktır. Çeşitli renk ve yapılarda kullanılan bu resimlerin detayları ve kullanım biçimleriyle ilgili detayları siz de ürün açıklamaları kısmından okuyabilir ve değerlendirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürün yapıları ile ilgili detaylı incelemelere bugün ulaşmak için Trendyol’un sitesini ziyaret edebilir ve buna uygun olarak tercihlerde bulunabilirsiniz.

Her Ortama Uygun Duvar Tablosu Modelleri

Her Ortama Uygun Duvar Tablosu Modelleri

3’lü duvar tablosu duvar tablo seti özellikle sinema ve televizyon dizilerinde ekrana gelmesinin ardından ev kozmetiğinin bir numaralı aranan objesi konumuna gelmiştir. Çeşitli görsellerin aralarında boşluk oluşturularak hazırlandığı bu 3’lü set, insanın boşlukları doldurma algısını kullanarak, göze oldukça hoş hitap etmektedir. Tercih edilebilecek resim modelleri ve çerçeveler üzerinden fiyatlandırmanın değişebildiği bu çalışmalarda, her bütçeye uygun resim çalışmaları bulmak mümkündür. Tercih edebileceğiniz resim çalışmaları içerisinde istediğinize uygun modellere ulaşmak için tek yapmanız gereken, arama koşullarınızı arama filtresi içerisinde doğru belirlemek ve isteğiniz doğrultusunda tercihlere ulaşmak. Duvar Tablosu Modelleri ve Fiyatları çeşitli kalite standartlarına göre ayrışma gösterebilmektedir. Değişen fiyatlar çeşitli ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına göre değişerek kullanılmaktadır. Her bütçeye ve her standarta uygun ürün grupları ise internet camiasında sevenlerini beklemektedir. Hediyelik olarak da tercih edilebilen bu resim çalışmaları, orijinal olan resimlerin de listeye eklenmesiyle birlikte her geçen gün daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. Ürünler arasında tercih edebileceğiniz on binlerce yeni model, kullanıcılarını beklemektedir. Tercih edebileceğiniz modeller arasında olan renk seçimi, model seçimi, akım seçimi, orjinallik seçimi ve çerçeve seçimi doğrudan görselin ücretlendirmesi ile ilgili en temel fiyatlandırma biçimini oluşturmaktadır. Tercih edilebilecek bu yapılarla ilgili detayları arama filtresi kısmına eklediğiniz takdirde, istediğiniz yapıda resmi saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Görseller arasında doğrudan arama sayfası üzerinden geçebilir, beğenmediğiniz görseli listenizden çıkarabilirsiniz. Ayrıca daha önce alışveriş yapılmış görseller hakkında ön yorumlara da yine site üzerinden erişebileceksiniz. Görsel alan kullanıcıların, görsel hakkında yaptıkları geri bildirimlere de erişim imkanı sağlamaktadır. Duvar tablosu modelleri arasında yapacağınız tercihlerde çeşitli renk, akım ve model arasında opsiyonel tercihte bulunabilirsiniz. Belirlediğiniz modeller arasında yapacağınız tercihlerde isterseniz baskı modellere, isterseniz kopya modellere, isterseniz çeşitli sanatçıların gerçek eserlerine erişim sağlayabilmektesiniz. bütçeye uygun modeller arasında yapacağınız tercihlerde, çerçeve modelleri ve farklılaşan ürün çeşitleri arasında tercih yapabileceksiniz. Bütçeye uygun fiyat performans ürünleri arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız, satıcı puanlarını kontrol edebilir ve buna uygun olarak terchte bulunabilirsiniz. Satıcıların yaptıkları satışların ardından kullanıcılardan aldıkları geri bildirim sonucunda puanları değişikliğe uğrayabilmektedir. Tercih edilecek yüzlerce model, binlerce akım ve on binlerce sanatçı eseri arasından siz de ihtiyaçlarınıza uygun modelleri bugüne özel fiyatlarla Trendyol adresinden bulabileceksiniz. Tercih ettiğiniz model içerisinde yer alan çeşitli dokunuşlarla, evinizin ambiansına sanat dokusu katmayı başarabileceksiniz. Üstelik dokusunda yer alan bütün materyaller olduğu gibi yansıtılmaktadır.

Duvar Tablosu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Duvar Tablosu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Küçük duvar tablosu çeşitli kullanım alanlarıyla, kullanan he, hediyelik ya da süs eşyası olarak değerlendirilebilmektedir. Mini resimlerin yanında çerçevelerinin de fiyatlandırmasında büyük önem oynadığını söylemek gerekiyor. Klasikleşmiş küçük duvar tabloları, 3-4 adeti bir arada satılarak, birlikte kombin bir çalışma olarak değerlendirilerek satışı gerçekleştirilmektedir. Tercih edilebilecek modellerde; renk yapısı ve orjinallik durumu fiyatı en çok belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Buna ek olarak, görselin orijinal mi kopya mı olması da yine fiyatı etkileyebilecek yapılar arasında gösterilebilir. Küçük duvar tablosu ile ilgili alternatif modellere, her kullanıcı bütçe dostu fiyatlardan erişim sağlamak isteyecektir. Bu noktada sağlanan hizmetler ve detaylarla ilgili yazımızdan faydalanabilirsiniz. Duvar tablosu fiyatları arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız, siz de doğru modeller, uygun fiyat aralığında ulaşmak için doğru görselleri aramalısınız. Çeşitli görsel yapıları arasında ihtiyaçlarınıza uygun olan modelleri tercih etmek için kullanıcı yorumlarına başvurabilirsiniz. Daha önce alışverişi tamamlamış kullanıcıların yaptığı yorumlar, sizin alışverişinizi doğrudan etkileyecektir. Çünkü görselin ürünü ne kadar doğru tanıttığı, satıcının açıklamalarını ne kadarının doğru olduğunu direkt buradan görebilmektesiniz. Tercih edeceğiniz çalışmalarla ilgili detaylara yine puanlandırma üzerinden de ulaşabilirsiniz. “ yıldız en düşük puanı simgelerken 5 yıldız da en yüksek puanı simgelemektedir. Bu puanlandırma arasından tercih yaparken en yüksek puanda olan ürünleri tercih edecekseniz eğer, puanlandırmanın sadece alışveriş sonrasında kullanıcıların pabildiği geri dönüşlerle olduğunu hatırlatmakta fayda olacaktır. Tercih edeceğiniz görsellerin ücretlendirmeleri ve detaylarıyla ilgili bilgilere bugüne özel fiyatlarla ulaşmak ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamak için, opsiyonel olarak satıcıların puanlarına da bakmanızda fayda olacaktır. Güvenilir satıcılar her zaman alışverişte kullanıcıları olumlu yönde etkilemektedir. Tercih ettiğiniz alışveriş puanlandırma yapısı ve detaylarıyla ilgili bilgilere yine sitemizde yer alan farklı başlıklardan ulaşabilirsiniz.