İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Kapatıcılık
Form
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Max Factor Pudra

" araması için 55 sonuç listeleniyor

Güçlü Formülü ile Max Factor Pudra Seçenekleri Trendyol’da!

Yüz makyajı yaparken kullanılan malzemeler, makyajın sabit kalması ve etkili bir görünüme sahip olmasını sağlamak için özenle seçilir. Yüz makyajının önemli dokunuşlarından bir tanesi olan pudra uygulaması, diğer ürünlerin sabit bir şekilde kalması için önem gösterir. Göz altına yapılan kapatma işleminin çizgilere dolmaması için uygulanan pudralar kusursuz bir görünüm sağlar. Etkili formülüyle Max Factor pudra mat bir görünüm sağlar. Makyajın çizgilere dolmasını engeller. Farklı cilt renkleri için uygun seçenekler bulunur. Koyu tene uygulanan makyaj için Max Factor bronz pudra ideal sonuçlar verir. Pürüzsüz yapısıyla öne çıkan Max Factor krem pudra kolay uygulamaya sahiptir. Farklı cilt tiplerine göre üretilen seçenekleri inceleyerek size uygun olanı satın alabilirsiniz.

Kusursuz Makyaj İçin Max Factor Pudra Çeşitleri

Kusursuz Makyaj İçin Max Factor Pudra Çeşitleri

Gün boyu mat bir görüntü sağlamak için tercih edilen pudralar, kusurları kapatmak noktasında etkili bir performans sergiler. Yoğun kapatıcılık özelliğiyle öne çıkan Max Factor Creme Puff pudra normal, kuru, yağlı ve karma ciltler için uygun bir yapıya sahiptir. Translucent tonuna da sahip olan ürün saydam olarak uygulanır. Gün boyu profesyonel bir makyaj elde etmenize yardımcı olan Max Factor porselen pudra parlama yapmadan güzel bir görüntü sunmanızı sağlar. Makyajın sabit kalmasını sağlayarak gün içerisinde tazelenme sıklığını aza indirir. Ciltle uyumluluğu kanıtlanan Max Factor pudra renkleri farklı alt tonlara sahip ciltlere yüksek uyum sağlar. Esmer, beyaz ve buğday tenlilere özel olarak üretilen Max Factor pudra renk tonları uyguladığınız makyajla uyumlu bir şekilde cildinizi dengeler. Hafif bir yapıya sahip olan Max Factor kompakt pudra çantanızda taşıyabileceğiniz boyutlara sahiptir. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz anlarda makyajınızı tazeleyebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar üzerinden satın alacağınız ürünle cildinize uygun makyajı yapabilir, kusurları profesyonel bir şekilde örtebilirsiniz.

Max Factor Pudra Renkleri ile Etkileyici Görünüm

Max Factor Pudra Renkleri ile Etkileyici Görünüm

Pürüzsüz cilt makyajı görünümü için uygulanan ürün, fondöten üzerine sürülür. Yalnızca pudra ile yapılan uygulamalar da etkileyici bir makyaj görüntüsü için yeterli olur. Minik boyutlarıyla taşıma noktasında kolaylık sağlayan Max Factor compact pudralar pratik bir uygulamaya sahiptir. Krem ya da toz olarak satışa sunulan seçenekler farklı cilt tiplerinin ihtiyaç duyduğu uygulamayı gerçekleştirmesini sağlar. Kapatıcı özelliği, hafif etki bırakan yoğunluğuyla Max Factor pudra kullananların beğenisini toplar. Cildi nemlendirmek için uygun bir yapıya sahip olan Max Factor mineral pudra ise göz alıcı bir görünüme yardımcı olur. İçeriğinde bulunan formüller cildin güneş ışığından korunmasını sağlar. Maksimum kapatıcılık sağlayan ürün, parlak bitişiyle dikkat çekici bir yapıya sahiptir. Avantajlı fiyatlar üzerinden satın alacağınız ürünlerle makyajınızı kusursuz bir şekilde bitirebilirsiniz. Cildinizin ihtiyaç duyduğu uygulamayı yaparak gün boyu profesyonel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Uygun Max Factor Pudra Fiyatları

Uygun Max Factor Pudra Fiyatları

Perma-wear teknolojisine sahip olan ürünler uzun süre boyunca kapatıcılık etkisi sağlar. Günlerini aktif bir şekilde geçirenler tarafından sıklıkla tercih edilen Max Factor pudra çeşitleri 8 saate kadar etkili bir kapatıcılık sağlar. Nemlendiren yapısıyla parlak bir bitiş sağlayan seçenekler, ihtiyaç duyulan kapatıcılığı kısa süre içerisinde elde etmenize olanak tanır. Makyajın çizgilere dolmasını engelleyen ve pürüzsüz bir görünüm sunan Max Factor pudra numaraları ten renginize uygun ürünü seçmenize aracılık eder. Koyu, açık ve orta ten rengine sahip olanlar için Max Factor pudra tonları ayırt ediciliği sağlar. Cilt tipinize uygun olan ürünü Trendyol’dan kolayca bularak satın alabilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan Max Factor pudra fiyatlarıyla bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün için yapılan Max Factor pudra yorumlarını okuyabilir, deneyimli müşterilerin fikirlerinden faydalanabilirsiniz.