İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Form
Kapatıcılık
Renk
Ürün Puanı
"

Max Factor Kapatıcı

" araması için 34 sonuç listeleniyor

Pürüzsüz Görünüm Sunan Max Factor Kapatıcı Trendyol’da!

Max Factor kapatıcı yüksek kapasitesi sayesinde ciltteki tüm lekeleri kapatır ve makyajın pürüzsüz bir şekilde uygulanmasını sağlar. Eşsiz formülü sayesinde gün boyu kalıcı bir görünüm sunar. Ciltteki kusurları gizleyen özel yapılı ürünler; saten, mat ya da parlak bir bitiş sunar. Bunun yanı sıra stick tasarımı sayesinde kolay uygulama sunar. Max Factor göz altı kapatıcı; koyu halkaları, torbaları ve diğer cilt problemi görüntülerini gidermek için kullanılır. Uygulandığı bölgedeki kırmızılığı, şişliği ve sarkmayı hafifletir. Yapısı hafif olup, cilde doğal bir görünüm kazandırır. Sıvı yapıya sahiptir. Cilt için önemli bileşenler içerir. Böylece canlı bir cilt görünümü sağlanır. Makyajınızı eşsiz şekilde tamamlamak adına Max factor kapatıcı satın alabilirsiniz.

Her Tene Uygun Max Factor Kapatıcı Renkleri

Her Tene Uygun Max Factor Kapatıcı Renkleri

Max Factor kapatıcı renkleri her cilt tonuna uyum sağlayacak şekilde formülize edilir. Bu skalada pembetube, ivory, bej gibi doğal tonlar mevcuttur. Cildiniz sıcak tona sahipse, sarı veya turuncu alt tonlu ürünleri temin edebilirsiniz. Soğuk cilt tonuna sahipseniz, pembe veya mavi alt tonlu ürünleri satın alabilirsiniz. Markanın ürünleri her cilt tonuna göre farklı seçenekler barındırır. Ürünler, yoğun pigmentli olduğundan dolayı küçük miktar ürün, tüm cilt problemlerini gizleyebilir. Günlük ya da özel makyajlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ürünler, her tene uygun şekilde tasarlanır. Max Factor kapatıcı kullananlar tarafından son derece sevilir. Kuru, yağlı, hassas cilt için birçok formül seçeneği de bulunur. Pek çok müşteri tarafından Max Factor kapatıcı tavsiye edilir. Sivilce, leke, koyu halka gibi cilt problemlerini mükemmel şekilde kapatan alternatifleri ile öne çıkan. Max Factor kapatıcı yorumları, müşterilerin sorularına yanıt verebilir. Trendyol sayesinde merak ettiğiniz soruların yanıtına müşterilerin görüşlerini okuyarak ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz modeli satın alarak kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pratik Tasarımlı Max Factor Kapatıcı Çeşitleri

Pratik Tasarımlı Max Factor Kapatıcı Çeşitleri

Max Factor kapatıcı stick şeklinde tasarlanarak müşterilere kolaylık sunar. Cilt üzerindeki lekeleri, sivilce izlerini ve gözaltı morluklarını gizlemeye imkan tanır. Ayrıca cilt tonuyla uyumlu renk seçeneği sunar. Kullanımı kolay bir üründür. Yüksek kapatıcılığı sayesinde bölge kusurları derinlemesine kapatılır. Ayrıca doğal görünüm sağlanır. Ciltte birikme yapmadan uzun süre kalıcılığını korur. Max Factor kapatıcı fondöten, yüksek etkisi ile dikkat çeker. Gün boyu kalıcılığı sayesinde makyajınızın taze görünmesine imkan tanır. Likit, krem ve toz formları da bulunur. İçerdiği cilt bakımı bileşenleri sayesinde yüksek avantaj sağlar. İçeriğinde bulunan bu bileşenler, cildinizi nemlendirir, besler. Bu sayede yüzünüzdeki kusurların kapatılmasının yanı sıra sağlıklı ve canlı görünüm sunar. Pratik kullanımı olan ürünler, farklı cilt tonlarına uygun renk seçenekleri ile de dikkat çeker. Trendyol sayesinde Max Factor kapatıcı online işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Avantajlı Max Factor Kapatıcı Fiyatları

Avantajlı Max Factor Kapatıcı Fiyatları

Ciltte ağırlık hissi oluşturmayan makyaj kapatıcı seçenekleri, kadınlar arasında vazgeçilmezdir. Max Factor kapatıcı çeşitleri oldukça popülerdir. Cilt tonunu eşitlemek, gözaltındaki morlukları ve kızarıklıkları gizlemek için mükemmel çözüm sunar. Marka tarafından formülize edilen ürünler, birbirinden farklı cilt tonuna uyum sağlayan yumuşak dokuları ile dikkat çeker. Gözaltı ve sivilce izlerini yüksek oranda kapatıp gün boyu kalıcılığını korur. Cilt kusurlarını oldukça başarılı şekilde kapatan alternatifler, güneş koruması da içerebilir. Farklı derecelerde güneş koruması içeren ürünleri satın alabilirsiniz. Böylelikle zararlı ışınlardan korunabilirsiniz. Kusursuz bir cilt için ideal tercihler arasında yer alan Max Factor kapatıcı indirim döneminde uygun fiyatlarla satışa sunulur. Cildin doğal yapısına uyum sağlayan ve sıvı dokuya sahip olan alternatifleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz. Max Factor kapatıcı fiyatları, ürünlere göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlarla sahip olmak için Trendyol’a bakabilirsiniz.