İlgili Kategoriler
Suya/Tere Dayanıklılık
Etki
Fiyat
Boy
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Max Factor Maskara

" araması için 128 sonuç listeleniyor
Max Factor Lash Revival 001 Black Maskara

Max FactorLash Revival 001 Black Maskara

137,10 TL
Sepete Git
Max Factor False Lash Epic Maskara
Kargo Bedava

Max FactorFalse Lash Epic Maskara

669 TL
Sepete Git

Max Factor Maskara ile Keskin Gözler Trendyol'da!

Kirpikler, gözlerin çerçevesidir ve onlara özen gösterirseniz, tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz için görünümünüzü öne çıkarmanıza yardımcı olabilirler. Bu nedenle kirpiklerinize uygun bir maskara seçmek çok önemlidir. Max Factor false lash effect suya dayanıklı maskara ve Max Factor 2000 calorie curl addict maskara siyah gibi pek çok farklı ürün çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz. Max Factor maskara seçeneklerini Trendyol'u bulabilirsiniz.

Max Factor Maskara Çeşitleri

Max Factor Maskara Çeşitleri

Makyaj yapımı en çok sevdiğiniz özellikleri vurgulamanıza ve küçük kusurları gizlemenize olanak tanır. Kuşkusuz, her yaştan kadının bu kadar çok sevmesinin nedeni budur. Bu sizin durumunuzsa, göz makyajınızı mümkün olan en iyi şekilde kullanmak ilginizi çekebilir. Gözlerinizin şekline ve kirpiklerinizin şekline bağlı olarak, daha derin bir görünüm vermek için görünümünüzü geliştirebilirsiniz. Temel olarak 3 tür efektten söz edilir: kıvırcık, belirgin ve hacimli. Bununla birlikte, kirpiklerin özelliklerine bağlı olarak, bazıları görünümü geliştirmek için diğerlerinden daha yararlı olabilir. Ardından, kirpiklerinizin özelliklerine göre ideal efekt tipini bulacaksınız: Çok düz kirpikleriniz varsa ve gözlerinizin daha büyük görünmesini istiyorsanız, kıvırmak en küçük kirpikleri bile kaldırmaya yardımcı olur. Uzunluk veren maskaraları, hacimli kirpikleriniz olduğunda ve onlara sadece belirginlik vermek istediğinizde kullanın. Kısa ve seyrek kirpikleriniz veya uzun ama çok ince kirpikleriniz varsa hacim sunan ürünler en doğru seçim olacaktır. Max Factor 2000 calorie maskara bu noktada ideal bir üründür. Bir diğer seçenek ise Max Factor masterpiece maskara.

Max Factor Maskara Seçenekleri

Max Factor Maskara Seçenekleri

Cilt ve göz tipinize göre farklı etkiler yaratabileceği için maskaranın rengi sizin için çok önemli; yani kirpiklerinizi öne çıkarabilir veya fark edilmemelerini sağlayabilir. Kirpiklerinizin nasıl görünmesini istediğinizi düşünün. Doğal bir görünüm istiyorsanız ya da tam tersine çok yoğun. Renkler, farklı efektler elde etmenize yardımcı olacaktır. En çok kullanılanları şeffaf, siyah ve kahverengidir. Max Factor kahverengi maskara da bunlardan biridir. Şeffaf renk, doğal bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Siyah göze bir açma etkisi ve çok yoğun bir ifade verir. Son olarak, kahverengi de gözleri büyütür ama daha romantik bir görünüm yaratır. Gözleriniz için makyaj seçimi söz konusu olduğunda, cilt tipiniz bir müttefik veya düşman olabilir. Bunun nedeni, maskara su geçirmez olabilir veya olmayabilir. Yağlı ciltlerde su geçirmez olmayan maskaralar kolayca akabilir ve alt kirpiklerde can sıkıcı renk lekelerine neden olabilir. Bu nedenle su geçirmez maskaraların kullanılması tavsiye edilir. Bunun için Max Factor suya dayanıklı maskara satın alabilirsiniz. Max Factor kaş maskarası seçeneklerinde de su geçirmez özellikte olanlar bulunmaktadır.

Max Factor Maskara Modelleri

Max Factor Maskara Modelleri

Su geçirmez maskaralar, uzun süre kalıcı, su geçirmez sonuçlar arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Bu nedenle plajda veya havuzda kullanılabildikleri için yaz sezonu için mükemmeldirler. Bu tür maskaralar o kadar dayanıklıdır ki, kirpiklere zarar vermeden ürünü kolayca çıkarmak için iki fazlı bir göz makyajı temizleyicisine ihtiyaç duyarlar. Formül kadar rimel fırçası da önemlidir çünkü şekline göre elde edeceğimiz sonuç bambaşka olacaktır. Ayrık kıllara sahip ince bir fırçaya sahip bir maskara ile çok kalın bir fırçaya sahip olan bir maskara aynı değildir. Bu nedenle, bir fırça veya diğeri arasında seçim yapmak için şekillerine bakmalı ve böyle bir çeşitlilik arasından seçim yapmayı kolaylaştırmak için her biriyle hangi etkiyi elde ettiğimizi bilmeliyiz. Kalın ve gür fırçalar popülerdir. Bu fırça en çok hacmi sağlayan fırçadır, bu sayede istenilen takma kirpik efekti elde edilir. Şekli kirpiklerde daha fazla ürün birikmesine yardımcı olur ve kirpikleri daha kalınlaştırır. Maskaraların kullanım ömrü yaklaşık 3 aydır; yani bu süreden sonra yenisi ile değiştirilmelidir. Bunun nedeni, oksijenin maskara bileşimini değiştirmesi ve zamanla daha kalın hale getirmesidir. Ayrıca bu süre zarfında bakteriler çoğalabilir ve artık kirpikleriniz için güvenli bir ürün olmaz. Max Factor rise & shine maskara ve Max Factor lash revival maskara ve çok daha fazlası için Trendyol'a göz atabilirsiniz.