placeholder
"

Meizu

" araması için 28411 sonuç listeleniyor
Meizu Mx5 Lcd Ekran+dokunmatik
KARGO BEDAVA
MeizuMx5 Lcd Ekran+dokunmatik
979,97 TL
Sepete Git
Meizu M2 Note Lcd Ekran Lcd
KARGO BEDAVA
MeizuM2 Note Lcd Ekran Lcd
(2)
538,97 TL
Sepete Git
Meizu M6 Ekran Lcd
KARGO BEDAVA
MeizuM6 Ekran Lcd
587,97 TL
Sepete Git

Meizu

Meizu

Kullanıcı beklentilerine bağlı olarak değişen tüketici elektroniği sektörü, isteklere cevap vermek adına kesintisiz bir gelişim sergiliyor. Sektörün yeni oyuncularından olan Meizu, yenilikçi bir yaklaşımla hayat verdiği ürün serilerinde teknolojik cihazların farklı kitlelere ulaşmasını amaçlıyor.

Akıllı telefon üreterek sektöre giriş yapan marka, kısa sürede katettiği mesafe sayesinde elektronik eksenli kişisel bakım ürünlerinden, giyilebilir akıllı ürünlere kadar geniş bir koleksiyona hayat veriyor. Kullanıcı dostu üst segment ürünleri herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlayan Meizu, hedefine ulaşmak için yepyeni ürünleri kullanıcılarla buluşturuyor. Elektronik sistemler alanında yaşanan değişimler, tüketici ihtiyaçlarına uygun çözümler sunma daima gelişim halinde olan markanın gelişimini destekliyor. Yeni nesil donanım özelliklerini, estetik çizgilerle destekleyen ürün koleksiyonları, talep ettiğiniz her detaya sahip olmanız için kesintisiz olarak geliştiriliyor. 

Meizu, çok fazla alternatif ürünün bulunduğu tüketici elektroniği alanında fark yaratan özelliklerini ön plana çıkarıyor. Meizu telefon ve akıllı saat ürünlerinde Android işletim sisteminin en yeni versiyonlarını kullanarak tüketicilere sunarak, daima güncel ürünlere sahip olma avantajı yaratıyor. Kullanıcı isteklerine göre şekillendirilen ürünler, markanın sunduğu özellikler yerine tüketicilerin isteklerini taşıyan modelleri satışa sunuyor. Üst sınıf özellikler sayesinde beklentileri uzun süreli olarak karşılayan modeller, günceli yakalamak için kısa sürelerde yeni cihazlar alma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Kullanıcı dostu Meizu modelleri, elektronik sistemlerin zarafet dolu nesnelere dönüştüğü tasarımlarla hayatın her alanında kalıcı olarak yanınızda yer alıyor.

Yalın, Estetik ve Güncel Telefon Modelleri

Ürün koleksiyonlarının amiral gemisi olan akıllı telefonlar, tüm segmentlerde profesyonel deneyimi kullanıcılarına yaşatıyor. Hayatınıza en'leri dahil eden akıllı telefonlar, başlangıç seviyesinden üst sınıf ürünlere kadar yüksek performansla çalışan ürünleri deneyimlemenizi sağlıyor. Fotoğraf makinelerinde bulunmayan çözünürlük değerlerine sahip kameraları taşıyan modeller, sınırları aşan gövde tasarımlarıyla şarj işlemini unutturan batarya özelliklerini bir araya getiriyor. Her cihazda farklı bir başarı hikayesi, tüm uygulamalarda başarı dolu anlar yaşamanın keyfi Meizu ürünleri özellikleri ile kullanıcılara seviye atlatıyor.

Telefonların performansını açığa çıkaran en uyumlu işlemcilerin kullanıldığı modeller, cihazlardan maksimum verim elde etmenizi sağlıyor. Takılma, donma, yavaşlama sorunlarını unutturan işlemciler, cihazları kullandığınız her an üstün performans elde etmenin mutluluğunu yaşatıyor. 8 çekirdekli Snapdragon ve MediaTek işlemcilerden aldıkları gücü mükemmel hız dengesine oturtan telefonlar, en gelişmiş oyunlardan çoklu uygulama kullanımlarına kadar tüm zorluklara pratik çözümler getiriyor.

Kullanıcı talepleri doğrultusunda çeşitli ölçülerde üretilen telefonlar, tüm ürünlerde en geniş ekran kullanım oranına sahip olacak şekilde tasarlanıyor. Yüksek çözünürlük oranlarına sahip ekran özellikleri, video ve oyun gibi görsel içerikleri gerçeğe en yakın şekilde çalıştırırken; metin tabanlı uygulamaları basılı materyal netliğinde okumanızı sağlıyor. Büyüyen telefon boyutlarını hafif ve ince tasarımlarla destekleyen Meizu, kullanıma esnek dokunuşlar katıyor. Tasarımlarda kullanılan malzeme kalitesi telefonları elinize aldığınız anlarda dokuların farkını hissettiriyor.

Aşama aşama geliştirilen kameralar, Meizu 16th modelinde en küçük 20MP çözünürlüklü tasarıma yer veriyor. Kamera sayısını artırmak yerine kamera alanını daraltıp çözünürlüğü yükselten telefonlar, eşsiz fotoğraf deneyimi yaşatıyor. Yapay zeka desteği ile donatılan kameralar, anılarınızı profesyonel kalitede ölümsüz kılıyor. Sony sensörlerin mükemmelliğini her karede kullanıcılara  yaşatan kameralar, hem video hem de fotoğraf çekimlerinde robotik yeteneklerin cazibesine kapılmanızı sağlıyor. Açık veya kapalı alan farkı olmadan, ışık değerlerini ayarlayan uygulama, tek tuşla yapacağınız çekimlerde size sadece poz verme işlemini bırakıyor.

Android işletim sistemini Flyme arayüzü ile destekleyen Meizu, telefon ve uygulamaların kullanımını pratik hale getiriyor. Sizi tanıyan ve kullanım alışkanlıklarınıza göre kişiselleştirilen Flyme, telefonları daha pratik cihazlara dönüştürüyor. Etkileşiminizi güçlendiren, telefondan aldığınız verimi artıran sistem, aynı zamanda kişisel verilerinizin korunması konusunda üstün başarı gösteriyor. Meizu'nun başarılı teknolojisine kişisel dokunuşlar katan arayüz, sistemlerini yormadan telefonları kontrole imkan tanıyor. Yapay zekayı profesyonel seviyelerde destekleyen, uygulama işlemlerine düzen getiren, görsel ve işitsel konularda kullanıcılara uygun ayarlamalar yapabilen Flyme, telefonlarınızın zekasını artırıyor.

Kullanıcı davranışlarına uygun olarak içerik düzenlemesi yapan, sisteme hız desteği sağlayan; virüs sistemlerini gelişmelere göre yenileyen arayüz, akıllı çözümleriyle güvenliğinizi koruyor. Uygulamaların hatalı bir işlem yapması durumunda geri yükleme yapan sistem, veri kaybının yaşanmasını önlüyor. Kişisel bilgilerinizi, uygulama geçmişinizi, yaptığınız işlemleri güvence altına alan arayüz özelliği kişisel verilerinizin korunması sağlıyor. Sizin yerinize düşünen, tasarlayan ve gerçekleştiren geleceğin sistemleri, Meizu telefon serileriyle değişilmez destekçiniz haline geliyor.  

Zaman Kontrolüne Akıl Katın 

Meizu akıllı saat, telefonlarda sunulan ileri teknolojiyi kol saati tasarımında yaşatıyor. Akıllı sistemler teknolojisinin son dokunuşlarını taşıyan saat, kendine has özellikleriyle hayatınızı düzenlemenize yardımcı oluyor. Meizu tablet ve telefonlar ile uyumlu çalışan akıllı saat, giyilebilir serisinin en sık tercih edilen ürünü olarak dikkat çekiyor. Spor, beslenme ve sağlık konularında kişisel antrenman uzmanı gibi çalışan cihaz, Android 4.4 ve üzerindeki güncel sistemlere sahip telefonlarla kontrol edilebiliyor. 

Kısa sürede şarj olabilen minimal bataryasıyla uzun süreler kullanıma imkan tanıyan ürün, görünmeyen bir asistan gibi size hizmet ediyor. Sportif çizgilere sahip farklı renk seçenekleri bulunan tasarımı görsel olarak klasik saatlerden ayırıyor. Geniş dokunmatik ekran, IPS özelliği sayesinde darbe ve çizilmelere karşı mükemmel koruma sağlıyor. Giyilebilir teknolojinin en konforlu ürünleri arasında bulunan akıllı saat, kontrol ettiği hesaplar ve uygulamalara ait bildirimleri titreşim yoluyla kullanıcılara ulaştırıyor. İdeal ölçüsü ve hafif tasarımıyla kullanıcıları mutlu eden cihaz, sahip olduğu uygulamalarla hayatınızı sizin yerinize planlıyor.

Kalp monitörü, nabız ve kalori kontrol gibi özelikler sağlığınıza dair pek çok veriye ulaşmanızı sağlıyor. Uyku kaliteniz, kalp ritminizin durumu, harcanan kaloriye göre fiziksel bilgiler gibi sağlık verileri tek bir uygulama üzerinden elinizin altında bulunuyor. Sağlık bilgilerinizin yanında telefon görüşmeleri, sosyal medya uygulamalarının kontrolü, önemli anların planlama ve hatırlatılması gibi işlemler cihazla yapabilecekleriniz arasında yer alıyor. Uzun süre hareketsiz kalındığında hareket etmeniz için uyarı yapan, vücut sıvısını ölçerek su içmeniz gerektiğini hatırlatan ürün, yaşam standartlarınızın yükselmesine katkıda bulunuyor. Ana ekranı dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz dokunmatik yüzey, mükemmel hassasiyet oranıyla uygulamaları sorunsuz şekilde gerçekleştirmenize imkan tanıyor. 

Meizu akıllı saat, hem USB kablo hem de Bluetooth yardımıyla telefon ve tablete bağlanabiliyor. Verileri kolayca düzenlemenize olanak sunan bağlantı kolaylığı cihaz için güncelleme yapılması gerektiğinde işlemlerin pratik şekilde çözülmesini sağlıyor. Kaybolma ya da çalınma tehlikesine karşı senkronize edilebilen cihaz, telefondan saati saatinizden telefonun yerini tespit edebilme özelliğini içeriyor. Tüm bu üst düzey özelliklerin yanında uzaktan kamera kontrol özelliği de bulunan ürün, telefona bağlanarak fotoğraf çekimleri yapmanıza imkan tanıyor. Meizu X8 ve sonrası modellerle aktif şekilde kullanılabilen saat, yeni nesil giyilebilen teknolojiye pratik yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

Aktif Yaşamın Seslerine Kulak Verin

Meizu kulaklık modelleri, markanın akıllı telefon koleksiyonundan sonraki en geniş ürün çeşitliliğine sahip ürün olarak sizlere sunuluyor. Ses mühendisliğinin en özel yeniliklerini içeren ürünler, kablolu ve kablosuz tasarımlardan oluşuyor. Yüksek teknolojiye yön veren telefonları tamamlayıcı olarak geliştirilen kulaklık çeşitleri, ses deneyimini eşsiz şekilde yaşamanız için pek çok yenilikle donatılıyor. 

Tasarımsal olarak POP, EP52, Flow ve Live serilerinden oluşan kulaklıklara A20 Meizu hoparlör eşlik ediyor. Her tasarımda farklı bir yeniliği kullanan Meizu, telefonların sahip olduğu donanımları kullanıcılara en iyi şekilde yansıtmayı amaçlıyor. Kablosuz seride yer alan POP ve EP52 modelleri, bluetooth donanımları sayesinde kullanıcılarına varlığını unutturan konfor yaratıyor. Özellikle spor yaparken, iş yaşamında ve araç kullanırken tercih edilen kablosuz seri, hafif ve kompakt yapısıyla kullanımı kolaylaştırıyor. Dokunmatik özellikler ile donatılan bu ürünler, kontrol işlemlerinin esnek olmasına katkıda bulunuyor. IPX5 su geçirmezlik seviyesinin sunduğu güvenle dilediğiniz gibi spor yapma, yağmur altında müzik dinleme gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Benzersiz diyafram özelliklerinin desteğiyle her türlü sesi mükemmel hale getiren kulaklıklar, dokunmatik kontrol özelliği sayesinde dilediğiniz an telefonunuza bağlanma kolaylığı sunuyor. Aynı anda hem müzik dinleme hem de telefona bağlanabilme ayrıcalığı kulaklıkların çok yönlü tasarımının farkını ortaya koyuyor.

USB kablo ve kablosuz şarj özellikleri sunan EP52 ve POP, 3 ila 8 saat arasında çalma özelliğine sahip. Kısa zamanda şarj olarak kullanıma hazır hale gelen ürünler, düşük pil kullanımı sayesinde uzun bekleme süreleri gerçekleştiriyor. Ses dalgalarını görsel hale getiren yenilikçi sistemler, arka planda oluşan gürültüleri yok ederek sadece dinlediğiniz seslere odaklanmanızı sağlıyor. Farklı kulak yapılarına uygun kulaklık uçları, kulak içine tam yerleşen yuvarlak dizayn, ses performansını en iyi şekilde yaşamanız için geliştirilen özellikler arasında yer alıyor. Kablo karmaşasından uzakta, sadece sese odaklanmanızı sağlayan tasarımlar, dengeli ritimleri vücudunuzda hissettmenize yardım ediyor. 

Kulaklık ailesinin kablolu modelleri olan Flow ve Live, hassas mühendisliğin yaratıcı dokunuşlarından izler taşıyor. Kullanıcı dostu olarak hazırlanan kablolu kulaklıklar, sese hayat veren BVS, Knowles Quad-Driver gibi teknolojileri içeriyor. Bas frekanslarını çeşitlendiren, sesin kulak içindeki yayılışını iyileştiren sistemler, profesyonel stüdyo tipi kulalıklık deneyimi yaşamanız için geliştiriliyor. Kaliteli silikon uçlar kulaklarınıza tam oturarak sadece seslere odaklanmanızı sağlıyor. İdeal kablo ölçüleriyle mesafe sorunu olmadan kullanılan kulaklıklar, Live serisinde değiştirilebilen renk seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Bu şekilde, kişisel zevklerinize göre değiştirilen kablolar ile kendi tarzınızı Meizu stiliyle harmanlama fırsatına sahip oluyorsunuz.

Meizu son model telefonların ses performansını kişisel olarak deneyimleme imkanı sunan kulaklıklar, kaliteli müziği açık alanlara yayan A20 hoparlör ile destekleniyor. Ödüllü WAVES Maxx Audio teknolojisiyle donatılan hoparlör, güçlü havalandırma yuvalı tasarımı ile sıra dışı ses deneyimi yaşatıyor. Bluetooth 4.2 ile cihazlara bağlanan, minimal boyutlarıyla avucunuza sığan, 180 mAh bataryasıyla 15 saate kadar kesintisiz olarak kullanılabilen efsanevi bir ürün haline geliyor. Ayakta durabilen gövde tasarımı, ultra hafif yapısıyla dilediğiniz her yere götürebileceğiniz Meizu hoparlör, dilediğiniz alanları sinema salonları ve müzik atölyesine çevirmenize imkan tanıyor. 

Meizu Cihazlarının Gizli Gücü

Bataryalar, günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefon, tablet ve kulaklıkların kesintisiz olarak kullanılmasını sağlayan kurtarıcı ürünler olma özelliği taşıyor. Yüksek güç kapasiteleri, hızlı şarj gibi yeniliklerle donatılan bataryalar, yedek güce ihtiyacınız olduğu anlarda bağlantıda kalmanıza imkan tanıyor. M20 modeli 10000 mAh depolama kapasitesi, çift yönlü şarj edebilme gibi özellikleriyle Meizu batarya kullananlar tarafından tam not alıyor. 

Yeni nesil MCharge batarya, geliştirilen aktarma özellikleri desteğiyle şarj işlemlerinin %30 oranında daha hızlı olmasını sağlıyor. 24 W çıkış, 18 W giriş gücüyle donatılan cihaz, aynı anda hem şarj etme hem şarj olma işlemini gerçekleştiriyor. Güç noktalarında sağlanan devrim niteliğindeki dokunuşlar, devasa bataryanın yaklaşık 3 saat gibi bir sürede maksimum doluluk seviyesine ulaşmasını sağlıyor. Kullanımı pratik hale getiren cihaz, etkileyici tuş düzeniyle kontrol işlemlerini kolaylaştırıyor. Göstergeli açma kapama tuşu çalışma durumunu gösterirken; üç farklı modun yer aldığı LED göstergeler batarya seviyesini göstererek şarj işlemini ne zaman yapacağınız konusunda bilgi veriyor.

Sahip olduğu fonksiyonel özellikleri görsel açıdan destekleyen batarya, telefonlarınıza en uygun renkleri seçme fırsatı sunuyor. Standart bir kalem boyutunda ve parmak kalınlığındaki tasarımıyla dikkat çeken Meizu batarya, pantolon cebine sığabilecek özellikleriyle taşımayı kolaylaştırıyor. Tam dolu olduğunda 2-3 telefonu şarj edebilme kapasitesi sunan ürün, tek dolumda birkaç gün yetecek enerjiyi yanınızda bulundurmanıza imkan tanıyor. Güven içinde, konforlu şekilde kullanabileceğiniz batarya, gün içinde enerjiniz yarım kalmadan işlerini bitirmenize katkıda bulunuyor. 

MCharge batarya, kullanıcılar tarafından yapılan Meizu yorumları değerlendirilerek mükemmel hale getirilen eşsiz bir cihaz. Daha hızlı şarj olması, daha uzun süre kullanılması ve daha güvenli bir cihaz donanıma sahip olması yönündeki talepler bataryanın ortaya çıkışında büyük rol oynuyor. Elektrik enerjisi yüklü bir cihazın yaratacağı tüm aksilikler alınan önlemler ile Meizu batarya için bir sorun olmaktan çıkıyor. Güvenliği her şeyin önüne koyan Meizu, yeni bataryada kullandığı yüksek yoğunluklu polimer ile aşırı ısınma, yangın tehlikesi gibi olumsuzlukların önüne geçiyor. Kısa devre, akım kaçağı, voltaj koruması ve şarj süresi koruması gibi 11 özellik koruma konusuna verilen hassasiyeti ortaya koyuyor. Sert plastik gövde kaplamasıysa cihazın alacağı çeşitli darbelere karşı koruyucu bir kalkan özelliği gösteriyor.

Tüketici Dostu Yaklaşım

Çin menşeli bir marka olan Meizu, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak adına Türkiye'de bir hizmet ofisini hayata geçiriyor. Alacağınız tüm cihazlara Türkiye sağlayıcısı tarafından verilen garantiler, bakım hizmetlerinden servis hizmetlerine kadar her türlü işleme marka destek güvencesi ekliyor. Trendyol üzerinden aldığınız tüm cihazlara Meizu Türkiye garantisi sunan marka, kullanıcı isteklerine yerinde ve anlık çözümler sunuyor. 

Telefon, kulaklık ve saat gibi cihazlar dışında aksesuar ve orijinal yedek parça satışları da gerçekleştiren Meizu, ürünlere dair tüm parçalara sahip olma garantisi veriyor. Elektrik aksamları, ekran koruyucu, yedek batarya ve bağlantı kabloları gibi çeşitleri bulunan aksesuar serisi, Meizu Türkiye onayıyla kullanıcılara sunuluyor. Yetkili noktalar tarafından satışa sunulan orijinal ürünler Meizu fiyat avantajıyla bütçenizi aşmadan satın alacağınız şekilde ücretlendiriliyor.

Telefonları kişisel zevklerinize göre düzenleyen kapaklar ve kılıflar, markanın güvencesini taşıyor. Tüm telefon serilerinde cihazlarla tam uyumluluk esasına göre hazırlanan aksesuarlar, cihazlarınıza estetik anlamda değer katarken; dış etmenlere karşı da koruma sağlıyor. Akıllı cihazların güvenliğini sağlayan Meizu telefon kılıfı üretim yeri hakkında akılda kalanlar, Trendyol güvencesi Meizu Türkiye garantisiyle cevap buluyor. Cihazların tamir gerektiren parçalarına fiyat avantajı, kolay ve hızlı ulaşım farkıyla sahip olmanızı sağlayan marka, ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyor.

Telefon, kulaklık, batarya gibi tüketici elektroniğinin standart ürünlerine Türkiye koleksiyonunda yer veren Meizu, geliştirdiği yenilikçi ürünlerini de talepler doğrultusunda tüketicilerin beğenisine sunuyor. Özellikle gençler arasında popüler hale gelen aydınlatılan figürlerin yer aldığı sweatshirt ve t-shirt gibi kıyafetlerle, kişisel bakım için geliştirilen elektrikli diş fırçaları markanın dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Sınırları genişleten, klasik ürünleri güncel isteklere göre şekillendiren, yepyeni ürünlere hayat veren Meizu, farklı olmak isteyenler için hayatı düzenliyor. Sadeliği esas alan tasarımlarla duygularınıza dokunan, tüketici dostu yenilikçi ürünleri, ulaşılabilir fiyatlara kullanıcılara sunan bir marka olmayı amaçlayan Meizu, tüketicilere eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor. 

Yüksek teknoloji ve kaliteli içeriklerle donatılan, sizi yansıtan Meizu ürünlerine Trendyol avantajlarıyla sahip olabilir, eğlenceli anların kayfini doyasıya yaşayabilirsiniz.