İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Taban
Hav Yüksekliği
Boyut/Ebat
Fiyat
Tema / Stil
Özellik
Şekil
Saçak Tipi
Üretim Şekli
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Merinos Halı

" araması için 3244 sonuç listeleniyor

Dekorasyonu Güzelleştiren Merinos Halı Modelleri Trendyol'da!

Merinos, yüze yakın ülkeye halı ihracatı yapan köklü bir kuruluştur. 1998 yılından beri bu ürünleri üreten marka, tüm dünyada sektörünün öncüsü olma ideali peşinde kendinden emin adımlar ile ilerler. Markanın bu başarısının sırrı elbette ürettiği ürünlere büyük bir özen ve titizlik ile yaklaşmasıdır. Ürünlerine titizlik ile yaklaşan marka, her modelde kendine has desenleri kullanarak birbirinden etkileyici tasarımlar ortaya çıkarır. Baş döndürücü tasarımları ile müşteriyle buluşan Merinos halı, her defasında birbirinden benzersiz modelleri ortaya çıkarmayı başarır. Özel tasarımları ile her zevke hitap etmeyi başaran marka, çok tercih edilen ürün markalarından biri olmayı da başarır. Markanın ev dekorasyonunda kullanılan ürünleri bu başarısının ardında uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ve teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi bakış açısı yatar. Yenilikçi bakış açısı ile ürettiği ürünler, hem son derece başarılı tasarımlara imza atar, hem de uzun ömürlü oluşu ile oldukça fazla tercih edilir. Markanın çeşitleri; bambu, Merinos hereke halı gibi modelleri mevcuttur. Therapy, rodin, venüs, Merinos shaggy halı ve elegance gibi oldukça çeşitli modellerden de oluşur. Ayrıca anti bakteriyel ve antialerjik gibi yeni nesil modelleri ile de müşterisinin beğenisine sunulur. Markanın ürünleri, pek çok renk ve desenden oluşur. Çok tercih edilen çeşitleri arasında ise; Efes, Alaaddin, Armada, adore, imparator gibi modelleri yer alır. Ayrıca yenilikçi ve teknolojik bir model olan markanın jel tabanlı türü de son zamanların çok rağbet gören çeşitleri arasında yerini alır. Bunlara ek olarak markanın mavi renginden, Merinos tek renk halı hatta gri türüne kadar geniş bir renk skalasına sahip çeşitleri bulunur. Markanın yenilikçi bakış açısı ile son trendleri yakından takip ederken kendine has özel tasarımları ile görenleri adeta büyüler. Yenilikçi bakış açısına teknolojiyi de katan marka, gün geçtikçe çok tercih edilen ürün markalarından birisi olmayı başarır. Her modeli ile yeni bir tasarım başarısı sağlayan marka sayesinde evine yenilikçi bir dokunuş yapmak isterseniz, tercih ettiğiniz Merinos halı fiyatları ve modelleri ile yeni trendleri takip eden modaya uygun yaratıcı bir dokunuş yapabilir ve siz de çeşitli modeller ile evinizi süsleyebilirsiniz.

Yenilikçi Merinos Halı Modelleri

Yenilikçi Merinos Halı Modelleri

Evler, günlük hayatın kuşkusuz çok vakit geçirilen alanları arasında yer alır. Günün büyük bölümünün geçirildiği evler çeşitli zevklere uygun olarak dizayn edilir. Evlerin dizaynını çok belirleyen öğelerden biri de kuşkusuz halılar olur. Bu ürünler, sahip olduğu modeller ve desenler ile evlerin tasarım havasını değiştirmeyi başarır. Vaktinizin büyük bölümünü geçirdiğiniz evlerinizi yeniden dizayn etmek istiyor olabilir ya da bu dizayna ufak dokunuşlar yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu tasarım değişikliklerinin etkili nesnelerinden birini ise bu ürünler oluşturur. Ürünlerinizde yapacağınız ufak değişiklikler, evlerinizde büyük bir değişime sebep olabilir. Doğru ürün modelini seçerek evinize baştan aşağı yeni bir görünüm kazandırarak yeni bir hava katabilirsiniz. Zevkinize uygun ürünleri bulmak için Merinos halı yolluk geniş ürün yelpazesine göz atmak isteyebilirsiniz. Marka son trendleri yakından takip eden yenilikçi bakış açısı ile her modelde yeni dokunuşlar meydana getirir. Her zevke hitap eden onlarca modele sahip Merinos kesme halı, ihtiyaç duyduğunuz tüm o ferah modeller ile sizlerin beğenisine sunulur. Markanın profesyonel tasarımları ve göreni kendisine hayran bırakan modelleri ile sizlerle. Etkileyici ve çarpıcı modellerinin yanı sıra kaliteli iplikleri ve kaliteli işçilikleri ile uzun yıllar boyunca rahatça kullanabileceğiniz çeşitleri, uzman bir tasarım kadrosunun elinde üretilir. Sadece modaya uygun olarak tasarlanmakla kalmayıp yeni bir moda akımının da öncüsü olmayı başaran markanın ürünlerine talepler de gittikçe artar. Artan talepleri iyi şekilde cevaplayan Merinos, yenilikçi ürün modelleri ile görenleri kendine hayran bırakır. Merinos halı modelleri arasında başlıca; Venüs, akrilik, rodin, elegance, Efes, Nepal, armada, imparator ve resital modelleri gelir. Bunlara ek olarak hassas ve alerjiye duyarlı müşteriler için tasarlanmış olan Merinos kalın, antibakteriyel, çerçeveli halı modelleri de bulunur. Ayrıca jel taban ve kaymaz gibi modelleri bulmak da mümkün. Evlerine yenilikçi ve kreatif dokunuşlar yapmak isteyenlerin tercihi olan Merinos halı ve fiyatları, üstün malzeme kalitesi ile de müşterilerin vazgeçemedikleri ürünler arasında yer alır.

Zengin İçerikli Merinos Halı Yorumları

Zengin İçerikli Merinos Halı Yorumları

Oldukça geniş ve zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Merinos yuvarlak, oval halı modelleri, tüm zevklere hitap etmeyi başarır. Modern üretim yöntemleri ile kaliteden ödün vermeyen marka, üstün üretim teknoloji ise son derece dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım süresi vaat eder. Markanın modelleri, kaliteli malzeme yapısı ile oldukça uzun ömürlü bir kullanım vaat ederken aynı zamanda karşı konulmaz yaratıcılıktaki tasarımları ile de herkesi kendine hayran bırakmayı başarır. Yeni trendleri yakından takip eden ve modern tasarımlar ile klasik Türk halısı modellerini aynı potada harmanlamayı başaran markanın çeşitleri, bu özellikleri ile vazgeçilmez markaları arasında yerini almayı başarır. Merinos halı yorumları içeriklerine bakıldığı zaman da müşterilerden tam not aldığını görmek mümkündür. Her zevke hitap edebilecek geniş bir ürün yelpazesi bulunan Merinos, hem klasik Türk tasarımları, hem de son trendleri yakından takip eden modern tasarımları ile çok tercih edilen çeşitlerinden birisi olmayı başarır. Kurulduğu yıl olan 1998 yılından bu yana sektörde edindiği bilgi birikimini modern teknoloji ile harmanlayarak yenilikçi tasarımlar sunmayı başaran Merinos genç odası halıları, bugün dünya çapında yüze yakın ülkeye yolluk ihracatı yaparak sadece Türkiye’de değil dünya çapında bilindik yolluk üreticisi markalarından birisi olmayı başarır. Bu başarının arkasında kaliteli ürün malzemesi ve birbirinden göz alıcı tasarımlar yer alır. Sektörde öncü firmalardan biri olan ürünler, daima iyi üretmeyi hedefleyerek hala gelişimini sürdürmekte ve yenilikçi fikirleri ile üretim yapmaya devam eder. Bilindik çeşitleri arasında; bambu, yün ve Merinos ipek halı gelir. Markanın ürün çeşitleri, her zevke hitap edebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bilinen diğer modeller ise; Merinos Nepal, Volga, Jasmine, Resital, Prestij halı türleri gelir. Bu etkileyici türlere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Her Modaya Uygun Merinos Çeşitleri

Her Modaya Uygun Merinos Çeşitleri

Her zevke hitap etmeyi başaran Merinos halı çeşitleri ayrıca alerjiye yatkın bünyeler için antialerjik ve anti bakteriyel ürün gibi yenilikçi ve teknolojik çeşitleri ile de hizmet vermeye devam eder. Trendleri oldukça yakından takip eden markanın çeşitleri arkasında güçlü bir tasarım ekibi yer alırken markanın çeşitleri ile her daim evinizin şıklığını sağlayabilirsiniz. Hem klasik, hem modern tarzlarda bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markanın çeşitleri ile zevkinizi evinizin şıklığına yansıtabilirsiniz. Merinos yazlık ince halılar hem şık, hem de modern stillerde üretilir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Merinos, ihtiyaç duyduğunuz şıklığı ve değişimi evinize yansıtmayı başararak evinize yeni bir hava katmanızı sağlar. Son trendleri sıkı sıkıya yakından takip eden Merinos jel taban, oymalı, taş desenli, palet halı sadece yeni trendleri ve modayı yakından takip etmek ile yetinmez aynı zamanda yeni bir moda akımının öncüsü olmayı da başarır. 1998 yılından beri seri ve profesyonel yolluk üretiminde yer alan ürünler, bugün dünya çapında yüze yakın ülkeye yolluk ihraç ederek sektördeki pazar payını genişletmeye devam eder. Yurt içinde ve yurt dışında oldukça büyük ilgi gören Merinos ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile tüm dünyaya bu çeşitleri ihraç ederek hizmet verir. Merinos peluş, post halı modelleri arasında zevkinize uygun olarak dilerseniz klasik modelleri dilerseniz de modern modelleri bulabilirsiniz. Yün ve bambu gibi çeşitli ham maddelerden üretilen ürünleri pek çok modelden oluşur. Ayrıca kaymaz, oval, yuvarlak, kestirme ve Merinos yolluk gibi modeller de bulunur. Alerjiye yatkın kişiler için de anti bakteriyel ve antialerjik modelleri gibi birçok seçenekleri bulunur. Bunlara ek olarak Merinos halıları ve fiyatları uygun ve avantajlı seçeneklere sahiptir. Etkileyici parçaları Trendyol ile inceleyip, çeyiziniz için satın alabilirsiniz.

Uygun ve Avantajlı Merinos Halı Fiyatları

Uygun ve Avantajlı Merinos Halı Fiyatları

Geniş ve zengin ürün yelpazesi ile çok uzun yıllardır halı sektöründe hizmet vermekte olan Merinos koridor halıları, bugün dünya çapında yaklaşık yüz ülkeye hizmet sunmakta ve ihracat yapmaktadır. Evler, günlük hayatın büyük çoğunluğunun geçtiği ortamlardır. İş yorgunluğunuzu atmak için eve geldiğinizde evinizin içinizi ferahlatan bir tasarıma sahip olmasını istiyor olabilirsiniz. Ev tasarımı denilince akıllara ilk gelen unsurlardan biri de evin görsel bütünlüğünü sağlayan parçalardır. Bu ürünler, sadece mobilyaların tamamlayıcısı olarak kalmaz başlı başına evin tüm havasını değiştirmeyi başarabilir. Dilerseniz tam bir klasikçi olun dilerseniz son trendleri yakından takip eden bir modernist olun ihtiyacınız olan tüm modelleri, geniş ve zengin ürün yelpazesine sahip olan markada. Markanın güçlü tasarım ekibi ile hem klasik severler, hem de modern tasarımları severler için tasarladığı modeller ile dünyanın yüze yakın ülkesine hizmet vermeye ve yolluk ihracatı yapmaya devam ediyor. Ürünlerin ebatları birçok boyutta oda ve salona uyum sağlayacak şekilde çok çeşitli sayı ve modelde üretilir. Çok tercih edilen Merinos halı 4m2, 6m2 modelleri arasında; Alaaddin, armada, palet, imparator, Urla, Efes, Nepal, elegance, Merinos klasik halı ve rodin gibi çeşitleri bulunur. Ayrıca alerjiye yatkın hassas kişiler için tasarlanmış olan antialerjik ve anti bakteriyel gibi modeller de mevcut. Alerjik bünyeli kişilerde ekstra dikkat edilmesi gerektiği için evinizde bu parçaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizin tasarım havasını baştan aşağı değiştirecek olan çeşitleri ile evinize yeni dokunuşlar katarak evinizin tasarım havasını baştan aşağı değiştirerek evinize yeni bir görünüş katabilirsiniz. Merinos beyaz, lacivert, krem, siyah halı, hem klasik tasarım sevenlere, hem de trendlerden ve modadan vazgeçemeyenlere hitap edecek yüzlerce renk ve desen sunar. Her modaya uygun bu parçaları Trendyol ile satın alabilirsiniz.

Farklı Zevklere Uygun Merinos Halı Çeşitleri

Farklı Zevklere Uygun Merinos Halı Çeşitleri

Her zevke hitap yüzlerce renk ve desen arasından zevkinize uygun olan modelleri seçerek evinize yeni dokunuşlar katmaya başlayabilirsiniz. Merinos halı fiyatları, modeli, ebadı ve kullanılan malzemenin cinsine göre çeşitlilik göstermektedir. Günlük hayatın çok kullanılan alanları da hiç şüphe yok ki evlerdir. Yorgun bir iş gününün ardından eve döndüğünüzde kendinizi huzurlu hissedersiniz. Hatta “kendi evindeymiş gibi hissetmek” diye bir deyim de dile yerleşmiş bulunuyor. İnsanlar kendi evlerinde kendilerini rahat ve huzurlu hissederler. Evlerinizde huzurlu hissetmenizi sağlayacak olan şeylerin başında da ev tasarımınız gelir. Evinizin tasarımı zevklerinize ne kadar uygunsa ve iç dünyanızı ne kadar çok yansıtırsa o kadar huzurlu hissedersiniz. Merinos kaymaz taban halı hem yapılarında kullanılan dayanıklı ve güçlü malzemeleri ile hem de her zevke hitap edebilecek yüzlerce model seçenekleri ile 1998 yılından beri hizmet etmeye devam eder. Profesyonel üretime başladığı yıldan bu yana dünyanın neredeyse yüz farklı ülkesine halı ihracatı yapmayı başaran marka, hem yurt içinde hem de yurt dışında çok tercih edilen markalarından biridir. Sektöründe oldukça büyük bir paya sahip olan Merinos halı online satış ile sezon sonlarında takip edilerek uygun fiyatlarla sahip olunabilir. Hem klasik modelleri, hem de modern tasarımları ile insanları adeta büyülemeyi başaran türleri yüzlerce çeşidi ile her zevke hitap etmeyi başaran geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Modern teknolojinin faydalarından yararlanarak üretilen ev aksesuar türleri, sadece evlerde değil otellerde ve ofis binalarında da kullanılır. Özellikle butik otel konseptinde çalışan otellerde farklı tarzda aksesuar kullanarak kendilerine özel bir stil oluştururlar. Otelin temasına uygun aksesuar çeşidini tercih ederek müşterilerine ev sıcaklığını verir. Bu geniş ve zengin ürün yelpazesinden zevkinize uygun olan modelleri seçerek evinize baştan aşağı yeni bir dokunuş yapabilirsiniz. Tüm Merinos halı desenleri için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Rengarenk Merinos Halı Seçenekleri

Rengarenk Merinos Halı Seçenekleri

Ev dekorasyonu ya da ev içi düzen denildiğinde akıllara ilk gelecek eşyalardan biri de kuşku yok ki halılardır. Bu ürünler, sadece mevcut mobilyaların kombinini tamamlamak ile kalmaz aynı zamanda tasarımları ile de kendi başlarına evlere bir hava katarlar. Evin havasını başlı başına değiştirebilecek olan ürünlerin tasarımları ve kalitesi de son derece önemlidir. Sık kullanılan bir eşya olan bu ürünler, hem son derece dayanıklı, hem de göze hitap eden eşsiz desenlere sahip olmalıdırlar. Göze hitap eden eşsiz desenleri, sayısız renk seçenekleri ve dayanıklı türleri ile Merinos halı kampanyaları dönemlerini takip ederek ihtiyacınıza uygun ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz. Evler gününüzün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz ve kendinizi iyi ve güvende hissettiğiniz ortamlardır. Bu sebep ile evlerinizin tasarımı ve dekorasyonu da son derece önem arz etmektedir. Merinos halı İmparator serisi ile dilerseniz klasik Türk desenlerini evinize yerleştirebilir dilerseniz de modern tasarımlar ile evinize yeni bir hava katmayı sağlayabilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Merinos halı ölçüleri her oda ve ev tipine uygun seçeneklere sahiptir. Son dönemlerde ev tiplerinin değişmesi ile sık kullanılan bu aksesuar çeşitlerinin de ebatları ve geometrik şekilleri de değişir. Küçük ev modasının hâkim olduğu bir inşaat dünyasında büyük boyutta bu aksesuar çeşitlerini kullanmak mümkün olmaz. Onun yerine küçük ebatta olan türlerini tercih etmek evin tasarımı açısında sağlıklı bir sonuç verebilir. Çocuk odalarında sıklıkla kullanılan bu tür aksesuar parçaları, çocuklar için bulundukları alanı eğlenceli hale getiren desenlere sahiptir. Bu ürünün üretimine profesyonel olarak başladığı 1998 yılından bu yana dünyanın yüzlerce ülkesine bu üründen ihraç etmeyi başaran marka, tecrübesi ile yenilikçi bakış açısını ve teknolojiyi birleştirerek her çeşidi ile çok tercih edilen markalarından birisi olmayı başarıyor. Merinos 5 metrekare, 9 metrekare halı, her zevke uygun renk, desen ve modelde ürünler üretir. Siz de evinizde ya da ofisinizde yapacağınız dekorasyon değişiklikleri için bu etkileyici parçaları tercih edebilirsiniz. Trendyol güvencesi ile bu parçaları inceleyip, güvenle satın alabilirsiniz.