Avantajlı Ürünler
Fiyat
Araç Marka ve Model
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mitsubishi

" araması için 1264 sonuç listeleniyor

Mitsubishi

Her geçen gün artan iklimlendirme ihtiyaçlarınıza pratik bir çözüm sunan klimalar, yazın bulunduğunuz ortamdaki nemi ve ısıyı dengeleyerek konforlu bir yaşam alanı yaratırken kışın da hızlı ve konforlu bir ısıtma sağlar. Ortamdaki havayı istenen seviyeye getirirken gelişmiş filtreleme özellikleri ile havada gözle görünmeyen toz ve partikülleri de devamlı temizleyerek sağlıklı bir alan sunar. Üstün Japon teknolojisiyle üretilen Mitsubishi klima modelleri, gerek malzeme kalitesi ve sektöre getirdiği yeniliklerle gerekse düşük enerji tüketimine sahip çevre dostu özellikleriyle ön plana çıkar. Ev ve ofis kullanımına uygun Mitsubishi duvar tipi klimalar ile de yüksek konfor ve düşük enerji kullanımını benimseyen firma, değişken ihtiyaçlara yönelik tasarlanan pek çok farklı klima modeli ile göz doldurur.

Mitsubishi Klimalar ile Maksimum Performans, Minimum Enerji Tüketimi

Bulunduğunuz ortamın hızla, fakat sessizce istenen ısıya getirilmesi konfor açısından önemlidir. Kaliteli kompresörü ile yaşam alanlarınızı istediğiniz ısıya getirirken bütçenizi de düşünen Mitsubishi klima modellerinin tamamında yüksek enerji verimliliği ön planda tutulur. Mitsubishi klimaların dış ünitesinde yer alan kompresör ve iç ünitesinde bulunan fan yüksek verimliliğe sahiptir. Böylece ısıtma ve soğutma performansı üst seviyedeyken enerji tüketimini optimum düzeyde tutan çevre dostu Mitsubishi klimalar, sezonsal verimlilik etiketine sahiptir. Böylece satın alacağınız Mitsubishi klima modelinin yazın ve kışın harcadığı enerji düzeyini önceden kontrol edebilirsiniz.

Mitsubishi Klima Özellikleri

Eğer klimanızı dört mevsim ısıtma ve soğutma için kullanmayı planlıyorsanız Mitsubishi Inverter klimaları tercih edebilirsiniz. Mitsubishi klima özellikleri arasında yer alan Inverter teknolojisi, geleneksel klimalara göre daha az enerji tüketir. Geleneksel klimalar ısıtma ya da soğutma yaparken kumandadan ayarladığınız sıcaklığa gelene kadar maksimum performans ile çalışır ve istenilen sıcaklığa geldiğinde kapanır. Isı değişikliği algıladığında tekrar tam kapasite çalışmaya başlar. Bu sebeple hem klimanın kullanıldığı alanda ısı değişiklikleri hissedilebilir hem de ürün tam kapasite çalıştığından enerji tüketimi artar. Mitsubishi inverter klimalar ise çalışma kapasitelerini ortam ısısına göre sürekli olarak ayarlar. Bu sayede enerji verimliliği artarken konforunuz korunmuş olur.

Mitsubishi Klima Modelleri

Geniş ürün gamına sahip Mitsubishi klima modelleri arasında yer alan Envirome, Heavy, Kirigamine gibi pek çok seri arasında ihtiyaçlarınıza yönelik bir ürün bulabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza uyum sağlamak için farklı renk seçenekleri ile evinizin duvarlarını süsleyecek olan Mitsubishi'nin tüm serileri; farklı tasarım, kapasite ve özellikler taşıyan seçenekler ile ortam ısısını kontrol etmenize olanak sağlar. Örneğin; Mitsubishi Enviro modelleri tasarım ödülüne sahip yapısı ile ön plana çıkarken Mitsubishi Kirigamine serisi hava temizleme ve hava akımı yönlendirme teknolojileri ile adından söz ettirir. Mitsubishi klima fiyatları, sahip olduğu teknolojiye ve kapasitelerine göre farklılık gösterir. Bu yüzden klima almadan önce kullanacağınız ortama ve özelliklere göre ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz.

Mitsubishi Klima ile Konforlu Ortamlar

Klima almadan önce dikkat edilmesi gerekenler arasında öncelikle belirlemeniz gereken klimanın kapasitesidir. Klimanın çalışacağı ortamın büyüklüğü ve ortamdaki insan sayısı ve odanın direkt güneş görüp görmediği gibi etkenler ihtiyacınız olan kapasite değerini belirler. BTU cinsinden ölçülen bu değerin gereğinden yüksek ya da düşük olması hem konfor seviyenizi hem de enerji tüketimini arttırır. Satın almadan önce Mitsubishi klimalarda bulunan sezonsal verimlilik etiketini inceleyerek ürünün enerji verimliliğini kontrol edebilirsiniz. Günümüzde Mitsubishi klimalar, A+++ gibi oldukça tasarruflu ürün modellerine sahiptir. Eğer uyuduğunuz ya da çalıştığınız ortamda klima kullanacaksanız ürünün iç ünitesinin ses seviyesinin düşük olduğu Mitsubishi klima çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Hangi model olursa olsun, yüksek teknoloji ile üretilmiş ve özgün tasarımlı Mitsubishi klima çeşitlerinde ısıtma-soğutma performansı yüksek, enerji tüketimi düşüktür. Aynı zamanda kullanımı kolay uzaktan kumandası ile klimayı kolayca kontrol edebilirsiniz. Gelişmiş hava yönlendirme sistemi ve bulundurduğu sensörler ile hızlı fakat sizi ve sevdiklerinizi rahatsız etmeden ortam ısısını yaz-kış kontrol etmenize olanak tanır. Mitsubishi ürünleri, tüm bunları yaparken ortam havasını da sürekli filtreleyen farklı filtreleme teknolojileri ile hava kalitenizi de kontrol altında tutar. Mitsubishi klima kampanyaları ile uygun fiyatlı ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.