Marka
Kullanma Amacı
Fiyat
Tip
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mjcare

" araması için 74 sonuç listeleniyor

Mjcare Ürünleri Trendyol'da!

Kore cilt bakım maskesi markası Mjcare, yalnızca yüz maskelerine odaklanan bir markadır. Markanın amacı, her cilt tipinin ihtiyacına uygun maskeler geliştirmektir. Mjcare markası altında 100'den fazla maske üretildi. Maske, cildin ihtiyacı olan kolajen ve hyaluronik asit gibi aktif maddeleri içerir. Tüm ürün çeşitlerini kategori içerisinde görebilirsiniz. Mjcare, Güney Kore hariç Amerika Birleşik Devletleri, Hong Kong, Çek Cumhuriyeti, Tayland, Rusya ve Japonya gibi ülkelerde özel üretim yaparak tüketicilere ürünler sunmaktadır. Gelin hep birlikte Türkiye'de de sıklıkla tercih edilen bir marka haline gelen Mjcare maske türünün en popüler ürünlerine bir göz atalım. Yüz maskeleri cilt bakımının en önemli adımlarından biridir. Cildinizin ihtiyacı olan bakımı günlük veya haftalık olarak tamamlayın. Cildi nemlendirir, besler ve gençleştirir. Bu yüzden bakımda maske kullanımı çok önemlidir. Cilt tipinize göre ihtiyacınız olan ürünleri seçebilirsiniz.

Mjcare Kolajen Maskesi

Mjcare Kolajen Maskesi

Kolajen cildin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Yaşla birlikte ciltteki kolajen üretimi yavaşlar, bu nedenle cildin dışarıdan kolajen ile desteklenmesi gerekir. Özellikle kolajen içeren maskeler bu noktada faydalı ve faydalıdır. Mjcare, cildi sıkılaştırmak için özel olarak geliştirilmiş kolajen içeren bir yüz maskesidir. Cildi nemlendirir ve yaşlanma belirtilerini en aza indirir. Kollajen özü cilt sağlığını korur ve elastikiyetini artırır. Kırışıklık ve sarkma gibi cilt sorunlarını en aza indirin. Cildin temel ihtiyaçlarından biri nemdir. Nemlendirilmiş cilt sağlıklı, parlak ve canlı görünür. Bu nedenle cildi nemlendirmek cilt bakımında en önemli adımlardan biridir. Mjcare markasının bu doğrultuda geliştirdiği hyaluronik asit içeren maskeler cildi derinlemesine nemlendirir. Cildi nemlendirir, canlandırır ve dolgun bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda cildin nem seviyesini de korur. Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi yorum kısmından ürün hakkındaki yorumlara göz atabilirsiniz. Mjcare Soyulan Ayak Peeling maskesi, ayaklarınızdaki ölü derinin çoğunu yok edecektir. Maskeyi kullandıktan sonra derisiz ayaklar yumuşacık oluyor. Mjcare Peeling Ayak Peeling Maske 36-40 yaş arası ayaklar için uygundur. Mjcare Çorap Peeling Maskesinin FaydalarıCildi besler ve nemlendirir. Mjcare peeling, ayaklardaki nasırlarda da etkilidir. Kirleri temizleyen, ölü deri hücrelerini eksfoliye eden ve ayakların nefes almasını sağlayan bir maske. Mjcare Peeling Ayak Maskesinin İçeriği. Glikolik asit, üre, beta-glukan, salyangoz salgısı süzüntü, tarçın kabuğu özü, alkol, gliserin, laktik asit. Pantenol ve allantoin ile cildi güçlendirir. Bu sayede dış etkilerden korunan cilt bile nem ile beslenir. Peeling özü, sabitleme çıkartmaları ve çoraplarla birlikte gelir.

Mjcare Ayak Maskesi

Mjcare Ayak Maskesi

Mjcare Çorap Tipi Ayak Peeling maskesi; Çorap Özü ile Peeling Özünün ayrılması ile başlar. Özü çoraplarınıza koyun ve giyin. Çorapları ayak bileklerine takmak için ürün paketiyle birlikte gelen çıkartmaları kullanın. Görünüşe göre özün sızmaması için bu süreçten geçmesi yaklaşık 90 dakika sürüyor. Son adım, çoraplarınızı çıkarmak ve ayaklarınızı yıkamak. 4-6 gün içinde ölü deri hücreleri dökülmeye başlayacaktır. İki hafta sonra ayaklar tamamen ölü hücrelerden arınır ve nemlenir. Bu işlemin, kullanıcının etkisi olmadan ayağın doğal olarak soyulmasına izin vermesi önerilir. Aksi takdirde izlerin kalabileceği belirtilmektedir. Ayaklarınızdaki pul pul dökülme süresi ve ölü hücrelerin miktarı kişiden kişiye değişecektir. Ürünün aşırı kullanımının tahrişe neden olabileceği belirtilmiş olup, işlemin en az iki haftada bir yapılması tavsiye edilmektedir. Mjcare Ayak Maskesi kullananlar ürün hakkındaki görüşlerini yorum kısmına yazmaktadırlar, Harika bir fırsat yakalamak için mjcare ayak maskesi fiyatını inceleyebilirsiniz. Bu tam fiyat fırsatlarından birini seçerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Cilt sağlığını ve elastikiyetini korumada önemli bir bileşendir. Balık kollajeni balıktan elde edilir ve insan derisine benzer bir yapıya sahiptir. Mjcare Yüz maskesi, cildi besler ve nemlendirir. Cildin elastikiyetini ve sıkılığını artırır Kollajen Cilt Faydaları Hücreleri bir arada tutan kolajen, dermal proteinlerin %70'ini oluşturur. Ciltteki kolajen azaldığında cilt sıkılığını ve elastikiyetini kaybeder, ince kırışıklıklar ve sarkma gibi belirtiler ortaya çıkmaya başlar. Maskeyi ve kalan kalıntıyı çıkarın ve cilde nazikçe özü uygulayın. Mjcare burun bandı, Güçlü emiş gücü ile burun üzerindeki siyah nokta, ölü deri hücreleri, kir vb. maddeleri mıknatıs gibi çekerek burundaki siyah noktaları temizleyen özel burun bandı. Cildi tahriş etmeyen özel maske Şam gül suyu antioksidan maddeler içerir. Hassas cildi yatıştırır ve bakım yapar. Gözenek sıkılaştırıcı etkiye sahiptir.

Mjcare El Maskesi

Mjcare El Maskesi

Cildi derinlemesine nemlendirmek için shea yağı ve argan yağı ile formüle edilmiştir. Stresli ve kuru cilde yumuşaklık ve esneklik verir. Mjcare el maskesi ürünün uygulanması kolaydır ve daha güçlü ve daha hızlı cilt beslenmesi sağlar. 20-30 dakika sonra eldivenleri çıkarın ve kalan özü nazikçe uygulayın. Kullanımdan sonra ellerinizi yıkamanıza gerek yoktur. Haftada bir veya iki kez kullanılması önerilir. mjcare eldiven tipi el maskesi, Cildi yoğun bir şekilde nemlendiren shea yağı ve argan yağı içerir. Kuru cilde yumuşaklık ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur. mjcare eldiven tipi el maskesi uygulaması kolaydır ve cildi daha etkili ve hızlı bir şekilde besler. Tırnakları ve tırnak etlerini besler ve daha bakımlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Mjcare çorap tipi ayak peeling maskesi, Salyangoz özü, karite yağı, argan yağı ve limon özü içeren ayak bakım maskesidir. Kuru, çatlamış ayakları nemlendirir ve yumuşatır. Çorap gibi giymekten kaynaklanan bir maske değildir. Kuruluğa ve dış etkilere karşı konsantre öz içerir. Yorgun ayaklar için mjcare çorap tipi ayak peeling maskesi idealdir. Ayaklarınız sürekli kuru, topuklarınız çatlıyor ve ayaklarınız sürekli sertleşiyorsa bu ürün tam size göre! Pürüzsüz ve yumuşak ayaklar isteyenler Mjcare markasının bu muhteşem ürününü mutlaka kullanmalısınız. Bu maskeyi düzenli olarak kullanırsanız hayal ettiğiniz yumuşaklığa ve pürüzsüzlüğe kavuşacaksınız. Ayaklardaki ölü deri ve kiri temizlemeye yardımcı olur. İlk kullanımdan sonra birkaç gün sonra ayaklarınızdaki ölü derinin dökülmeye başladığını fark edeceksiniz. Derinin kendiliğinden çıkmasını beklemelisiniz. Eksfoliyasyon hızının ve sürecinin kişiden kişiye değiştiğini unutmayın. Ayaklarınızı yoğun bir şekilde besleyerek ve dış etkenlerden koruyarak yumuşaklık sağlar. Mjcare Nose Pack Mjcare Nose Pack, güçlü emiş gücü ile siyah noktaları, ölü deri hücrelerini ve burun çevresindeki kiri mıknatıs gibi çeken bir burun bandıdır. Hassas cildi yatıştırır ve bakım yapar, kamelya yaprağı özü ise gözenekleri sıkılaştırır. Burun şeridinin şeffaf kısmını kuru ellerle çıkarın. Burnunuzun üzerine koyun ve burnunuzun şekline göre yerleştirin. 10-15 dakika kurumasını bekleyin.Mjcare Miracle Foot Peeling Pack, ilk uygulamadan itibaren kir, nasır, nasır ve ortamdaki diğer sorunları gidermenizi sağlar. Çeşitli özler, limon kokusu, beta-glukan ve salyangoz özü, ayaklarınızı nemli ve yumuşak tutar. Ayrıca, ayaklarınızı tahrişten korumak için pantenol ve allantoin içerir. Tüm ürünlere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.