Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Burun Maskesi

" araması için 513 sonuç listeleniyor

Konforlu Burun Maskesi Modelleri Trendyol'da!

Vücudun çeşitli bölümlerini koruyabilmek ya da farklı olası durumların önüne geçebilmek adına üretilen araçlar mevcuttur. Burun maskesi de bu araçlardan bir tanesidir. Özellikle burun gibi hassas bir alanın korunması önemlidir. Tasarım ve boyut olarak her türlü ebatlara sahip olan modeller, kişilere özel olarak üretilir. Ağzın üst kısmının tamamen kapanmasını sağlar. Sahip olduğu bant kısımları ile de kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Burun koruma maskesi bant ve destek ekipmanlar sayesinde uzun süre kullanılır. Genel olarak siyah renkte olan çeşitler fazlasıyla kullanılır. Bunların yanı sıra şeffaf olan modeller de mevcuttur. Çeşitli açıdan kullanışlı ve gerekli olduğu düşünülen modeller, avantaj sağlar.

Kaliteli Maske Çeşitleri

Kaliteli Maske Çeşitleri

Ağzın üst kısmının tamamını kapayacak ya da bir kısmını kapayabilecek şekilde ürünler vardır. Özellikle spor yapanlar bu ürünleri sıklıkla tercih eder. Burun koruyucu maske futbol başta olmak üzere voleybol, basketbol ve hatta tercihe göre tenis gibi sporlarda da kullanılır. Baş kısmınıza geçirebileceğiniz ürün, burun maskesi indirim ve fırsatları sunar. Ayarlanabilir özelliktedir. Bu özelliği sayesinde baş yapınız için kolayca ayarlanabilir. Bu şekilde ürünün tam olarak sabit kalması desteklenir. Eğer gün içerisinde sürekli hareketli iseniz ya da spora gidiyorsanız bu ürün ile aldığınız havanın kalitesini kontrol edebilirsiniz. Ergonomik iç ve dış yapısı ile burun kıskaçlı maske asla acı ya da ağrı meydana getirmeden kullanılır. Kadın ve erkekler için seçim yapılması mümkündür. Bunların yanı sıra her yaştan bireyin kullanımı için de uygundur. Ürünlerin ihtiyaç dahilinde kullanılması ile muhtemel kazaların azaltılması desteklenebilir. Burun hava maskesi özellikle sağlık alanında dikkat çeker. Rahat nefes alınmasını destekleyecek modeller, bu alanda deneyim sahibi olan kişiler tarafından kullandırılabilir. Sahip olmak istediğiniz ve ihtiyacınız olan burun maskesi online alışverişin adresi Trendyol'da yer alır.

Güvenilir Maske Modelleri

Güvenilir Maske Modelleri

Etkili bir koruma sağlanması adına tercih edilen burun küçültme maskesi özellikle kemerli bir yapıya sahip kadın ve erkekler tarafından kullanılır. Günde yalnızca yaklaşık 10 dakika kullanıldığında etki sağlar. Ürünlerin çoğu yıkanabilir silikon malzemeden üretilir. Bunların yanı sıra medikal burun maskesi de pek çok model eşliğinde size sunulur. Özellikle nebülizatör kullanımları için tercih edilen ürünler hijyen kuralları gereğince herkes için ayrı kullanılır. Belli aparatları ile birlikte ya da tek olarak satılır. Kırık burun maskesi de benzer şekilde tek satışa sunulur. Uyku apnesi burun maskesi sahip olduğu benzersiz çerçevesi, yumuşak hissi ile kullanılır. Ağızdan nefes alanlar için buna uygun modeller tercih edilebilir. Korkutucu olmayan tasarım sayesinde uyku sırasındaki problemlerin ortadan kaldırılması amaçlanır. Açık görüş alanına sahip olduğu için bu ürün ile televizyon bile izlenebilir. Medikal alanda kullanılan burun telli bez maske modelleri de Trendyol’dan satın alınabilir.

Cazip Fiyatlı Ürün Çeşitleri

Cazip Fiyatlı Ürün Çeşitleri

Burun maskesi yorumları ürünlerin sunmuş olduğu imkanlar dahilinde sizlere fikir verir. İnsanlar tarafından yapılan paylaşımlar doğrultusunda ihtiyaca yönelik seçimler yapılır. Gözlük burun maskesi kullanıldığında puslanma ve buharlanma yapabilir. Bunun için gözlük çıkarılamayacak gibi ise ürün ona uygun şekilde takılabilir. Jelatin burun maskesi hafif jel kıvamında bir üründür. Burun ve çevresinde bulunan kirleri, siyah noktaları küçültür, yok eder. Siyah nokta burun maskesi düzenli kullanıldığında olumlu bir sonuç sağlar. Burun maskesi tavsiye edenlerin sundukları görüşlere göre siz de kullanım süresi belirleyebilirsiniz. Burun kil maskesi deri üzerinde bulunan kirleri, sivilce oluşumlarını ve siyah noktaları engeller. İçeriğine göre pek çok çeşidi mevcuttur. Burun maskesi kampanya seçenekleri ile set şeklinde uygun fiyata alınabilir. Maske burun içi yarası ürün doğru kullanılmadığında meydana gelir. Burun maskesi fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle sunulur. Burun maskesi satın almak için seçenekler Trendyol'dan incelenebilir.