"

Mobilya Ayağı

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor
GÜVEN 15 Cm Kahve Ceviz Zirve Ayak
GÜVEN15 Cm Kahve Ceviz Zirve Ayak
(4)
15 Cm Kahve Ceviz Zirve Ayak
5,90 TL
Sepete Git

Birbirinden Şık Mobilya Ayağı Modelleri Sizi Bekliyor

Hayatın her alanında kullanılan mobilyaları şık gösteren birçok etken bulunur. Bunların başlıcası olan mobilya ayağı, farklı model ve çeşitleri ile evlerinizin tarzını önemli ölçüde etkiler. Sadece tasarım olarak değil yardımcı bir malzeme olarak da kullanılan mobilya ayağı modelleri, ihtiyaçlarınızı karşılamada yardımcı rol üstlenir. Salonunuzdaki şık koltuk takımının yere yakın olmasından şikayetçi iseniz 5, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30, 40 cm mobilya ayağı uzunluklarından seçip koltuğunuzun yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. Farklı marka ve modellerde bulabileceğiniz bu ürün, yuvarlak, üçgen, gold, krom, kaydırmaz, tekerlekli, açılı, retro, ham, gri, şeffaf, düz mobilya ayağı seçenekleri ile her türden mobilya ile uyum sağlar. Koltuk takımları, sehpalar ve yataklar gibi farklı çeşitte mobilyalarda kullanıma uygundur.

Mobilya Ayağı Modelleri

Mobilya Ayağı Modelleri

Birçok farklı modeli bulunan mobilya ayağı seçeneği arasından evinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçmeniz önemlidir. Mobilya ayağı ahşap modeli şık tasarımı ve farklı renk seçenekleri sayesinde evinize farklı bir hava katar. Sağlamlıktan ödün vermeyen kullanıcılara ise mobilya ayağı metal modeli tavsiye edilir. Metal yapısı sayesinde herhangi bir kırılma ve bükülme sorunları ile karşılaşmazsınız. Mobilya ayağı plastik modelleri ise ahşap zeminler için idealdir. Bu ürün sayesinde zeminde herhangi bir çizilme olmadan mobilyanızı istediğiniz gibi yer değiştirebilirsiniz. Evin tasarımını sürekli değiştiren ve yenilikçi tarza sahip kullanıcılar ayarlanabilir mobilya ayağını tercih ederek avantaj sağlar. Bu model sayesinde dilediğiniz zaman mobilyalarınızı yükseltebilir, dilediğiniz zaman yere yakın şekilde kullanabilirsiniz. Ev temizliğine önem verenler için mobilya ayağı yükseltici ise bir numaralı yardımcı haline gelir. Temizlik sırasında mobilyalarınızı yerden yükselterek temizliği daha kolay şekilde yapmanıza imkan verir.

Evinizi Daha Zarif Gösteren Mobilya Ayağı

Evinizi Daha Zarif Gösteren Mobilya Ayağı

Herkesin tarzı farklıdır ve bu durum mobilyalara da yansır. Kimileri yerden yüksek mobilyalar tercih ederken kimileri ise yere yakın tercih eder. Ayarlı mobilya ayağı sayesinde zevkinize göre ayar yapmanız mümkün hale gelir. Farklı renk seçenekleri de bulunan bu ürünler arasından mobilya ayağı beyaz rengi en sevilenler arasında yerini alır. Dilerseniz ayakları farklı renklerde alarak evinizi daha zarif gösterebilirsiniz. Mobilya ayağı siyah renk ve beyaz renk birbirine en yakın iki arkadaş gibi davranarak evinize farklı bir hava katarlar. Diğer yandan evde mobilyaların yerini değiştirirken ya da taşınırken yardımınıza koşan geçmeli mobilya ayağı ve vidalı mobilya ayağı dilediğiniz zaman rahatça sökülüp takılması sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Uzun mobilya ayağını yatak, koltuk takımı ve berjer gibi ürünlerde kullanarak daha zarif bir tarz elde edebilirsiniz. Bununla beraber L, U, orta, sehpa mobilya ayağı da zarif görüntüsü sayesinde ev dekorasyonunuzu tamamlayıcı niteliktedir.

Mobilya Ayağı Fiyatları

Mobilya Ayağı Fiyatları

Dekoratif mobilya ayağı alırken dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunur. Bunların bir tanesi de fiyatlarıdır. İhtiyacınız olanı ve nerede kullanacağınızı belirlemeniz, tasarruf etmeniz açısından çok önemlidir. Mobilya ayakları çeşitleri ve modelleri bu konuda size yardımcı olur. Evinize uygun modeli bulduğunuz zaman en uygun fiyatlı markayı bumanız daha rahat olur. Sabit mobilya ayakları yerine ayarlanabilir mobilya ayakları tercih etmeniz kullanım açısından daha özgür bir alan açmanıza yarar. Diğer yandan mobilya dolap ayağı, dolaplarınızı yerden yüksekte tutarak olası darbelerden korur. Bu sayede eşyalarınıza hem dekoratif bir hava katar hem de uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu işlemi yüksek mobilya ayağı ile de yapmanız mümkündür. Koltuk takımları ve yataklarınızı olası çizilme ve eskime durumlarından korurken, yerden yüksek görüntüsü sayesinde evinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Ahşap mobilya ayağı fiyatları ve plastik mobilya ayağı fiyatları arasında da farklar oluşur. Ahşap ürünler kalitesi ile biraz daha pahalıdır. Plastik ürünler ise hem daha ucuz hem daha kullanışlıdır. Siz de dilediğiniz mobilya destek ayağını Trendyol’un ayrıcalıklı dünyasında bulabilir, geniş fiyat aralıkları arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.