Marka
Masa Ölçüsü
Renk
Materyal
Sandalye ve Bank Sayısı
Fiyat
Masa Fonksiyonu
Model
Şekil
Boyut/Ebat
Ölçü
Sandalye Rengi
Sandalye Kumaşı
Sandalye Sayısı
Fonksiyon
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mutfak Mobilyası

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

En Sevilen Mutfak Mobilyası Modelleri Trendyol’da!

Mutfaklar; yemek hazırlama, yeme içme ihtiyaçlarını giderme, yemeklik malzemeleri muhafaza etmek üzere tasarlanan ve her evde bulunan alanlardır. En büyük ihtiyaçlardan biri olan yeme-içme faaliyetleri ve hazırlıkları için günün önemli bir bölümü bu odalarda geçer. Mutfak mobilyası modelleri, mutfak işlerinde kolaylık sağlamak, alanı toplu ve düzenli tutmak, odaya şıklık, konfor katmak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Mutfak mobilyası, yalnızca evlere ait mutfaklarda değil; iş alanlarında, yeme içme hizmeti sunan kafe, restoran, aşevi, belediye tesisleri, hastane gibi kamusal ve toplu alanlarda, otellere ait mutfaklarda da tercih edilebilir. Alandan maksimum verimi alabilmek üzere özel tasarımlara sahiplerdir. Ürünler arasında yiyecek, içecek, deterjan gibi ürünlerin korunaklı bir şekilde muhafaza edilmesi için tasarlanan mutfak dolabı yer alır. Raf, düzenleyici gibi modellerin yanı sıra yemek yeme alanlarının oluşturulabilmesi amacıyla masa, sandalye, koltuk gibi modeller de bulunur. Bu modeller arasında dar, büyük alanlara özel tasarlanmış uygun ölçülerde alternatifler mevcuttur. Alternatifler arasından şıklığıyla hem ortama hoş bir hava katacak hem de pratikliği ile hayatı kolaylaştıracak birçok ürün üzerine araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bol renk çeşitliliği sayesinde ortama uygun ve hoşunuza giden renkler arasında seçimler yapabilirsiniz. Kurulmuş ya da kuruluma hazır mutfak mobilyası seçenekler ile ihtiyacınıza uygun alternatifler arasında karar verebilirsiniz. İsteğinize ve ihtiyacınıza uygun renk ve ebatlara sahip mutfak mobilyası alternatiflerini Trendyol üzerinden detaylı olarak inceleyebilir, bol seçenekli ürün skalası arasından kullanışlı ve şık modelleri keşfedebilirsiniz.

Dikkat Çeken Mutfak Mobilyası Tasarımları

Ergonomik tasarımları ile mutfaklara hem şıklık hem de konfor katan mobilyalar bulunur. Bunlar arasında mutfak rafı gibi alanı derli toplu tutmayı sağlayan organizer modelleri yer alır. Geniş raflar tava, tencere, tabak, cezve gibi büyük araç gereçlerin düzenli durmasına imkan tanır. Küçük ebatlara sahip raflar ise tezgah ve ocak üstü, kahve köşesi, kiler gibi alanlarda paketli gıdalarınızı; fincan, bardak ve kupa gibi ürünlerinizi toplu ve tertipli tutabilmeniz için fayda sağlar. Mutfak banyo mobilyası ürünleri olarak tasarlanan çok amaçlı dolap ve raflar hem mutfaklarda hem banyolarda hem de kiler gibi yiyecek ve içecek muhafaza edilen özel alanlarda konfor yaratır. Bu ürünler hem aradığınız ürüne kolayca ulaşmanızı hem de alanı toplu ve düzenli tutmanızı sağlar. Ayrıca mutfak için sahip olunan bu modeller; daha sonra başka alanlarda yeniden değerlendirilebilir özelliğe sahiptir. Yeme-içme alanlarınız için mutfak masası alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Bu alternatifler arasında metal, MDF, suntalam, masif ahşap gibi birçok materyalde model bulunur. Masalarınızla kombin edebileceğiniz mutfak sandalyesi alternatifleri arasında ise kumaş, metal, ahşap, plastik modeller yer alır. Bu alternatifler arasından sahip olduğunuz veya almak istediğiniz masaya uygun renkte ve ebatta modeller arasından tercih yapabilir ya da çok çeşitli tasarımlara sahip masa ve sandalye takımlarını inceleyerek bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Büyük mutfaklarda ya da balkon, teras gibi alanlarda mutfak köşe takımı modelleri tercih ederek hem şık bir görünüm hem de konforlu bir yeme-içme alanına sahip olabilirsiniz. Materyal ve kullanışlılığın yanı sıra renk faktörü de yemek alanı mobilyası seçimlerinde önemli bir değere sahiptir. Hem şık bir alan yapmak hem de ortama ferahlık katmak amacıyla genellikle beyaz mutfak mobilyası modellerinin tercih edildiği görülür. Ayrıca beyaz mobilyalar, ortamda yer alan diğer renkte modellerle de uyum sağlar. Ortama farklı bir hava katmak isteyenler ise canlı ya da mat renkte mobilyalar tercih edebilir. Her türlü renk, ebat ve tarzda mutfak mobilyası modellerini geniş ürün skalasına sahip Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

En Kullanışlı Mutfak Ürünleri Kampanyaları

Uzun saatler geçirilen yemek alanlarında mutfak mobilyaları için konfor ve rahatlık faktörleri büyük önem taşır. Mobilya arayışında olan müşterilerin araştırma yaptığı önemli noktalardan biri de mutfak mobilyası markaları üzerinedir. Gerek çok bilindik büyük markalar gerekse ürünleri popüler küçük markaların ürünleri arasından seçiminizi deneyimlerini paylaşan müşterilerin yorumlarını inceleyerek yapabilirsiniz. Mutfak mobilyası yorum bölümünde paylaşılan deneyimler, müşterilere ürünün kullanım alanları, ebatları ve renkleri üzerine büyük ölçüde fikir verir. Daha detaylı incelemeler, tecrübeler sayesinde uzun süreli kullanım sağlayacağınız modeller hakkında ince detaylara sahip olabilirsiniz. Yorumlar dikkate alındığında kullanışlı ürünler arasında dar alanlarda çok fonksiyonlu olan; açılır-kapanır fonksiyonlu masalar, üst üste konularak kaldırılabilme özelliğine sahip sandalyeler, fazla ürün alabilen çok amaçlı dolapların yer aldığı görülür. Bunların yanı sıra mikrodalga ve fırın bölümü olan dolaplar, kahve köşelerinin vazgeçilmezi büyük raf düzenleyicilerin de tercihler arasında olduğu dikkat çeker. Katlanabilir masalar, ihtiyaç üzerine açılıp daha sonra katlanıp kaldırılabildiği için dar alanlar için oldukça kurtarıcıdır. Ayrıca katlanabilir yer sofraları da çoklu amaçlara hizmet eder. Metal ayakları açılarak yer sofrası olarak kullanılabilen yuvarlak şekilli masalar, ayakları katlanarak masaya konulabilir ve üzerinde hamur işleri yapılabilir. Dar mutfaklar için katlanabilir sandalyeler ya da iç içe geçebilen takımlar da tercih edilebilir. Dar yemek alanına sahip çekirdek aileler küçük bar masası ve sandalyeleri ile alandan tasarruf sağlayabilir. Tercih edilen modelleri müşteri yorumları sayesinde detaylı inceleyebilir, bu ürünleri mutfak mobilyası kampanya dönemleri sayesinde uygun fiyatlara yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Belirli günlerde ve saatlerde olan mobilya kampanyaları ile ihtiyacınıza ve zevkinize hitap eden ürünleri toplu olarak elde edebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünleri bol çeşitli ürün yelpazesine sahip olan Trendyol üzerinden inceleyebilir, var olan ve gelecekte yapılması planlanan kampanyaları keşfedebilirsiniz.

İşlevsel Yapısıyla Mutfak Mobilyası Fiyat Aralıkları

Mutfak mobilyası fiyatları, ürün çeşidine ve modellerin özelliklerine göre değişken bir skalaya sahiptir. Sıklıkla tercih edilen modeller genellikle fiyat ve performans oranı birbirini karşılayan alternatiflerdir. İhtiyacınıza uygun modelleri sürekli takip ederek sıklıkla yapılan mutfak mobilyası indirim dönemlerinde yakalayabilir, bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Kullanışlı olduğunu bildiğiniz ya da duyduğunuz ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürünler için deneyime sahip müşteriler tarafından yapılan mutfak mobilyası tavsiye yorumları sayesinde karar aşamasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Masa, sandalye üzerine araştırma yapanlar için takım halinde olan paketler avantajlı olabilir. Dolap, raf ve düzenleyici alışverişlerinde de ürünleri zevkinize göre kombinleyip toplu almak bütçe dostu bir alışveriş keyfi sağlayabilir. Kafe, kafeterya, restoran, bar, otel gibi işletmelerin mutfak alanları için toplu bir alışveriş avantajlı olabilir. Fiyat aralığının değişmesindeki en büyük sebeplerden biri materyaldir. Ürün materyalinin kalitesi arttıkça ürünün dayanıklılığı ve ömrü de uzun olur. Materyal kadar tasarım da fiyatı doğrudan etkileyen büyük bir faktördür. Özel tasarımlar, basit ve klasik modeller arasında değişken fiyatlar görülebilir. Minimal tasarıma sahip çok amaçlı ürünler, mutfak için alınıp daha sonra yatak odası, kiler, banyo gibi birçok alanda yeniden değerlendirilebilirler ve uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Bir diğer fiyat belirleyici faktör ise ürünün ebatlarıdır. Aynı ürünün farklı ebatları arasında değişken fiyatlara rastlanılabilir. Hazır kurulumlu modeller ile demonte gönderilen ürünler arasında da farklar göze çarpabilir. Demonte ürünlerin kurulumu, paket içeriğinde basit kurulum şeması ve montaj aparatları yer alıyor ise oldukça kolaydır. Hazır kurulumlu modeller ise zamandan tasarruf ve hızlı bir kullanım sağlar. Her isteğe, ihtiyaca ve bütçeye uygun modelleri muhtelif ürün yelpazesine sahip Trendyol üzerinden inceleyebilir, fiyat karşılaştırmaları yaparak mutfak mobilyası satın alabilirsiniz.