Ölçü
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Yatak Cinsi
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Minimal Tasarımlarıyla Mondi Mobilya Çeşitleri Trendyol'da!

Evlerde pek çok farklı mobilyaya yer verilir. Söz konusu eşyalar, yaşam alanının neredeyse tüm odalarında kullanılır. Her evin vazgeçilmezi olan mobilyalar aynı zamanda hayatı da bir hayli kolaylaştırır. Bahsi geçen eşyalar; yatak odası, salon, oturma alanı ya da mutfak gibi farklı bölgelere özel olarak tasarlanır. Sektöründe uzman markalardan biri olan Mondi’nin mobilyaları, son derece popüler ürünlerdir. Mağazalarıyla dünyada ve Türkiye’nin pek çok noktasında hizmet veren bu firmanın eşyaları, kullanıcılar tarafından bir hayli beğenilir. Siz de Mondi mobilya modellerini tercih edebilir, evinizi bambaşka bir havaya büründürebilirsiniz.

Mondi, ev eşyaları üretiminde son teknolojik imkânları etkileyici tasarımlarla birleştirir. Mobilyalar, pek çok farklı dizayna sahiptir. Ürünler kullanım alanlarına göre değişik boyutlarda olabilir. Örneğin, oturma odası için olan Mondi koltuk takımıyla salona özel eşyaların ölçüleri ve parça sayısı farklılık gösterebilir. Dilerseniz bu gibi ürünleri tekli olarak da satın alabilirsiniz. Böylelikle eviniz için özel bir mobilya edinebilirsiniz.

Kullanıcıya pek çok seçenek sunan Mondi mobilya takımları, 2’li ya da 4’lü gibi seçeneklerle satışa sunulabilir. Geniş bir ev ya da aileye sahipseniz Mondi mobilyaların çok parçalı setlerine göz atabilirsiniz. Satın alma işlemini gerçekleştirmeden ürünlerin ihtiyaçlarınıza uygun sayı, renk ve modelde olduğundan emin olmanız önemlidir. Sağlam bir işçilik ile üretilen Mondi Home mobilyalar, uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu sayede eşyaları yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmak mümkün olur.

Markanın oda takımları da mevcuttur. Setler, pek çok farklı tarzda üretilir. Genç, çocuk ve yatak odası takımları gibi ürünler, tasarımları ve içerdikleri eşyalarla ön plana çıkar. Markanın sahip olduğu geniş katalog, kullanıcılar tarafından sıklıkla beğenilir. Ayrıca Mondi bebek odası takımları da mevcuttur. Bunun yanı sıra Mondi bahçe mobilyaları da dış dekorasyon için son derece kaliteli ürünlerdir.

Mondi sandalye, puf, kitaplık ve sehpa gibi ürünler evin neredeyse her alanında kullanılabilecek olan bir yapıdadır. Çeşitli desenlerle süslenmiş olan bu eşyalar, kaliteli kumaşlardan imal edilir. Dilerseniz Mondi çekyat ya da koltuk gibi eşyaların desenini kılıflar yardımıyla değiştirebilir, evinizde yenilik sağlayabilirsiniz.

Modern ve Klasiği Bir Araya Getiren Mondi Mobilya Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Modern ve Klasiği Bir Araya Getiren Mondi Mobilya Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Birbirinden farklı amaçlara hizmet eden Mondi mobilyalar dünya trendlerine de uygun olacak şekilde imal edilir. Böylelikle eşyalar son derece şık ve kaliteli tasarımlara sahip olur. Evinizde konforlu alanlar yaratmak ve depolama alanında tasarruf edebilmek için hoş dizaynlara sahip olan Mondi Mobilyalara göz atabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu geniş renk skalası sayesinde yuvanızı dilediğiniz şekilde dekore etmeniz mümkün olur. Dilerseniz her odada farklı tasarımlara yer verebilir ya da takımlar ile bir bütün oluşturabilirsiniz.

Mondi mobilya çeşitleri arasında yemek odası setleri de mevcuttur. Bunların her biri, farklı dizaynlara sahiptir. Böylelikle kullanıcıya pek çok seçenek sunulur. Satın almak istediğiniz Mondi yemek odasında; masa, sandalye, vitrin ya da konsol gibi ürünler yer alabilir. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun olarak Romano, Grande, Rita ya da Martina gibi takımlara göz atabilirsiniz. Setlerde yer alan Mondi yemek masası; yuvarlak, kare ya da dikdörtgen şeklinde olabilir.

Mondi çocuk odası eşyaları da takım şeklinde satışa sunulur. Hem modern zevklere hitap eden hem de klasik tasarımların şıklığını taşıyan pek çok set mevcuttur. Takımlara Mondi çalışma masası, şifonyer ve komodin gibi eşyalar da dâhildir. Siz de çocuğunuz için tam teşekküllü bir set satın alabilir, onun özel yaşam alanını çok daha konforlu bir hâle getirebilirsiniz.

Mondi genç odası ürünleri için de pek çok set mevcuttur. Bunlar içerisinde yer alan eşyalar, özellikle genç yaştaki bireylerin zevklerine hitap edebilecek özel tasarımlara sahiptir. Setlerde Mondi ranza, dolap ve masa takımı gibi ürünler yer alır. Mobilyalar, tasarımlarına ek olarak kullanışlı yapılarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Genç odalarına özel olarak imal edilen çalışma masalarının büyük bir kısmında kitaplık ünitesi de yer alır. Ayrıca Mondi bazalar da söz konusu setlere dâhil olabilir.

Mobilya seti olarak çeşitli Mondi oturma grupları mevcuttur. Birden fazla stilde imal edilen takımlar, ev dekorasyonunuzun önemli bir parçası hâline gelir. Setlerin içerisinde üçlü ya da ikili koltuklara ek olarak Mondi berjer çeşitleri de yer alır. Aynı zamanda bu takımlar, birden fazla renk seçeneğine de sahip olabilir. Bu sayede bahsi geçen setler, farklı göz zevklerine de kolaylıkla hitap etmeyi başarır.

Salon ya da oturma odalarında kullanabileceğiniz Mondi köşe takımı modelleri de bulunur. Bu ürünler, alanın orta kısmında konumlandırılabildiği gibi duvar köşelerini doldurmak için de idealdir. Böylelikle tek parçadan oluşan L şeklinde bir koltuk ile odanıza bambaşka bir görünüm kazandırmak mümkün olur. Takımların bir kısmında berjer de yer alır.

Mondi dresuar takımları, genellikle evlerin girişlerinde yani antre denilen bölümlerde tercih edilir. Son derece şık bir görüntüye sahip olan bu eşyalar, evin girişini bir hayli hoş bir şekilde dekore etmenize yardımcı olur. Dilerseniz bu mobilyaları Mondi portmanto ile benzer tasarımlarda seçerek bir takım oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda dresuarlar ile duvar aynaları da kullanabilirsiniz. Yansıtıcı ürünler, antreye derinlik katıp daha geniş bir görünüme olanak verir. Tüm bunların yanı sıra Mondi ayakkabılık da ev girişi için uygun olan mobilyalar arasında yer alır.

Birbirinden Şık Mondi Yatak Odası Mobilyaları Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Birbirinden Şık Mondi Yatak Odası Mobilyaları Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Mondi yatak odası mobilyaları, son derece geniş bir tercih yelpazesi sunar. Söz konusu ürünler, pek çok farklı malzeme kullanılarak imal edilir. Mondi mobilyalar, E1 kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Bunun anlamı ise ev eşyalarının üretiminde kullanılan materyallerin insan sağlığına zararlı maddeler içermemesidir. Aynı zamanda malzemeler, kanserojen bileşenler de barındırmaz. Yatak odası, salon ve diğer tüm Mondi ürünlerinde bu durum geçerlidir.

Yatak odası mobilyaları pek çok renkte üretilir. Bu ürünlerin iskelet yapılarında çeşitli ahşap ve metallere yer verilir. Bunlar, mobilyalarda kullanılan materyallerin ham maddelerini oluşturur. Söz konusu malzemeler, uluslararası standartlara uygun aşamalardan geçerek çeşitli alaşımlara dönüştürülebilir. Bu sayede ham maddeler dayanıklılık kazanır. Buna örnek olarak ahşaptan elde edilen MDF, sunta ve suntalam verilebilir.

Mondi mobilyalarda kullanılan materyaller, ilk olarak gerekli sağlamlık testlerinden geçirilir. Başarılı olan malzemelerden ise kaliteli ev eşyalarının üretiminde yararlanılır. Söz konusu maddeler, alerjik reaksiyona neden olmazlar. Bu sayede evinizin her köşesinde gönül rahatlığıyla Mondi mobilyalara yer verebilirsiniz.

Zamansız Tasarımlarıyla Mondi Salon Takımı Modelleri

Zamansız Tasarımlarıyla Mondi Salon Takımı Modelleri

Mondi salon takımı modelleri, pek çok farklı tasarımda imal edilir. Geniş katalogdaki ürünler arasından kendi zevkinize hitap edenlere göz atabilirsiniz. Setlerin içerisinde Mondi konsol ve vitrin de yer alır. Dilerseniz yemek odası takımlarına da göz atabilir, masa seti ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Mondi’nin Statü, Natura, Grande ve Siena gibi pek çok farklı konsepti hem yemek odası hem de salon koltuk takımlarında bulunur. Bu sayede iki setten de satın alarak ürünleri bir bütün hâlinde kullanmanız mümkün olur. Dilerseniz konsept mobilyaların renk uyumlarına göre de seçimler yapabilirsiniz.

Salon takımına dâhil etmek için Mondi TV ünitesi setlerine de göz atabilirsiniz. Böylelikle koltuk ve yemek odası paketlerine bir ürün daha ekleyebilir ve yaşam alanınızı baştan aşağı yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Söz konusu mobilyaları tekli bir şekilde satın almak da mümkündür. Tüm bunların yanı sıra dilerseniz Mondi kanepeleri de inceleyebilir, dekorasyon anlayışınıza uygun olan bir ürünü satın alabilirsiniz.

Sizlere Fazladan Saklama Alanı Sağlayacak Mondi Dolap Çeşitleri

Sizlere Fazladan Saklama Alanı Sağlayacak Mondi Dolap Çeşitleri

Mondi mobilya tarafından imal edilen pek çok farklı dolap çeşidi mevcuttur. Bu dolapların rafları sayesinde muhafaza etmek istediğiniz eşyaları son derece kolay bir şekilde saklayabilirsiniz. Dolaplar, boy ve tarzlarına bağlı olarak içlerinde farklı eşyaları barındırabilirler. Örneğin, küçük ve az gözlü olanlara sıklıkla kullanmadığınız eşyaları koyabilirsiniz. Büyük ve giysi askılığı gibi ekipmanları mevcut olan dolaplar ise çok daha geniş bir kullanım alanı sunar.

Dolaplar, birden fazla hazneye sahip olabilir. Böylelikle kullanıcıya büyük ölçüde bir depolama alanı sunulur. Mondi banyo dolapları, buna örnek olarak verilebilir. Söz konusu eşyalar sayesinde pek çok ürününüzü muhafaza edebilmeniz mümkün olur. Dilerseniz dolabın gözlerine göre kategorileme de yapabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaç duyduğunuz eşyaları bulmanız da bir hayli kolaylaşır.

Mondi gardıropları yatak odanızda tercih edebilmeniz mümkündür. Son derece geniş bir çeşitliliğe sahip olan bu mobilyaların içerisine elbise, iç çamaşırı ve çorap gibi ürünleri yerleştirebilirsiniz. Ayrıca söz konusu eşyalar, laptop çantası ve ev ayakkabısı gibi çeşitli malzemeleri saklamak için de oldukça uygun bir yapıya sahiptir.

Ayakkabılık türündeki dolapları antrenizde kullanabilirsiniz. Bu mobilyalar, genellikle sokak kapısına yakın bir yerde konumlandırılır. Çekmeceli de olabilen bu mobilyalarda pek çok eşyayı muhafaza etmek mümkündür. Böylelikle misafirler için de hızlıca terlik servisi yapabilirsiniz. Ayakkabıların özel bir alanda depolanması, hijyen açısından da önem arz eder. Dışarının tozu, ayakkabıların tabanında birikir. Ayakkabılık kullanımı sayesinde bakteri, mikrop ya da kirlerin eve yayılması da önlenmiş olur.

Portmantolar da ayakkabılık ile benzer işlevlere sahiptir. Belirgin farklardan biri, bu mobilyalarda ceket, şapka ya da şemsiyelerinizi asabileceğiniz özel bir alanın da yer almasıdır. Bu sayede söz konusu ürünler, çok yönlü olmayı da başarır. Çekmece ve dolap gözlerine sahip portmantolarda ihtiyacınız olabilecek malzemeleri de depolayabilmeniz mümkündür.

Gece Gündüz Konforu Arayanlara Cinslerine Göre Mondi Yatak

Gece Gündüz Konforu Arayanlara Cinslerine Göre Mondi Yatak

Markanın üst düzey konfor sağlayan ürünlerinden biri, Mondi yatak çeşitleridir. Söz konusu eşyalarda doğru seçimi yapmak büyük önem taşır. Yataklar, gün içerisinde vakit geçirilen alanlardan biridir. Özellikle yoğun bir günün ardından dinlenmek için bu eşyalara ihtiyaç duyulur. Mondi mobilya markası tarafından imal edilen pek çok farklı yatak çeşidi mevcuttur. Bu ürünler, farklı boy seçeneklerine sahip olması sayesinde de kullanıcılar tarafından beğenilir.

Mondi marka yataklar, 8 farklı ölçü seçeneği sunar. Küçük boyutlara sahip olanlar; 140 cm x 190 cm, 90 x 190 cm, 120 cm x 200 cm ve 100 cm x 200 cm’dir. Genel olarak geniş yapıdakiler ise; 150 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 180 x 200 cm ve 160 cm x 200 cm’dir. Tüm bu ebat seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir, yüksek konfor sunan bir yatağa sahip olabilirsiniz.

Markanın yataklarında fermuarlı ped ve pocket yay sistemi gibi çeşitli özellikler mevcuttur. Bunlar sayesinde ürünün kullanımı son derece pratik bir hâle gelir. Ayrıca yay sistemi de yatağın konforunu artıran unsurlar arasında yer alır. Bazı ürünlerin yıkanabilir fermuarlı kılıfları da mevcuttur. Böylelikle yatakların üst yüzeyleri oldukça pratik bir şekilde temizlenebilir. İçeriğinde yoğun miktarda sünger kullanılan yatakların yıkanması da bir hayli pratik olacaktır.

Mondi markası tarafından dizayn edilen Veyron, Smart Clean, Active Sleep, Cool Max ya da Double Hybrid Comfort gibi çeşitli yatak modelleri mevcuttur. Bunların önemli ortak özelliklerinden biri, kullanıcı konforu sağlamaktır. Double Hybrid Comfort gibi bazı modellerin her iki yüzeyi de kullanılabilir özellik taşır. Yatak seçimi yaparken ürünlerin özelliklerini de göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.

Mondi markası tarafından imal edilen yatak seçenekleri, dört mevsim boyunca kullanılabilir özelliğe sahiptir. Böylelikle vücudunuzu sıcak yaz günlerinde serin, soğuk kış aylarında ise sıcak tutabilirsiniz. Bu durumda yatak kılıfı da bir hayli önemli rol oynar. Fermuarlı ürünler, kolay ve pratik bir temizlik imkânı sunar.

Mondi marka yataklar, birinci sınıf materyaller kullanılarak imal edilir. Söz konusu ürünler, sağlığa zararlı olabilecek hiçbir maddeyi içermez. Dolayısıyla herhangi bir hastalığa da neden olmaz. Yataklar, düzenli bir şekilde temizlendiği takdirde kolaylıkla tozlanmanın önüne geçilebilir. Böylelikle ürünleri bu konuda hassasiyeti olan bireyler de rahatlıkla kullanabilir. Temkinli bir şekilde kullanılan Mondi firmasının yatakları, dayanıklı yapılarını korumayı başarır. Bu sayede uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabilmesi mümkün olur.

Mondi Mobilyalarının Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Mondi Mobilyalarının Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Mondi mobilya fiyatları, geniş bir bütçeye hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Her evin vazgeçilmezi olan bu ürünlerde kullanıcılar için erişilebilirlik de son derece önemlidir. Bütçe dostu Mondi mobilyalar arasından dilediğiniz seçip satın alabilirsiniz. Uzun ömürlü bir kullanım sunması hedeflenerek tasarlanan söz konusu eşyalar, birinci sınıf materyallerden imal edilmiştir. Böylelikle mobilyalar, kolaylıkla deforme olmaz. Aynı zamanda formlarını da uzun süre boyunca rahatlıkla korumayı başarır.

Mobilya takımlarının fiyat aralıkları; konsept, model ve parça sayısına göre farklılıklar gösterebilir. Örneğin, içerisinde 2 adet berjer yer alan bir set ile buna ek olarak vitrin ve konsol içerenler aynı şekilde ücretlendirilmez. Bunun için ürün araştırmalarınızı ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde yapmanız tavsiye edilir. Geniş aileler için 6 parçalı koltuk ya da yemek odası takımı setleri, ürün adedi bakımından son derece idealdir.

Dilerseniz takım yerine yalnızca ihtiyacınız olan parçaları da satın alabilirsiniz. Örneğin, köşeli bir koltuk satın almak istiyorsanız tüm set yerine yalnızca bu parçayı satın almanız mümkündür. Yalnızca ihtiyacınız olan ürünü seçmek, bütçe yönetimi açısından da verimlidir. Böylece çok daha uygun bir fiyata dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Mondi mobilyaların pek çok farklı konseptteki model ve takımlarına çevrim içi alışverişin önde gelen adreslerinden biri olan Trendyol üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Dilerseniz tercih ettiğiniz eşyaların sayfasındaki kullanıcı değerlendirmelerine ve yorumlarına da göz atabilirsiniz. Bu sayede ürünleri daha önce satın almış olan ve kullanan kişilerin deneyimlerinden de faydalanabilirsiniz.