"

Yer Yatağı

" araması için 979 sonuç listeleniyor

Habersiz Misafirler İçin Yer Yatağı Modelleri

Son dönemlerde farklı yatak türü denemek isteyenlerin tercihleri arasında olan yer yatağı, pek çok farklı modeli ile kullanıcıların karşısına çıkar. Ancak alacağınız yer yatağından yüksek verim almak için özelliklerini tam olarak bilmeniz gerekir. Aynı şekilde yer yatağının da belirli kriterleri karşılaması gerekir. Bu yataklar alışılagelmiş standart yataklardan oldukça farklıdır. Bu sebeple öncelikli olarak alacağınız yatağın boyutlarına, kumaşına ve iç malzemesine dikkat etmeniz önemlidir. Normal yataklarda uyku sorunu yaşayanlar, ağrı şikayet olanlar ve misafirleri için alternatif yaratmaya çalışanlar için yer yatağı mobilya modelleri farklı bir tecrübe olur. Çünkü yer yatakları sahip olduğu ortopedik, yünlü ve şişme seçenekleri ile farklı bir bakış açısı sunarlar. Aynı zamanda şık tasarımları sayesinde evinize otantik bir görüntü verirler.

Yer Yatağı Modelleri

Yer Yatağı Modelleri

Birbirinden farklı özellikte yer yatağı modelleri arasından ihtiyacınız olanı bulmanız çok kolaydır. Her eve ve her ihtiyaca göre üretilen bu ürünler, rahatlığı ve kolay kullanımı sayesinde kullanıcılar tarafından tercih sebebi olur. Bebek sahibi kullanıcılar için özel üretilen yer yatağı bebek modeli, yumuşak süngerleri, yıkanabilir kumaşı ve farklı ebatları sayesinde bebeğinizi anne kucağında gibi hissettirir. Kolay taşınabilir oluşu sayesinde herhangi bir yere giderken rahatlıkla yanınıza alabilirsiniz. Bunun yanına alacağınız yer yatağı minderi sayesinde bebeğinizin başını da rahat ettirirsiniz. Minderin şık görüntüsü sayesinde normal zamanlarda koltuklarınızın üzerinde kullanarak evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yer yatağı katlanır modelleri kullanıcıların çokça tercih ettiği modeller arasındadır. Kolay katlanabilir yapısı sayesinde piknik, kamp gibi yerlere de götürmeye müsaittir. Evde katlanarak tek kişilik bir oturma alanı oluşturup akşam yatarken açarak yatağa dönüştürülebilir. Yer yatağı yün ve yer yatağı pamuk modelleri ise rahatlığından ödün vermeyen ve bel ağrısı gibi sorunları olan kişiler için tavsiye edilir. Yumuşak yapısı sayesinde belinizi kavrayarak yatağa yattığınızda huzurlu bir uyku çekmenize yardımcı olurlar.

Şık Tasarımları ile Her Eve Uygun Yer Yatağı

Şık Tasarımları ile Her Eve Uygun Yer Yatağı

Yer yatakları, birbirinden farklı renk seçenekleri ve sağladıkları pek çok fonksiyonları sayesinde evdeki mobilyalarla uyum içinde çalışarak farklı bir tarz yaratmanıza yardımcı olurlar. Portatif yer yatağı seçenekleri hem evde hem de dışarıda kullanılmaya müsait bir yapıda üretilir. Farklı ölçülerde bulacağınız bu modelin su geçirmez özellikte olanları kamp severler tarafından çokça tercih edilir. Hem evde hem dışarıda kullanılan yer yatağı tek kişilik ve yer yatağı çift kişilik modelleri uygun fiyatları ve rahatlığı sayesinde hem odanıza ayrı bir hava katar hem de uygun fiyatları ile tasarruf etmenize yardımcı olur. Yatak kumaşı yıkanabilir özellikte olduğu için herhangi bir kirlenme durumunda rahatça yıkayabilirsiniz. Diğer yandan farklı renklerde bulabileceğiniz kumaşları sayesinde de mobilyalarınızla kombinleyebilirsiniz. Yer yatağı şişme modeli kullanım açısından büyük rahatlık sağlar. Sadece kullanacağınız zamanlarda kısa sürede şişirerek yumuşacık bir yatak elde edersiniz. İşiniz bittiğinde ise baskı uygulayarak içindeki havayı boşaltıp katlayarak küçük boyutlara getirebilirsiniz.

Yer Yatağı Fiyatları

Yer Yatağı Fiyatları

Yer yatağı almadan önce ihtiyacınızı doğru belirlemek istediğiniz ürünü almanıza ve uygun fiyatlarda bulmanıza olanak sağlar. Alacağınız ürünü sadece misafir geldiği zamanlarda ek bir yatak oluşturması için istiyorsanız yer yatağı döşek modelini tercih etmeniz sizi artıya geçirir. Bu model sayesinde misafirleriniz rahat bir uyku deneyimi yaşar. Yaysız özellikte olması sayesinde herhangi bir bel ve sırt ağrısı yaşamazlar. Diğer yandan odanızda farklı bir konsept oluşturmak isterseniz yer yatağı modern çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yatağın altına da yer yatağı karyola alırsanız hem şık bir yatak odasına sahip olursunuz hem de normale göre daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Birbirinden şık tasarımları ve kaliteli yatakları Trendyol’ da bulabilir, online alışveriş kolaylığı ile istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.