Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Yedek Parça Tipi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mondial

" araması için 17979 sonuç listeleniyor

Mondial

Mondial

Yoğun geçen gündelik yaşam içerisinde ulaşımı çok daha hızlı ve pratik bir hale getirmek için kullanılan motosikletler dünyanın dört bir tarafından birçok kullanıcı tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu nedenle dünyanın dört bir yanında birçok motosiklet üretici tarafından yeni modeller üretiliyor. Bu markalar arasında önemli bir yere sahip olan Mondial markası kalitesi ve şık tasarımları ile adından sıkça söz ettiriyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de markanın motorları çok yaygın bir şekilde kullanılıyor. Yerli bir marka olmasıyla birlikte Türkiye’nin Aydın şehrinde üretim tesisleri bulunuyor. Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen motosiklet modelleri, tanınmış ve bilinen bir marka olarak dünyanın yaklaşık 150 kadar ülkesinde kullanılıyor. Mondial Türkiye ürünleri arasında elektrikli motorların yanında klasik benzinli motorlar gibi farklı ürün tercihleri de sağlanıyor. Geniş motor hacimleri ile farklı kapasiteye sahip olan ürünler şehir içi kullanımların yanı sıra şehirlerarası kullanım noktalarında da tercih edilebilecek özellikler taşıyor. Günlük hayatta işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller pratik ve kısa mesafeli ulaşım gerçekleştirmesi açısından müşteri memnuniyetini arttırıyor. Düşük hız kapasitesi bulunan araçlar da tatil beldelerinin gözdesi oluyor. Her yaş grubuna hitap eden Mondial motor modelleri şık tasarımları ile havalı ve keyifli bir kullanım sunuyor. Marka motosiklet dışında farklı ürün gruplarına da yer veriyor. Bu kategoriler arasında Mondial jenaratör, hava filtresi ve ilaçlama motoru gibi seçenekler bulunuyor. Mondial ilaçlama motoru çeşitleri güçlü motoru, hafif yapısı, 8 metre etkili püskürtme mesafesi ve 25 litrelik büyük ilaç deposu ile yorulmadan etkili ilaçlama yapılmasına fırsat tanıyor.

Mondial Elektrikli Motosiklet ile Hakimiyeti Ele Alın

Hem stilleri hem de özellikleri ile her daim bir adım önde olan Mondial motor modelleri basit kullanım mekanizması ile herkesin rahatça kullanabileceği araçlar haline geliyor. Elektrikli çalışma prensibine sahip olan bazı modeller plaka, ehliyet veya ruhsata ihtiyaç duymadan ulaşım gerçekleştirme imkanı sunuyor. Adeta bir bisikleti andıran bu ürünler gelişmiş teknik özellikleri ile kullanıcılarını etkiliyor ve hayatlarında önemli bir yer kaplıyor. İşlevselliği ve çevre dostu oluşuyla da dikkatleri üzerine çeken Mondial elektrikli bisiklet modelleri bir motosikletten çok daha fazlasını sunuyor. Bu motosikletlerde motorun üzerinde elektronik bir gösterge yer alıyor. Gösterge hız seviyesinden batarya durumuna birçok durumun rahatça kontrol edilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra motorlarda USB giriş sistemi de bulunuyor. USB giriş ile Flash Bellek ya da kablo yardımı ile telefonlara bağlanabiliyor. Böylece eklenen hoparlör ile birlikte motosiklet üzerinden müzik de dinlenebiliyor. Aynı zamanda acil durumlarda telefon veya diğer araçlardan motorun şarj edilmesi sağlanıyor.

Elektrikli motosikletler otomatik vites olarak üretiliyor. Bu sayede hız artarken vites değiştirmek zorunda kalınmıyor ve yalnızca yola odaklanılıyor. Hayata kolaylık ve pratiklik katan bu modeller gelişmiş motor güçleri ile de uzun yıllar boyunca hizmet sunmaya devam ediyor. Kullanımın ve dayanıklılığın daha çok artması için Mondial yeni modeller lityum polimer, lityum demir veya lityum iyon gibi piller kullanılarak üretiliyor. Piller ev ya da ofis ortamı olsun elektriğin her olduğu yerde kolayca doldurulabiliyor. Doldurduktan sonra ise pil zahmetsiz bir şekilde tekrar yerine takılabiliyor. Araçlarda telefonun sabit durmasını sağlayacak bir adet telefon tutacağı da yer alıyor. Kullanıcıların rahatını düşünerek geliştirilen modeller olumlu değerlendirmeler almaya devam ediyor. Bunlara ek olarak motorların oturma kısımlarda yer alan koltuk, tüm kullanıcıların kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Özellikle küçük şehir içlerindeki kullanıma ideal olan elektrikli modellerin bataryaları oldukça uzun dayanıyor. Markanın elektrikli motorlarındaki batarya ortalama olarak 1500-200 kez şarj edilebiliyor. Farklı tarz kullanıcılara hitap eden motorlarda menziller bataryanın kapasitesine bağlı olarak değişim gösteriyor. Enerjiyi daha verimli kullanabilmek için üretilen araçlar doğaya zarar verebilecek gazların salınımı da engelliyor. Çeşitli özelliklerinin yanında şık tasarımları ile de dikkat çeken araçlar geniş bir renk skalasından oluşuyor. Renk alternatifleri arasında maviden mora, kırmızdan yeşile kadar birçok renk bulunuyor.

Trafikte Hareket Özgürlüğü Sağlayan Scooter Motorlar

Farklı motor hacimleri ve renk seçenekleri ile beğenilere sunulan Mondial elektrikli scooter modelleri, şehrin trafiğinde vakit kaybetmek istemeyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında sıcak havanın etkisini hissettirmeden yola devam eden araçlar tasarımları ile hem kadın hem de erkek sürücüleri büyülüyor. Çeşitli modelleri ile şehir içi ulaşımın vazgeçilmez aracı olacak olan scooterlar süspansiyon teknolojisi sayesinde daha konforlu bir kullanım sağlıyor. Bunun yanı sıra farklı model seçeneklerinde yer alan kanallı disk ve kombine fren sistemleri ile sürücülere güvenli bir yolculuk yaşatıyor. Gece yolculuklarında diğer araçlar tarafından fark edilmesini ve daha net görüş açıcısına sahip olunmasını sağlayan ikaz lambaları günün her saati güvenli yolculuk yapmayı kolaylaştırıyor. Markanın scooterları doğaya zarar vermemek için düşük emisyonlu egzoz sistemleri kullanılarak üretiliyor. Ergonomik yapısı ve seri manevra kabiliyetine sahip olan modeller sürüş anında özgürlüğü doyasıya hissettiriyor. Her kullanıcıya hitap eden motosikletler 50’lik, 100’lük, 125’lik ve 150’lik olmak üzere farklı modellerde tasarlanıyor. Yakıt tüketimini en aza indirgeyen 50’lik motosikletler, küçük tasarımları sayesinde şehir için kullanımlarda seri ve hızlı bir şekilde yol alınmasını sağlıyor. Herkes tarafından sıkça tercih edilen bu motorlar, bireysel kullanımların yanı sıra ticari olarak da değerlendirilebiliyor. 100’lük tasarımlar motor hacimleri ile istenilen performansın yakalanmasına ve caddelerde özgür bir şekilde dolaşarak yeni sürüş deneyim edilmesine imkan tanıyor. Bu scooterlar markanın en çok tercih edilen araçları olarak ön plana çıkıyor. Şık tasarımları ile kadın ve erkek bütün kullanıcıların dikkatini çeken 125’lik motosikletler konforlu seleleri sayesinde sürücünün rahat yolculuk yapmasını olanaklı hale getiriyor. Farklı tarzlara hitap eden modeller birçok renk seçeneğini bünyesinde barındırıyor. Kırmızı, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile göz dolduran 150’lik motosikletler ise sportif ve asi tasarımları ile motor tutkunlarını kendine hayran bıraktırıyor. Sürücünün akan trafikte güvenli şekilde yol almasını sağlamak adına son derece sağlam fren sistemine sahip olan araçlar konfor ve yüksek performansı bir arada arayanların tercih listesinde ilk sırada yer alıyor.

3 Tekerlekli Mondial Motorlar ile Şehrin Tadını Çıkarın

Mondial motor çeşitleri arasında yer alan elektrikli motosikletler, tek silindirden oluşan yapısı ve gelişmiş motor gücü ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Otomatik vites tipi ile kullanım açısından rahatlık sunan ürünler, şehirde gezerken aranılan konforun rahatça bulunmasına yardımcı oluyor. Motosikletin geri vites seçeneği motorun istenilen rotaya doğru sürülmesini sağlıyor. Sunulan bu avantaj özellikle park etme sorunu yaşayanların kurtarıcısı oluyor. 0-25 motor gücü ile piyasaya çıkan markanın araçları sunduğu üstün kalite ile uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlıyor. Güçlü motor gücü yarı yolda bırakmadan istenilen lokasyona götürüyor. Araçlarda yer alan 0.49 cm3’lük motor hacmine sahip Mondial elektrikli motor ise elektrikli mekanizması sayesinde doğaya katkıda bulunuyor. Benzinli modellere nazaran %90’a varan oranlarda enerji sağlayan tasarımlar aynı zamanda gürültü kirliliğine de yol açmıyor. B ehliyetine sahip herkes tarafından kolayca kullanılabilen 3 tekerlekli modeller ister şehir de ister şehir kıyısında sürülüyor olsun eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Ortalama olarak 1000 w gücüne sahip olan modellerde akü tipi modeller arasında farklılıklar gösteriyor. 3 tekerlekli araçlarda genellikle aküler 60V ve 20A gücüne sahip oluyor. Şarj ünitesi ile hızlı bir şekilde ve tek bir kablo yardımıyla şarj olan araçlar uzun mesafe yolculuklarında yüksek bir kalite sunuyor. 200 V’luk elektrik girişi ise motorların 60 Hz’e kadar çıkmasını sağlıyor. Araçlar 1 kişi kullanıldığında motorların menzili 35-40 kilometreye kadar çıkıyor. Motosikletlerin şarjı ortalama olarak 6 ila 8 saat arasında değişiyor. Mükemmel denge ve mukavemet özelliği sürüş sırasında kontrolün kaybedilmesini önlüyor. Yol sarsıntısı ve darbelere karşı güvenli bir sürüş keyfi sunan modeller, tubeless lastikleri ile patlamalara karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkanını bir araya getiriyor. Tasarıma uygun yerleştirilen ayarlanabilir koltuklar da hareketli ve çift kolçaklı kol koyma yeri ile konforu yaşatıyor. Taşıma sepeti alışverişten sonra eşyaların rahat ve güvenli bir şekilde taşınmasına destek oluyor. Mondial şarjlı motor modelleri doldurulabilir bataryaları ile bütçeye de katkı sağlıyor.

Özellikleri ile Göz Dolduran Motosiklet Modelleri

Motosiklet sürücülerinin en çok önem verdiği konular arasında motor hacmi yer alıyor. Çünkü motorun sahip olduğu hacmin güç kapasitesi motorun kaç kişi taşıyacağından ne kadar yüksek hızlara ulaşabileceği gibi birçok unsuru belirliyor. Bu açıdan Mondial motosiklet modelleri değişen hacimleri ile kullanıcılarına geniş bir seçim şansı tanıyor. Markanın en düşük 50 cm3 motor gücüne sahip motosikletler üretiyor. Bir üst sınıf seçenekler arasında daha yüksek hacimli araçlar bulunuyor. 50’den yüksek hacimde üretilen modeller şehir içi kullanımlar için çok ideal görülüyor. Ayrıca araçlar arasında 125 cm3 gibi yüksek değerlere kadar ulaşan modellere de yer veriliyor. Daha üst modellerde ise 250 cm3 ve 650 cm3 gibi çok daha yüksek hızlara ulaşabilen motorlar dikkat çekiyor. Bu araçlar motor hacimleri ile genellikle şehirlerarası kullanım için uygun özellikler taşımakla birlikte sporcular ve motosiklet tutkunları tarafından da en sık tercih edilen modeller arasında görülüyor. En uzak menzillere kadar ulaşma kapasitesi bulunan ürünlerin yaklaşık olarak 200 beygirin üzerinde motor gücü bulunuyor. Aynı zamanda araçlarda otomatik vites ve manuel vites gibi farklı kulanım özelliklerine de yer veriliyor. Ürünlerde genellikle çift silindirli olarak üretilirken, dört zamanlı bir motor olacak şekilde de tasarlanıyor. Ayrıca marka ürettiği motosikletler ile 160 km/h gibi yüksek hızlara ulaşma fırsatı da tanıyor. Markanın model seçenekleri içerisinde en ideal olarak tercih edilen araçlardan bir diğeri de 4 vitesli motosikletler oluyor. Son teknolojisi ile üretilen bu motorlar kalkış hızı ve hız tepkimesi ile ideal bir seviyede yer alıyor. Kullanılan süspansiyon sistemi, amortisörler ve duyarlı kullanım özelliği sürücüler için birçok farklı avantajı beraberinde getiriyor. Şehir içerisinde servis işlemlerini gerçekleştiren modeller aynı zamanda motor hacimleri sayesinde işletmeler için de büyük bir kazanç sağlıyor. Tüm açılardan bakıldığında markanın çeşitli motor özellikleri birçok farklı noktası ile ön plana çıkıyor. Böylece kullanıcılar kendileri için en iyi hız ve kapasiteye sahip ürünleri kolayca tercih etme şansını elde ediliyor.

Mondial ile Yedek Parça Sorunu Yaşamayın

Yerli bir üretim yapısına sahip olan marka, Türkiye’de üretilen çeşitli ürünlerinin yanında yedek parça üretimi konusunda da büyük başarı sağlıyor. Yedek parça imkanı sunan ürünler, oluşabilecek tüm arıza durumlarından kullanıcılarına hızlı bir çözüm sunuyor. Böylece sürücüler motosikletlerinde bozulan ya da değiştirmek istedikleri parçaları pratik bir şekilde buluyor ve araç kullanımında aksama yaşamadan gündelik hayatlarına devam edebiliyor. Alternatifler arasında Mondial debriyaj balatası, çanta, çelik jant gibi mekanik parçalardan dekorasyon ve modifikasyon parçalarına kadar birçok seçeneğe yer veriliyor. Ürünler arasında kimi zaman akü gibi parçalar da kolaylıkla temin edilebiliyor.

Markanın sunduğu geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıları motosikletlerde birçok farklı ayrıntıyı göz önünde bulundurabiliyor. Özellikle rahatlığı ve konforu sağlamak için kullanıcıların vücut ölçüleri yani boy ve kilo oranları seçim sırasında önemli bir ayrıntıyı oluşturuyor. Yapılan tercihler arasından aracın kullanım ve yorulma kapasitesi değişeceği için dönem dönem bazı motosiklet modellerinde yedek parça ihtiyacı doğuyor. Bu durum karşısında markanın yedek parçalarına hızlı bir şekilde ulaşabilmek adına sağlanan sistem gayet pratik bir yapı oluşturuyor. Motosikletin seçimi sırasında aracın hangi noktalarda kullanılacağı da büyük önem taşıyor. Çünkü asfalt, kum ve toprak gibi farklı kullanım alanlarında kullanılan araçlarda arıza meydana geldiğinde yedek parçaya ihtiyaç duyuluyor. Aynı şekilde fosil yakıt kullanılan motorlarda da yakıt tüketimine bağlı olarak belirli dönemlerde parçaların değiştirilmesi gerekiyor. Ayrıca yedek parçaların dışında Mondial aksesuarları ile seçilen araçlar daha şık bir hale de getirilebiliyor.

Mondial Motosiklet Modelleri ve Fiyatları

Türkiye başta olmak üzerine dünyanın birçok yerinde faaliyet gösteren marka, üretilen çeşitli modelleri ile kullanıcılarına farklı tercihler yapabilmesi için yüzlerce ürün alternatifi sunuyor. Bu ürünler kullanıcıların yaş aralığı, cinsiyeti ve kullanımın amacı dikkate alınarak üretiliyor. Kimi zaman şehir kimi zaman da daha kırsal bölgelerde kullanıma uygun motor ve diğer ürün seçenekleri bulunuyor. Yaş grupları ele alındığında gençler için keyifli bir kullanım imkanı sağlayan tasarımlar, yetişkinler için de hızlı ve pratik bir ulaşım sunmak için üretilen modeller görülüyor. Aynı zamanda işletme ve firmalarında işlerini kolaylaştırmak için hızlı ve atik araçlar arasından seçim yaptığı gözlemleniyor. Sportif kullanımı sevenlerin ve motosiklet gibi araçlarda hıza önem veren kişiler için de adrenalini artıracak yüksek kapasiteler ile geliştirilmiş motosikletler bulunuyor. Bu geniş ürün aralığı karşısında her model birbirinden farklı fiyat aralığına sahip oluyor. Sadece farklı ürün grupları değil aynı zamanda aynı grupta yer alan modeller arasında da özelliklere göre fiyat değişiklikleri ile karşılaşılıyor. Motosikletler motor hacmi, taşıma kapasitesi ve beygir gücü gibi önemli konuları ile birbirinden ayrıldığı için motosiklet fiyatlarında farklılıklar görülüyor. Her bütçeye uygun aralıklarda Mondial motor fiyatları her sürücünün hayalini gerçekleştirmeye fırsat tanıyor. Değişen fiyat aralıklarında en yüksek hız özelliklerine ulaşan 6 vites kapasiteli motorlar en yüksek fiyat aralığında seyrediyor. Herkese hitap eden Mondial fiyatları sadece motosikletlerde kalmıyor. Aynı zamanda karşılaşabilecek arıza ve belli dönemlerde değişim isteyen motosiklet parçalarının fiyatları da avantajlı fiyatları ile kullanıcıları memnun ediyor. Böylece sürücüler tüm kıstasları göz önüne alarak amaçlarına ve zevklerine uygun olan motosikleti seçerek keyifli, konforlu ve güvenilir bir kullanım sağlayabiliyor.

Siz de Mondial online ürünlerinin yer aldığı Trendyol ile kendinize uygun olan motosikleti avantajlı fiyatları ile hemen satın alabilir ve hayalini kurduğunuz yolculukları konforlu ve rahat bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sizin için uygun olan motosiklete karar verebilmek adına diğer kullanıcıların yorumlarını inceleyebilir ve fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.