Marka
Cinsiyet
Renk
"

Motorola

" araması için 491 sonuç listeleniyor

Motorola

Motorola ile Gelen Teknolojik Yenilikler

Motorola mobil iletişim anlamında hizmet veren ve bu anlamda gelişimlerini tüm hızla devam ettiren bir markadır. İlk cep telefon üretimini, ilk baz istasyonu ve bu alanda bütün dahil olan her şeyi icat etmiştir. Mobil iletişimi mümkün hale koyan protokeller ve aynı zamanda teknolojilerin de üretimini sağlamaktadır. Geçmişten bugüne kadar yaptığı imalatlarda geliştirdiği öncü ruh ile tüketicilere yenilenmiş olan bağlılığı birleştirmektedir. Bu sebeple de telefonların Android sistem ile müthiş çalışma performansı gösterdiği söylenebilir. Android sistem interneti şekillendirmekte olan bazı açıklıkları dünyaya getirmektedir. Bunun sonucunda da deneyim, kalite ya da tarzından vazgeçmeden cihazları ile dünya genelinde tüketici kişilere büyük oranda değer katılmıştır. Markanın kurulduğu günden bu yana gelişimlerini teknoloji ile paralel bir şekilde sağladığı söylenebilir. Ayrıca mühendislerin buluş ve bazı sorunları çözme yönündeki çalışmaları, kayda değer oranlardadır. Verilen hizmetlerde yer alan hareketlilik büyüsü de insanlar için hayatlarını daha iyi bir seviyede yaşayabilmeye yardımcı olmaktadır. Böylece gelişim sürecini git gide artırırken, yeni fırsatlar aramaya da devam etmektedir. Üretimi sağlanan cihazlardan bir tanesi de cep telefonlarıdır. Motorola telefon üretimleri milyonlarca insanın hayatını iyileştirmeye yarayan teknolojiler ile tasarlanır. En iyi mobil cihazlar icat ve inşa ederek sunmak için muhteşem bir çalışma performansı göstermektedir. Nostaljik üretimlerin yanı sıra günümüz teknolojisi ile can bulan Motorola’nın ürettiği cep telefonları, modern tasarımları ile dikkat çekmektedir. Motorola Razr, One, Z, G ve E serileri ile üretilen cep telefonları farklı teknik donanımlar ile imal edilmiştir. Eski ile yeninin buluştuğu seriler arasında yer alan Razr modeller, açılır kapanır yapısını dokunmatik ekran ile buluşturmuştur. Modern bir akıllı telefon olan ve cebe hazır boyutu ile köklü bir gelişimle satışa sunulmaktadır. Motorola One serisi inanılmaz yüksek teknolojiler ile üretilmiş olan modellerdir. Nefes kesen dış tasarımı ve ultra geniş açılı videolar kaydedebilmek için özel bir eyleme sahiptir. Yüksek çözünürlüklü olan ve optik zoom, ultra geniş açıya sahip lens ile mükemmel kamera sistemleri vardır. Motorola Z serisi ise uzun pil ömrüne sahip olan modellerdir. Parmak izi sensörleri ile kullanılırken OLED ekranıyla geniş bir ekranla kullanım keyfi sunar. Serilerin arasında yer alan özellikler arasında akıllı hoparlör sistemli cep telefonları da vardır. Motorola G serisinde bulunan cep telefonları ise tek şarj ile yaklaşık 3 günlük kullanıma olanak sağlar. Çok yönlü olan kamera sistemi farklı açılardan harika bir fotoğraf çekme deneyimi yaşatacaktır. Full HD ekran tasarımı ile bütün içerikler net bir şekilde görünecektir.

Motorola’dan Her Hayata Dokunan Tasarımlar

Markanın üretimleri arasında sadece cep telefonları bulunmamaktadır. Bununla birlikte farklı kullanımlara da olanak sağlayan ürünler vardır. Motorola telsiz üretimleri dahil olmak üzere farklı ikaz cihazları üretmektedir. El telsizi, bebek telsizleri, profesyonel telsiz alanında birçok imalatı ile sık tercih edilir. Telsizler, kulaklık konektörü ile mekanik aydınlatma özelliğine sahip olan ve LCD ekran destekleri ile rahat bir kullanıma sahiptir. Tuş kilidi, pil göstergesi, kemer klipsi ile taşıması ve kullanımı da kolaydır. Telsizlerin dayanıklı gövdesi ve ergonomik tasarımları dikkat çeken özellikler arasındadır. Bununla birlikte kimlik kodu bildirimi, meşgul kanal kilidi, kanal tarama gibi bazı teknik donanımları da vardır. Telsizlerin sayısal kripto algoritmaları ile konuşma güvenliği sağlaması önemli özellikler arasındadır. Bununla birlikte yazılım koruma şifresi, yazılım programlama, alıcı sinyal seviye göstergeleri ile her anlamda birebir özel çağrılarda muhteşem bir çalışma performansı sunar. Telsiz modelleri arasında yer alan üretimlerden bir tanesi de bebek telsizleridir. Motorola bebek telsizi kameralı olan ve kameralarında bulunan kızılötesi LED ışıklar ile gece gündüz görüş özelliği sunar. Aynı zamanda görüntüyü ekrana zoom sistemi ile izlemeye yardımcı olacaktır. Bebek telsizlerindeki dijital zoom özelliği çocukların görüntüsünü net ve mükemmel kalitede gösterir. Ekranlardaki renkli tasarım ve bölünmüş ekran donanımı ile ebeveyn ünitesinde iki odanın videosu aynı anda izlenebilir. Telsizlere kameraları istenilen yerden görüntülemek için Hubble Connected uygulaması indirilerek, akıllı bildirimler alınabilir. Aynı zamanda videoları da manuel olarak kaydedebilmek mümkündür. Telsizlerde yer alan iki yönlü iletişim özelliği ile bebekler, net duyularak başka bir odadan da dinlenebilir. Bebek güvenliği alanında ürettiği teknolojik aletlerden biri de Motorola bebek kamerası modelleridir. Kamerayı uzaktan kaydırarak eğip ya da yaklaştırıp kullanabilmek mümkündür. Böylelikle uykuları bozulmadan çocukların uzaktan izlenme keyfi çıkarılabilir. Kameraların kızılötesi ışın özelliği ile gece görüşleri de mümkün kılınmıştır. Ayrıca kameralar, 4 kameraya kadar genişletilebilir özelliklerde de tasarlanmaktadır. Evden uzaktayken tamamen evden haberdar edecek olan kamera sistemleri, ücretsiz bildirim özelliği ile de ebeveynlerini içini rahat ettirecektir. Nerede olunursa olunsun, canlı video akışı ve güncel akıllı bildirimler ile bağlantıda kalınabilir.

İnovatif Gelişimleri ile Dikkat Çeken Motorola Ürünleri

Geçmişten günümüze kadar ürettiği cep telefonları üretimleri ile dikkat çeken markanın, hayatın farklı alanlarına dokunan üretimler yaptığı da söylenebilir. Her ürünü gelişim sürecine ve teknolojik yenilikler ile entegre bir şekilde üretmektedir. Motorola cep telefonu modellerinin ilk tasarımlarından bu yana kadar, her zaman kolay kullanımlı ve kullanıcının işini kolaylaştıran üretimler yapmıştır. Akıllı telefonlar, çağın getirilerine uygun olarak markanın teknolojisi ile harmanlanmıştır. Telefonların zekâları, eski ile yeninin buluşması, kamera özellikleri, dış tasarımları marka imzası taşıyan özelliklerde üretilir. Telefonların işlemcileri gelişmiş olduğu için hızlı bir çalışma kapasitesi sunar. Daha iyi fotoğraf çekmek, oyun oynamak, günlük ihtiyaçlarını gerçekleştirmek için farklı tasarım özellikleri ile cep telefonlarını bulabilmek mümkündür. Akıllı telefon olarak yapılan üretimlerde her serinin kendine uygun belli başlı özellikleri vardır. Motorola akıllı telefon üretimlerini donanımsal özelliklerin insanlara getireceği faydalar düşünülerek yapmaktadır. Bu nedenle çok sık tercih edilen cihazlar arasında yerini alır. Geliştirilmiş kamera ve batarya özellikleri ile verimli bir çalışma özelliği sunacaktır. Cep telefonlarının dış tasarımları da modern çizgiler katılarak üretilmiştir. Bu nedenle kişilerin tarzını yansıtacak ve marka imzası taşıyan özellikler ile havalı bir görünüme kavuşulacaktır. Akıllı cep telefonları dokunmatik kullanım özelliklerinin yanı sıra modeller arasında yer alan Moto Kalem ile not alabilmek de mümkün olabiliyor. Motorola gücü ile desteklenen cep telefonları, yeni dış tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda cep telefonlarının kamera özellikleri de farklı çekim modlarına sahiptir. Cep telefonu kadar ihtiyaç duyulan cihazlar arasında yer alan Motorola tablet modelleri farklı teknik donanımlarda tasarlanmıştır. Tabletlerin yüksek işlemci hızı, Android yapılı işletim sistem, optik sürücü desteği ile muhteşem bir çalışma performansı gösterir. Ekranları LED ve dokunmatik özelliklerde tasarlanmış olan tabletlerin, farklı boyutları bulunmaktadır. Pil ömürleri yüksektir ve kamera özellikleri ise netliği ile dikkat çekmektedir. Tabletlerin dış tasarımları, rahat kullanımlı olan ve darbelere karşı dayanıklıdır. Böylece uzun ömürlü bir kullanıma olanak sağlar. Tablet teknolojisinde öncü haline gelen markanın her zaman bir adım öne giderek üretimlerini gerçekleştirdiği söylenebilir. Motorola’nın tabletlerin yanı sıra ev kullanımlarında ihtiyaç duyulan bazı elektroniklerin üretiminde de etkin bir rol oynar. Küçük bebeği olanlara, kamera ve telsiz hizmeti sunarken, normal telsiz modellerini de unutmamıştır. Bunun yanı sıra aksesuar ve yazılım hizmetlerinde de harika bir işleyişte ilerlemektedir.

Gelişim ve Değişimlerin Adresi Motorola

Motorola’nın teknolojik alt yapısını her geçen gün artırarak üretim faaliyetlerini sürdürdüğü söylenebilir. Yaşamın her alanında üretim planları yaparak ihtiyaçlara yanıt veren markanın gün geçtikçe gelişimlere yanıt veren bir üretim yapısı vardır. Motorola akıllı saat kişiler için önemli olan bilgileri sunmak için sevilen şeylere odaklanmak için daha fazla zaman sağlamaya yardımcı olmaktadır. Yaşam tarzını şekillendirecek ve uyacak bildirimleri tercih eden paslanmaz tasarımlara sahip olan saatlerdir. Akıllı saat tasarımları özelleştirilebilir eylem düğmeleri ile paslanmaz çelik kavisli kasa ve lüks saatlerin eşsiz deneyimini kullanıcılara sunacaktır. Fırçalanmış ve paslanmaz çelik ile tasarlanmış farklı tonlardaki saatler, yüzeysel çizilmeye karşı muhteşem bir koruma sağlar. Gün boyu pil ömrü ile otomatik olarak etkinleştirme işlemi sağlar. Bununla birlikte 3 güne kadar süre gösterimine de devam etmektedir. Saatlerdeki özelliklerden bir tanesi de suya dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle günlük yapılacak aktivite ve sporların rahatça yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Mükemmel bir su deneyimi ile kayışları deriden silikon ile kolayca değiştirebilmek mümkündür. Saatlerdeki her zaman açık ekran yapısına sahiptir ve aynı zamanda Ortam modu ile normal bir saatmiş görünümü de verir. Şaşırtan parlak ekranı sayesinde kristal netliği sağlayan yüzeyi dikkat çekicidir. Markanın gelişim ve yenilikleri arasında yer alan cihazlardan biri de Motorola kamera modelleridir. Bebeklerin izlenmesi için geliştirilen kameralar, güvenli bir ortam hazırlayabilmek için muhteşem özelliklere sahiptir. Güvenlik sistemleri alanında gelişmişliğini gösteren markanın, teknolojik altyapısının üretimlerinde ortaya çıktığı ifade edilebilir. Wi-Fi bağlantısı yardımı ile uzaktan akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlar ile izlemeye olanak sağlar. Yüksek kalite çözünürlüğüyle de net bir görüntü deneyimi sunar. Motorola’nın geliştirmiş olduğu Hubble uygulaması yardımı ile kolayca kurulum işlemi sağlanacaktır. Üstelik kontrol işlemi de akıllı cihaz, tablet, bilgisayarlar aracılığı ile kolaylıkla yapılır. Ücretsiz bir şekilde ses, sıcaklık uyarısı, hareket gibi eylemler bildirim olarak da gönderilmektedir. Kameraların birçok işlevi ve özelliği olsa da modelden modele değişkenlik göstermektedir. Teknolojik üretimlerindeki gelişim süreçlerini verimli bir şekilde yöneten markanın, her alanda yaptığı üretimlerden gönül rahatlığı ile yararlanılabilir. Çünkü teknolojik ihtiyaçlar doğrultusunda her ayrıntı düşünülerek, üretim yapısı oluşturulmuştur. Markanın kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmesi de çok sık tercih edilmesinden anlaşılan bir durumdur.

Motorola’nın Üretimlerindeki Sağlamlığı Keşfedin

Marka faaliyete başladığı günden bu yana kaliteli donanım özelliklerinin yanı sıra dış tasarımlarında kullanılan materyallerinde sağlamlığı dikkat çekmektedir. 1. sınıf malzeme ve materyaller kullanılarak, cihaz üretimleri yapılmaktadır. Ayrıca özel teknolojiler kullanılarak, tasarlanan elektronik cihazlar, çağın getirilerine uymaktadır. Tasarımlar arasında yer alan Motorola yedek parça seçenekleri çeşitli entegreler, cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi cihazların bileşenlerini oluşturur. Yedek parça üretimleri de eksiklik duyulan ürünlerin temini için önemli bir yapıya sahiptir. Telefon üretimleri ile üretim faaliyetlerine başlayan Motorola’nın, farklı serilerde üretim yapıları vardır. Her zaman kullanım kolaylığı yönünden bir adım öne giden markanın tasarımları hayatı kolaylaştıracak özelliktedir. Android cep telefonlarının kullanım kolaylığı sunduğu ve donatıldığı teknolojilerle de modern tasarımlara sahip olduğu söylenebilir. Cep telefonlarının fiyat aralıkları da serilerinin farklılaştığı gibi değişkenlik gösterir. Motorola telefon fiyatları teknik özelliklere, dış tasarımlara, donanımsal özelliklere, serilerine göre ve modellerine göre fiyat aralıklarına ayrılır. Ayrıca fiyat oranlamaları herkese hitap edecek değerlerde satışa sunulur. Bu durumda da herkesin alım gücüne uygun olan telefon modelleri bulunabilmektedir. Markanın imzasını taşıyan son teknolojik cep telefonları gönül rahatlığı ile satın alınabilir. İnovatif gelişimler ile birlikte sağlam dış yapı özelliklerine sahip olan cihaz ve ekipmanların her zaman dikkat çekici olduğu söylenebilir. Sağlam yapıda üretimin modern işçilik ile üretildiği cep telefonu, tablet, kamera ve benzeri ekipmanlardan yararlanabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra tasarım özelliklerinden birisi de dönüşüm teknoloji olarak ifade edilebilir. Yani bugünün teknolojisi ile üretilen cihazların geri dönüşümü doğaya zarar vermeden tasarlanır. İmal edilen ürünlerin teknolojinin gücü ile zahmetsiz kullanımlı olduğu da ifade edilebilir. Özel hayat, iş, okul, ev hayatının rahat ve kişiselleştirilebilir olarak yaşanması için imal edilen ekipmanlar, hemen hemen her alana dokunur. Vazgeçilmezler arasında yerini alan teknolojik gelişimlerini sağlam işçilik yapısı ile sunmaktadır. Ev için tasarladığı bebek ve ev monitörleri, akıllı kasalar, akıllı çocuk odası ürünleri, modem ve ağ oluşturma destekleri, ev ve ofis telefonları gibi bazı üretimleri vardır. Düzenli yaşamda hayatı bir hayli kolaylaştıracak teknolojik donanımlara sahiptir.

Motorola Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Motorola Türkiye üretimlerinde birçok cihaz ve güvenlik sistemi imal etmektedir. Kategorilerden bazıları şu şekilde sıralanabilir: telsiz kamera detektörleri, telsiz masaüstü telefonları, kapak ve kılıflar, akıllı saat, kulak üstü kulaklıklar, hoparlör, batarya, sağlık ürünleri, Moto Insta-Share projektörü, diğer bebek bakım ürünleri, taşınabilir bataryalar, araç içi kameralar, hoparlör ve amfiler, tuş takımı, bebek sağlık ürünleri ve Motorola Bluetooth kulaklık modelleridir. Üretim modelleri bir hayli gelişmiş olan markanın sadece bu alanlarda üretimleri yoktur. Aynı zamanda yazılım geliştirme alanında da teknolojik donanımları vardır. Yazılım güncellemeleri, Motorola akıllı asistan desteği gibi bazı işlemlerden yararlanılabilir. Markanın hemen hemen her alanda kendini gösteren tasarımları bulunmaktadır. Bu nedenle herkesin ihtiyaçlarına kolayca yanıt verecek olan bir markadır. Aksesuar alanında imal ettiği saat, kulaklık, hoparlör, koruma cihazları gibi bazı ürünler, teknolojiyle uyumlu olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda güç sistemleri içinde üretmiş olduğu şarj cihazları da duvar şarjı, kablosuz şarj, TurboPower paketi olarak çeşitlilik gösterir. Birkaç dakikalık şarj etme işlemi ile saatlerce güç sağlayan bir teknolojik üretim modeli izlenmiştir. Şarj aletleri, süper kompakt olan ve tablet, bilgisayar, akıllı cep telefonu gibi bazı cihazların teknik özelliklerine uyumlu olarak üretilir. TurboPower olarak üretilen şarj aletleri, şarj edildikten sonra düşük pil endişesi yaşatmayacak cihazlardır. Dolu pil ile birden fazla şarj alarak hızlı bir şekilde şarj yapılabilir. Paylaşılabilir, rahat ve bütün gün devam eden gücün tadını çıkarmak mümkün olacaktır. Kablosuz olarak tasarlanan şarj pedleri ise akıllı telefonların güç desteğini sağlayabilmek için tasarlanmıştır. Şarj kablosu derdi olmadan akıllı telefonların ya da cihazların pede yerleştirilerek şarj edilebilmesi mümkündür. Bütün Motorola üretimlerinde olduğu gibi şarj cihazlarının da modellerine göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Üretilen teknolojik aletler, model, teknik donanım, dış tasarım, güç özelliği, seri bakımından ayrılmaktadır. Bu duruma göre de fiyatsal anlamda oynamalar meydana gelir. Motorola fiyat oranları, cep telefonlarına, tabletlere, kamera sistemlerine, yazılım hizmetlerine, akıllı saatlere göre farklılaşmaktadır. Çünkü her ürün için farklı bir üretim modeli izlenmiştir. Sizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütün Motorola ürünlerini sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.