placeholder
"

Mopak

" araması için 554 sonuç listeleniyor
Mopak Sürekli Form
KARGO BEDAVA
MopakSürekli Form
199 TL
Sepete Git

Mopak

Mopak

Kağıt ve defter ürünleriyle eğitimden çalışma hayatına yaşamın pek çok alanında hayatımızı kolaylaştıran Mopak, köklü geçmişi ve yüksek kaliteli ürünleriyle adından söz ettiriyor. Farklı kalınlık, yoğunluk ve ebatlarda ürünleriyle farklı ihtiyaçlara yanıt veren marka, okul çağındaki çocukların ve yoğun kırtasiye işi olan ofislerin yardımına koşuyor. Mopak kırtasiye çeşitlerinin yanı sıra kağıt ambalajlar ve daha özel kağıt ihtiyaçları konusunda da kaliteli ve işlevsel ürünler sunuyor. Çizgili, çizgisiz ya da kareli, ince ya da kalın Mopak defter seçenekleri, sağlıklı malzeme yapılarıyla da beğeni topluyor. Küçük yaştaki çocuklar başta olmak üzere kırtasiye ürünleri kullananların sağlıklı ürünlere sahip olmasını kolaylaştıran Mopak kırtasiye ürünleri, her yaşa uygun, her ihtiyaca yanıt veren modelleri ile dikkat çekiyor.

Okul defterinden not defterine, A4 kağıt modellerinden mukavva ambalaj kağıtlarına geniş bir ürün yelpazesi olan markanın kırtasiye modellerine Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşılabiliyor. Trendyol’un özel avantajlar sunan alışveriş dünyasında Mopak kırtasiye ürünleri oldukça uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Dönemsel kampanyalar ve sezonluk özel indirimler sayesinde kaçırılmayacak Mopak kırtasiye fiyatları elde edilebiliyor.

Markanın Yüz Yıla Yaklaşan Serüveni

Yüz yıla yaklaşan tarihi ile sadece Türkiye’nin değil Orta Doğu ve Balkanlar’ın önde gelen kağıt üreticilerinden olan marka, yüksek kaliteli ürünler ile sektörün öncüsü konumunda yer alıyor. Tamamen yerli sermaye ile kurulan markanın en ince kağıtlardan, en kalın kağıt seçeneklerine varan geniş bir ürün çeşitliliği bulunuyor. 1926 yılında İzmir’de matbaa açan ve kağıt ticareti yapan Mehmet Ali Molay’ın kurduğu marka, zaman içinde baskı ve üretim kapasitesini geliştiriyor. 1984’te oyun kağıdı, 1985’te sigara uç kağıdı üretmeye başlayan marka, dış pazarlara açılarak satış kapasitesini daha da artırıyor. 1991 yılından sonra kırtasiye sektörüne de giren marka, okul defterinden ofis ihtiyaçlarına zengin bir ürün gamına ulaşıyor. Irak, İran, Almanya, Fransa gibi ülkelere ihracat yapar marka, 1993 yılında ise kırtasiye ürünlerini doğrudan tüketiciye ulaştırmak için kırtasiye hipermarketleri açmaya başlıyor. Almanya’da da aynı adını taşıyan bir şirket kuran markanın kendi enerjisini üretme çalışmaları da bulunuyor. Üretim kapasitesini geliştirerek SEKA’nın Dalaman Tesisleri’ni bünyesine katan marka, selüloz, kağıt ve karton entegre tesisi ile büyük bir ilerleme sağlıyor. Büyük bir entegre tesisi bulunan marka, kırtasiye amaçlı kağıt ürünlerinden mukavva kağıdına, sigara kağıtlarından selüloz üretimine farklı kategorilerde üretimini gün geçtikçe artırıyor.

Çevre dostu üretim anlayışı ile büyük beğeni toplayan marka, Endüstriyel Okaliptüs Plantasyonları Projesi’ni yaşama geçirerek doğanın korunmasına katkıda bulunuyor. En Çevreci Sanayi Kuruluşu unvanına layık görülen marka, eğitim, kültür sanat ve çevre alanlarındaki sosyal sorumluluk projeleri ile de büyük ilgi görüyor. Kaunos Antik Kenti’deki arkeolojik kazıların ana sponsoru olan, meslek lisesi inşa eden, eğitim vakfı kurarak öğrencilere destek olan markanın çevre dostu üretim teknolojilerinden sosyal sorumluluk projelerine yaygın bir bilinirliği bulunuyor. Marka yüksek kaliteli ürünleri ve yenilikçi teknolojilerin yanı sıra, sektörün önde gelen firmalarından biri olarak önce adımlar atması da büyük beğeni topluyor.

Mopak Defter Modelleri ve Özellikleri

Mopak A5 defter, güzel yazı defteri, okul defteri ve daha pek çok defter seçeneği ile her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. İlköğretim çağındaki çocukların ihtiyaç duyduğu ince ve az sayfalı defterlerden başlayarak sayısız çeşit sunan Mopak çizgisiz, telli, spiralli defter seçenekleriyle de büyük ilgi görüyor. Küçük yaşktaki çocuklar için 40 yapraklı çizgili defter modelleri bulunan marka, sağlıklı ve kullanışlı ürünleriyle öne çıkıyor. Değişik derslerdeki ihtiyaçlara uygun çizgili, kareli ya da çizgisiz modelleri farklı sayfa sayıları ile kullanıcılara ulaştıran markanın, sayısal ya da sözel derslere uygun ayrı modelleri bulunuyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden defter tasarımları büyük ilgi görüyor ve defterlerin kapakları çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanıyor.

Mopak A5 defter, güzel yazı defteri, okul defteri gibi modeller arasında A4 defterler en yaygın tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Kolay yıpranmayan ve daha uzun süre dayanan A4 okul defterleri, 40 ile 144 arası yaprak sayısı seçenekleri sunuyor. İnce defterler tek ortalı ya da spiralli olarak tercih edilebilirken, formalı defter seçenekleri çok daha fazla sayfa sayısı sunuyor. Tamamen selülözden üretilen ve genellikle 60 gramlık 1. hamur kağıt kullanılan defter seçenekleri arasında plastik kapaklı özel ürünler de bulunuyor. Özgürlük ve LakLak serileri içinde yer alan plastik kapaklı ürünler, yetişkinler tarafından da tercih ediliyor. Kapak tasarımlarında gençlere hitap eden figür ve sözlere yer verilen bu ürünlerde dayanıklı plastik kapak ile spiralli cilt yapısı bulunuyor. Daha küçük boyutlu defter ihtiyaçları için ise A5 karton defter ürünleri öne çıkıyor. Daha küçük yaşlardaki çocukların rahatlıkla kullanabileceği biçimde tasarlanan bu defterler de 40 yapraklı modellerden başlıyor, 144 yaprak sayısına kadar ulaşıyor.

Göz sağlığını koruyan ve dayanıklı bu modellerin yanı sıra bölmeli defter seçenekleri de büyük ilgi görüyor. Kendiliğinden ayraçları bulunan bölmeli defterler, birden fazla ders için rahatlıkla kullanılabiliyor ve çantalarda gereksiz yük oluşmasının önüne geçmeyi kolaylaştırıyor. Bölmeli defterlerde hem çizgili, hem kareli, hem de çizgisiz bölmeler bulunabiliyor ve bu bölmelerin oranları tercihe göre değişiyor. Spiral sistemi de dayanıklı ve kaliteli plastikten üretilen bu defterler de tamamen selülozdan üretiliyor ve sağlıklı yapısıyla öne çıkıyor.

Müzik, Resim ve Güzel Yazı Defterleri

Markanın daha özel ihtiyaçlara yanıt veren modelleri arasında güzel yazı defterleri de bulunuyor. İlgi çekici tasarımlara sahip olan bu defterler güzel yazmayı öğrenen küçük yaştaki öğrencilerin beğenisini kazanıyor. Güzel yazı yazmayı öğrenmeyi kolaylaştıran defterler, kapak içlerinde genel kültür bilgilerine de yer veriyor. Tercihe göre A4 ya da A5 boyutlarında olabilen defterler 30 ya da 50 yaprak seçenekleriyle satışa sunuluyor. Bir başka özel defter türü olan müzik defterleri de nota öğrenmek ve sanatsal gelişim için büyük önem taşıyor. Değişik boyut ve renk seçenekleri sunan, farklı sayfa sayıları ile her yaş grubuna hitap eden müzik defterleri de nota yazmaya uygun sayfa yapıları ve sol anahtarı ile öğrencilerin müziği sevmesine yardımcı oluyor.

Mopak çizgisiz, telli, spiralli defter modellerinin yanı sıra resim yapmaya uygun özel defter ürünleri de bulunuyor. Hemen her yaş grubuna hitap eden resim defterleri, farklı boyaları kullanmaya uygun dayanıklı sayfa yapısıyla öne çıkıyor. 169x231 mm resim defteri gibi küçük boyutlardan 35x50 cm gibi büyük boyutlara değişik seçenekler sunan bu ürünler, gramajı daha ağır kağıt kullanılarak üretiliyor. 80 gram kağıttan tamamen selülöz olarak tasarlanan defterler, tek ortalı ve spiralli özellikleri sayesinde çok daha bir kullanım sağlıyor.

Mopak not defteri ve diğer yetişkin defterleri de her yaş grubuna uygun modeller sunuyor. Okul ve kursların yanı sıra ofis ortamı için de uygun özellikler taşıyan bu defterler, toplantılarda not almaktan hesap yapmaya pek çok farklı amaç için tercih ediliyor. Mopak not defteri ve diğer yetişkin defterleri değişik ebat ve sayfa sayısı seçenekleri sunuyor. A5 boyutundaki ürünleri daha küçük yapılarıyla kolay taşıma ve kullanıma olanağı sağlıyor. Çizgisiz defterler de not almak, yazı yazmak ve resim çizmek gibi pek çok işlev üstlenebiliyor. Markanın ajanda ve not defterleri uzun vadeli planlar yapmayı ve planlı çalışmayı da kolaylaştırıyor. Günlük, haftalık ve aylık planlar yapmayı ve çalışma programını düzenlemeyi tercih edenler ajanda seçenekleri sayesinde rahatlıkla planlama yapabiliyor. Yüksek kaliteli kağıt ve kapak özellikleri uzun süre kullanabilmeyi garanti altına alırken, bloknotlar da sistemli not almayı kolaylaştırıyor.

Farklı İhtiyaçlara Özel Kağıt Modelleri

Mopak lastikli defter, silgi, silinebilir tükenmez kalem, paspas, fosforlu kalem, okul defteri ürünleri dışında da kırtasiye ve ambalaj sektörü için özel tasarlanmış ürünleri bulunuyor. Markanın ürünleri eğitim sektörü dışında her türlü ofis ortamı için de işlevsel seçenekler sağlıyor. Ofislerde ve eğitim kurumlarında çok amaçlı kullanım Mopak A4 kağıdı modelleri tercih ediliyor. Mopak A4, A5 ve diğer boyutlu kağıtlar beyaz renkleri ve farklı gramaj seçenekleriyle dikkat çekiyor. Mopak fotokopi kağıdı ürünleri ofis hayatı için kurtarıcı rol üstlenirken, eğitim kurumlarında da not ya da sınav kağıdı çoğaltma gibi işlerde yaygın olarak kullanılıyor. Ofislerin günlük kullanımı için tercih edilen ürünler arasında A5, A4 ya da A3 gibi ebatların yanı sıra değişik gramaj seçenekleri de bulunuyor. Çoğunlukla 80 gram olarak üretilen ofis kağıtlarının fiyatları kalite standartlarına göre değişkenlik gösteriyor. Mopak A4 kağıdı matbaa işlerinde de tercih edilebiliyor ve özel kitapların baskısı için öne çıkabiliyor.

Oldukça fazla sayıda çoğaltılması gereken işlerde fotokopi makinesi ile Mopak fotokopi kağıdı kullanmak yerine dijital ya da matbaa baskısı için yoluna da başvurulabiliyor. Markanın bu amaçlı pek çok kağıt seçeneği bulunuyor. Mopak A4 ve kırtasiye kategorisindeki diğer kağıtların yanı sıra ince baskı kağıdı gibi ürünleri de tercih edilebiliyor. Dini kitaplardan sağlık ürünlerinin prospektüslerine pek çok alanda kullanılan özel kağıtlar da markanın ürün gamı içinde yer alıyor. Sigara üretimi için kullanılan farklı gramaj ve ölçülerdeki kağıtları da üreten marka, ambalaj sektörüne yönelik olarak ise oluklu mukavva kutular için özel üretimler gerçekleştiriyor.

Beyaz ya da esmer kraftliner, testliner gibi ürün seçenekleri sunan marka, değişen gramaj yapılarıyla her türlü ihtiyaca başarıyla yanıt veriyor. Markanın ürün yelpazesi içinde devlet dairelerinde ve resmi evraklarda yoğun olarak kullanılan otokopili kağıtlar da bulunuyor. Markanın karton kategorisinde ise farklı renklerdeki dosyalık kartonlardan mihver kartonlara pek çok ürün yer alıyor. 280 ya da 300 gram olarak üretilen dosyalık ürünler, tercihe göre sarı, mavi, pembe gibi renk seçenekleri sunuyor. Oldukça yüksek gramajlı gri kartonlar ise özellikle köşebent üretimi için tercih ediliyor. Matbu evraklar için kaplık kartonlar ve kuşeli Briston ürünler de kutu üretiminin vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Bobin göbekleri için mihver karton üreten markanın ambalaj ve tekstil sektörü için farklı pek çok kağıt ve karton modeli bulunuyor.

Defter ve Kağıt Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kırtasiye ürünleri ile ofislerin vazgeçilmez markası olan Mopak çalışan yorumları ve görüşlerinde olumlu geri dönüşlerle öne çıkıyor. Ofisler için genel kullanım için tasarlanan kağıtlardan ajanda ve not defterlerine üreten Mopak çalışan yorumları arasında ürün kalitesi ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Ofislerin dışında eğitim kurumları ve farklı kişisel ihtiyaçlar için de modeller geliştiren markanın ürünlerini seçerken bazı noktalara dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Defter satın almadan önce kullanım amacının mutlaka göz önünde tutulması gerekiyor. Okul defterleri ile iş yeri kullanımı için olan modeller farklı olabildiği gibi, kullanım amacına bağlı olarak da farklı özellikler söz konusu olabiliyor. Resim defterleri su ve boyaya maruz kaldığı için gramajın daha yüksek olması, sayısal dersler için kareli defterlerin tercih edilmesi, müzik defterlerinin notaya uygun olması zorunluluğu gibi durumlar defter seçimini önemli hale getiriyor.

Profesyonel kullanım için defter alınacaksa kullanım yeri de önem taşıyor. Sık sık dışarı çıkan çalışanların yanlarında taşıyacakları defter ya da ajandanın daha küçük olması gerekiyor. Taşıma ve sonrasında saklama açısından küçük not defterleri ve ajandalar büyük kolaylık sağlıyor. Ofis içinde kullanım için ise fazla sayfalı ve çok bölmeli modeller daha doğru bir seçim oluşturuyor. Zamanın yıpratıcı etkilerine dayanabilmesi açısından bilinen markaların yüksek kaliteli ürünlerini tercih etmek büyük önem taşıyor. Çocuklar için satın alınacak defterlerde ise derslerin içeriğine ve çeşitliliğine göre karar verilmesi gerekiyor. Öğretmenlerin bu konudaki yönlendirmelerini dikkate alarak çizgili, çizgisiz ya da kareli defter seçeneklerinden uygun olanları istenen yaprak sayılarıyla satın almak gerekiyor. Aynı şekilde okul ihtiyaçları için genellikle sonbahar aylarında yapılan alışverişlerde müzik ve resim defterlerinin de ihtiyaca uygun olarak satın alınması büyük önem taşıyor. Bu defterleri doğru boyutlarda ve doğru sayfa sayıları ile satın almak; gereken gramaj özelliklerini taşıyıp taşımadıklarına dikkat etmek de gerekiyor. Gerekenden ince olan kağıtlar arkalarını gösterebildikleri için kullanım esnasında büyük zorluklar ortaya çıkabiliyor. Markanın yüksek kaliteli ve uygun gramajlı defter seçenekleri bu sorunların önüne geçiyor. Kaliteli defterlerin silgi kullanımında zarar görmemesi ve yapısını koruması da büyük avantaj sağlıyor.

Defter, Kağıt Fiyatları ve Avantajları

Defter satın alırken kullanacak kişinin beğenisi, yaşı ve kişisel özellikleri de önem taşıyor. Kapak tasarımlarındaki motifler ve figürler, kız ya da erkek çocukları için farklı tercihler sunabiliyor. Ayrıca çocuklar, gençler ve yetişkinler de farklı tasarım tercihleri yapabiliyor. Mopak lastikli defter, silgi, silinebilir tükenmez kalem, paspas, fosforlu kalem, okul defteri ürünleri ve diğer kırtasiye ürünleri gramajlarına ve özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Mopak markası tarafından geliştirilen defter seçenekleri yüksek kalite ve işlevsel kullanım özelliklerinin yanı sıra uygun fiyat seçenekleri de sağlıyor. Mopak online satış fiyat listesi içinde bulunan uygun fiyatlı ürünler, ciltleri, kağıt yapıları ve spiralleri ile yüksek kaliteli malzemeden üretildiği için daha uzun ömürlü kullanım olanağı tanıyor. Defterlerin yaprak sayıları da fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olurken, az ya da fazla değil, ihtiyaca uygun yaprak sayısına sahip olan ürünleri almak daha ekonomik oluyor. Ofisler için alışveriş yaparken A4 kağıt, fotokopi kağıdı ve diğer sarf malzemelerini toplu olarak almak ciddi fiyat avantajları oluşturabiliyor. Toplu alımlar birim başı maliyetleri önemli oranda düşürürken, markanın farklı kategorilerdeki ürün seçenekleri yüksek kalitenin makul koşullarla satın alınabilmesini kolaylaştırıyor.

Okul dönemi belirlenen ihtiyaçlar dışındaki kırtasiye ürünlerini yaz aylarında almak önemli sezon sonu avantajları sağlayabiliyor. Mopak online satış fiyat listesi içinde yer alan defterden kağıtlara, ajandadan kırtasiye malzemelerine tüm ürünler Trendyol güvencesiyle gönül rahatlığıyla satın alınabiliyor. Toplu ya da çoklu alımlarda önemli fiyat avantajları sunan Trendyol, sezon ve outlet ürünlerde de kaçırılmayacak fiyat seçenekleri sağlıyor. Trendyol, dönemsel indirimler ve çok özel kampanyalarla markanın yüksek kaliteli ürünlerini oldukça makul kırtasiye fiyatlarıyla satın almayı mümkün kılıyor.