"

Mor Halı

" araması için 4403 sonuç listeleniyor

Mor Halı Modelleri ile Evini Yenile

Tüm oda ve koridorun dekorasyonu ile uyumlu olan halılar her ev için gereklidir. Kullanım alanı açısından halılar çeşitlendirilir. Mor halı kişinin tercih edebileceği bir renktir. İster salon halısı, ister peluş halı ister çocuk odaları için ideal halı olarak kullanılabilir. Odanın aksesuarları ile mor halı uyumu, oda için harika bir ortam oluşturabilir. Mor renk halı her renk ile harmanlanabilir, kişinin tercih edebileceği beğeniyi sunabilir. Ev dekorasyonlarında halı seçimi çok önemli ve gereklidir. Evin olmazsa olmaz yapı taşlarındandır.

Mor Halı Çeşitleri

Mor Halı Çeşitleri

Aynı zamanda sıcak ortam yaratan bir rol üstlenir. Sade bir perde ile düz mor halı, salon halısı gayet uyumlu ve şık bir görünüm oluşturabilir. Mor peluş halı ile modern tarz bir dekorasyon yaratılabilir. Kişi beyaz mor halı ve gri mor halı ile gayet minimalist bir ev dekorasyonu oluşturabilir. Dikdörtgen ve düz mor halı, mor oval halı, yuvarlak mor halı ile huzurlu ve düzenli bir ortam yaratılabilir. Hem kız çocuk hem erkek çocuk için aynı oda söz konusuysa gri mor halı odada uyum yaratabilir.

Mor Halı Modelleri

Mor Halı Modelleri

Mor renk halılar, düz modellerin yanı sıra mor desenli halı olarak da evin odaları için tercih edilebilir. Mor çiçekli halı, mor kelebekli halı mutfak halısı ve çocuk odası halısı için düşünülebilir. Yatak odaları için mor peluş halı veya mor tüylü halı kişinin rahat edebileceği şık bir ortam sağlayabilir. Özel yapım, dokuma halı olarak da mor renk halı gayet otantik bir görünüm verebilir. Mor salkımlı çiçeklerle uyumu yakalayan mor halılar veya kilimler balkon ve teras için kullanılabilir. Kapı önü paspası olarak da mor halı evin dekorasyonunu tamamlamasına yardımcı olan en küçük detay olabilir. Mor yolluk halılar mevsimlik olarak evin salonunda ve girişinde kullanılabilir. Mutfakta eğer daha açık tonlarda mutfak dolapları varsa gri mor halı seçilebilir. Gri ev eşyalarının hakim olduğu veya metale yakın ev aksesuarları varsa yine gri mor halı kullanılabilir.Krem mor halı da evin salonu için ve perde seçiminden sonra dekorasyon oluşturulabilir.

Mor Halı Ürün Özellikleri ve Fiyatları

Mor Halı Ürün Özellikleri ve Fiyatları

Mor renk dinginliği sağlayan ve çalışkanlığı arttıran bir renk olarak da çocuk odaları için mor kaymaz taban halı tercih edilebilir. Evin en fazla vakit geçirildiği yer olan mutfak için mor yıkanabilir halı tercih edilebilir. Hem sık sık temizlenir hem de yemek lekelerini belli etmeyen uzun süreli kullanım için idealdir. Mor kaydırmaz halı ve mor yıkanabilir halı olması özelliği hassas banyo halısı için tercih edilebilir ve kullanım kolaylığı sağlanabilir. Mor post halı da diğer zevkinize uygun banyo takımıyla uyum sağlayabilir. Antibakteriyel tozsuz özelliği ile kir tutmayan, makinede yıkanabilir hassas pembe mor halı, kız çocuklarının odasında sevimli bir görünüm yaratılabilir. Banyo halısı ve mutfak halısı için su geçirmeyen mor deri halı hem yıkanabilir özelliği ile tercih edebilirsiniz. Dijital baskılı mor halılar daha minimalist ev salonları için tercih edilebilir. Krem mor halı ya da mor mürdüm halı evin salonu veya antre için dekoratif bir seçenek olabilir. Yolluk, kilim, paspas gibi daha hafiflik veren halılar jüt taban ile evde ferahlık sağlanabilir. Mevsimlik olarak tercih edilen pembe mor halı jüt taban özelliği ile vintage hava verilebilir. Klasik ev düzeninde yuvarlak mor halı tercih edilebilir. Bahçe, teras, özel davet organizasyonlarında merdiven halısı olarak mor çim halı harika uyum yaratabilir. Mor renk halı seçiminde akrilik halılar rutubet karşıtıdır ve uzun süreli kullanıma açık olduğundan tercih edilebilir. Mor halı fiyatları her bütçeye uygundur. Hem mor halı modellerini, özelliklerini ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak hem de kolaylıkla satın almak için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.