İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Özellik
Materyal
Fiyat
Kullanım Alanı
Boyut/Ebat
Taban
Tema / Stil
Şekil
Hav Yüksekliği
Saçak Tipi
Üretim Şekli
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Mor Halı

" araması için 3059 sonuç listeleniyor

Evleri Yenilemek İçin Mor Halı Çeşitleri Trendyol’da!

Tüm oda ve koridorun dekorasyonu ile uyumlu olan halılar her ev için gereklidir. Kullanım alanı açısından farklı çeşitlere sahiptir. Mor halı kişinin tercih edebileceği bir renktir. Odanın aksesuarları ile olan uyumu, alanda hoş bir ortam oluşturur. Dikkat çekici görünüme sahip olan renk farklı tonlar ile uyum sağlar. Mor halı modelleri, ferah ve eğlenceli bir ortam oluşturmanızı sağlar. Ev dekorasyonlarında halı seçimi çok önemli ve gerekli olan durumlar arasında yer alır. Evin olmazsa olmaz yapı taşlarının başında gelir. Özel yapım mor salon halısı otantik bir görünüm verir. Salkımlı çiçeklerle uyumu yakalayan seçenekler balkon ve teras için kullanılır. Trendyol’dan farklı görünüme sahip çeşitleri inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Dikkat Çekici Mor Halı Modelleri

Dikkat Çekici Mor Halı Modelleri

Bu ürünler, sıcak bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Sade bir perde ile düz renkli olan ürünler uyumlu ve şık bir görünüm oluşturur. Mor peluş halı ile modern tarz bir dekorasyon yaratır. Minimalist bir ev dekorasyonu oluşturmak için özel olarak tasarlanan çeşitli seçenekler bulunur. Mor kesme halı ile huzurlu ve düzenli bir ortam yaratılır. Hem kız çocuk hem erkek çocuk için aynı oda söz konusuysa mor gri, krem, lila, pembe halı odada uyum yaratabilir. Farklı ortamlar için tasarlanan seçenekler seçim özgürlüğü sunar. Mor kaydırmaz halı çeşitleri güvenli kullanım sunar. Taban kısmına kaymayı engelleyen aparatlar kullanılır. Mor yıkanabilir halı seçenekleri, bu özelliği ile hassas olan banyo gibi ortamlar için tercih edilebilir. Kullanışlı yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar. Antibakteriyel olması ile kir tutmayan ve makinede yıkanabilen hassas seçenekler, kız çocuklarının odasında sevimli bir görünüm yaratır. Mor mutfak halısı su geçirmeyen seçenekleri ile tercih edilir. Trendyol’dan mor halı örtüsü seçeneklerini inceleyebilir ve evinize uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Beğenilen Mor Halı Kullananlar

Beğenilen Mor Halı Kullananlar

Düz modellerin yanı sıra mor desenli halı evin odaları için tercih edilir. Eğlenceli görüntüsüyle dikkat çeker. Yatak odaları için peluş veya mor tüylü halı kişinin rahat edebileceği şık bir ortam sağlar. Kapı önü paspası olarak da evin dekorasyonunu tamamlamasına yardımcı olan küçük detay olarak öne çıkar. Mor yolluk halı mevsimlik olarak evin salonunda ve girişinde kullanılır. Mutfakta açık tonlarda mutfak dolapları vars, gri tonlara sahip olan seçenekler tercih edilebilir. Gri ev eşyalarının hakim olduğu veya metale yakın ev aksesuarları varsa mor çiçekli halı modelleri kullanılabilir. Krem tonlarının yer aldığı seçenekler de evin salonu için ve perde seçiminden sonra dekorasyon oluşturur. Mor deri halı seçeneklerinin yıkanabilmesi, beğeni toplayan özelliklerinin başında gelir. Dijital baskılı seçenekler minimalist ev salonları için tercih edilir. Trendyol’dan farklı görünüme sahip seçenekleri inceleyerek beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Mor Halı Fiyatları

Bütçe Dostu Mor Halı Fiyatları

Ürünleri kullananlar mor halı yorum ve önerilerinde modellerle ilgili beğenilerini dile getirir. Evin sık vakit geçirilen yeri olan mutfak için yıkanabilen seçenekler tercih edilebilir. Hem sık sık temizlenir hem de yemek lekelerini belli etmeyen uzun süreli kullanım için idealdir. Farklı tonlara sahip olan seçenekler evin salonu veya antre için dekoratif bir seçenek olabilir. Yolluk, kilim, paspas gibi hafiflik veren modeller, jüt taban ile evde ferahlık sağlar. Mevsimlik olarak tercih edilen jüt taban özelliği ile vintage hava verir. Klasik ev düzeninde mor yuvarlak halı tercih edilebilir. Bahçe, teras, özel davet organizasyonlarında merdiven halısı olarak çim olan modeller iyi bir uyum yaratır. Uzun süreli kullanıma açık olduğundan tercih edilir. Mor halı fiyatları her bütçeye uygundur. Trendyol’dan bütçe dostu seçenekleri inceleyebilir, uygun fiyatlar üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.