İlgili Kategoriler
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Olfa Maket Bıçağı

" araması için 224 sonuç listeleniyor
Olfa Maket Bıçak
Kargo Bedava

OlfaMaket Bıçak

(1)
625 TL
Sepete Git
Olfa Xh-1 Maket Bıçağı
Kargo Bedava

OlfaXh-1 Maket Bıçağı

840 TL
Sepete Git
Olfa Maket Bıçağı Sk-1 / 6mm

OlfaMaket Bıçağı Sk-1 / 6mm

90,85 TL
Sepete Git
Olfa Maket Bıçağı L-3
Kargo Bedava

OlfaMaket Bıçağı L-3

1.060,78 TL
Sepete Git

Güçlü Yapıya Sahip Olfa Maket Bıçağı Çeşitleri Trendyol’da!

Maket bıçakları, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilir. Özellikle okul, iş yeri gibi alanlarda tercih edilmesinin yanı sıra mukavva ya da farklı materyallerin kullanıldığı sanatsal çalışmaların yapımında da tercih edilir. Güçlü yapıya sahip olan modeller müşteriler tarafından sıklıkla kullanılır. Olfa maket bıçakları uzunluk ve genişliğe göre değişkenlik gösterir. Kullanım alanının ilk olarak belirlenmesi son derece önemlidir. Aynı zamanda dengeli ve düzgün bir şekilde materyallerin kesilmesine yardımcı olan bu ürünü siz de kullanabilirsiniz. Paslanmaz malzemelerden üretilen bu modeller pas ve korozyon oluşturmaz. Ürünü kullanan müşteriler güçlü yapısından son derece memnundur. Trendyol’da Olfa maket bıçağı yorumları müşterilere açık olduğundan kolay bir şekilde inceleyebilir ve ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik İmkanı Sunan Olfa Maket Bıçağı Özellikleri

Yüksek Güvenlik İmkanı Sunan Olfa Maket Bıçağı Özellikleri

Maket bıçakları son derece keskin üretilen araç gereçlerden biri olarak bilinir. Olfa maket bıçağı özellikleri birbirinden farklı şekillerde sıralanabilir. Müşterilerin aradığı özelliklerden biri güvenlik sistemine sahip olan modellerdir. Emniyet sistemine sahip olan çeşitler geniş bir alanda kullanılabilir. Olfa emniyetli maket bıçağı otomatik kilit sistemine sahiptir. Auto-Lock sistemiyle üretilen bu modeller, son derece güvenli bir kesim işlemi sağlar. Bu işlem sırasında bıçak herhangi bir şekilde geri gelmez. Bu sayede herhangi bir olumsuz durum gerçekleşmeden kesim işlemi tamamlanır. Çok yönlü olduğundan her iki tarafı da kolay bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda el yapısına uygun tasarlandığından sağ ve sol el kullanımına uygundur. Olfa kazıma bıçağı ekstra ağır işler için tasarlanan bir modeldir. Kaymaz yumuşak sapıyla el içerisine tamamen oturur. İskelet sistemi Fiberglass malzemelerden üretilir. Siz de birbirinden farklı işlerinize uyum sağlayacak maket bıçağı arıyorsanız Olfa markasını güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz. Bu sayede yüksek konfor ve güvenlik imkanı elde edebilirsiniz.

Keskin Uçlarıyla Olfa Maket Bıçağı Modelleri

Keskin Uçlarıyla Olfa Maket Bıçağı Modelleri

Maket bıçaklarının önemli özelliklerinden biri keskin bıçak uçlarına sahip olmasıdır. Birbirinden farklı işlerin yapılmasına yardımcı olan buçeşitler her türlü alanda kullanılabilir. Gerek ağır işlerde gerekse günlük kullanımda ya da sanatsal işlerinizde markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Olfa maket bıçağı çeşitlerinin keskin bıçak uçlarından faydalanarak kullanım kalitenizi artırabilirsiniz. Aradığınız şekli ve kullanım alanınızı belirleyerek Trendyol’dan ihtiyacınızı karşılayacak modeli satın alabilirsiniz. Olfa yuvarlak maket bıçağı küçük ölçekli işlerin kullanımına uygundur. Özellikle minyatür ya da ince kesim işlemlerinde kullanılarak ideal bir çözüm imkanı sunar. Güvenli bıçak sistemine sahip olduğundan sadece ihtiyaç anında kullanılabilen bir özellik gösterir. Kompakt tasarıma sahip olan Olfa cam kazıyıcı profesyonel bir kullanım imkanı sunar. Keskin ucuyla boya kalıntılarını ya da yüzeylerde bulunan kirlerin temizlenmesine yardımcı olur. Bu sayede farklı işlemlerde rahatlıkla bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Cazip Olfa Maket Bıçağı Fiyatları

Cazip Olfa Maket Bıçağı Fiyatları

Olfa maket bıçağı çeşitleri yüksek oktanlı çelik malzemelerden üretilir. Birbirinden farklı avantaj sağlayan bu modeller her türlü alanda kullanılabilecek bir özellik gösterir. Ergonomik tasarımlı sap kısımları, bıçağın elinizden kaymasını engeller. Aynı zamanda herhangi bir ağrı oluşturulmadığından kolay bir kullanım imkanı elde edebilmenize yardım eder. Güvenli kilit mekanizmaları sayesinde bıçakların sadece kullanım esnasında ortaya çıkmasına yardımcı olur. Olfa daire kesici bıçak çeşitleri el sanatları, minyatür, hafif ahşap ve karton kesimine yardımcı olur. Paslanmaz çelik malzemelerden üretildiğinden herhangi bir şekilde korozyona uğramaz. Bu dayanıklılığını ve formunu uzun süre koruduğu için oldukça kullanışlı bir materyaldir. Genellik 5 adet yedek bıçağı bulunan bu ürün uzun ömürlüdür. Olfa maket bıçağı fiyatları son derece avantajlı olduğundan Trendyol’dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan modellere kolayca sahip olabilirsiniz.