İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Maket Bıçağı Ucu

" araması için 282 sonuç listeleniyor
Sgs Maket Bıçağı 5'li Yedek Uç

SgsMaket Bıçağı 5'li Yedek Uç

(32)
Maket Bıçağı 5'li Yedek Uç
89 TL
Sepete Git

Çeşitli Kullanım Amaçlarına Hizmet Eden Maket Bıçağı Ucu Trendyol'da!

Maket bıçağı birbirinden farklı alanlar için seçilir. Özellikle ilkokuldan itibaren farklı projelerde tercih edilen opsiyonlar, ilerleyen dönemlerde de hem amatör hem de profesyonel amaçla uygulanır. Aynı zamanda halk arasında falçata olarak da bilinen ürün, diğer seçeneklere kıyasla oldukça ince olan bir uca sahiptir. Bu uç sayesinde kesmeyi istediğiniz cisim üzerinde bölgesel olarak çok yüksek basınç uygulamanız mümkün hale gelir. Maket bıçağı ucu, pek çok parçayı ince, düzgün ve hatasız kesmenizi sağlar. Böylece el işi yapan amatörler tarafından sık sık tercih edilen seçenekler, aynı zamanda profesyonel atölyelerde de tercih eder. Böylece makine ile kesilen örneklere benzer şekilde, hatasız ve pürüzsüz yüzeyler kesmeniz mümkün hale gelir. Pratik uygulama amacıyla üretilen opsiyonların belirli modelleri, uzun ömürlü şekilde tasarlanırken belirli modeller ise oldukça kısa ömürlü şekilde üretilir. Böylece tüm alanlarda, müşteri taleplerine uygun olan seçenekler bulmanız mümkün hale gelir. Modeller için farklı uç seçenekleri vardır. Böylece farklı uçları seçerek birbirinden kaliteli işler yapmanız mümkün olur. Modelleri küçük ve büyük olarak değerlendirebilirsiniz. Bu durum seçeneğin boyutuna bağlıdır. Küçük maket bıçağı ucu, küçük boy olarak üretilen, ince işleri yapmanız için seçilen seçenekler arasında yer alır. Büyük modeller ise endüstriyel anlamda üretim yapan, el işi atölyelerinde yer alır. Maket bıçağı ucu online olarak Trendyol üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Maket Bıçağı Ucu Çeşitleri

Dikkat Çekici Maket Bıçağı Ucu Çeşitleri

Özellikle büyük parçaları kesmeniz için üretilen maket parçalarının güçlü olması için büyük boyutlarda üretilir. Böylece sayede sert parçaları keserken bile kırılma durumunu engeller. 25 mm maket bıçağı ucu çeşitleri, büyük uç parçalarına örnek olarak verilir. Modellerin kullanım alanına göre ince ya da kalın uçlar da vardır. İnce uçlar genellikle el işine özen gösterilen kesimlerde seçilir. İnce olduğu için uçlar küçük kesik izleri bırakır. Böylece kaliteli el işleri ortaya çıkar. Özellikle ince uçlar, kesmesi kolay parçalar için uygun olur. Örnek olarak köpük, karton gibi malzemelerin kesilmesi son derece kolaydır ancak kesim izi ve hatası bırakmamanız zor olur. Bu gibi durumlarda ince uçlar, müşterinin imdadına yetişerek hiçbir iz bırakmadan kesim yapılmasını sağlar. Özellikle bu anlamda ince maket bıçağı ucu tercih edilse de, kalın uçlar uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bu durum hem sert malzemeleri kesmek için uyguladığınız durumlarda hem de uzun ömürlü kullanım hedeflediğinizde oldukça önemlidir. Seçeneklerin uygulama alanları ikiye ayrılır. Modeller, hobinize yönelik amatör uygulama ve sektöre yönelik profesyonel uygulama olarak karşınıza çıkar. Böylece seçeneklerde kullanılan ürünlerde çeşitlere ayrılır. Özellikle sektörde seçilen modellerde, uzun ömürlü malzemeler, maliyeti düşürme hedefliyle tercih edilir. Böylece büyük ve kalın opsiyonlar, profesyonel uygulamaya yönelik olarak üretilir. Aynı zamanda uçların tercih edildiği amatör alanlar da vardır. Bunun dışında hobi 9mm maket bıçağı ucu olarak da bilinen ince modeller, özel uygulama alanlarına sahiptir. Herkesin her zaman, her yerde, örneğin şantiyede ya da ofiste kullanacağı bir malzemedir. Kullandığınız malzeme olduğunuz sektöre ve gerçekleştirmeniz gereken günlük işlere bağlı olarak büyük fark yaratır. Bu uçlar, aynı zamanda küçük şekilde üretilir. Böylece detaylı ve narin parçalarda yapmayı istediğiniz ince işçilik için son derece uygun hale gelir. Modeller arasından uzun ömürlü kullanım hedefiyle üretilen uçlar bulmanız mümkündür. Bu uçları yıllarca kullanabilirsiniz. Seçenekleri hobi amacıyla kullanan müşteriler, sürekli kullanım yaparak ürünü zorlamadığı için parçalar uzun süre fonksiyonunu kaybetmez. Fonksiyonlarıyla dikkat çeken seçeneklere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Farklı Alanlara Uygun Maket Bıçağı Ucu

Farklı Alanlara Uygun Maket Bıçağı Ucu

Gerekli durumlarda kullanmanız satışa sunulan tasarımlar, her alana hitap etmeyi başarır. Böylece evinde maket bıçağı ucu kullananlar ve gerekli durumlarda kullanmayı isteyen müşteriler, uzun ömürlü parçalar arar. Bu arayışta olan müşteriler için seçeneklerin dayanıklı olması için diğerlerine kıyasla kalın uçlar önerilir. Bunun dışında malzemenin belirli bir süre sonra paslanmaması için de paslanmaya karşı dayanıklı malzemeler kullanılır. Özellikle ürünün metalik aksamları ve ucunda esneme kabiliyeti yüksek paslanmaz çelik çeşitleri tercih edilir. Böylece maket bıçağı ucu 10’lu seçeneğini yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, seçeneklerin çok sert cisimlere sürülmemesi oldukça önemlidir Bu gibi durumlarda ürün aşınır. Aynı zamanda metalin alt tabakasına kadar oksijen girmeye başladığı için paslanma görülür. Böylece seçenekleri kullanım alanına uygun şekilde yapmanız oldukça önemlidir. Ürünler, normal kullanım sırasında kolaylıkla yıpranır. Bu yıpranma durumunda malzemenin keskinliğini yitirmesi son derece sık görülen bir durumdur. Aynı zamanda küçük kırık ve çatlaklar da görülmesi muhtemeldir. Maket bıçağı ucu yorum sayesinde ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda uzun ömürlü şekilde tasarlanan seçenekler belirli kırma seviyelerine sahiptir. Bu kırma bölgeleri bir çizgi ile belirlenir. Modeller sivriliğini ve keskinliğini kaybettiğinde, bu kırma çizgilerinden kırılarak modelin sivri olan bölümü kullanabilirsiniz. Böylece hem amatör hem de profesyonel kullanımda ürün ömrü pratik şekilde uzatılır. Bu durum dışında kırma çizgisi olmayan ve buna bağlı olarak yenilenme seçeneği olmayan malzemeler arasından ihtiyacınıza uygun olan seçeneği temin edebilirsiniz. Bu modeller ise kırma çizgisiz seçenekler olarak karşınıza çıkar. Kırma işlemini yaparak tekrar kullanım avantajına sahip olabilirsiniz. Böylelikle tasarruflu uygulamalar da elde edebilirsiniz. Trendyol’dan maket bıçağı ucu satın alabilirsiniz.

Avantajlı Maket Bıçağı Ucu Fiyatları

Avantajlı Maket Bıçağı Ucu Fiyatları

Müşteriler tarafından yapılan maket bıçağı ucu tavsiye sayesinde ürünlere göz atabilirsiniz. Böylece temin etmeyi istediğiniz modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Oldukça küçük ve pratik bir kırtasiye ürünü olduğu için çoklu alımlar avantajlı olur. Özellikle ürünü sık kullanan müşterilerin yeni uçlara ihtiyaç duyması muhtemeldir. Bu gibi durumlarda müşterilerin elinin altında yeni uçların olması işlerin aksamaması için oldukça önemlidir. Böylece ürünleri alırken çoklu paketlerde satın alınarak uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Özellikle maket bıçağı ucu 100’lü paket seçenekleri sıklıkla tercih edilir. Bu paket sayesinde hem amatör hem de profesyonel kullanımda uzun süre model sıkıntısı yaşanmaz. Bu şekilde alım yapmanız avantajlı fiyatlar elde etmeniz içinde önemlidir. Modeli aldıktan sonra jiletin bitmesi durumunda yeniden bir ürün alınmaz. Bu durum düşünülerek tasarlanan model için uç almanız son derece kolay olur. Özellikle ince olduğu için sık sık kırılan ya da çatlayan seçeneklerin değiştirilmesi ise son derece kolaydır. Bu durum düşünülerek üretilen modeller, aynı zamanda düşük fiyat etiketlerine sahiptir. Tekli alımlarda bile uygun fiyata gelen bu ürünleri toplu alım ile avantajlı şekilde temin etmeniz mümkün olur. Özellikle çoklu paketlerin fiyatları üzerinden birim fiyat hesaplandığında maket bıçağı ucu indirim seçenekleri karşınıza çıkar. Böylece, kullanım sırasında modelin işini yerine getirmediği durumlarda değiştirilmesi büyük kolaylık sağlar. Çeşitleri, deri gibi kalın malzemeleri kesmeden, detaylı el işlerine kadar çeşitli işlerde tercih edebilirsiniz. Rahat ve başarılı işler için bir dizi özelliği beraberinde getirir. Hem çok amaçlı hem de rahat olan seçenek olur. Üstelik maket bıçağı ucu fiyatları son derece uygun olduğu için, yüksek maliyetli ödeme yapmanıza gerek kalmaz. İhtiyacınıza uygun olan modellere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.