placeholder
"

OOPS

" araması için 242 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oops Suluk Çeşitleri ile İçeceğin Her Daim Yanında

Oops firması, çeşitli sektörlerde üretim yapan oldukça kaliteli bir firmadır. Müşterilerine benzersiz alışveriş imkânı sunan, kendi eşsiz modasını yaratan hem yetişkin hem de çocuklar için üretim yapmaktadır. Markanın kökleri 1982’de Charleston kentinde atılmıştır. İlk olarak ufak bir aile işletmesi olarak başlanılan yola şu an dünya çapında üretim yapan bir firma olarak devam etmektedirler. Tüm bu büyümeye rağmen aile geleneklerinden vazgeçmeden, her modeli en ince detayına kadar takip etmektedirler. Bu sayede ilk günkü hizmetlerini daha geniş bir kitleye sunabilmektedirler. Termoslardan, oto bakım ürünlerine; oto bakım ürünlerinden çantaya geniş bir ürün skalası bulunmaktadır. Türkiye içerisinde üretilen tüm ürünler müşterilere ulaştırılmaktadır. Birçok model arasından beğenilerinize uygun bir ürün bulabileceksiniz. Oops termos, size sunulan nadide ürünlerden bir tanesi. Sıcak kahvelerinizi uzun süreli içebilmeniz için sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Aynı zamanda sıcak yaz günlerinde, termoslarınıza koyduğunuz tüm soğuk içecekler aynı ısısını koruyacaktır. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için çeşitli modeller marka tarafından üretilmektedir. Yalnızca içecekler için değil yemekleri de taşımanız için çeşitli modeller vardır. Bazı termosların içerisinde çatallar ve kaşıklar bulunmaktadır. Tam bir set halinde satılan bu termoslar, gündelik hayatınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz şekildedir. Hem boyutları hem de ağırlığıyla müşterilerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak amaçlanmıştır. Yemeklerinizi bu ürünün içine sıcak bir şekilde koyabilirsiniz. Uzun süre boyunca yemekleriniz aynı sıcaklıkta bozulmadan durabilecektir. Markamız tarafından siz müşterilerimizi düşünerek üretilen çeşitli ürünler arasında termoslar önemli bir yer sahibidir. Dünya ve Türkiye genelinde popüler olan bu termoslar, her geçen gün geliştirilip yenilenmektedir. Oops çelik termos, kullanım açısından birçok kolaylık sunmaktadır. Dayanaklı bir ürün olmasıyla, her gün kullanabileceğiniz bir tarzdadır. Çelik hammaddesinin kullanılması, temizlik konusunda da kullanıcılarına rahatlık sağlamaktadır. Özellikle içeceklerde ve yiyeceklerde hijyen oldukça önemlidir. Kolayca temizlenebilen ve bakteri barındırmayan malzemelerden üretilmiştir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için çelik kullanılarak yapılan birçok termosu firma bünyesinde bulunmaktadır. Termos teknolojisi, dışarıdan oldukça basit dursa da hayatı kolaylaştıran bir gelişmedir. Her geçen gün de bu teknoloji geliştirilmektedir. Firma, bu teknolojiye ayak uydurarak ürünlerini üretmektedir.

Suluk Modellerinde Oops Farkı

Suluk Modellerinde Oops Farkı

Oops suluk, firmanın en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Büyük küçük demeden hemen her yaştan kişilerin tercih edebileceği birbirinden farklı model ve özellikte suluk çeşitleri bulunmaktadır. Özellikle çocuklarınız için alabileceğiniz birçok model bulunmaktadır. Sulukların tasarımlarını firma orijinal olarak bilfiil yapmaktadır. Piyasada rastlayamayacağınız birçok model de marka aracılığıyla müşterilerine sunulmaktadır. Suluk modelleri, özellikle tasarımları sebebi ile kendi kategorisinde en çok satan ürünlerden olmuştur. Tasarım konusu bir kenara bırakılacak olursa üretilen tüm suluklar Amerikan Yiyecek ve İçecek Kurumu tarafından onay almıştır. Kanserojen ve çeşitli sağlığa zararlı hiçbir malzemeyi içermemektedir. Çocuklarınız için suluk alırken bu belgeye oldukça dikkat etmelisiniz. Sağlık, her zaman modellerin ve tasarımların önünde gelmektedir. Firma olarak sağlığı es geçmeden eşsiz tasarımları sizlere sağlamaktadır. Bu modeller içerisinde Oops pipetli suluk ülkemizde de en çok tercih edilen modellerdendir. Sulukları kullanacak çocuklara, daha rahat bir içim sağlamak için böyle bir tasarım ortaya çıkartılmıştır. Aynı zamanlarda çeşitli hacimlerde suluklar bulunmaktadır. Ergonomik olarak daha kolay taşınabilmesi için suluk tasarımları özelleştirilmiştir. Ürünlerin üzerine, çocukların daha kolay taşıması için çeşitli eklentiler konulmuştur. Böylece çocuklar için tercih edilen bu ürünler, rahatlıkla kullanabilmelerine olanak sağlamaktadır. Oops suluk yorum açısından bakıldığında kullanıcılar tarafından genel olarak olumlu olmuştur. Çocukların hem sağlığı hem de mutluluğu için bu modelleri tercih eden ebeveynler, ürünlerin kalitesini oldukça beğenmişlerdir. Ülkemizde de yorumlar dünya geneliyle paralel bir şekilde ilerlemiştir. Bu ürünler, oldukça uzun süreli kullanım imkanını da sağlamaktadır. Temizlik konusuna geldiğimizde, sulukları dilediğiniz gibi bulaşık makinelerinizde yıkayabilirsiniz. Çocuklar için yapılan suluk çeşitlerinin yanında yetişkinlerin de her yerde kullanabileceği birçok termos çeşidi firma tarafından üretilmektedir. Özellikle Oops çelik suluk, revaçta olan bir modeldir. Yetişkinler, bu sulukları ister spor salonlarında ister gündelik hayatlarında kolaylıkla kullanabilmektedir. Oldukça hafif olarak tasarlanan bu ürünler, yanınızda taşıyabileceğiniz bir şekildedir. Çelik suluklar çatlama ve su sızıntılarına karşı oldukça dayanıklıdır. Çantalarınızda bu sulukları taşırken içindeki eşyalar ıslanır mı ıslanmaz mı diye bir sorunu asla yaşamayacaksınız. Tasarım konusuna geldiğimizde hem sade modeller hem de renkli modellerle herkese hitap edebilmekteyiz. Çelik malzemeden üretilen suluklar, ister elde isterseniz de bulaşık makinelerinde kolayca yıkanabilir. Hiçbir şekilde koku sorunu yaratmayan bu termoslar, uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Otomobilleriniz için Oops Ürünleri

Otomobilleriniz için Oops Ürünleri

Firma, çeşitli sektörler içerisinde birçok farklı model üretimiyle sizlerin yanında olmaktadır. Otomobil sektöründe de yok sayılmayacak bir üretim hacmi bulundurmaktadır. Özellikle otomobillerinizin bakımını ve temizliğini yapabilmeniz için çeşitli ürünler, Oops aracılığıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Ülkemizde daha önce bulunmayan çeşitli otomobil bakım ürünlerini de firma sizlere sunabilmektedir. Oops oto bakım ürünleri, iç ve dış bakım olarak ikiye ayrılır. Araç içi bakım ürünlerini sıralayacak olursak: araç içi temizleme jeli, araç koku giderici, temizlik bezi, araç içi çöp kutusu vb. birçok ürün bulunmaktadır. Marka sayesinde bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Otomobil dış bakım ürünleri, Oops markası tarafından müşterilere satılmaktadır. Oldukça geniş ürün skalası içerisinde bu ürünler de bulunmaktadır. Otomobillerinizin dış kaportasındaki çizikler için pasta cila yapabileceğiniz ürünler vardır. Ayrıca kaporta bakımlarını aksatmamak istiyorsanız, kaporta parlatıcı ürün setleri bulunmaktadır. Set içerisinde kaporta parlatıcı cila ve sürebilmeniz için özel süngeri bulunmaktadır. Bunun yanında arabanızın jantları ve tekerlekleri için çeşitli parlatıcı ve temizleyici ürünler, Oops firması tarafından satılmaktadır. Oops lastik parlatıcı ürünler, ülkemizde en çok tercih edilen otomobil ürünlerinden biridir. Lastiklerinizin düzenli bir şekilde bakımını yapabilmeniz için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Otomobillerinizin temizliğini çeşitli otomobil yıkamacılarında yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde araçlarınızı sürekli temiz ve ferah tutabilmeniz kendi başınıza da oldukça kolaydır. Çeşitli bakım ürünleri ve araçlarla otomobilinizin temizliğini düzenli bir şekilde yapabilirsiniz. Oops markası tarafından üretilen bu ürünler, oldukça kaliteli bir şekilde elinize ulaştırılmaktadır. Aracınızın iç ortamını temizlemek için ihtiyacınız olan tüm ürünler firmada bulunmaktadır. Arabanın dış ortamını da aynı şekilde temiz tutabileceğiniz çeşitli ürünler, dünya standartlarında üretilmektedir. Araçlarınızın dış ortamını temiz ve bakımlı tutmanız, araç boyası için oldukça önemlidir. Boyanın zarar görmemesi için düzenli olarak kaporta pasta cilası yapabilirsiniz. Oops’un sunduğu bu pasta cila ürünleri, sektörde en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Kullanıcı geri dönüşlerine bakıldığında müşterilerimiz neredeyse %100 memnuniyet içerisinde olduğu net bir şekilde görülmektedir.

Daha önce de söylediğimiz gibi, firma hizmet sektörünün birçok alanında olduğu gibi tekstil sektöründe de önemli adımlar atmaktadır. Özellikle kadın tekstili ön planda tutularak çeşitli üretimler yapılmaktadır. Kadınlar için kıyafet takımları, gömlek elbiseler ve tulumlar ülkemiz sınırlarında birçok kadın tarafından popüler olarak tercih edilmektedir. Gündelik yaşama uygun bu kıyafetlerin yanında aynı şekilde şık giyim için de çeşitli ürünler vardır. Özellikle elbiseler, Oops tarafından özenle tasarlanıp satışa sunulmaktadır. Her mevsim için farklı tasarımlara sahip o dönemin havasını yansıtan kıyafetlere markamızla ulaşabilirsiniz. Oops elbise, çeşitli model ve bedenlerle Türkiye genelinde satışa sunulmaktadır. Eşsiz tasarımlarla asla başkalarıyla pişti olmayacağınız ürünler ortaya konmaktadır. İnsanlar gündelik hayatlarında yoğun olarak sırt çantaları kullanmaktadır. Okula giderken, işe giderken hatta arkadaşlarıyla buluşurken bile sırt çantaları birçok kişi tarafından tercih edilir. Son zamanlarda sırt çantası modası dünyayı kasıp kavurmaktadır. Yeni akımlar içerisinde şaşırtıcı bir şekilde dikkat çeken sırt çantaları, günümüzde birçok farklı marka tarafından üretilmektedir. Oops firması da çanta tasarımları yapıp seri üretimle müşterilerin beğenisine çıkartmaktadır. Oops sırt çantası modelleri hem ebeveynler hem de çocuklar için üretilmektedir. Özellikle çocuklar için üretilen okul çantaları, kitaplar ve defterleri rahatlıkla taşıyabilecek boyutlardadır. Çeşitli hacimlerde ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz. Bu çantaların bazı modellerinde özel yağmurluklar bulunur. Bu yağmurluklar, çantaları ıslanmaktan etkili bir şekilde korumaktadır. Bu çantaların yanında, hemen hemen her kesimden insanın kullanabileceği çeşitli tasarımlarda oops çanta modelleri bulunmaktadır. Firma her zaman özgün ve daha önce ortaya konmamış tasarımları, müşteriler ile buluşturmak isteği içerisinde olmuştur. Çantalarımızın tasarımlarının büyük bir kısmında çeşitli hayvanları kullanmaktayız. Bu hayvanlar, sevimli karikatür halinde yansıtılmaktadır. Özellikle çocuklar tarafından çok sevilen bu modeller, yetişkinler tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Hem makul boyutları hem de hafif olmasıyla taşıması da oldukça kolaydır. Bazı modellerimiz oval olarak üretilmiştir. Bu tasarımlara da daha önce rastlanılmamıştır. Firma, siz müşterilerine yenilikleri ve eşsiz tasarımları birçok ürün üzerinde her zaman getirmektedir. Markanın, çocuklar özelinde ürettiği ürünlerin bir diğeri de valizlerdir. Seyahatlerinizde çocuklarınızın eşyalarını düzgün bir şekilde yerleştirebileceğiniz ve taşıyabileceğiniz birçok valiz çeşidi, Oops firması tarafından üretilmektedir. Çocuklar için uygun boyutlarda ve kolay taşınabilecek şekilde üretimler yapmıştır. Bu valizler, tekerlekli olarak üretilmektedir. Çocuklar bu sayede kendi valizlerini çok daha kolay yanlarında taşıyabileceklerdir. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilmesi uçak seyahatlerinde herhangi bir darbe veya kırılma yaşamayacaktır. Aynı zamanda tekerlekleri ve tutamacı garanti altındadır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Oops’a ulaşmanız yeterli olacaktır. Oops valiz çeşitleri beğenilerinize, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre üretilmektedir. Sizlere uyan modeller arasından seçiminizi yaparak gönül rahatlığıyla ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oops Firmasının Masa Oyunları

Oops Firmasının Masa Oyunları

Oops firması, müşterilerine her zaman özgün içerikler sunmaya çalışmaktadır. Masa oyunları içerisinde ürettiğiniz ürünler, müşterilerin özel hissetmesi için özenle hazırlanmaktadır. Yüksek malzeme kalitesi ve eşsiz tasarımlarla sizlerin beğeninizi toplamaya çalışmaktadır. Oops oyuncak ürünleri, özellikle küçük yaş grubu çocukların hem eğitimini düşünen hem de eğlenceli üretimlerdir. Bir ebeveyn olarak çocuklarınıza aldığınız oyuncaklarda dikkat etmeniz gereken birçok nokta vardır. Bunların arasında üretimde kullanılan hammadde oldukça önemlidir. Firma, üretimde kullandığı tüm hammaddelerde kanserojen ve sağlığa zararlı malzemelerden kaçınmaktadır. Çocuklarınız için bu markadan aldığınız ürünlerde içiniz rahat edebilir. Aynı zamanda oyuncakların tasarımları çeşitli uzmanlar ile iş birliği yaparak ortaya çıkmaktadır. Çocuklarınızın gelişimini ve psikolojisini düşünerek hiçbir nokta atlanmadan bu üretimler gerçekleşmektedir. Bu sayede çocuklarınızı aynı zamanda eğlendirirken bir yandan da gelişimine olumlu katkılarda bulunabileceksiniz. Firmanın özellikle çocuklar için yaptığımız tüm ürünlerde, siz ebeveynlerin endişelerini göz önünde bulundurarak her türlü olumsuzluğu ortadan kaldıracak şekilde çalışmalar yürütmektedir. Markamızın çıkardığı oyuncaklar arasında popüler olarak tercih edilen ürünlerden biri Oops puzzle çeşitleri gelmektedir. Genellikle en ufak yaşlardan yetişkinler için olan birçok puzzle çeşidi üretilmektedir. Bununla birlikte çocuklar için üretilen puzzlelar, çeşitli gelişim yolaklarından yardım alır. Çocuklarınız bu oyuncaklarla eğlenirken aynı zamanda yeni şeyler öğrenecek ve keşfedecektir. Onların kaliteli vakit geçirmesi, büyürken mutlu olması geleceklerini doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple çocuklarınızın gelişimini olumlu etkileyen çeşitli ürünleri onlarla tanıştırmalısınız. Bu ürünleri Oops aracılığıyla satın alabilirsiniz. Oops oyuncakları yaş gruplarına göre uygun bir şekilde kategorize etmiştir. Çocuğunuzun yaş durumuna göre uygun olan ürünü seçerek alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Firmamız, denge oyunları üzerinde birçok ürün ortaya çıkartmıştır. Masa oyunlarının vazgeçilmezi olan bu model, hemen hemen her evde yerini almaktadır. Özellikle tahta bloklardan oluşan bu oyunlar, 2 kişiden 6 kişiye kadar oyuncu kapasitesi bulundurmaktadır. Aynı zamanda içerisindeki kitapçıklarda bu ürünle oynayabileceğiniz çeşitli oyunlar sunabilmektedir. Tamamen sizin eğlencenizi düşünerek tasarladığımız denge oyunları içerisinde oops ahşap bloklar ürünü satış rekorları kırmaktadır. Ailenizle veya arkadaşlarınızla evlerinizde eğlenceli vakit geçirmenin güzel bir yoludur. Yalnızca bu tarz masa oyunları içerisinde değil farklı çeşitlerde de oyunların üretimini firmamız sizler için yapmaktadır. Tüm bu oyuncak üretimlerimiz, kaliteden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yapılmaktadır.

Firma, yola çıktığı günden bu yana her zaman kendini geliştirmekte, yenilemekte ve hizmetlerini bir adım ileriye götürmek için çalışmaktadır. Markanın insanlarla tanışması hızlı olmasa da son zamanlarda ürün skalasının genişliğiyle toplumun birçok kesiminden müşteri kitlesi elde edebilmiştir. Hiçbir zaman ürünlerin kalitesinden vazgeçmeden, müşterilerin memnuniyetini üst düzeylerde tutarak üretimlerini gerçekleştirmiştir. Oops ürün çeşitleri, birçok markanın sağlayamadığı geniş bir alandadır. Bu alan otomobil bakım ürünlerden başlayıp pipetli suluklara kadar uzanmaktadır. Aradığınız çoğu ürünün en kalitesini ve uygun fiyatlısını marka aracılığıyla satın alabilirsiniz. Tüm ürünleri gönül rahatlığıyla uzun yıllar bir sorun yaşamadan kullanabilmenin keyfine varın. Oops ürünleri yaklaşık 25 yıllık bir maziye sahiptir. Bu süreç içerisinde hem modayı takip eden hem de modaya yön veren bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadırlar. Bu gururla birlikte, bu sektörde emin adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerinin fikirleri ve istekleri marka için oldukça önemlidir. Müşterilerine sunduğu her üründe, onların geri dönüşlerini göz önünde alarak bir sonraki üretimimin planlamasını yapmaktadır. Bu şekilde müşterilerinin mutluluğunu ve memnuniyetini hiç olmadığı kadar üst seviyelere çıkarabilmektedir. Müşterilerinin ürünler hakkındaki yorumlarını daha iyi inceleyebilmek ve onların firmaya kolay ulaşabilmesi için danışma hatları bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Yılın her günü mesai saatleri içerisinde firmaya kolayca ulaşabilirsiniz. Marka, ürünlerde hiçbir zaman kaliteden vazgeçmeden müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Kaliteyi aynı düzeyde tutmak kimi zaman zor olsa da firmanın bir numaralı önceliği budur. Yüksek kaliteyi aynı zamanda uygun fiyatlarla sunmak firmanın devamlılığı için de oldukça önemlidir. Bu doğrultuda her zaman daha iyisini ve daha uygunu düşünerek üretim organizasyonlarını sürdürmektedirler. Oops ürün fiyatları, piyasa içerisinde bir karşılaştırma yaptığımızda olabildiğince makul seviyede tutulmaktadır. Bütçenizi sarsmadan yüksek kaliteden marka sayesinde faydalanabilirsiniz. Bunun yanında, firmadan aldığınız tüm ürünler garanti kapsamı içerisindedir. Ürünler açısından karşılaştığınız herhangi bir sorunda, danışma hatlarından Oops’a ulaşarak çözüm bulabilirsiniz. Kalitenin ve uygun fiyatın adresi olan Oops markasının ürünlerine erişebilmek için Trendyol online alışveriş sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.