İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Desen
Kumaş Tipi
Yaş
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Boy
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Özdilek Plaj Havlusu

" araması için 214 sonuç listeleniyor

Stil Sahibi Özdilek Plaj Havlusu Modelleri Trendyol’da!

Sahil ziyaretleri, yaz tatillerinin vazgeçilmez ve keyifli aktivitelerinden biridir. Parlak güneş, serin deniz suyu ve sıcak kumlar eğlenceli bir tatilin unsurlarındandır. Sahil tatillerinde konfor ve rahatlık için her ayrıntı düşünülerek hazırlıklı olunması önemlidir. Serin deniz suları için özel olarak tasarlanan Özdilek plaj havlusu sahillerdeki rahatlığınız için uygun bir seçenek olabilir. Hızlı bir şekilde kurulama için %100 pamuktan üretilen Özdilek deniz havlusu çeşitleri bulunur. Canlı, göz alıcı renkleri ve dikkat çekici tasarımları ile plajlarda kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. Farklı renk, desen ve boyutlarda tamamen pamuktan üretilen yumuşak Özdilek plaj havlusu modellerini içeren zengin ürün çeşidi bulunur. Yetişkin, çocuk ve bebek müşteriler için farklı boyutlarda modeller Trendyol’da mevcuttur.

Dikkat Çekici Özdilek Plaj Havlusu Modelleri

Dikkat Çekici Özdilek Plaj Havlusu Modelleri

Yumuşak dokuya, göz alıcı renklere ve özgün desenlere sahip plaj havlusu Özdilek ile plajları renklendirebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik farklı boyutlarda ürün çeşitleri bulabilirsiniz. Yüksek miktarda su emme kapasitesine sahip bu havlu modelleri, sahillerde size kullanım kolaylığı sunar. Havlu modelinin yanında Özdilek plaj peştemal seçenekleri de bulunur. Hafif ve ince yapıya sahip bu peştemaller ile hızlı kurulanma yapılabilir. Ürünler, ayrıca kolay taşınır ve yer kaplamaz. Peştemal ve havlu modellerinin yanında Özdilek panço plaj havlusu modeli tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlar. Kurulanma havlusu olmasının yanında giyilebilir bir tasarıma sahiptir. Sahip olduğu panço şekli sayesinde kolaylıkla giyilebilir ve hava şartlarına karşı koruyucu olarak kullanılabilir. Hayatın her alanında olduğu gibi plaj ortamında da tarzı yansıtmak keyiflidir. Göz alıcı Özdilek plaj havlusu renkleri arasından size uygun olan renk tonunu bulabilirsiniz. Canlı renklerine ek olarak özgün ve şık desenleriyle zengin ürün çeşidi bulunan havlu modelleri arasından zevkinize ve ihtiyacınıza uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Herkes İçin Özdilek Nice Plaj Havlusu

Herkes İçin Özdilek Nice Plaj Havlusu

%100 pamuktan üretilen, renk ve tasarımıyla dikkat çekici bir seri olan Özdilek Nice plaj havlusu modelleri, okyanus hayatı ve sahil esintileri taşıyan desenler ve renkler kullanılarak üretilir. Denizi, sahilleri ve gün batımını hatırlatan renklere ve deniz canlılarının görüntülerine sahip olan bu modeller ile müşteriler plajlara şık bir dokunuş katar. Yetişkinler için üretilen modellerle birlikte ideal boyutlara sahip Özdilek çocuk plaj havlusu eğlenceli renklere ve desenlere sahiptir. Lisanslı süper kahramanlar, prensesler gibi çocukların severek takip ettiği figürlere ve çizgi film kahramanlarına sahip baskılarıyla plaj saatlerini çocuklar için eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bebeklere özel olarak tasarlanan Özdilek bebek plaj havlusu ile plajda geçirilen zaman ebeveynler ve bebek için konforlu hale getirilebilir. Lisanslı karakter baskılarına sahip ürünler sayesinde çocuklarınız ya da bebeklerinizin sevdiği kahramanlar tatil boyunca onlara eşlik edebilir.

Özdilek Plaj Havlusu Fiyatları ile Keyifli Tatiller

Özdilek Plaj Havlusu Fiyatları ile Keyifli Tatiller

Özdilek plaj havlusu fiyatları, modellerin tüm özellikleri dikkate alınarak belirlenir. Ürünlerin renk, desen, boyut özellikleri ve lisanslı karakterlerin baskılarına sahip olması fiyatlandırmada değişiklik oluşturabilir. Okyanus hayatını yansıtan özgün tasarımlarıyla tarzınızı yansıtarak plajlarda göz alıcı olabilirsiniz. Çocuk ve bebekler için tasarlanan lisanslı çizgi film ve süper kahraman figürlerine sahip baskılarıyla plaj tatillerini çocuklar için eğlenceli hale getirebilirsiniz. Tamamı %100 pamuktan üretilmiş farklı boyutta modeller vardır. Ürünleri daha önce satın alarak deneyimlemiş müşterilerin yaptığı Özdilek plaj havlusu yorum ve puanlamaları sayesinde beğendiğiniz model hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri yorum ve puanlamaları ayrıca ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyetleri hakkında da bilgi verici olabilir. Kendiniz ve çocuklarınız için zevkinize uygun modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Özdilek plaj havlusu uygun fiyat seçenekleri ve zengin ürün çeşitleri ile Trendyol üzerinden incelenebilir ve satın alınabilir.