"

Özdilek Tek Kişilik Battaniye

" araması için 419 sonuç listeleniyor

Yumuşak Yapıları ile Özdilek Tek Kişilik Battaniye Çeşitleri

Ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan yatak tekstil ürünleri, farklı kullanım amacı ve şık tasarımları ile ön plana çıkar. Özellikle soğuk havalarda gece yatarken ya da televizyon karşısında otururken ısınmak için en sık kullanılan yatak tekstil ürünleri arasında battaniyeler dikkat çeker. İdeal, sağlıklı ve konforlu bir uyku için ya da balkonda otururken konforlu bir sıcaklık için genellikle battaniyelere ihtiyaç duyulur. Özdilek tek kişilik battaniye, bu noktada farklı modelleri, renkleri, desenleri, tasarımları ve ölçüleri ile ihtiyacı karşılar niteliktedir. Battaniyeler, genellikle evlerin yatak odalarında tercih edilir. Bunun nedeni battaniyelerin temel amacının üşümeyi önlemesidir. Çocuk, genç, yetişkin yatak odalarında bu yüzden uyurken veya uzanırken üşümemek için battaniyeler kullanılır. Battaniyeler üretilirken kullanım amaçlarına göre farklı kategorilere ayrılır. Serin yaz akşamlarında veya soğuk kış günlerinde kullanabileceğiniz battaniyeler üretilir. İnce ve kalın dokuları ile her mevsime ayak uyduran battaniyeleri yazlık ve kışlık seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. Yatak odalarının yanı sıra salon, oturma odası, balkon, bahçe gibi alanlarda battaniyeler farklı kullanım alanları ile karşınıza çıkar. Battaniyeler, şık bir dekorasyon için kullanılabilecek ürünler arasında yer alır. Salonlarda battaniyeleri, mobilya üzerine konumlandırarak bir dekorasyon objesi gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca salonda televizyon izlerken ısınma ihtiyacı duyduğunuzda diğer odalara gitmeye gerek duymadan sıcacık dokusuyla battaniyeleri kullanabilirsiniz. Dekoratif amaçlı kullanılan battaniyelerin mobilyalar ile aynı renk tercih edilmesi, salon ve oturma odalarının daha şık görünmesini sağlar. Bej, pembe, kahverengi, siyah, gri, haki yeşil, pudra, kırmızı ve mavi gibi farklı renklerden oluşan battaniyeleri salon ve oturma odalarında farklı biçimde dekore edebilirsiniz. Berjer ve televizyon sandalyesinin üzerine sererek ya da koltuk kenarlarından sarkıtarak battaniyeleri kullanabilirsiniz. Salon, oturma odası, balkon, çocuk odası, genç odası ve yatak odasında kullanılabilecek her yaşa ve zevke hitap eden tek kişilik battaniye modellerine Trendyol ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Özdilek Tek Kişilik Battaniye Modelleri

Şık Tasarımlı Özdilek Tek Kişilik Battaniye Modelleri

Battaniyeler, günümüzde desenleri ve modelleri ile kullanıcılara farklı kullanım alanları sağlar. Uyurken, kitap okurken, seyahat ederken, balkonda otururken soğuktan korunmak amaçlı kullanılan battaniyeler aynı zamanda yaşam alanlarını dekore ederken de sıklıkla kullanılır. Battaniyeler birbirinden farklı materyallerden üretildiği için erkek, kadın, çocuk, bebek fark etmeksizin her kesim ve yaş grubuna yönelik seçenekler sunar. Battaniye modelleri, ürün materyaline göre çeşitlilik gösterir. Özdilek tek kişilik peluş, pamuklu, polar, akrilik battaniye ürünlerinin yanı sıra pamuk-polyester, polyester, pamuk-akrilik-polyester, akrilik-pamuk gibi farklı malzemelerden battaniyeler üretir. Soğuk kış günlerinde oldukça kalın olan akrilik-pamuk karışımı battaniyeler kullanılır. Mevsim geçişlerinde de ince dokularıyla pamuk ağırlıklı battaniyeler tercih edilir. Yumuşak, peluş dokulu battaniyeler de çok kalın olmadığından ilkbahar aylarında, mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanılır. Özdilek tek kişilik battaniye modelleri, ürünlerin ebatlarına göre de çeşitlilik gösterir. Battaniye ölçüleri, battaniyenin modeline, kullanım alanına ve kumaşına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Tek kişilik battaniye ölçüleri 150x200, 150x220, 100x120, 160x220, 160x200, 150x230, 200x150, 220x240, 155x215, 160x220, 150x200, 200x240, 150x200, 150x190 gibi farklı ebatlarda bulunur. Battaniye ebatlarının farklı oluşu, tek kişilik battaniyelerin farklı amaçlarda kullanabilmesine imkan tanır. Mobilya üzerinde sarkıtılarak kullanılan ya da televizyon karşısında örtünmek için üretilen battaniyeler yatak odalarında kullanılan battaniyelere kıyasla çok daha ufak ebatlara sahiptir. Bebek ve çocuklara uygun pek çok battaniye modeli de bulunur. Sağlıklı ve yumuşak dokulu, tomurcuk battaniyeler bebekler için tasarlanır. Lisanslı çizgi film temalı battaniyelerde çocuklar için üretilir. Süperman, Mickey ve Minnie Mouse, Princess Jasmine, Stake, Supergirl, Batman, Bugs Bunny, Frozen, Tweety, Niloya, Princess Cinderella, Spiderman, Rapunzel gibi karakterlerden oluşan lisanslı, baskılı tek kişilik battaniyeleri çocuğunuz için tercih edebilirsiniz. Kullanımı ve temizliği oldukça rahat olan birbirinden farklı tasarımları ile tek kişilik battaniyelere Trendyol’un indirim fırsatları ve avantajlı satın alma koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Tek Kişilik Battaniye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek Kişilik Battaniye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek kişilik battaniye seçimi yaparken bazı hususların göz önünde bulundurulması gerekir. Battaniyelerin modeli, ebatı, rengi, deseni, sağlıklı malzemelerden üretilmesi, temizlik ve bakımı, ürün materyali, dekorasyon ile uyumu gibi unsurlar tek kişilik battaniye satın alırken dikkat edilmesi gereken etmenler arasında yer alır. Battaniyeler salon ve oturma odaları gibi sık kullanılan yerlerde de kullanıldığından dekoratif özelliği ve kullanım açısından oldukça önemlidir. Özdilek tek kişilik battaniye çeşitleri bu anlamda farklılık gösterir. Farklı malzemelerden üretilen battaniye çeşitlerinin sıcaklık seviyesi de farklı olduğundan mevsimlere uygun tercihlerin yapılması gerekir. Kışın kullanılabilecek battaniye modelleri arasında akrilik battaniyeler yer alır. Sağlıklı, yumuşak dokusuyla kalın akrilik battaniyeleri, vücut sıcaklığına uygun olarak tercih edebilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde ise sizi terletmeyecek ince dokulu pamuktan üretilen battaniyeleri tercih edebilirsiniz. Nemlilikten koruyan, hafifliği ve pratikliği ile dikkat çeken pamuklu battaniyelere Trendyol ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Tek kişilik battaniyeleri seçerken bebek, çocuk, genç ve yatak odalarına uygun seçimler yapılmalıdır. Bebek odalarında kullanılacak battaniyelerin ekstra yumuşak ve antibakteriyel olmasına özen gösterilmelidir. Çocuk odalarında ise çocukların sevebileceği çizgi film karakterlerinin basılı olduğu battaniyeleri tercih edebilirsiniz. Çoğu zaman dekoratif bir obje olarak da kullanılan battaniyelerin halı, perde, mobilya, oda aksesuarları ile uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz. Salonda televizyon karşısında kullanabileceğiniz Özdilek tek kişilik tv battaniyesi modellerini de salon dekorasyonuna ve renklerine uygun tercih etmelisiniz. Battaniyelerin temizliği ve bakımı da satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır. Özdilek tek kişilik battaniye modelleri, makinede yıkanabilir özelliği ile kolay temizleme imkanı sunar. Modern çizgilerin yanında geleneksel desenlerin de yer aldığı farklı renk ve tasarımlara sahip tek kişilik battaniye modellerine Trendyol’da ulaşabilirsiniz.

Yumuşak Dokusuyla Özdilek Tek Kişilik Battaniyeler Trendyol’da

Yumuşak Dokusuyla Özdilek Tek Kişilik Battaniyeler Trendyol’da

Özdilek tek kişilik battaniye fiyatları pamuk, yün, polyester, akrilik, pamuk-polyester, akrilik-pamuk gibi kullanılan materyale göre değişkenlik gösterir. Pamuklu tek kişilik battaniyeler, nefes alabilen yapısı ile mevsim geçişlerinde kullanım imkanı sunar. Kanserojen madde içermeyen hipoalerjenik yapısı ile pamuklu kumaşları sağlığınız için tercih edebilirsiniz. Yumuşak ve parlak görünümleri ile akrilik ve polyester ham maddesinden üretilen battaniyeleri de kullanabilirsiniz. Tek kişilik battaniye modelleri soğuk kış günlerinde üşümeyi engellediği gibi şık tasarımlarıyla koltuk veya yatak örtüsü olarak da kullanılır. Fitilli, etnik desenli, çizgili, çiçek motifli tek kişilik battaniyeleri, mobilya kenarlarında, berjer üzerinde veya yatak örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Özdilek tek kişilik battaniye ile kaliteli bir uyku deneyimi yaşamak oldukça kolaydır. Vücut sıcaklığı ile uyumlu ham maddelerden üretilen battaniyeleri yaz kış demeden her mevsim kullanabilirsiniz. Akrilik ve polar battaniyeler hafifliği, yumuşak dokusu ve sıcaklığı ile yatak odalarında en çok kullanılan modeller arasında yer alır Özdilek tek kişilik battaniyeler, fiyat-performans dengesi göz önünde bulundurularak tercih edilebilir. Renk, ebat, ürün içeriği, kullanılan malzeme, model ve kullanım alanı gibi farklı özelliklere sahip tek kişilik battaniye modellerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Geniş filtreleme seçenekleri sayesinde Özdilek tek kişilik battaniyelere Trendyol’da kısa sürede ulaşabilirsiniz.