placeholder
"

Padişah Halı

" araması için 3694 sonuç listeleniyor

Padişah Halı

Padişah Halı

Dekoratif özellikleriyle evlere farklı bir hava katan, odaları çok daha yaşanır hale getiren halı modelleri, el halılarından makine halılarına değişik seçenekler sunuyor. Geleneksel motifler ile yenilikçi tasarımları buluşturan Padişah Halı modelleri, her zevke ve bütçeye uygun çeşitleriyle ön plana çıkıyor. Çağdaş tasarım çizgileriyle üretilen halılar ev kuran gençlerin ilgi odağı olurken, geleneksel motifleri tercih edenler klasik modeller yoğunlaşıyor. Padişah Halı klasik seçenekleriyle her dönem popüler tasarımlar ortaya koyuyor.

Padişah Halı yolluk ve kilim seçenekleri Trendyol güvencesiyle kolaylıkla satın alınabiliyor. Farklı ebat ve modeldeki halı ürünleri, Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında rahatlıkla incelenebiliyor ve halıların sahip oldukları özellikler göz önünde tutularak karar verilebiliyor. Renk, düğüm sıklığı, hav yüksekliği, iplik türü gibi özelliklerin yanı sıra üretiminde kullanılan teknikler de halı seçiminde büyük önem taşıyor. Padişah Halı fiyatları makine ya da el dokuma halılara göre farklılık gösteriyor. Oldukça küçük boyutlardaki halılardan geniş salon halılarına 32 farklı ebat seçeneği sunan marka, kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun seçeneğe ulaşmasını kolaylaştırıyor. Trendyol aracılığıyla en uygun halı modeli belirlenebiliyor ve oldukça makul Padişah Halı fiyatları ile kolayca satın alınabiliyor. Padişah Halı modelleri arasında salon halılarından özel motifli dekoratif modellere, yatak odası halısından kaymaz taban yolluklara, mutfaklar için özel tasarlanmış çeşitlerden antika modeller çok sayıda halı yer alıyor. Trendyol’un dönemsel indirim kampanyaları ile kaçırılmayacak fiyat fırsatları ile halı satın almak mümkün oluyor.

Farklı Halı Modelleri ve Özellikleri

Erdemoğlu Holding bünyesinde faaliyet yürüten Padişah Halı, 2004 yılından bu yana sürekli artırdığı pazar payı ile sektörün dikkat çeken markaları arasında yer alıyor. Padişah Halı modelleri ve fiyatları göz önüne alınmadan önce nasıl bir halıya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmek gerekiyor. Taban yapısından ilmek sayına, hav yüksekliğinden iplik kalitesine farklı özellikte pek çok halı modeli sunan marka, her kategoride farklı ebatlarda halılar tasarlıyor. Öncelikle biraz daha yüksek fiyattan alıcı bulan el dokuması halılar ile makine halıları arasında karar vermek gerekiyor. Çok daha fazla tasarım ve ölçü seçeneği sunan makine halıları, daha uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Markanın halı seçeneklerin her evin ihtiyacına uygun ebat alternatifleri sağlıyor. Farklı tasarım serilerinin içinde dikdörtgen ve oval formlarda farklı ölçüler bulunabiliyor. Oturma odası, salon, mutfak, çocuk odası, yatak odası gibi bölümlerdeki ihtiyaçları karşılayan geniş ebat yelpazesi sayesinde herkes hayal ettiği halı modelini rahatlıkla seçebiliyor. Antre, teras, banyo gibi özel alanlar için de uygun halı seçenekleri bulunabiliyor. Padişah Halı yolluk türündeki modelleriyle uzun koridorlar ve antreler için de sayısız seçenek sunuyor.

Üretimde kullanılan yüksek kaliteli iplikler ve ideal düğüm sayıları sayesinde markanın halıları yüzeylerine temas edildiğinde konforlu ve yumuşak bir his oluşturuyor. Akrilik iplikle üretilen ve farklı hav yükseklikleri ile sayısız seçenek sunan markanın ürünleri arasında antistatik özellikte pek çok model bulunuyor. Yeni ev kuranlar ya da ev dekorasyonunu yenileyenlerin en yoğun tercih ettiği halıların başında gelen 6 metrekare Padişah Halı fiyatları itibariyle oldukça makul çözümler sunuyor. Padişah Halı kampanya ve indirim dönemlerinde çok özel 6 metrekare Padişah Halı fiyatları bulunabiliyor. Markanın farklı türdeki iplikler kullanılarak üretilen el ve makine halıları dışında deri halı modelleri de bulunuyor. Özel ölçü ve renk seçimine olanak tanıyan deri halı seçenekleri, içerdikleri keçe dokusu ile güçlü bir yalıtım da sağlıyor. Hem ses, hem ısı yalıtımı için ideal çözümler sunan bu halılar, kaydırmaz tabanları ve antibakteriyel özellikleri ile pek çok ortamda rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Eşsiz Motif ve Desen Seçenekleri

Markanın halı koleksiyonunda yeniden yorumlanan geleneksel Anadolu kültüründen izler sıklıkla göze çarpıyor. Model adlarından tasarım motiflerine göz alıcı bir estetiğe dönüşen geleneksel motifler, özellikle Zeugma serisi gibi koleksiyonlarda oldukça yüksek bir estetik düzeye erişiyor. Zeugma’nın tarihi mozaiklerinden esinlenilerek geliştirilen bu özel tasarımlar, oldukça şık ve sade tasarımlar ortaya koyuyor. Balkan rüzgarları estiren Mostar koleksiyonu, patch work motifleri ile dinamik ve çağdaş bir stil oluşturuyor. Bu seride yer alan yuvarlak tasarımlı halılar antistatik özellikleri sayesinde elektriklenmenin önüne geçiyor ve kolay leke tutmuyor. Yün tuşeli akrilik iplik kullanılarak dokunan bu halılar, krem, vizon, kahve ve pudra gibi renklerin baskın olduğu tasarımlar sunuyor. Tek rengin belirgin olarak öne çıktığı bu sade halı modelleri, ev dekorasyonlarında göz alıcı bir şıklık sağlıyor. Simya koleksiyonunda yuvarlak ve dikdörtgen ölçülerdeki halı modelleri yer alıyor ve polyester iplikten ipek görünümlü tasarımlar sunuyor. Antibakteriyel özellikleri sayesinde çocuk odaları için tercih edilen bu halı modelleri, kolay kir ve leke tutmuyor. Daha çok geometrik desenler ile çağdaş bir çizgi sunan Duru koleksiyonu da markanın gözde serileri arasında bulunuyor. Kabartmalı halı modellerinin ön planda olduğu ve geçmişten izler taşıyan desenleriyle öne çıkan Tibet serisi halılar ise kusursuz bir estetik sunuyor. Bu koleksiyondaki halılar, görünüm olarak el halısı andırmakla birlikte yeni nesil halılar arasında bulunuyor. 12 hav yüksekliği ile mükemmel bir görünüm ve konfor sunan halılar, farklı renk seçenekler ile her türlü dekorasyonda yerini alıyor.

Markanın Anadolu kültürünü yaşatan serisinde ilmek sayısı yüksek üst segment ürünler bulunabiliyor. Gösterişli ve baskın motifleri ile büyük ilgi gören bu seri gibi Gülbahçe serisi de sarayların ihtişamlı havasını ev dekorasyonunun bir parçası haline getiriyor. Bu halı tasarımları özellikle klasik ve gösterişli mobilyalarla döşenmiş odalarda kusursuz bir estetik sunuyor. Markanın daha pratik bir kullanım sunan ve kent yaşamının dinamizmi ile uyumlu standart halı seçenekleri de bulunuyor. Taç, Platin gibi seriler zarafet ve sadelikleri ile tercih listelerinde yerlerini alıyor. Salon dekorasyonları için özel olarak tasarlanan bu seriler, rengarenk yapıları ve yaprak çağrışımlı motifleri ile büyük beğeni topluyor.

Padişah Halı Farklı Kullanım Alanları

Ev ve ofis dekorasyonu için halı seçiminde dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında kullanım amacı geliyor. Kullanım alanı ve ortamdaki diğer eşyaların özellikleri göz önünde tutularak en ideal halı modeli tercih edilebiliyor. Yüzey yapısı, duvar renkleri, odanın büyüklüğü, ışık yoğunluğu ve ışık alma açısı, mobilyaların rengi ve daha pek çok etken halı seçiminde etkili oluyor. Seçim yaparken halıların tasarımları ve dekoratif özellikleri kadar teknik yapıları ve üretimlerinde kullanılan malzemelerin niteliği de önemli bir faktör teşkil ediyor. Padişah Halı modelleri ve fiyatları incelenirken zengin ebat seçeneği hemen göze çarpıyor. Farklı serilerde yer alan halılar kullanım amaçlarına bağlı olarak değişik ölçüler sunabiliyor. Aynı biçimde ilmek ucu sayısından hav yüksekliğine pek çok özellik de değişkenlik gösteriyor.

Padişah Halı klasik modelleriyle Anadolu kültürünün yüzyıllara dayanan zengin halı ve kilim kültürünü yeniden yorumlayarak bugünlere taşıyor. Görünüm olarak el dokuması halıları çağrıştıran makine halıları, geleneksel motifler ile çağdaş tasarımları büyük bir ustalıkla bir araya getiriyor. Çağdaş biçimde dekore edilmiş evler için modern desenlerle bezeli halı seçenekleri ön plana çıkıyor. Renkli halı modelleri daha canlı ve dikkat çekici bir kullanım sunarken, tek renk ya da benzer tonlardaki halılar sadelikleri ile ön plana çıkıyor. Çocuk odaları için seçilen halılar ile yatak odası halıları, mutfak halıları ile salon halıları hem tasarım, hem teknik özellikler bakımından farklılık gösterebiliyor. Dekoratif halılar salon halılarına göre biraz daha küçük boyutlu olabiliyor ve tercihe göre oval olarak tercih edilebiliyor. Kendiliğinden kaymaz tabana sahip olan halılar daha çok antre ve koridorlar için yolluk olarak tasarlanıyor. Bu halı modelleri tercih edilen uzunluğa göre kesilebiliyor ve sonsuz sayıda ölçü seçeneği sunuyor. Yatak odaları için biraz daha sade ve pastel tonlar öne çıkarken, mutfak halıları kullanım mekanlarını çağrıştıran özel figür ve motifler içerebiliyor. Salon gibi uzun süre zaman geçirilen yerlerde halı tercihlerinin yumuşak renklerden yana yapılması öneriliyor. Göz yormayan desen geçişleri de daha ferah bir his sağlıyor.

Yüksek Kaliteli Malzeme Yapısı

Padişah Halı yeni modelleri ile her sezon heyecan yaratmayı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Halıların tasarımları, ebatları ve fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak değişse de, markanın güvenilir kalitesi değişmiyor. Yüksek kaliteli iplik kullanılarak, büyük bir ustalıkla üretilen halı modelleri, en sağlıklı malzemeler kullanılarak geliştiriliyor. Üstün tasarım ve estetik yapılarının yanı sıra üretim teknikleri ve malzeme yapısı da göz dolduruyor. Halılar için büyük önem taşıyan ve özellikle hassas bireylerin büyük önem verdiği antibakteriyel olma özelliği daha sağlıklı ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Aynı biçimde daha huzurlu ve ferah bir kullanıma olanak tanıyan antistatik özellikler de markanın ürünlerinde öne çıkan avantajların başında geliyor. İlmek sayısı ve hav yüksekliği çok daha kaliteli ve yumuşak halı yüzeyleri oluşmasını sağlıyor. Üstün iplik ve dokuma kalitesi kir ve leke tutmanın önüne geçiyor ve halı temizliği oldukça pratik hale geliyor. Kolay temizlenebilme özelliği sayesinde halıların ömrü uzuyor ve çok daha uzun süre aynı canlılık ve kalite ile kullanma imkânı doğuyor. Halıların düzenli olarak temizliğinin yapılması da ömürlerini uzatan faktörler arasında yer alıyor. Kir ve toz birikimi halıların yıpranmasına ve zamanın olumsuz etkilerine maruz kalmasına yol açabiliyor. Düzenli olarak elektrik süpürgesi ile tozların alınması, belirli dönemlerde halıların yıkanarak kirlerden arındırılması tavsiye ediliyor. Dövme, çırpma gibi zarar verebilecek hareketlerden ise kaçırılması gerekiyor. Olası leke oluşumlarında ise mümkün olduğunca kimyasal maddelere başvurmadan temizlik yapılması, zorlu lekelerde halı şampuanının köpüğünün kullanılması tavsiye ediliyor.

Markanın halılarında insan sağlığı için risk oluşturabilecek hiçbir kimyasal maddeye yer verilmiyor. Bazı halı modelleri alerjik açıdan yüksek hassasiyete sahip insanlar için özel olarak geliştiriliyor ve antialerjik özellikleriyle rahatsız etmeyen sağlıklı bir kullanım sağlıyor. Akrilik, pamuk, yün, deri ve polyester malzeme kullanılan üretilen farklı halı modelleri, zengin motif seçenekleri yanında, değişik beğenilere hitap edebiliyor. Soğuk aylar için yünlü halılar tercih listelerinde ön plana çıkabiliyor. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve üstün üretim tekniklerine bağlı olarak halıların yalıtım nitelikleri de belirgin bir fark yaratıyor. Isı yalıtım özellikleri özellikle kış aylarında çok daha sıcak ortamlar oluşmasını kolaylaştırırken, ses yalıtımı ile ilgili de fayda sağlıyor.

Çocuk Odası ve Mutfak İçin Halı Modelleri

Padişah Halı yeni modelleri arasında çocuk halıları da özel bir yer tutuyor. Çocuk ve genç odaları için özel tasarlanmış halı modelleri, keyifli ve eğlenceli motifler sunuyor. Hayvan figürleri içeren halılardan rengarenk çizgi desenlere, çizgi karakterlerden renkli motiflere pek çok özel tasarım çocuk halılarında yerini alıyor. Canlı, dinamik ve neşeli biçimde tasarlanan çocuk halıları, teknik açıdan da çocukların hassasiyetlerini gözeten özellikler taşıyor. Çocuk halısı modellerinin üretiminde risk taşıyan herhangi bir kimyasala yer verilmediği gibi, ekstra önlemler sunuluyor. Antialerjik ve antibakteriyel seçenekler sunan çocuk halıları arasında hassasiyet taşıyan çocuklara özel sağlıklı modeller bulunuyor. Bebeklerin emeklemesine, çocukların gönül rahatlığıyla oynamasına imkân veren halıların temizliği de oldukça pratik olarak yapılabiliyor. Padişah Halı çocuk kataloğu içinde yer alan halı modelleri, uzay şekillerinden hayvan figürlerine pek çok farklı seçenek sunuyor. İnek, koyun gibi çiftlik hayvanları ya da fil, zürafa, maymun gibi hayvanlar en neşeli halleriyle markanın Çizgi koleksiyonunda yerini alıyor. Padişah Halı çocuk kataloğu farklı figürler içeren halıların yanı sıra klasik ve modern tasarımlı soyut halılara da yer veriyor.

Uzun ömürlü bir kullanım sunan çocuk halıları gibi mutfak halısı modelleri de farklı seçenekler sunuyor. Padişah Halı mutfak halısı seçenekleri mutfakların genel dekorasyonu ile uyumlu tasarımlar sunuyor. Padişah gri halı gibi renk ve tasarım olarak mutfak dekorasyonu ile uyumlu olan modeller çok daha şık ve estetik bir görünüm oluşturuyor. Tercihe göre belirgin motif ve desenler öne çıkabileceği gibi, Padişah gri halı modelleri gibi daha sade halılar da mutfaklar için doğru çözümler oluşturabiliyor. Mutfakta yemek yapılırken halılar çok fazla kirlenme riski taşıdığından mutfak halılarının kir ve leke tutması tercih ediliyor. Padişah Halı mutfak halısı ürünleri leke tutmayan ve kolay temizlenebilen yapılarıyla tercih listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Yüksek kaliteli malzemeden yapılan halılar daha dayanıklı olduğundan uzun yıllar kullanma olanağı tanıyor.

Değişik Halı Modelleri ve Fiyat Seçenekleri

Marka ürettiği farklı halı ve yolluk modellerinin fiyatları başta ebatları, kullanılan malzeme ve üretim tekniğine göre farklılık gösteriyor. El dokuması halılar çok daha yüksek fiyatlardan alıcı bulurken, büyük ebatlı halılar da küçük halılara göre daha yüksek fiyatlardan satışa sunuluyor. Hav yüksekliği ve ilmek sayısı da halı fiyatlarını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Kir tutmayan ve kolay temizlenen mutfak halıları, kaymaz tabanlı yolluklar ya da özel tasarımlı çocuk halıları arasında herkesin beğenisine uygun modeller rahatlıkla bulunabiliyor. Salon ve oturma odaları için standart ölçülerde üretilen halı seçeneklerinin yanında, daha küçük boyutlu alanlar için özel ebat alternatifleri de yer alıyor. Özel ebatlarda irili ufaklı pek çok seçenek sunan marka, ayrıca yolluk modellerinde isteğe bağlı kesim fırsatı da sağlıyor. Çoğunlukla dikdörtgen şeklinde tasarlanmış halı modelleri tercih edilse de oval ya da yuvarlak kesim halı seçenekleri de tercih edilebiliyor. Çocuk odaları, misafir odaları ya da mutfaklar için oval halılar ön plana çıkarken, yuvarlak halı modelleri değişik mekanlarda özel dekoratif etki oluşturmak üzere tercih ediliyor.

Marka değişik koleksiyonlarda yer alan özel tasarım halılarının fiyatlarını makul düzeylerde tutmaya dikkat ediyor. Oturma odası, salon, antre, çocuk odası, koridor ya da mutfak için düşünülen halıların bu mekanların özelliklerine uygun olarak seçilmesi daha uygun fiyat seçenekleri elde etmeyi kolaylaştırıyor. Yeni evlenen çiftler Padişah Halı kampanya ve indirim fırsatlarına Trendyol aracılığıyla ulaşabiliyor ve diledikleri halı modellerini makul fiyatlarla satın alabiliyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında herkesin beğenisine ve bütçesine uygun Padişah Halı seçenekleri kolayca bulunabiliyor.