"

Peluş Halı

" araması için 8576 sonuç listeleniyor

Birbirinden Güzel Peluş Halılar Trendyol’da!

Ev dekore ederken dikkatli olunması gereken birçok eşya ve nesne vardır. Bu dikkat edilmesi gereken eşyalardan biri halılardır. Halıların renkleri, çeşitleri ve kesimleri evin havasını oldukça etkiler. Bu yüzden bu ürünlerin seçiminde oldukça dikkatli olunmalıdır. Ev dekore ederken kullanmak için tercih edebileceğiniz yanlış halı, bütün dekoru kötü gösterebilir. Bu yüzden seçim yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Bu eşyalar seçilirken kesimleri ve boyutları kullanılacağı odanın boyutu ile uygun olmalıdır. Aynı zamanda renkleri ve desenleri de kullanılacakları oda ile uyumlu olmalıdır. Son zamanlarda sıkça tercih edilen peluş halı modelleri, ev dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu ürünler, değişik ve renkli tasarımları ile oldukça ilgi çeker. Bulundukları ortamı renkleri ve değişik tasarımları ile etkiler. Eve farklı bir hava katarak ev dekorasyonunu değiştirir. Genel olarak kullanımı da kolay ürünlerdir. Bu ürünler hem ev dekorasyonunu değiştirir hem de oldukça kullanışlıdır. Ayrıca sadece odalarda değil, koridorlarda da kullanılır. Koridorlarınız için de peluş modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu modelleri bebek ve çocuk odalarında da kullanabilirsiniz. Son zamanlarda bebek odası peluş halı modelleri ebeveynler tarafından oldukça sık tercih edilir. Yıkanabilen modeller, özellikle çocuk ve bebek odaları ile birlikte mutfakta da kullanılır. Renklerinin ve çeşitlerinin fazla olması gibi uzunlukları da değişkendir. 4 metrekare, 6 metrekare peluş halı bulabileceğiniz gibi uzun veya kısa olan çeşitlerden de kullanabilirsiniz. Hem kesimleri hem de renk ve kullanım alanlarındaki genişlik ile bu ürünler oldukça fazla tercih edilir. Özellikle de yıkanabilir olan bazı çeşitler kullanım kolaylığı ile oldukça fazla tercih edilir. Ayrıca bu eşyalar, bünyesinde bulundurduğu farklı çeşitler ile her tarza da hitap eder. Hem çeşitli renkleri hem de farklı kesim çeşitleri ile her tarza uygun olan modellerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Her alanda kullanılabilecek olan bu modeller, özellikle de yatak odaları ve oturma odalarında kullanılır. Fakat diğer alanlarda da kullanımları oldukça sıktır. Tarzlarınıza hitap eden bu seçenekleri inceleyebilir, almak istediğiniz çeşitleri Trendyol’da farklı modeller arasından belirleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Peluş Halı Çeşitleri

Birbirinden Farklı Peluş Halı Çeşitleri

Genellikle çoğu kişi ev dekore ederken kendi tarzlarına uyan ve ortamın havasını değiştiren eşyalar kullanırlar. Bu eşyaları birbirleriyle bir uyum içerisinde olacak şekilde seçmeye özen gösterirler. Kullanacakları eşyaları büyük bir titizlik ile seçmeye çalışırlar. Birçok eşyayı da oldukça dikkatli seçerler. Bu yüzden seçim yaparken birçok konuda dikkatli davranırlar. Dekor esnasında çok dikkat ettikleri konulardan biri ise kullanılacak olan halılardır. Bu çeşitler hem duvar rengi hem parke tarzı hem de diğer eşyalar ile uyumlu olmak zorundadır. Eğer bu eşyalar uyumlu olmazlarsa evin görünümü kötü olur ve göz yorar. Bu yüzden kullanılacak olan eşyaların uyumları konusunda oldukça dikkatli olunmalıdır. Bu uyum ise sadece kullanılacak modelin rengi ile değil kesim tarzı ve yapıldığı malzeme ile de sağlanmalıdır. Bu yüzden de seçilecek olan modellerin büyüklükleri, kesimleri ve renkleri gibi birçok özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Ev dekorasyonunda oldukça önemli olan bu halılar, son zamanlarda çok sık tercih edilir. Hem eve farklı hava katar hem de bulundukları ortamı oldukça şık gösterir. Halılar dekor için önemli olduğundan hem çeşit hem de renk seçenekleri fazladır. Bu yüzden de alıcılar tarafından oldukça rağbet görür. Kullanım alanları da oldukça geniş olduğundan peluş halı evlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Birçok alanda oldukça rahat kullanılır. Aynı zamanda da oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bu seçenekleri mutfaklardan koridorlara kadar her alanda kullanabilirsiniz. Çünkü yıkanabilir özelliği olan çeşitleri de mevcuttur. Bu yüzden mutfak, çocuk ya da bebek odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca bu çeşitler, sadece renkleri ve farklı tarzları ile değil, kesim şekilleriyle de oldukça dikkat çeker. Ayrıca bu çeşitlerin renk seçenekleri de oldukça fazladır. Gri, pembe, siyah, kırmızı, antrasit, beyaz peluş halı gibi birçok renk seçenekleri bulunur. Sade bir oda istiyorsanız, beyaz, krem veya antrasit renklerini kullanabilirsiniz. Renkli bir oda ortamı oluşturmak istiyorsanız da pembe ya da farklı renklere sahip olan seçenekleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda farklı desenlere de sahip olan modellerini kullanarak odanıza renk katabilirsiniz. Oval, yuvarlak peluş halı çeşitleri de müşteriler arasında sıkça tercih edilen çeşitler arasında bulunur. Odanız geniş ise yuvarlak ve oval tasarımları kullanabilirsiniz. Eğer dar odalara sahipseniz farklı kesimli veya farklı şekilli çeşitleri de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler renk, kesim tarzı ve farklı tarzları dışında kalınlıklarına göre de çeşitlendirilir. Kalın, uzun, ince peluş halı çeşitleri de bulunur. Bunların kalınlıklarına göre kullanım alanları da değişebilir. Bundan dolayı da her tarza hitap eden seçenekler vardır. Birbirinden farklı olan bu seçenekleri inceleyebilir, tarzınızı yansıtan ürünlere yüzlerce çeşit arasından kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çeken Peluş Halı Modelleri

Dikkat Çeken Peluş Halı Modelleri

Dekor için seçim yapılırken birçok özelliğe dikkat edilmelidir. Seçilecek eşyaların birbiriyle uyumlu olması gerekir. Duvar boyasından kullanılan eşyalar ve aksesuarlara kadar birçok üründe dikkatli bir seçim yapılmalıdır. Özellikle de halı seçimi dekoru oldukça etkiler. Evlerin vazgeçilmez parçası olan bu ürünler, dekor için de oldukça önemli bir yere sahiptir. Birçok alanda kullanılabilmekle beraber oldukça da kullanışlıdır. Bu yüzden de oldukça sık tercih edilir. Bu modeller hem renkleri hem de kesimleri dikkate alınırarak seçilir. Kullanılacak modelin odaya renk ve boyut olarak uyumu gibi özellikler dikkat edilen noktalardan bazılarıdır. Bu yüzden bazı modeller kullanım alanında oldukça fazla dikkat çeker. Bünyelerinde bulundurdukları çeşitler her tarzı yansıtır. Bundan dolayı da çokça tercih edilir. Aynı zamanda ürünün kullanıldığı alan geniş olduğundan, ürün üzerinde farklı renkler veya çeşitli desenler olabilir. Dekorasyonun vazgeçilmez parçasından biri olan bu halılar, farklı renkler ve tasarımlara da sahiptir. Bu çeşitli seçenekler arasında da bazı tasarımlar; tasarımı, kesimi ve rengi ile oldukça dikkat çeker ve öne çıkar. Ayrıca bu ürünler, her kesimden müşterinin dikkatini çekebileceği gibi aynı zamanda da müşterilerin tarzları ve zevklerine göre de dikkat çeker. Ağır bir model isteyenler peluş kürk halı modellerini tercih edebilir. Hem sade görünüme hem de yumuşak dokuya sahip olan ürünlerden isteyenler için de tavşan tüyü peluş halı modelleri dikkat çeker. Post peluş halı modelleri de dikkat çeken çeşitler arasında yer alır. Ayrıca uzun tüylü, saçaklı, renkli, desenli peluş halı modelleri de ortama farklı bir hava katar. Bu halıların dikkat çeken sayısız modeli bulunur. Mutfaktan koridora kadar kullanım alanı oldukça geniş olan bu modeller arasından birçok çeşidi inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler tabanına göre de tercih edilebilir. Kaymayan peluş halı çeşitleri bu alanda sıkça tercih edilir. Bu ürünler oldukça fazla tasarımda bulunur. Zevkinize uygun olan yüzlerce çeşit arasından tarzınıza uygun modelleri inceleyerek hoşunuza giden ürünlere sahip olabilirsiniz.

Her Tarza Uyan Peluş Halılar

Her Tarza Uyan Peluş Halılar

Her alanda kullanılan bu halılar farklı renkler bulundurmakla birlikte farklı tasarımlar ve kesim stilleri de sunar. Bundan dolayı da her tarza hitap eder. Sadeliği sevenler için küçük modeller bulunur. Hafif olan modellerin kaymaması için kaymaz taban peluş halı çeşitleri de mevcuttur. Yolluk tarzında ürün istiyorsanız peluş yolluk modellerini inceleyebilir ve bunları koridorlarda kullanabilirsiniz. Birçok çeşidi, rengi ve kesimi olan ürünler her tarza hitap ederken farklı zevklere uyar. İster sadeliği ister de renkli modelleri sevmeniz fark etmeksizin, bu çeşitler her türlü tarza hitap eder. Hem sade hem de renkli olmak üzere birçok model bulunur. Bu ürünler hem yüzlerce renk ve model seçeneğine sahiptir hem de her tarza hitap eder. Renkli bir oda tasarımı sevenler için birçok canlı renk seçeneği bulunduran ürünler de bulunur. Sadece renk ve modeller her tarza hitap etmez. Bunlara ek olarak ürünlerin kesimi de farklı tarzlara hitap eder. Şekilli ve geometrik modeller sevenler için kalp şeklinde veya farklı şekillerde bulunan ürün seçenekleri de mevcuttur. Çocuk ve bebek odaları için çiçek ve kalp şeklinde lazer kesim seçenekleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler sadece çocuk odaları için değil, birçok alanda kullanılmak için de tercih edilebilir. Hem sadelik hem de doğa severler için tek renge sahip olan çiçek formunda modeller de bulunur. Renkli ve doğal tarz sevenler için ise hem renkli hem de farklı formlarda lazer kesim seçenekler üretilir. Ayrıca sade ve renkli stiller sevenler için de birçok seçenek mevcuttur. Sadeliği seviyorsanız, zevkinize uyan birçok modeli bulabilirsiniz. Renklerin bir arada olmasını istiyorsanız, çok renkli modelleri inceleyebilir ve ortamda rengarenk bir görünüm yaratabilirsiniz.

Farklı Üretim Materyalleri ile Peluş Halı Seçenekleri

Farklı Üretim Materyalleri ile Peluş Halı Seçenekleri

Peluş halı çeşitleri üretilirken farklı materyaller kullanılır. Materyaller oldukça çeşitli olmakla birlikte birden fazla alanda da kullanılır. Yapım esnasında kullanılan materyallerden biri akriliktir. Akrilik kolay kolay kir tutmaz ve temizlenmesi de oldukça kolaydır. Aynı zamanda da oldukça dayanıklıdır. Bundan dolayı da kolay kolay küflenmez ve renk solması gibi olumsuzluklar gözlemlenmez. Peluş halı renkleri kullanıldığı süre boyunca canlılığını korur ve solmaz. Diğer üretim materyali ise polipropilendir. Polipropilen de oldukça dayanıklıdır. Çoğunlukla boyalara karşı dirençli olan polipropilen materyali ile ürünler boya lekesine karşı dirençli olur. Peluş mutfak halısı çoğunlukla polipropilenden yapılır. Neredeyse herkesin sıkıntısı olan su bazlı lekelere dirençli olması, polyester ile üretilen modellerin oldukça sık tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Polyester materyaller, su veya benzeri maddelerin leke yapma ihtimaline karşı oldukça dayanıklıdır. Poliamid materyalden yapılan ürünler ise oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Genelde dış ortamlarda kullanılır. Güçlü yapıları ile üzerlerine karşı uygulanan kuvvetler yüzünden iplikler ezilmez. Aynı zamanda poliamid sayesinde ürünler kirlense de kirler belli olmaz. Peluş kilim almayı düşünüyorsanız, bu malzemelerden yapılan modelleri tercih edebilirsiniz. Polyester ile yapılan ürünler ise lekelere karşı oldukça dirençli ve dayanıklıdır. Bunlarla birlikte polyester oldukça güçlü olduğu için ürünler üzerine uygulanan kuvvetlerin etkisi ile iplikler ezilmez ve formlarında bozulma meydana gelmez. Yünden yapılan ürünler ise oldukça sağlıklı olur. Yün, fazla nem emmez ve bu sayede bakterilerin çoğalması için de uygun ortam sağlamaz. Aynı zamanda kolay temizlenir. Leke tutma gibi olumsuz bir özelliği yoktur. Hem leke tutmayan hem de dayanıklı olan halılara sahip olmak isterseniz kendiniz ve kullanım alanı için uygun modelleri inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz modellerden istediğinizi Trendyol üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Peluş Halı Kullanımı ve Dekor Seçenekleri

Peluş Halı Kullanımı ve Dekor Seçenekleri

Halılar her ne kadar sağlam ve kir tutmayan materyallerden yapılsa da bu ürünler iyi kullanılmalıdır. Kullanım esnasında yapılan temizlik oldukça önemlidir. Kullanılan materyaller nedeniyle oldukça güçlü ve dayanıklı olsalar da ürünleri hafif bir şekilde çırparak temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda Arap sabunu kullanarak da temizlemeniz mümkündür. Temizlik esnasında sabunu yüzeye oldukça nazik olacak bir şekilde sürmelisiniz. Gırgırla da oldukça hızlı ve kolay bir temizlik yapabilirsiniz. Ürünlerin temizliği oldukça kolaydır. Dikkat edilmesi gereken tek nokta temizlik esnasında sert değil, yumuşak hareketler ile temizliğin sağlanmasıdır. Bu şık ürünlerle dekorasyon yapmak isteyenler için de çok fazla seçenek bulunur. Kalpli, lazer kesim, tüylü peluş halı çeşitleri ile birçok farklı dekor oluşturabilirsiniz. Dekor yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biri odaların boyutudur. Modeller, odaların boyutuna göre seçilmelidir. Aynı zamanda sadece modellerin boyutu değil, renk seçenekleri ve desenleri de oda boyutlarına uygun olmalıdır. Dar alanlar için kullanılan modeller göz yormamak amacı ile sade seçilmelidir. Küçük odalar için kullanılan ürünler genel olarak ince ve kısa olabilir. Küçük peluş halı çeşitleri genellikle alanı dar olan odalarda kullanılır. Aynı zamanda renk ve desenleri de ürünün kullanıldığı alan dar olduğundan sade seçilmelidir. Geniş alanlar içinse büyük geometrik çeşitler ve farklı şekilli modeller tercih edilir. Modellerin şekli ve tasarımı tamamen müşterinin kendi zevkine uygun olabilir. Dağ evlerinde dekor için genelde hayvan postları kullanılır. Farklılık olması amacıyla ve son zamanlarda oldukça popüler olması nedeniyle deri peluş halı çeşitleri de dağ evlerinde kullanılır. Trendyol üzerinden inceleyebileceğiniz peluş halı yorumları sayesinde de birçok farklı dekor fikri edinebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Peluş Halı Fiyatları

Bütçenize Uygun Peluş Halı Fiyatları

Bir ürünün fiyatını genel olarak yapımında kullanılan malzemeler ve ürünlere işlenen boyaların kalitesi belirler. Farklı malzemeler arasında doğal olarak farklar olabileceği gibi aynı malzemeler arasında da kalite farkı olabilir. Kalite farklarının bulunması da fiyatları belirleyen önemli etkenler arasında yer alır. Ürün yapımında kullanılan malzeme dışında işlenilen boyalara göre de fiyat seçenekleri belirlenir. Boyaların kaliteli olup olmaması oldukça önemli olan etkenlerden biridir. Bütün ürünler ve eşyalarda fiyat aralığı, ürünün yapıldığı materyallerin ve işlenen boyaların kaliteli olması ile belirlenir. Boyalar arasında da kalite farkları bulunabilir. Aynı zamanda boyaların pastel veya açık renk olması da kalite ile birlikte fiyatı etkileyen etmenlerdir. Bunlara ek olarak ürünün veya eşyanın kendine has olan ve dikkat çeken özellikleri de fiyat belirlemede etken olan noktalardan biridir. Peluş halı modelleri ve fiyatları pek çok seçenek barındırır. Model seçenekleri birçok tarza hitap eder ve oldukça da beğenilir. Seçeneklerin bazıları renk, bazıları kesim stili, bazıları ise yapıldığı materyal çeşitlerine göre birbirinden farklıdır. Fiyat seçenekleri ise ürünlerin kalitesi, üretiminde kullanılan materyal çeşitleri gibi özelliklere göre değişir. Peluş halı yolluk veya kilim olması gibi birçok farklı nedenle de farklı fiyat aralığına sahiptir. Peluş halı fiyatları, sadece ürünlerin yapımında kullanılan malzeme seçeneklerine ve malzemelerin kalitesine göre belirlenmez. Fiyat seçenekleri aynı zamanda genişlik ve uzunluk seçeneklerine göre de belirlenir. Metrelik peluş halı çeşitlerine göre de fiyatlar değişkenlik gösterir. Bu anlamda, fiyatlar birçok etkenin bulunmasından dolayı değişiklik gösterir. Bunlara rağmen ürünlerin fiyatları uygun olmakla birlikte her bütçeye de hitap eder. Tarzınıza uyan çeşitleri Trendyol üzerinden inceleyebilir ve uygun olan fiyat seçenekleri ile ürünlere sahip olabilirsiniz.