Avantajlı Ürünler
Renk
Şekil
Fiyat
Özellik
Hav Yüksekliği
Saçak Tipi
Taban
Boyut/Ebat
Materyal
Kullanım Alanı
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Üretim Şekli
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Peluş Halı

" araması için 6230 sonuç listeleniyor

Birbirinden Şık Peluş Halı Modelleri Trendyol'da!

Ev dekore ederken dikkatli olunması gereken birçok eşya vardır. Bu dikkat edilmesi gereken eşyalardan biri halılardır. Halıların renkleri, çeşitleri ve kesimleri evin havasını büyük oranda etkiler. Bu yüzden bu ürünlerin seçiminde dikkatli olunması gerekir. Ev dekore ederken kullanmak için tercih edilen doğru seçenek, bütün evi şık gösterebilir. Bu eşyalar seçilirken kesimleri ve boyutları odanın boyutu ile uygun olursa uyumlu görünür. Doğru seçimin renkleri ve desenleri oda ile uyum içinde olur. Müşterilerin çoğu tarafından sıkça tercih edilen peluş halı modelleri, ev dekorasyonunda oldukça önemli yere sahiptir. Bu seçenekler, renkli tasarımları ile büyük ilgi çeker. Bulundukları ortamı renkleri tasarımları ile etkiler. Eve farklı bir hava katarak ev dekorasyonunu değiştirir. Genel olarak kullanımı kolay ürünlerdir. Bu seçenekler hem ev dekorasyonunu değiştirir hem de kullanışlıdır. Ayrıca sadece odalarda değil, koridorlarda da kullanılır. Koridorlarınız için farklı modelleri tercih ederek eve ilk girişteki havayı değiştirebilirsiniz. 4 metrekare peluş halı çeşitleri, büyük alanlar için yeterli olabilir. Ayrıca bu modelleri çocuk odalarında da kullanabilirsiniz. Bebek odası için olan seçenekler ebeveynler tarafından oldukça sık tercih edilir. Yıkanabilen modeller, özellikle çocuk odaları ile birlikte mutfakta da kullanılır. Renklerinin fazla olması gibi uzunlukları da değişkendir. Farklı boyutlarda peluş halı bulunabildiği gibi uzun ya da kısa olan çeşitlerden kullanabilirsiniz. Hem kesimleri hem de kullanım alanlarındaki sağladığı ferahlığı sayesinde bu ürünler oldukça fazla tercih edilir. Farklı çeşitlerde bol seçeneğin olması da bu ev eşyalarının tercih edilmesine katkıda bulunur. Özellikle yıkanabilir peluş halı çeşitleri bebeklerin de sağlığı için sıklıkla tercih edilir. Hayvan beslenilen evde kullanılması temizliğin kolaylığını sağlar. Alerjisi olan bireyler için ise anti alerji özelliği bulunan seçenekler önerilebilir. Ayrıca bu eşyalar, bünyesinde bulundurduğu farklı seçenekler ile her tarza hitap eder. Hem çeşitli renkleri hem de farklı kesim çeşitleri ile her tarza uygun olan çeşitlerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Her alanda kullanılabilen seçenekler, özellikle oturma odalarında tercih edilir. Bununla birlikte diğer alanlarda da kullanımları oldukça sıktır. Tarzınıza hitap eden seçenekleri inceleyebilir, almak istediğiniz çeşitleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Estetik Tasarımıyla Peluş Halı Çeşitleri

Estetik Tasarımıyla Peluş Halı Çeşitleri

Çoğu kişi ev dekore ederken kendi tarzlarına uyan ve ortamın havasını değiştiren eşyalar kullanırlar. Bu eşyaları birbirleriyle uyum içerisinde seçmeye özen gösterirler. Seçim yaparken çoğu konuda dikkatli davranırlar. Dekor esnasında çok dikkat ettikleri konulardan biri ise kullanılan halılardır. Dekoratif post halı çeşitleri, evinizin görüntüsüne şık tarzlar katabilir. Bu çeşitler hem duvar rengi hem parke tarzı hem de diğer eşyalar ile uyumlu olursa ev dizaynına farklı bir hava katar. Bu eşyalar uyumlu olmazlarsa evin görünümü gözü yorabilir. Bu yüzden kullanılan eşyaların uyumları konusunda oldukça dikkatli olunması önemlidir. Bu uyum ise sadece kullanılan eşyanın rengi ile değil, kesim tarzı ve yapıldığı malzeme ile de sağlanabilir. Bu yüzden seçilen eşyaların büyüklükleri, kesimleri ve renkleri gibi çoğu özellik göz önünde bulundurulur. Ev dekorasyonunda oldukça önemli olan bu halılar, son zamanlarda çok sık tercih edilir. Peluş halı kullananların çoğu halısız evin eksik olduğunu düşünür. Hem eve farklı hava katar hem de bulundukları ortamı oldukça şık gösterir. Halılar dekor için önemli olduğundan hem çeşit hem de renk seçenekleri fazladır. Bu yüzden müşteriler tarafından oldukça rağbet görür. Kullanım alanları da oldukça geniş olduğundan peluş halı evlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Çoğu alanda oldukça rahat kullanılması müşteriler tarafından çok beğenilir. Aynı zamanda da oldukça dayanıklı ve sağlam olmaları tercih edilmelerinin nedenlerinden biridir. Bu seçenekleri mutfaklardan koridorlara kadar her alanda kullanabilirsiniz. Bu modellerin yıkanabilen çeşitleri de mevcuttur. Bu yüzden mutfak, çocuk ya da bebek odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca bu çeşitler, sadece farklı tarzları ile değil, kesim şekilleriyle oldukça dikkat çeker. Farklı çeşitlerin renk seçeneklerinin fazlalığı her evin ihtiyaçlarını karşılar. Siyah, pembe, gri, beyaz peluş halı gibi birçok renk seçeneğine sahip ürün bulunur. Sade oda isterseniz; beyaz, krem ya da antrasit renklerini kullanabilirsiniz. Renkli oda ortamı oluşturmak isterseniz de pembe ya da farklı renklere sahip olan seçenekleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda farklı desenlere de sahip olan seçenekleri kullanarak odanıza renk katabilirsiniz. Oval, yuvarlak peluş halı çeşitleri de müşteriler arasında sıkça tercih edilen çeşitler arasında bulunur. Odanız geniş ise yuvarlak ve oval tasarımları kullanabilirsiniz. Dar odalara sahipseniz, farklı kesime sahip ya da farklı şekilli çeşitleri kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünler renk, kesim ve farklı tarzları dışında kalınlıklarına göre de çeşitlendirilir. Kalın, uzun, ince peluş halı çeşitleri de bulunur. Bunların kalınlıklarına göre kullanım alanları da değişebilir. Bundan dolayı da her tarza hitap eden seçenekler bulunur. Farklı olan seçenekleri inceleyebilir, tarzınızı yansıtan ürünlere yüzlerce çeşit arasından kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden peluş halı satın al arak evinize farklılık katabilirsiniz.

Dikkat Çeken Peluş Halı Modelleri

Dikkat Çeken Peluş Halı Modelleri

Dekor için seçim yapılırken çoğu özelliğe dikkat edilmesi önemlidir. Seçilen eşyaların uyumlu olması gerekir. Duvar boyasından kullanılan eşyalar ve aksesuarlara kadar birçok üründe dikkatli seçim yapılması gerekir. Özellikle halı seçimi dekoru oldukça etkiler. Peluş halı 120x180 boyutundaki ürünler kullanışlı olmalarıyla ile ön plandadır. Evlerin vazgeçilmez parçası olan ürünler, dekor için oldukça önemli yere sahiptir. Birçok alanda kullanılabilmekle beraber oldukça da kullanışlıdır. Bu yüzden sık tercih edilir. Uzun tüylü peluş halı çeşitleri, her alana uyum sağlayan ürünlerden biridir. Bu modeller hem renkleri hem de kesimleri dikkate alınarak seçilir. Kullanılan modelin odaya renk ve boyut olarak uyumu gibi özellikler dikkat edilen noktalardan bazılarıdır. Bu yüzden bazı modeller kullanım alanında oldukça fazla dikkat çeker. Bünyelerinde bulundurdukları çeşitler her tarzı yansıtır. Bundan dolayı da çokça tercih edilir. Aynı zamanda ürünün kullanıldığı alan geniş olduğundan, ürün üzerinde farklı renkler ya da çeşitli desenler olabilir. Dekorasyonun vazgeçilmez parçasından biri olan modeller, farklı renkler ve tasarımlara da sahiptir. Bu çeşitli seçenekler arasında da bazı tasarımlar; modeli, kesimi ve rengi ile oldukça dikkat çeker. Ayrıca ürünler, her kesimden müşterinin dikkatini çekebildiği gibi aynı zamanda da müşterilerin tarzları ve zevklerine göre dikkat çeker. Peluş post halı çeşitleri de dikkat çeken çeşitler arasında yer alır. Ağır model isteyenler peluş kürk modellerini tercih edebilir. Hem sade görünüme hem de yumuşak dokuya sahip olan ürünlerden isteyenler için de tavşan tüyü modelleri dikkat çeker. Püsküllü, desenli, saçaklı peluş halı çeşitleri ortama farklı bir hava katar. Bu modellerin dikkat çeken sayısız seçeneği bulunur. Desenlerindeki farklı renk kombinasyonları ile her eve farklı hava katabilir. Mutfaktan koridora kadar kullanım alanı oldukça geniş olan modeller arasından birçok çeşidi inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürünler tabanına göre tercih edilebilir. Kaymayan peluş çeşitleri bu alanda sıkça tercih edilir. Bu ürünler oldukça fazla tasarımda bulunur. Zevkinize uygun olan yüzlerce çeşit arasından tarzınıza uygun modelleri inceleyerek hoşunuza giden ürünlere Trendyol sayesinde sahip olabilirsiniz.

Her Tarza Uyan Peluş Halı Modelleri

Her Tarza Uyan Peluş Halı Modelleri

Her alanda kullanılan modeller farklı renkler bulundurmakla birlikte farklı tasarımlar ve kesim stilleri de sunar. Bundan dolayı da her tarza hitap eder. Sadeliği sevenler için küçük modeller bulunur. Hafif olan modellerin kaymaması için kaymaz taban peluş halı çeşitleri mevcuttur. Yolluk tarzında ürün isterseniz, peluş yolluk modellerini inceleyebilir ve bunları koridorlarda kullanabilirsiniz. Birçok çeşidi, rengi ve kesimi olan ürünler her tarza hitap ederken farklı zevklere uyar. İster sadeliği ister renkli modelleri sevmeniz fark etmeksizin, bu çeşitler her türlü tarza hitap eder. Hem sade hem de renkli olmak üzere birçok model bulunur. Bu ürünler hem yüzlerce renk seçeneğine sahiptir hem de her tarza hitap eder. Renkli bir oda tasarımı sevenler için canlı renk seçenekleri bulunduran ürünler bulunur. Ürünlerin kesimi farklı tarzlara hitap eder. Şekilli ve geometrik modeller sevenler için kalp şeklinde ya da farklı şekillerde bulunan ürün seçenekleri de mevcuttur. Yumuşak peluş halı çeşitleri, pofuduk yapısı ile birlikte çocuk odalarında kullanıma oldukça uygundur. Salonda da kullanımı yaygın olan bu modeller verdiği yumuşak his sayesinde çoğu müşteriyi memnun eder. Çocuk ve bebek odaları için çiçek şeklinde lazer kesim seçenekleri kullanabilirsiniz. Bu modeller sadece çocuk odaları için değil, birçok alanda kullanılmak için de tercih edilebilir. Hem sadelik hem de doğaseverler için tek renge sahip olan çiçek formunda modeller bulunur. Doğal tarz sevenler için hem renkli hem de farklı formlarda lazer kesim seçenekler üretilir. Renklerin bir arada olmasını isterseniz, renkli peluş halı çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir ve ortamda rengarenk bir görünüm yaratabilirsiniz.

Farklı Materyallere Sahip Peluş Halı Seçenekleri

Farklı Materyallere Sahip Peluş Halı Seçenekleri

Peluş çeşitleri üretilirken farklı materyaller kullanılır. Materyaller çeşitli olmakla birlikte birden fazla alanda da tercih edilebilir. Yapım esnasında kullanılan materyallerden biri akriliktir. Akrilik kolay kolay kir tutmaz ve temizlenmesi kolaydır. Aynı zamanda da bir o kadar dayanıklıdır. Bundan dolayı da kolay kolay küflenmez ve renk solması gibi olumsuzluklar gözlemlenmez. Peluş halı renkleri kullanıldığı süre boyunca canlılığını korur. Ürünlerde çoğunlukla kullanılan üretim materyali polipropilendir. Polipropilen dayanıklı bir malzemedir. Çoğunlukla boyalara karşı dirençli olan polipropilen materyali ile ürünler boya lekesine karşı dirençli olur. 80x150 peluş halı çeşitleri, mutfakta kullanıma uygun modeller içerir. Peluş mutfak eşyası çoğunlukla polipropilenden yapılır. Neredeyse herkesin sıkıntısı olan su bazlı lekelere dirençli olması, polyester ile üretilen modellerin oldukça sık tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Polyester materyaller, su ya da benzeri maddelerin leke yapma ihtimaline karşı oldukça dayanıklıdır. Poliamid materyalden yapılan ürünler ise oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Genelde dış ortamlarda kullanılır. Güçlü yapıları ile üzerlerine karşı uygulanan basınç yüzünden iplikler ezilmez. Aynı zamanda poliamid sayesinde ürünler kirlense de kirler belli olmaz. Peluş kilim almayı düşünürseniz, bu malzemelerden yapılan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunlarla birlikte polyester güçlü olduğu için ürünler üzerine uygulanan kuvvetlerin etkisi ile iplikler ezilmez ve formlarında bozulma meydana gelmez. Yatak odası peluş halı modelleri, farklı çeşitleri ile sunulur. Yün, fazla nem emmez ve bu sayede bakterilerin çoğalması için de uygun ortam oluşturmaz. Aynı zamanda kolay temizlenir. Leke tutma gibi olumsuz bir özelliği yoktur. Kalın peluş halı çeşitleri, pofuduk olmaları ile birlikte oldukça beğenilir. İhtiyacınız olan modelleri Trendyol üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Dekor Seçenekleri ile Peluş Halı Modelleri

Dekor Seçenekleri ile Peluş Halı Modelleri

Halılar her ne kadar sağlam ve kir tutmayan materyallerden yapılsa da ürünlerin iyi kullanılması gerekir. Kullanım esnasında yapılan temizlik oldukça önemlidir. Kullanılan materyaller nedeniyle oldukça güçlü ve dayanıklı olsalar da ürünleri hafif bir şekilde çırparak temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda Arap sabunu kullanarak da temizlemeniz mümkündür. Tavşan tüyü post halı modelleri, hassas temizlik gerektiren ürünlerdendir. Temizlik esnasında sabunu yüzeye oldukça nazik şekilde sürmeniz ürünün ömrünü uzatır. Elektrikli süpürgeyle dee oldukça kolay bir temizlik yapabilirsiniz. Ürünlerin temizliği oldukça kolaydır. Dikkat edilmesi gereken tek nokta temizlik esnasında sert değil, yumuşak hareketler ile temizliğin sağlanmasıdır. Bu şık ürünlerle dekorasyon yapmak isteyenler için de çok fazla seçenek bulunur. Kalpli, lazer kesim peluş halı çeşitleri ile birçok farklı dekor oluşturabilirsiniz. Dekor yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biri odaların boyutudur. Modeller, odaların boyutuna göre seçilir. Aynı zamanda sadece modellerin boyutu değil, renk seçenekleri ve desenleri de oda boyutlarına uygun olur. Dar alanlar için kullanılan modeller göz yormamak amacı ile sade seçilir. Küçük odalar için kullanılan ürünler genel olarak ince ve kısa olabilir. Küçük peluş halı çeşitleri alanı dar olan odalarda kullanılır. Aynı zamanda desenleri de ürünün kullanıldığı alan dar olduğundan sade seçilir. Geniş alanlar için de büyük geometrik çeşitler ve farklı şekilli modeller tercih edilir. Büyük post halı çeşitleri, geniş alanlara sahip evler için idealdir. Modellerin şekli ve tasarımı tamamen müşterinin kendi zevkine uygun olabilir. Dağ evlerinde dekor için genelde hayvan postları kullanılır. Farklılık olması amacıyla ve oldukça popüler olması nedeniyle deri peluş çeşitleri de dağ evlerinde kullanılır. Trendyol üzerinden ürün yorumları sayesinde birçok farklı dekor fikri edinebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Peluş Halı Fiyatları

Bütçenize Uygun Peluş Halı Fiyatları

Ürünlerin fiyatını genel olarak yapımında kullanılan malzemeler ve modellere işlenen boyaların kalitesi belirler. Farklı malzemeler arasında doğal olarak farklar olabildiği gibi aynı malzemeler arasında da kalite farkı olabilir. Kalite farklarının bulunması da fiyatları belirleyen önemli etkenler arasında yer alır. Ürün yapımında kullanılan malzeme dışında işlenilen boyalara göre de fiyat seçenekleri belirlenir. Boyaların kaliteli olup olmaması oldukça önemli olan etkenlerdendir. Kestirme peluş halı çeşitleri, çoğu yerde uygun fiyatlarla bulunabilir. Bütün ürünler ve eşyalarda fiyat aralığı, ürünün yapıldığı materyallerin ve işlenen boyaların kaliteli olması ile belirlenir. Boyalar arasında kalite farkları bulunabilir. Aynı zamanda boyaların pastel ya da açık renk olması kalite ile fiyatı etkileyen etmenlerdir. Bunlara ek olarak ürünün ya da eşyanın kendine has olan ve dikkat çeken özellikleri de fiyat aralığının belirlenmesinde etken olan noktalardandır. Peluş modelleri ve fiyatları pek çok seçenek barındırır. Model seçenekleri farklı tarzlara hitap eder ve oldukça da beğenilir. Seçeneklerin bazıları renk, bazıları kesim stili, bazıları ise yapıldığı materyal çeşitlerine göre birbirinden farklıdır. Fiyat seçenekleri ise modellerin kalitesi, üretiminde kullanılan materyal çeşitleri gibi özelliklere göre değişir. Peluş halı yolluk ya da kilim olması gibi birçok farklı nedenle de farklı fiyat aralığına sahiptir. Peluş halı fiyatları, sadece ürünlerin yapımında kullanılan malzeme seçeneklerine ve malzemelerin kalitesine göre belirlenmez. Fiyat seçenekleri aynı zamanda genişlik ve uzunluk seçeneklerine göre de belirlenir. Metrelik peluş halı çeşitlerine göre de fiyatlar değişkenlik gösterir. Bu anlamda, fiyatlar birçok etkenin bulunmasından dolayı değişebilir. Bunlara rağmen ürünlerin fiyatları uygun olur. Tarzınıza uyan çeşitleri Trendyol üzerinden inceleyebilir ve uygun olan fiyat seçenekleri ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

Peluş Halı Kullanışlı Mıdır?

Peluş halılar, genellikle yumuşak ve rahat bir yüzey sunma konusunda başarılı halı modeller arasında yer alır. Bu nedenle sıklıkla ev dekorasyonlarında peluş halı kullanımı görülür. Bununla birlikte peluş halıların kullanışlılığı kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara göre değişim gösterir. Aynı zamanda peluş halılar yumuşak ve rahat bir yüzey sundukları için genellikle oturma odaları, yatak odaları ve çocuk odaları gibi alanlarda kullanılabilir. Söz konusu modeller; evin rahat ve sıcak bir atmosfer istenen bölgelerinde tercih edilebilir. Bununla birlikte evinizde bir evcil hayvan bulunuyorsa, peluş halıların sıklıkla temizlenmesi önemlidir. Belirli aralıklar halinde temizleyerek kullanabileceğiniz peluş halı modelleri şık görünümü ve rahatlık hissiyatı oluşturmasıyla oldukça kullanışlıdır. Dilediğiniz renkte ve modelde, kullanmayı planladığınız alanın boyutuna uygun olarak bir peluş halı tercih edebilirsiniz.

Peluş Halı Nerede Kullanılır?

Peluş halılar, ev içinde sıcaklık ve konfor sağlamak için kullanılan bir tür zemin kaplaması olarak nitelendirilebilir. Genellikle oturma odaları, yatak odaları, çocuk odaları ve TV odaları gibi evin iç mekanlarında tercih edilir. Ayrıca, peluş halılar ofisler, lobi ve bekleme alanları gibi işyerlerinde de tercih edebilirsiniz. Bu tür yerlerde, peluş halılar, konforlu bir ortam sağlayarak çalışanların rahatlığını da arttırır. Peluş halılar aynı zamanda çocuk oyun alanları ve kreşler gibi çocuk odaklı mekanlarda da sıklıkla tercih edilir. Çocuklar, yumuşak ve rahat bir yüzeyde oynayarak hem eğlenir hem de güvende hissederler. Bu tür bir alanda kullanmak üzere peluş halı tercihinizi odanızın boyutuna göre belirleyebilirsiniz. Peluş halıları evler, işyerleri ve çocuk odaklı mekanlar gibi pek çok farklı alanda değerlendirebilirsiniz.

Peluş Halı Sıcak Tutar Mı?

Peluş halılar, genellikle yumuşak bir yüzeye sahip oldukları için yüzeylerindeki tüyler havayı hapsederek bir ısı yalıtım tabakası oluşturabilir. Bu özellikleri sayesinde özellikle soğuk havalarda evinizi ya da odanızı sıcak ve rahat bir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte peluş halıların sıcak tutma özellikleri, halının kalınlığı, tüy yoğunluğu ve malzeme kalitesine göre de değişim gösterir. Kalın ve yoğun tüylü peluş halılar genellikle iyi bir ısı yalıtımı sağlama konusunda etkilidir. Soğuk havalarda peluş halınızın ortamı ısıtması için uygun yoğunlukta ve kalınlıkta bir model tercih edebilirsiniz.