İlgili Kategoriler
Renk
Parti Konsepti
Yaş
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Parti Setleri

" araması için 15456 sonuç listeleniyor

En Güzel Parti Setleri Çeşitleri Trendyol’da!

Aile ve arkadaş grubuyla yapılan keyifli parti etkinliklerinde süsleme ürünlerine ihtiyaç duyulur. Parti yapılan etkinlik alanını dekoratif hale getirmek için kullanılan süs eşyaları dikkat çekici tasarımları ile göz doldurur. Doğum günü, yıldönümü veya cinsiyet partisi gibi özel günlerde yapılan kutlamalar için birbirinden çeşitli süsleme eşyaları satışa sunulur. Belirli konsepte göre yapılan kutlama ve etkinlikler için farklı sonuçlara ulaşmak mümkündür. Ürünler kutlama yapılan alanın dekoratif olmasını sağlar. Kutlamaların olmazsa olmaz süsleme ürünlerinden biri balondur. Her renk ve tasarıma sahip birbirinden çeşitli balon modelleri bulunur. Neon, pastel veya koyu renk tonlarına hakim olan olan modeller kutlama yapılan alanların estetik görünmesini sağlar. Popülerleşen harfli veya sayılı balon modelleri etkinliklerde oldukça sık biçimde tercih edilir. Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli etkinlikler düzenlemek için online satılan birbirinden çeşitli süsleme ürünlerine şans verebilirsiniz. Parti balonu çeşitleri renkli ve dikkat çekici tasarımlarıyla göz doldurur. Özellikle doğum günü veya kutlama gibi etkinliklerde yapılan alanın dikkat çekici bir görünüme ulaşmasını sağlayan çeşitli balon modelleri bulunur. Özellikle doğum günü veya yıldönümü etkinliklerinde sayı şekline sahip olan balonlar tercih edilir. Doğum günü olan kişinin sayısını temsil eden balonlar kullanıldığında dekoratif bir alan oluşur. Sevdiklerinizle birlikte anılar biriktirmek için doğum günü partisi süsleri öne çıkar. Eğlenceli tasarımı ile sevilen ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

İşlevsellik Oluşturan Parti Setleri Modelleri

Parti setleri modelleri arasında seçim yaparken konseptinize uyum sağlayan ürünleri online olarak kısa sürede bulabilirsiniz. Çocuk ve yetişkinler için yapılan partilerde tercih edilen farklı süsleme eşyaları bulunur. Kutlama yapılan alanın dikkat çekici bir görünüme ulaşmasını sağlayan süslemeler her tarza hitap eden tasarımlara sahiptir. Doğum günü, yıldönümü, cinsiyet partisi veya bekarlığa veda kutlaması gibi çeşitli etkinliklerde farklı konseptlere sahip süsleme eşyaları satışa sunulur. Özellikle yapmak istediğiniz kutlamanın konseptine uyum sağlayan süsleme eşyalarını online olarak değerlendirebilirsiniz. Kutlamaların vazgeçilmez ürünleri arasında bulunan balon modelleri farklı renk seçeneklerine sahiptir. Dilediğiniz adette balon kullanarak etkinlik alanlarında konsept oluşturabilirsiniz. Şapkalar, yazı süslemeleri, yemek ve içecek servisi yapmak için kullanılan karton bardaklar kutlama için gerekli olan ürünler arasında bulunur. Parti setleri çeşitli ürün seçenekleri ile satışa sunulur. Özellikle çocuklar için yapılan doğum günü etkinliklerinde çizgi film karakterlerinin yer aldığı süsleme eşyaları öne çıkar. Kız ve erkek çocukların ilgisini çeken süsleme eşyaları kutlamayı belirli bir konsepte göre yapmanızı sağlar. Çocukların sevdiği çizgi film karakterlerine ait birçok süsleme eşyasını duvara veya kapılara asabilirsiniz. Özellikle resimli ve yazılı tasarıma sahip olan süslemeler doğum günü etkinliklerinde tercih edilir. Doğum günü etkinliklerinde belirli bir standın üzerine süslemeleri koyarak konsept oluşturabilirsiniz. Konseptinizin renklerine uyum sağlayan balon stantları kurarak görünümünü zenginleştirebilirsiniz. Popülerleşen keyifli etkinliklerden biri bekarlığa veda partisidir. Evlenmeden önce yapılan partiler için farklı konseptlere sahip süsleme eşyaları satışa sunulur. Genellikle gelin adayları için yapılan bekarlığa veda kutlamaları için yazılı balonlar ve süsleme ürünleri ön plana çıkar. Gelin adayı ve arkadaşlarıyla birlikte yapılan bekarlığa veda partisi için eşyalar değişim gösterir. Farklı renklere sahip balon modelleri satışa sunulur. Yazılı tasarıma sahip balonlar dekoratif özelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Kutlama yapılan alanda şık ve estetik bir tarz oluşan süsleme eşyaları her dönem tercihler arasında bulunur. Kaliteli parçaları tarza göre seçmek önem kazanır. Mekana veya tarza göre seçim yapılmasını destekleyen markalar vardır. Trendyol’dan parti setleri satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Parti Setleri Yorum ve Önerileri

Fenerbahçe parti malzemeleri özellikle çocuklar için yapılan doğum günü etkinliklerinde tercih edilen ürünler arasında bulunur. Fenerbahçe takımını temsil eden birbirinden çeşitli süsleme eşyaları bulunur. Takımın logosunun yer aldığı süsleme eşyaları doğum günü etkinlikleri için tercih edilir. Özellikle erkek çocuklarının ilgisini çeker futbol takımları doğum günü kutlamalarında konsept olarak kullanılır. Fenerbahçe takım logosunun bulunduğu balon, süsleme yazıları, tabak veya bardak gibi birçok ürün estetik özellikleriyle ön plana çıkar. Sarı ve lacivert tonlarının hakim olduğu parti ürünleri dekoratif tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Fenerbahçe takımını yansıtan konseptte partiler düzenlemek için tercih edilen farklı ürün seçenekleri bulunur. Çeşitli etkinlik ve kutlamalar için parti setleri tavsiye edilir. Setlerin içerisinde partilerde gerekli olan birçok ürün seçeneği bulunur. Evde veya dışarıda yapılan organizasyonlar için çeşitli konseptlerde süsleme eşyaları satışa sunulur. Özellikle erkek çocukları için çeşitli futbol takımlarına ait süsleme ürünleri ilgi görür. Çocuklar için yapmak istediğiniz parti ve etkinliklerde takıma göre karar vermek kolaylaşır. Fenerbahçe konsepti ile doğum günü etkinlikleri düzenlemek için sarı ve lacivert renklere sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Parti için maytap veya meşale gibi ürünleri alarak etkinlik alanlarını zenginleştirebilirsiniz. Farklı konseptlere ait süsleme ürünleri arasından kararınızı rahat biçimde verebilirsiniz. Birbirinden farklı konseptlere ait etkinlikler için çeşitli süsleme ürünlerini kullanan müşteriler yorumlarını aktarır. Parti setleri yorum bölümü sayesinde şık ve dekoratif ürünlerin yapısı incelenebilir. Yazılan yorumların deneyim içermesi tercih sürecinde kolaylık sağlar. Bu değerlendirmeler sayesinde yapmak istediğiniz konsepte uyum sağlayan ürünleri kısa sürede bulabilirsiniz. Parti setleri kampanya fırsatları ile birlikte satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya dahilinde olan parçalar verimlilik oluşturur. İşlevsellik oluşturan ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Parti Setleri Fiyat Seçenekleri

Cinsiyet parti süsleri popülerleşen şık ve dekoratif ürünler arasında bulunur. Anne ve baba adayları bebeklerin cinsiyetini öğrenmek için parti etkinlikleri düzenler. Aile ve arkadaş grupları ile yapılan cinsiyet partilerinde çeşitli konseptlerde süsleme eşyaları bulunur. Bebeklerinin cinsiyetini henüz bilmeyen ebeveynler mavi ve pembe renklerin hakim olduğu süsleme eşyalarını tercih eder. Mavi ve pembe balon üstüne yazı ile gelebilir. Resimli ürünler cinsiyet partilerinde sıklıkla tercih edilir. Heyecanlı anlarda farklı organizasyonları rahat biçimde yapabilirsiniz. Etkinliğe katılan misafirler için ikram masaları hazırlanabilir. Yiyecek ve içecekleri ikram etmek için renkli karton malzemeden üretilen tabak veya bardak gibi ürünler satışa sunulur. Bu ürünler etkinliğin konseptine uygun mavi ve pembe renk yapısına sahiptir. Cinsiyeti öğrenme anında mavi veya pembe renklere sahip meşaleler kullanılabilir. Bebeğin cinsiyetine göre mavi ve pembe renk yapısına sahip olan meşaleler arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Cinsiyet partilerinde pembe ve mavi renk tonlarındaki balon zincirleri tercih edilir. Belirli bir standın üzerine balon zinciri yerleştirerek kutlama yapılan alanı dekoratif hale getirebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlarda tercih edilen balon zinciri oldukça kullanışlıdır. Yapmak istediğiniz alanın büyüklüğüne uygun olan standartları online olarak bulabilirsiniz. Davete katılması planlanan kişi sayısına göre süsleme eşyalarını satın alabilirsiniz. Parti setleri fiyat aralıkları üründen ürüne farklılık gösterir. Etkinlikler için kullanılan balon, süsleme yazısı ve resim gibi çeşitli kategorilere ayrılır. Bütçelere uygun biçimde dizayn edilen türler tercih oranını artırabilir. Fiyat skalası ile yapmak istediğiniz etkinliğin konseptine uyum sağlayan ürünleri elde edebilirsiniz. Kutlama ve etkinliklerde satın almak istediğiniz süsleme eşyalarını indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Parti setleri indirim fırsatları ile ilgi görür. İndirimlerle öne çıkan ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.