İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Güç (Watt)
Özellik
Fiyat
Motor Teknolojisi
Şarj Standı
El Süpürgesi Kullanımı
Kablo Uzunluğu
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ses Seviyesi
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Xiaomi Dik Süpürge

" araması için 16 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Xiaomi Dik Süpürgeler Trendyol'da!

Teknolojik gelişme ile birlikte evdeki eşyalarda gün geçtikçe daha modern bir yapıya bürünüyor. Manuel çamaşır, bulaşık makinesi gibi pek çok ürününün yerini son zamanlarda akıllı sistemle çalışan ürünler almış durumdadır. Elektronik eşyalardaki bu yenilenmeden nasibini alan bir diğer ürün ise elektrik süpürgeleridir. Eskinin ağır ve taşıması zor olan süpürge makinelerinin yerini bugünlerde ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan modeller aldı. Hafif yapısı sayesinde kolaylıkla bir odadan başka bir odaya taşınan bu ürünler temizlik yapan kişilere de büyük kolaylık sağlar. Geçmiş döneme göre bugün daha fazla markanın süpürge modellerini piyasada görmek mümkündür. Özellikle de son dönemin parlayan yıldızı Xiaomi markası akıllı telefondan beyaz eşyaya birçok ürünün üretiminde söz sahibidir. Çin merkezli bu şirket, üretmiş olduğu Xiaomi dik süpürgeler ile kadın ve erkeklere büyük kolaylık sağlar. Portatif yapısı nedeniyle kolaylıkla bir odadan diğer bir odaya götürülen bu süpürge, ev işi yapanların işini kolaylaştırır. Dik süpürgeler hafif ve kullanışlı yapısı ile her evde var olması gereken bir üründür. Yüksek kalitede üretilmesi nedeniyle kolay kolay bozulmayan bu ürün, adeta evladiyelik gibidir. İster alıp çocuklarınızın çeyizine koyun isterseniz de kendiniz kullanın, bu ürün zahmetsizce ev temizlemek isteyenlerin bire bir tercihidir. Trendyol kampanyalarından yararlanarak uygun fiyata satın alabileceğiniz bu süpürge, her daim evinizde bulundurmanız gereken bir üründür.

Yüksek Emiş Gücüne Sahip Xiaomi Dik Süpürge

Yüksek Emiş Gücüne Sahip Xiaomi Dik Süpürge

Teknolojinin bu kadar gelişmediği dönemlerde elektrik süpürgeleri hem ağır hem de emiş gücü olarak bugünün süpürgeleri ile yarışamayacak kapasitedeydi. Fakat günün koşullarında artık birçok elektrik elektrik süpürgesi müşteri memnuniyeti karşılar nitelikte üretiliyor. Birbirinden farklı tarzda üretilen bu süpürgelerden öne çıkan model ise dik olanlardır. Ev işini kolay bir hale getiren ve hafif yapısı nedeniyle kolay taşınma özelliğine sahip dik süpürgeler, müşterilerin konforunu sağlar.Bu ürünler arasında öne çıkan Xiaomi dik süpürge modelleri Çinli bir marka tarafından tasarlanır. Xiaomi, yüksek kalitede ve dayanıklı yapıda ürünleri ile kullanıcıların ihtiyacını karşılar. Yüksek emiş gücüne sahip bu süpürgeler hafif yapısı nedeniyle rahat bir şekilde kullanılır. Özellikle çocuğu olanlar ve her an evin batmasına karşı önlem almak isteyenlerin tercihi olan Xiaomi dikey elektrikli süpürge, kullanışlı yapısı nedeniyle ebeveynlere kolaylık sağlar. Yaklaşık ağırlığı 4 kilogram olan Xiaomi G10 dik süpürge, yüksek emiş gücü ile yerdeki tüm tozu kiri bünyesinde hapseder. Süpürge özelliğinin yanı sıra paspaslama özelliğine de sahip olan Xianomi Mi G10 kablosuz dikey süpürge, akıllı zemin fırçasına sahiptir. Bu özelliği nedeniyle parke, fayans gibi farklı zeminlerde modunu değiştirerek çalışan süpürge, gereksiz yere harcanan süreyi azaltarak pil ömrünü artırır. Çıkarılabilen bataryası sayesinde tek dokunuşla kolay bir şekilde bataryasını değiştirip temizliğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yüksek performansı ile göz dolduran bu ürün, evde evcil hayvan besleyenlerin de tercihidir. Evlerinde evcil hayvan besleyenlerin en büyük sorunu tüyün her yere dökülmesidir. Fakat Xiaomi dikey süpürge ile bu dertten kolaylıkla kurtulabilirsiniz. İçeriğinde yer alan aparatlar sayesinde Xiaomi süpürge koltuk gibi zor alanları köşe bucak temizler, tüyleri yüzeyden söküp çıkarır. Aynı zamanda yerleri paspas yapmanızı da sağlayan bu ürün manyetik bir su deposuna sahiptir. Düz paspas yapısı nedeniyle zemini koruyan bu model, aynı zamanda kir lekelerini de yok eder. Daha detaylı bilgi için Trendyol Xiaomi dik süpürge yorumlarını okuyabilir veya ürünün teknik detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Modelleri ile Xiaomi Süpürge

Birbirinden Farklı Modelleri ile Xiaomi Süpürge

Teknolojinin getirdiği faydalardan birisi de insanın hayatını kolaylaştıran ürünleri piyasaya sunmasıdır. Bundan nasibini alan süpürgeler, form değiştirdi ve daha minimal boyutlara büründü. Bugünlerde birçok marka portatif süpürgeler üretir. Bunlardan birisi de farklı teknolojik ürünlere imzasını atan Xiaomi firmasıdır. Tasarımı ile her kesimin beğenisini toplayan Xiaomi şarjlı dikey süpürge modelleri, kablosuz kullanım olanağına sahiptir. Şarj edildikten sonra hanesinden çıkarıp tüm evi süpürmenizi sağlayan bu ürün kullanışlı yapısıyla da müşterilerin ihtiyacını karşılar. Şarjından çıkarıldıktan sonra yaklaşık 1 saat kullanabileceğiniz bu model, evinizin tüm temizlik ihtiyacını giderir. Düşük gürültü özelliği ile donatılmış olan Xiaomi kablosuz şarjlı dik süpürge, kolu komşuyu rahatsız etmez. Yüksek emiş gücü sayesinde yüzeyden toz ve kiri söküp alan bu model ev temizliğinde ustadır. Özellikle de son dönemlerde piyasada sıklıkla yer alan hepa filtreli süpürgeler, dik tasarıma sahip modellerde de yer alır. Hepa filtre özelliği sayesinde toz torbası derdinden kurtulursunuz. Ayrıca yüzeyde yer alan minik partikülleri de içeriğine hapseden bu ürün, ev hanımlarının tercihidir. Kolay temizlenebilme özelliği ve uzun süre temizlik ihtiyacı olmaması nedeniyle hepa filtreler kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. İçeriğinde yer alan farklı fırçalar ile koltuk ve kanepelerin ara kısımları kolaylıkla temizleyebileceğiniz bu ürün evinizi tertemiz yapar. Ayrıca ev içinde fazla toz yapmayan bu model, sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Yüksek emiş gücü ve üstün performansı sayesinde halı, kilim veya yüzey alanlarında ultra performans sergiler. Hafif yapısı nedeniyle temizlik yaparken sizi yormaz. Eğer sizin de tercihiniz bu model ise ürünü almadan önce Xiaomi dikey süpürge kullananların yorumlarına göz atabilirsiniz. Ürün hakkında pek çok detayın yer aldığı Trendyol’dan süpürge seçiminizi yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatları ile Xiaomi Süpürge

Uygun Fiyatları ile Xiaomi Süpürge

Çin merkezli bir teknoloji firması olan Xiaomi, zengin ürün yelpazesi ile insanların elektronik ihtiyacını karşılar. Kaliteli ürün tasarımıyla piyasada adından söz ettiren firma, kadınların zahmetsiz bir şekilde iş yapmalarını sağlayan dik süpürgeler üretir. Böylece onlara ev işlerinde büyük bir kolaylık sağlar. Xiaomi şarjlı dikey süpürge modelleri kablosuz olması nedeniyle kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilir. Aynı zamanda prize takma derdinden de sizi kurtaran bu ürün her yere rahatlıkla uzanır. Köşe bucak evin bütün ayrıntılı alanlarını temizleyebileceğiniz Xiaomi dik süpürge rahat kullanılması nedeniyle de oldukça sık tercih edilir. Yeni evlenenlerin veya evlenecek olanların da tercihi olan bu ürün, her evde olması gereken donanımlı bir elektronik eşyadır. Hepa filtresi sayesinde sürekli toz torbası temizlemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca her türlü akar, polen ve duman partiküllerini içeriğine hapseden bu model, evinizi bakterilerden arındırır. İnce toz partiküllerini yakaladığı için sağlığınızı da korumaya yardımcı olur. Çocuklara yapılan çeyizlerde de yerini alan Xiaomi dik süpürgeler, ufak tefek yapısıyla yer kaplamaz. Dilerseniz anneler gününde annenize de hediye edebileceğiniz bu ürün, sevdiklerinizi yormaz. 5 katmanlı hepa filtre ile entegre edilmiş bu modeller, havanın temiz kalmasına yardımcı olur. Yüksek motor gücüne sahip Xiaomi dik süpürgeler, yüzey alanlarında verimli bir temizlik sağlar. Ses seviyesinin az olması nedeniyle fazla gürültü çıkarmayan bu modeller, süpürge gürültüsünden uzak bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar. Xiaomi dikey süpürge fiyatları ile de de her bütçeye uygun çözümler sunar. Aklınızda elektrik süpürgesi almak varsa Trendyol'un geniş ürün yelpazesinden yararlanarak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.