İlgili Kategoriler
Güç (Watt)
Hepa Filtre
Özellik
Fiyat
Ses Seviyesi
Hazne Kapasitesi
Garanti Tipi
Frekans
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Güç Kontrolü
Voltaj
Priz Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Fakir Torbasız Süpürge

" araması için 59 sonuç listeleniyor

Eşsiz Tasarıma Sahip Fakir Torbasız Süpürge Trendyol’da

Alımlı ve üstün işleve sahip olan tasarımı ile öne çıkan Fakir toz torbasız süpürge alıcılarını büyüler. Torbalı olan ürünler de torba patladığında veya dolduğunda uygun torba bulunamazsa el yordamı ile boşaltıldığı ya da onarılmaya çalışıldığı herkes tarafından bilinir. Fakir toz torbasız elektrikli süpürge ile böyle sorunların önüne geçmiştir. Yıkanabilir toz haznesi sayesinde kullanım sonrasında temizlemesi oldukça kolaydır. Her alanda kullanılır. Çeşitli başlıklara sahiptir. Koltuk, halı vb. bölgelerde kullanım için farklı farklı başlıkların kullanımı tercih edilebilir. Kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde kolay kolay zarar görme ihtimali yoktur. Fakir torbasız süpürge çok büyük olmayan uygun boyutlu tasarımı ile süpürme esnasında yer tasarrufu yapar. Farklı alanlarda kullanılacak emiş gücü ayarını yapması bir düğme ile gerçekleşir. Otomatik kablo sarıcısı sayesinde kabloyu nereye saracağım derdi olmadan kendi içerisine sarım yapar. Fakir torbasız elektrik süpürgesi ev işlerinde sizlerin ve tüm dünyanın yardımcısı olur. Süpürge alınırken en önemli hususlardan birisi torbalı ya da torbasız mı bunu kontrol etmektir. Dikey modellerde ise şarjlı ya da şarjsız mı diye kontroller sağlanmalı çıkıp da şarj edilen modeli daha kullanışlıdır. Pratik ve hafif bir ürün almak doğrudur. Sesinin az olması çocuklu aileler için önemli olan konular arasında bulunur. Sizlerde bu ürünlerin bir modeline sahip olarak kendinize ve evinize güzellik ve temizlik katabilirsiniz.

Beğenileri Toplayan Fakir Torbasız Süpürge Modelleri

Beğenileri Toplayan Fakir Torbasız Süpürge Modelleri

Ürünlerin her biri eşsiz tasarıma ve çeşitli özelliklere sahiptir. Aradığınız özellikleri belirleyerek ürünleri tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Fakir Flipper toz torbasız süpürge diğerlerinin yanı sıra toz haznesi geniş olan modeldir. Toz haznesinin hacmi 4 litredir. Cyclone teknolojisine sahip olan bu ürün sayesinde tozun havadan ayrıştırılması sağlanarak bir merkezde toplar ve hapseder. 78 desibel ses seviyesi sayesinde etrafa rahatsızlık verecek kadar yüksek ve rahatsız edecek bir sese sahip değildir. Yüksek emiş gücü sayesinde tozu ve pisliği kısa süre içerisinde haznesine transfer eder. 5 metre kablo uzunluğuna sahiptir bu sayede rahat kullanım sunar. Yatay park etme özelliği sayesinde yer kaplamadan ev içerisinde muhafaza edilebilir. Çeşitli aksesuarları mevcuttur. Fakir Hausgerate toz torbasız süpürge ise diğer modellerden farklı olarak dik süpürge modelidir. Motor gücü 1200 watt olup çekim gücü oldukça fazladır. Dikey oluşunun avantajlarından birisi de yer kaplamıyor oluşudur. 3 renk seçeneği sayesinde dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Ses seviyesi 72 desibeldir. Açma kapama düğmesinin ışığı mevcuttur. 1.2 litre toz haznesi kapasitesine sahiptir. Üçgen yer aparatı tasarımı ile ulaşılamayacak köşeleri süpürmesi kolaydır. Tutma sapı kolay döndürülebilir tasarlanmıştır bu sayede her alanda hızlı hareketlerle kullanılır. Kendi kendine kabloyu sarma özelliği de mevcuttur. Fakir Veyron, Ranger, Atria toz torbasız süpürge modelleri ise birbiri ile benzer özelliklere sahiptir. Veyron modelinin emiş gücü 750 wattır. 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde bulunduğu yerden başka bir yere taşımak oldukça zahmetsizdir. Ranger modeli ise 890 watt güce sahiptir. Sesi diğer modellere göre daha gürültüsüzdür. Fakir Filterpro, Apollo toz torbasız süpürge diğerlerine kıyasla daha büyük yani 4.5 litre toz haznesine sahiptir. Bu şekilde temizlikte oda değiştikçe toz haznesini temizleme derdinden de kurtarır. Hazne içerisindeki led ışık ile haznenin dolduğunu anlamak çok kolaydır. Fakir torbasız süpürge evcil hayvanlarınız var ise sizin için kurtarıcı olacaktır. Çeşitli özelliklere sahip yüksek emiş güçlü bu ürünlere sahip olarak evinizdeki tozun önüne geçebilir ve sonrasında rahatça kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.

Fakir Toz Hazneli Elektrik Süpürgesi Temizliği

Fakir Toz Hazneli Elektrik Süpürgesi Temizliği

Süpürge temizliğinin bildiğiniz temizlikler gibi su aracılığı ile yapılması doğru değildir. Bu durum motorunun zarar görmesine ve kullanılamayacak duruma gelmesine sebep olabilir. Fakir 890 W toz torbasız süpürge temizliğinde en önemli nokta haznenin toz kapasitesine göre süpürme sonrası kontrolleri gerçekleştirmektir. Eğer süpürgenizin haznesi dolarsa performansında bir düşme hissedersiniz. Bu da haznenin artık boşaltılması gerektiğinin bir uyarısıdır. Eğer boşaltıldıktan sonra hazne içerisinde tozlar mevcutsa ılık su yardımı ile yıkanır. Fakat yıkandıktan sonra hemen kullanmak ciddi hasarlara sebep olur. Sabırlı olarak yıkadığınız haznenin tamamen kuruduğundan emin olup daha sonra kullanılması uygundur. Bu şekilde yıkamanız da ürün için bir tehdit oluşturmaz. Borularını da aynı şekilde yıkamayı tercih ederek tıkanma gibi durumların önüne geçersiniz. Makine yüzeyini nemli bir bez yardımı ile silmeniz doğru olacaktır. Bu sayede makine yüzeyinde biriken tozlar temizlenmiş olur. Sadece bu temizlikler tabii ki yeterli değildir. Fakir toz torbasız süpürge filtresi belli aralıklar ile sanayi ya da işlemin yapılacağı başka bir yerde hava makinesi ile temizlenir. Filtre içerisinde biriken toz katmanları yok olur. Makinenin emiş gücü zararının önüne geçer. Fakir toz torbasız dikey süpürgede durum farklı değildir. İşlemlerin aynı sıralama ile yapılmasında sakınca yoktur. En önemli nokta her bir parçanın tamamen kurumuş duruma gelmesidir. Sizler de Trendyol ile kendinize ve evinize en uygun ürünü seçerek evinizde ona yer verebilirsiniz. Fakir toz torbasız süpürge modelleri temizliklerde sizlere iyi bir arkadaş olur. Seçim konusu hafife alınmayacak önemli bir konudur çünkü ailenin bir üyesi gibi sürekli bir sorumluluğu olur. Bu sorumluluğu yerine getirip getirmemesi ise sizlerin onu seçerken tercih edeceğiniz özelliklerine bağlıdır. Doğru seçimi yapmak işte bu yüzden çok önemlidir.

Kullanışlı Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Kullanışlı Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Kalitesiz, düşük performanslı ürünler enerji ve zamanı boşa harcar. Tercihlerinizi doğru yaparak enerjinizin size kalmasını ve evinizin temizliğinin içinize sinmesini istemeniz çok normaldir. Fakir toz torbasız süpürge yorumları sizlerin isteklerini tam anlamıyla sunar. Ürünle ilgili merak ettiklerinizi ürün açıklamalarının yanı sıra müşteri yorumlarında bulmanız mümkündür. Genel olarak ürünlere sahip olan müşteriler göstermiş olduğu performanstan ve yer kaplamama özelliğinden çok memnundur. Fakir toz torbasız süpürge kullananlar ürünü çok beğenerek herkese tavsiye eder. Ürünü deneyimleyerek müşterilerin görüşlerini bildirmesi sayesinde alışverişler daha kolay olur. Kullananlar enerji tasarruflu olduğunu bildirir. Kenar köşe aparatının olması, koltuk süpürmek için ayrı bir aparatının olması, parke süpürgelikleri için ayrı aparata sahip olması avantajlı yönüdür. Fakir toz torbasız süpürge fiyatları fonksiyonlarına, performansına, ve içeriğine göre farklılık gösterir. Ulaşılabilir fiyatlardadır. Kullanımı ve kurulumu oldukça kolaydır. Çocuklu ailelerin pratiklik açısından dikey olan modelini tercih etmesi daha doğru bir seçimdir. Kolay kullanımı ve hemen hazır bir şekilde kullanıma hazır olması kullanımı hızlandırır. Fakir Flipper toz torbasız süpürge, toz torbalı ürünlere göre daha ekonomiktir. Çünkü toz torbası doldukça yeni bir toz torbasına ihtiyaç vardır buda ekstra bir masraf demektir. Fakir torbasız elektrikli süpürge ile eviniz için gerekli olan temizliği yapıp yapmadığınızı toz hazneli ürünlerde daha kolay anlarsınız. Aynı zamanda çoğu zaman küpe, bileklik vb. takılar kolaylıkla düşer evde bulmakta zorlanılır. Süpürgeye kaçarsa endişesi ile temizlik yapılır. Toz hazneli ürün bu endişenin de önüne geçer ve kaybolan takılar kolaylıkla hazne içerisinden görülür. Torbalı olanlarda torba dolmasa bile makine performansı hemen düşüş gösterir. Bu ürünlerde öyle bir sorun yoktur. Fakir 890 w toz torbasız süpürge alerjisi olanlar için en iyi seçim olur. Aparatları kaliteli malzeme olur ise daha uzun ömürlü kullanımı olur.