İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Kullanım Alanı
Hav Yüksekliği
Özellik
Şekil
Fiyat
Tema / Stil
Taban
Üretim Şekli
Boyut/Ebat
Saçak Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pierre Cardin Halı

" araması için 1288 sonuç listeleniyor

Kaymayan Pierre Cardin Halı Modelleri Trendyol'da!

Pierre Cardin, dünya modasının en bilinen markalarının başında geliyor. Hem modaya yön vermesi hem de ev tekstili alanında öncü markalardan bir tanesi olması beraberinde kaliteyi de getiriyor. Ev dekorasyonu denildiği zaman akla onlarca farklı eşya gelse de kilim bir evin en önemli parçalarından bir tanesidir. Pierre Cardin halı çeşitleri ile de müşterilerine hitap etmeyi başarıyor. Pierre Cardin markasını ve kalitesini bir araya getiren bu alternatifler onlarca farklı çeşide ev sahipliği yapıyor. Ürün modelleri arasında sıralanabilecek olan her bir çeşit farklı özelliklere sahip olması ile de dikkatleri çekiyor. Son dönemlerin en popüler ve en modern kilim çeşitlerinin başında yer alan Pierre Cardin yazlık halı modelleri, son derece yenilikçi bir yapıyı odalarınıza taşımaktadır. Her bir parçası adeta yamalanmış gibi duran bu alternatifler özellikle oturma odalarınıza enerji katar. Markaya ait olan farklı serilerin her biri değişik desenlere ve renklere ağırlık verilerek üretiliyor. Anadolu esintilerine sahip bir seri bulabileceğiniz gibi modern çizgilere sahip modellerini de seriler arasında bulmanız mümkündür. Koleksiyonlar arasından sıklıkla tercih edilen bambu serisi de farklı renkleri ve sahip olduğu çizgiler ile dikkatleri çekmektedir. Pierre Cardin yün, peluş halı serisinde evinizi aydınlatacak olan kaliteli seçenekler bulabilirsiniz. Bu markaya ait olan çeşitlerin her biri farklı hav yüksekliklerine sahiptir. Kilimler, yollukların her biri farklı yükseklikleri ile kullanım alanlarında çeşitlilik sağlar. Özellikle kilim ve yolluklarda düşük olan hav yüksekliği ise oldukça yüksektir. Markanın ürün serilerinde oturma odaları ve salon için model bulabileceğiniz gibi çocuk odaları için de Pierre Cardin çocuk halısı bulmanız mümkün oluyor. Erkek ve kızlar için farklı renklere ve motiflere sahip olan ürünler ile çocuklarınızın odalarını renklendirebilirsiniz. Markanın outlet ürünleri sayesinde uygun fiyatlı modellere sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Trendyol aracılığı ile Pierre Cardin halı modelleri ve fiyatları hakkında da bilgi sahibi olarak şık seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kilimlerin özelliklerini, hangi iplik ile üretildiğini, kullanım alanlarını da Trendyol’u inceleyerek görüntüleyebilirsiniz.

Mobilyalarınıza Uyum Sağlayan Pierre Cardin Halı

Mobilyalarınıza Uyum Sağlayan Pierre Cardin Halı

Kilimı denildiği zaman akla onlarca farklı çeşit geliyor. Pierre Cardin halı desenleri onlarca farklı çeşide ve renge sahip olarak evlerinize renk katıyor. Ürün çeşitleri arasında her odanız için bulabileceğiniz ürünler mevcuttur. Bu markaya ait olan tasarımların her biri farklı serilere sahip olmasının yanı sıra bu seriler de birbirinden şık tasarımlar, renkler ve desenlerden oluşur. Trendyol üzerinden Pierre Cardin 3 boyutlu halı çeşitleri de dahil olmak üzere pek çok ayrıntılı seçeneğe sahip olabilirsiniz. Bu markaya ait kilimler arasında birbirinden farklı seriler dikkatleri çekmektedir. Her bir seri kendine özel desenleri ve renkleri ile odalarınızın havasını anında değiştirme özelliğine sahiptir. İlk olarak Gaudi serisi ile özellikle siyah, beyaz ve gri ağırlıklı tonlara sahip olabilirsiniz. Bu seride dalgalanma figürleri dikkat çekmektedir.Bir başka seri olan Orient ise Anadolu motiflerini modern çizgiler ile evlerinize taşıyor. Eskitme detayları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Orient tasarımlar sayesinde tüm gözleri kilimlere çevirebilirsiniz. Anadolu esintilerini taşıyan bir başka seri Otantik serisidir. Pierre Cardin otantik halı, akrilik iplik kullanılarak üretilmiş olan son derece kaliteli tasarımlardır. Yine eskitme detaylara sahip olan bu seride de farklı tonlarda alternatifler bulmanız mümkündür. Dev marka tarafından üretilmiş olan farklı, dikkat çekici serilerinin başında Magnifique serisi geliyor. Botanik kökene ve esintilere sahip olan bu seri sayesinde evinizde bambaşka bir atmosfer yaratmanız mümkündür. Evinde sade çizgilere yer vermek ve seçimlerini de bu doğrultuda yapmak isteyen kişiler için ise Pierre Cardin halı Afgan serisi, Monet serisi oldukça uygundur. Monet serisi, sade çizgileri ve sade renkleri ile dikkat çekmesinin yanı sıra odalarınızda ferah bir hava yakalamanızı sağlar. Bütün bunların dışında dünya devi markanın 3 boyutlu modelleri, ayağınızı bastığınız yerlere hareket katıyor. Pierre Cardin Voyage, Bianco, Marseille, Arles halı hem salonlarınızda hem de odalarınızda dekorasyonu tamamlanmasına olanak sağlıyor. Evinizin her odası birbirinden özel alanlar olmasının yanı sıra özenle dizayn edilmelidir. Yaşam alanlarının dekoru, o alanda geçirilen vaktin keyifli olmasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Markanın ürün skalasında yer alan alternatifler arasında seçim yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken birkaç detay bulunuyor. Otantik kilim alacağınız zaman ilk olarak dokuma sıklığına dikkat etmelisiniz. Dokuma sıklığı kilimin ağırlığını belirleyen en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Bir kilim ne kadar ağır olursa zemine o kadar oturacak ve kayması o kadar zor olacaktır. Özellikle oturma odası ve yatak odası gibi alanlarda dokuma sıklığı yüksek olanları tercih edebilirsiniz. Odalarınızda kaliteli bir tasarım kullanmak ve zeminleri taçlandırmak istiyorsanız siz de dev markanın canlı modellerini tercih ederek ideal seçimler yapabilirsiniz.

Göz Alıcı Renklere Sahip Pierre Cardin Halı Modelleri

Göz Alıcı Renklere Sahip Pierre Cardin Halı Modelleri

Pierre Cardin antibakteriyel halı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir detay ise ipliklerdir. İplik bir kilimin en önemli malzemelerinden bir tanesidir. Bir modelin sırt kısmında pamuk ya da jüt gibi ürünler kullanılırken üst kısmında ise polyester ya da pamuk tercih edilebilir. Tasarımların üretiminde en çok kullanılan iplik çeşitlerinin başında yün gelmektedir. Yün, doğal olmasının yanı sıra uzun süreli kullanım imkânı sunan dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca yumuşak ve dolgundur. Pierre Cardin ince halı gibi modellerinde sıklıkla polyester tercih edilir. Seçilen diğer iplik modeli ise akriliktir. Akrilik az leke tuttuğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca nemi az çektiği için özellikle ıslak zeminlerde kullanıma uygundur. Polyester ipliklerin kullanıldığı alternatifleri de tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken kuşkusuz ki en önemli faktörlerden bir diğeri ton ve desen seçimidir. Markanın ürün skalasının tamamı, birbirinden otantik ya da modern çizgilere sahip olmasının yanı sıra pastel ve canlı renk seçeneklerinden de oluşur. Turkuaz gibi canlı tonlarr ile mekanları farklılaştırabileceğiniz gibi krem, beyaz, pudra gibi soft tonlar ile yaşam alanlarını aydınlatabilirsiniz. Alacağınız modelin dekora uyumu da diğer özelliklere göre önemli olabilmektedir. Odanızın büyüklüğüne ve şekline göre Pierre Cardin oval, yuvarlak halı seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz. Yuvarlak modelleri odalarınızda kullanıma oldukça uygundur. Evlerde kullanılan eşyalardan kıyafetlere, takılardan dekorasyon ürünlerine kadar onlarca farklı alanda çiçek desenleri ile karşılaşmak mümkündür. Çiçek desenleri, kilimler üzerinde de oldukça fazla tercih edilen figürlerin başında yer alır. Ünlü markalardan bir tanesi olmayı başararak, tasarımlarında çiçek desenlerine yer veriyor. Özellikle Pierre Cardin gri, beyaz, krem halı gibi açık tonların üzerinde yer alan birbirinden renkli çiçek ve yaprak figürleri ile dikkatleri çekiyor. Kaliteli marka Türkiye içi satışlarında çiçek motiflerine önemli bir yer ayırıyor. Özellikle oturma odaları, koridor ve mutfak gibi alanlarda tercih edilen Pierre Cardin çerçeveli, çizgili, çiçekli halı, serildiği ortama bahar havasını getiriyor. Bu özelliklere dikkat ederek evlerinize en uygun modellerini alarak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Pierre Cardin Halı Çeşitleri

Farklı Boyutlarda Pierre Cardin Halı Çeşitleri

Kilim, her türlü zeminde kullanılabilen ve farklı modellere sahip olan ürünlerdir. Bu alternatiflerin kullanım alanlarına göre farklı özellikleri mevcuttur. Pierre Cardin salon halısı özellikleri de çeşitlilik göstermektedir. Kilimlerin özellikleri arasında en bilinen madde; ölçüleridir. Bu tasarımlar kullanım alanlarının büyüklüğüne göre onlarca farklı ölçüye sahip olabilir. Ürün ölçüleri arasında en çok tercih edilenler 6 ve 4 metrekarelik alternatiflerdir. 6 metrekare olan modeller genellikle salonlar için tercih edilen ürünlerdir. Özellikle zeminde çok fazla yer örttüğü için tercih edilen buaşternatifler salon dışında büyük oturma odaları için de değerlendirilebilir. Markanın 4 metrekare boyutlarında olan alternatifleri ise oturma odaları ve yatak odaları için en çok tercih edilen ölçülerin başında gelmektedir. 6 metrekare ve 4 metrekare ölçülerin yanı sıra Pierre Cardin halı 120x180, 160x230, 200x290 boyutlara sahip tasarımlar mevcuttur. Odalarınızın boyutlarını göz önünde bulundurarak farklı ebatları arasından en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Çeşitlerin sahip olduğu bir diğer özellik ise üretiminde kullanılan ipliklerdir. İplik çeşitleri arasında yün, akrilik, polypropilen, polyester ve polyamid olarak bilinen çeşitler gelmektedir. Her biri farklı avantaj ve dezavantajlara sahip olan bu iplik çeşitleri de üretiminde kullanılan önemli ve ana malzemeler arasında yer alıyor. Modellerin sahip olduğu özelliklerden bir başkası ise dokuma sıklığıdır. Bir ürünün ne kadar kaliteli olduğunu gösteren önemli faktörlerden bir tanesi olan dokuma sıklığının yüksek olması gerekir. Sık dokunan bir tasarım ağır olacak, dolayısıyla kayması çok zor bir hale gelecektir. Pierre Cardin ipek, deri, el dokuma halı seçeneklerine Trendyol'dan sahip olarak konforla kullanabilirsiniz.

Avantajlı Pierre Cardin Halı Fiyatları ve Kampanyaları

Avantajlı Pierre Cardin Halı Fiyatları ve Kampanyaları

Pierre Cardin halı fiyatları belirlenirken baz alınan birkaç önemli özellik bulunmaktadır. Fiyatlara etki eden özellikler ürünlerin kalitesi ile de doğru orantılıdır. Seçimler sırasında dikkat edilmeyen fakat önemli olan bir diğer özellik hav yüksekliğidir. Hav yüksekliği bir ürünün yerden yüksekliğini veren birimdir. Siz de tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak eviniz için en doğru ürün seçimlerini yapabilirsiniz. Çeşitli alternatiflerin kampanya ve indirimleri sayesinde kaliteliyi çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Yaz aylarının habercisi olan çiçekler hayatın her alanında var olan detaylardır. Oturma odalarınıza kullanacağınız ürün desenleri oldukça önemlidir. Odanın hareketlenmesi açısından otantik desenler tercih edilebileceği gibi çiçek desenleri de rahatlıkla seçilebilir. Otantik desenler odanızda ağır bir hava olmasını sağlarken çiçek ve yaprak desenleri yumuşak bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. Yaprak ve çiçeklerin sahip olduğu renkler odanızın canlanmasını da sağlayacaktır. Pierre Cardin yolluk modellerinde de çiçek desenleri ile karşılaşmanız mümkündür. Evinizin giriş kısmında bulunan holde ya da koridorlarınızda kullanabileceğiniz bu ürünler ile aydınlık alanlara sahip olabilirsiniz. Özellikle açık renkli zeminlerde tercih edilen bu ürünler sayesinde baharın müjdecisi olan çiçekleri evinize taşıyabilirsiniz. Kilinlerin mobilyalarınız ve kullandığınız objeler ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan Pierre Cardin halı yolluk sayesinde bir bütünlük yakalamanız mümkündür. Bu nedenle kilim seçiminde titiz davranmalı; boyut, renk, desen gibi faktörler arasından doğru tercihler yapmalısınız. Ev dekorasyonu denildiği zaman renkler oldukça önemli bir yere sahiptir. Mobilyalardan biblolara kadar her detay renklerin gücü ile bir araya gelerek evinizdeki atmosferin değişmesini sağlar. Ev dekorasyonunun önemli parçalarından bir tanesi olan kilimler, Pierre Cardin halı 4 metrekare, 6 metrekare çeşitleri ile evinize zenginlik katmaktadır.

Şık Tasarımları ile Pierre Cardin Halı

Şık Tasarımları ile Pierre Cardin Halı

Pierre Cardin halı indirim ve kampanya avantajlarıyla bütçenize dost bir alışveriş deneyimi sunar. Yıllarca kullanabileceğiniz kalitede üretilen modellerin başında beyaz, krem ve bej gibi açık tonlu renkler yer almaktadır. Özellikle ortamda aydınlık oturma alanları oluşturulmak istendiği zaman tercih edilen bu renkler evlerinize ferah bir hava katıyor. Açık renk mobilyalar ile tamamlayabileceğiniz bu tasarımlar ile siz de farklı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Pierre Cardin Albero, Alanis, Brooklyn halı modelleri arasında son yılların en popüler renklerinden bir tanesi de gridir. Gri rengin her tonuna sahip olan modeller ile evlerinizde farklı tonlara yer vermenizi sağlıyor. İster koyu gri isterseniz de açık gri seçenekler ile özellikle siyah renkli mobilyalarınızı bir araya getirebilirsiniz. Pierre Cardin renkli halı siyah, beyaz, pembe, krem, lacivert, yeşil tonlar ile mekanlarda farklı bir hava yaratıyor. Mobilyalarınız ile aynı renklerde ya da uyumlu tonlarda alacağınız alternatifler sayesinde zeminlerinizin şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Ünlü marka tarafından üretilmiş olanlar tek ton olabileceği gibi desenli de tercih edilebilir. Trendyol’da farklı desenlere sahip olan onlarca farklı model bulabilirsiniz. Bunlar arasından evinizin dekoruna ve mobilyalarına uygun seçimler yapabilirsiniz. Pierre Cardin kesme halı, ev dekorasyonunda farklı esintiler yaratmak için ideal tasarımlardan bir tanesidir. Kalitesi ve ürünlerinin şıklığı ile göz dolduran dünyaca ünlü bu marka, kesme modellerle evlerinizin havasını anında değiştiriyor. Canlı desenleri birbirinden farklı olmakla beraber geometrik, otantik, çiçek desenleri ve farklı çizgilerin bir araya geldiği modeller göze çarpmaktadır. Bu marka adı altında üretilmiş olan her bir tasarım, farklı kullanım alanlarına ve özelliklere sahiptir. Oturma odası, salon gibi alanlarda tercih edebileceğiniz görkemli tasarımlara Pierre Cardin halı online alışveriş imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Pierre Cardin Halı Kullananların Yorumları

Pierre Cardin Halı Kullananların Yorumları

Pierre Cardin halı kullananların yorumları yüksek oranda memnuniyet içerir. Ürünler hakkında detaylı inceleme yapan müşterilerin deneyimlerinden yararlanarak karar verme süreciniz hızlandırabilirsiniz. Salon ya da oturma odası dışında özellikle hol, koridor gibi alanlarda kullanabileceğiniz oval çeşitleri de en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer alıyor. Pierre Cardin shaggy halı hem çok havlı bir yapıya sahiptir hem de fresh bir görüntü sağlar. Çocuk odaları için değerlendirilen bu havlı tasarımlar yumuşak oldukları için çok beğenilir. Ulaşılabilir ev modasının önemli parçaları, kaliteli yapıları ile de dikkatleri çeker. Dünyanın popüler markası ile birlikte evlerinizde yer alan Pierre Cardin düz renk halı, sahip olduğu özelliklere göre farklı fiyat aralıklarında sunulur. Ürün çeşitleri onlarca farklı boyuta sahip olabilir. Yaşam alanlarının büyüklüğüne gçre deüerlendirebileceğiniz par.alarla evinizi dekore edebilirsiniz. Oturma odası ya da salonlarda kullanılan çeşitler genellikle 4 metrekare ya da 6 metrekare boyutlarındadır. 4 metrekare yorumlarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Pierre Cardin mutfak halısı ise küçük boyutlara sahip olabilir. Diğer dikkat çeken özellik ise yumuşak dokusudur. Farklı yapılara sahip olan bu dokular da fiyatları etkiler. Pek çok tasarım farklı desenlere sahip olduğu gibi renkleri de çeşitlilik göstermektedir. Koyu renklerden açık renklere, canlı renklerden pastel renklere kadar onlarca renk seçeneği arasından evinize ve zevkinize en uygun alternatifleri tercih edebilirsiniz. Markaya ait alternatifler arasında seçim yapacağınız zaman müşteri yorumlarını da değerlendirebilirsiniz. Pierre Cardin halı yorumları ürünlerin boyutları hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırır. Bu değerlendirmeler sayesinde ürünler hakkında çok geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Pierre Cardin halı yeni sezon tasarımları, uygun fiyat avantajları için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.